PDA

Zobacz pełną wersję : Mój pierwszy domek dla Amandy Kwiatek [BRAK ZDJĘĆ]


elizka222
18.06.2006, 12:32
Napiszcie czy wam podoba się my hause :P
***
To mój pierwszy domek ;
Mieszka w nim 21 letnia Amanda Kwiatek.
Jest ona bardzo miła, towarzyska i szczera.
A wieczorem lubi sobie poimprezować chodząc
chociażby do klubów, pabów... Oto ona :


Teraz oprowadzę was po domq w którym mieszka :P

Kokoszka
18.06.2006, 14:37
Fajny nawet dom:D 7/10

Emilcia
18.06.2006, 18:09
Bryła jak bryła, nic szczególnego. W większości pomieszczeń jest zbyt pusto, a dyskoteka z rzędem foteli pod ścianą to, moim zdaniem, niewypał. Jedyna rzecz, która naprawdę podoba mi się w tym domku to łóżko w sypialni.

Daję 6/10, ale ćwicz dalej ;)

Strasznie wolno zdjęcia się wczytują...

DlugiLonger
18.06.2006, 21:38
Widze ze teraz w sord nowych projektow zawistala moda na plaskie dachy :)
Bardzo dobrze jest dobrany tynk domu , ktory pasuje z tym plaskim dachem. Co do wnetrza to nie widze bo mi sie nie wczytaly screeyny
Ocena bryly 9/10

Koniczynka
24.06.2006, 14:19
masz duzo mebli z 4esf :D co idzie na plus ale niestety w kuchni przesadzilas z tymi szafkami. sala balowa powinna byc taka jaka jest - kolorowa i zachecajaca do zabawy, ale nie do konca tak jest poprzez ta czerwien na scianach
6,5/10

elizka222
27.06.2006, 08:52
Fajnie... :) Ale czy ktoś jeszcze oceni mi mój domek ?? :P

afaiks
06.07.2006, 19:19
Ja!
Domek mi się podobał! Lubię nowoczesne klimaty
10/10

Kika
10.07.2006, 10:24
Bryła bardzo fajna chociaż z przodu brakuje mi drzew itp. W środku tak mi się troszke nie podoba, ale ogólnie fajnie. Moja ocenka to 7\10 .

Narazie Kika :)

kitty69
10.07.2006, 21:06
oooooo moj boze !!! a wiec na samym poczatku odstarsza jakosc zrobionych zdjec (sa fatalne) nastepnie twojemu domu brakuje "tego czegos" moze jakis ogrod by sie przydal ? ..nastepnie pokoje sa zbyt duze .. i za malo w nich mebli ..(wygladaja tak pusto) dalej ..lazienka tu bys mogla jakos zaszalec i troche tak podloga nie zgrywa sie ze scianami (wogole mozna by zmienic kolor np kafelki ?)..wiec teraz przejdzmy do kuchni jedyne slowo jakie moze ja okreslic tragednia wszystko pod sciana i dluga w nieskonczonosc ..barek tez mozna by urozmaicic ..nooo a teraz dyskoteka ..co to ma byc ? milion foteli obok siebie ciagnacych sie w nieskonczonosc pozatym jezeli to ma byc dyskoteka to zrob klimat dyskoteki a nie jakas jadalnia ..na dyskotekach nie ma eleganckich stolow ..nastepnie salon na gorze nie jest az tak tragiczny ale potrzebuje tam troche mebli i jak to sie mowi pewnego "smaczku" nooo i pokoj amandy nackane mebli calkiem nie potrzebnie ..troche wyobrazni i bylo by lepiej dalej ..salon gier jest chyba najlepszym pomieszczeniem w tym domu balkon tez moze byc jak na ten caly dom tylko za malo jest oswietlony w nocy pewno tam nic nie widac ..tak wiec na koniec ocena 2/10 ( za poswiecony czas ..i troche wysilku )

majusia95
18.08.2006, 08:29
super domek!podoba mi sie 10/10!a moglabys go dac do sciagnecia?? plissss

Kasiunia14lat
03.06.2007, 18:59
Hej!
Domek jak dla mnie za mało ciepły... nie gustuję w takich. Jak dla jednej osoby, jest też za duży...Nie wiem, ale dla mnie czegoś w nim brakuje. Trochę przesadziłaś z nowoczesnością! Ile można mieć szafek w kuchni? I po co Ci pokój gier? Nie zamierzam Cię krytykować, bo to twój styl, ale mi się nie podoba. Wolę domki, ciepłe i przytulne w których, aż chce się zamieszkać...I pamiętaj, duże, nie koniecznie piękne :)
Pozdrawiam i życze powodzenia. Jeśli wybudujesz domek, ciepły i mniejszy, daj znać-napewno go ocenię :)
Jak dla mnie 5/10 bo fajne mebelki... ale jest zimno, i wszystko nie jest rozmieszczone z gustem... tak na "odwal się"
3maj się :)

Babajaga
04.06.2007, 14:28
NA początek przydał by się jakiś porządny ogródek :< ( bo tak przy pustawo ). Bardzo mi się nie podobała bryła taka kwadratowa, kanciasta, a po pierwsze nie miła dachu ( ja się już decydujesz na taki dach to dodawaj na około niego taki niziuteńki płoteczek, wiesz o co mi chodzi ? ). Wewnątrz: odczułam wrażenie, że robiłaś ten domek w pośpiechu, żadne z pomieszczeń nie było do końca dopracowane, wszędzie gdzieś czegoś brakowało :/ i przez to domek wydawał się chłodny i nie przytulny :/.

Ocenka: 5/10

Gothabella
14.06.2007, 19:22
Bardzo ponury i nijaki dom. Trudno uwierzyć, że mieszka w nim młoda, towarzyska kobieta. Malowanie wszystkich ścian na szaro powoduje, że dom wygląda jak magazyn. Nie wspominając o tym, że zero w tym fantazji. Poza tym kto ma "dyskotekę" w domu?

martka95
30.06.2007, 13:43
podoba mi się ta zieleń....:) 9.5/10

olinkaz93
12.07.2007, 14:51
1) Za duży dom. Pomieszczenia są tak wielkie, że nawet sama nie wiesz co w nich umieścić. Wszędzie świeci pustkami ;/
2). Bryła jest nawet fajna, ale jeśli chodzi o ogórd to temat sam się zamyka. Brak!
3) Na żadnej ścianie nie ma jakiegokolwiek obrazu. Czuję się jak w szpitalu ogladając gołe sciany .....

Ogólnie 2,5/10

miracle
12.07.2007, 19:43
Dom jak dom. Taki se, bo w środku masz wszystko i dużo. Wielkie pomiesdzczenia i wpakowane byle by było. Ocenie na 6,5/10.

shezza
13.07.2007, 16:49
Wszędzie i wszystko. Właściwie w niektórych pomieszczeniach nie widac prawie wcale twojego wkładu, bo wstawiłaś gotowe zestawy z internetu.( np. sypialnia ) Domek jednak mi się podoba. Udało ci się trafić w mój gust: nie jest "surowy". :) Zupełnie nie podoba mi się bryła. Kojarzy mi się z klocem. W salonie jest pusto, a ten pokój dyskotekowy to lekkie przegięcie.Po co aż tyle foteli? W kuchni jest zdecydowanie zagracone. W salonie na górze przeraził mnie ten dywan. ;P Reszta pokoi może być. :)

Ocena ogólna: Domek nawet mi się spodobał. :) Widać, że się starałaś, a żadne błędy nie rzucają się w oczy aż tak bardzo. Chociaż wiele rzeczy można poprawić. 6.5/10 Pozdrawiam!

Fảlivrin
13.07.2007, 22:11
Powiało mi tutaj budowaniem i urządzaniem domu niczym jak w the sims 1 :) nie wiem czemu, najbardzije mi to kuchnia przypomina ;P Domek szczeże - nie ma klimatu. Taki amatorski, ale jak swoj pierwszy dom - 6/10 (podoba mi sie w miare salon gier) ;)

Korona
14.07.2007, 11:27
Czas na ocenkę:

No więc ogólnie bryła nie jest taka zła. Ale chyba jak dla jednej osoby wielki ten domek. Zobaczymy co będzie dalej.
Salon, salon ogólnie łądne powiązanie kolorystyczne ale właśnie się tego obawiałam, że będzie totalna pustka. Wiesz może mi się to czasami zdaża ale w mniejszych domach.
Łazienka jest niczego sobie ale ten niebieski do niczego nie pasuje oprócz do kubeczka, szczoteczek i pasty do zębów. Mogłaś wybrać inne meble pasujące do tego.
Kuchnia jest bardzo duża pustka tam panuję na maxa i wiesz myślę, że za dużo tych wszystkich mebli w tej kuchni. A barek za długi.
Sala dyskotekowa przypomina raczej sale weselną... Z tym przynajmniej mi się kojaży. Nie powinnaś wstawiać tam jedzenia na urodziny, ślub itd. A zamiast tych foteli mogłaś dać 2 dwu osobowe kanapy.
SAlon pustka jak piszesz. Mogłąś naprawdę zrobić mniejszy ten dom.
Pokój Amandy jest śliczny ten zielony kolor jest wspaniały i ogólnie gdyby był mniejszy, a co ja tam będę ci mówiła wiesz o co chodzi. :D
Jedyna rzecz, która tu jest pożądna to salon gier. Małe pomieszczenie o niebieskim kolorze z białymi fotelami. Cudownie oy tak dalej.
Reszty nie komętuję myślę, że i tak nie będziesz zadowolona z tego jak cię oceniłam więc nie ma co mówić.

3/10
Może być lepiej ale się postaraj.

bartek0101
14.07.2007, 13:47
Troche za dużo wolnego miejsca..kolorek i bryła mi się podobają..jeszcze po co tyle tych czerwonych foteli??;p;Ogółem fajny......9/10