PDA

Zobacz pełną wersję : Mój pierwszy domek [BRAK ZDJĘĆ]


afaiks
06.07.2006, 20:13
Dodam domek ;) Mój pierwszy i wiem, że brzydki- po prostu uzyłam zwykłych Simsowych dodatków. Żadnego ściągania:

Wszystko- wybaczcie, że grafika i ogólnie zdjęcia brzydkie, ale jestem 'nowa' w tym 'zawodzie'
czekam na oceny! Pomóżcie mi się dokształcić
:* 4 All
:)

Makabrus
06.07.2006, 20:36
Powiem tak projekt domu dość ciekawy i orginalny co bardzo cenię, jednak sporo w nim niedociągnięć!
Po pierwsze powinnaś popracować nad robięnię zdjęć! Robiąc zdjęcie pokazuj tylko to co Twoim zdaniem jest najlepsze reszte możesz pominąć :P
Nie zapominaj również o ogrodzie, który dogrywa dużą rolę!
mam dylemat co do oceny twojego projektu, szkoda by było twojej pracy żeby go nie ocenić wiec daje 5/10 tak dla zachęty i z niecierpliwością czekam na nowy projekt wierze że będzie on o niebo lepszy, bo załapiesz o co w tym biega pozdrófka ;**
aha widze że dałaś tam bardzo dużo okien tak sobie mysle że to jest tym spowodowane że chciałaś aby twój dom był jasny! Jest na to jedna rada dawaj na oswietlenie domu aby było właczone w dzień! to daje rewelacyjny efekt i co najważniejsze nie zmusza ans na dawaniej dużej ilości okien:)

afaiks
06.07.2006, 20:48
Dzieki za dobrą ocenę :)
Wiem, nad zdjęciami popracuję- a okna... ja po prostu ubóstwiam okna ;P
I dzięki za radę!

Ona:)
07.07.2006, 10:03
Domek nie jest zły ale troche tam pusto i takie duże pomiesczenia. Ale jest nawet ładny. Tylko zrób coś z ogrodem

afaiks
07.07.2006, 10:20
OKI ;) :D
robiłam projekt wieczorem i jakoś zapomniałam :shy: :shy:

CoRnEliA :)
07.07.2006, 10:45
Domek taki sobie , nie podoba mi sie bryla domu, a w srodku pomieszczenia jak dla mnie za duze! W Twoim przypadku np patrząc na pokoj dziecka to tam znajduje sie łozeczko, stol do przewijania i 2 zabawki a reszta pomieszczenia jest pusta i to spora czesc pokoju. Ale jak na pierwszy raz i to jeszcze bez dodatkow ocena 6/10 :)

afaiks
08.07.2006, 15:00
Czy ktoś oceni jeszcze mój domeczek?? :)

Justa95
08.07.2006, 15:42
Tak, ja ocenię. Domek taki sobie, bryła nie podoba mi się, pomieszczenia za duże i za pusto w nich. Nastepny raz popracuj nad ogrodem. Ale ponieważ to twój pierwszy domek daję 6/10.

afaiks
08.07.2006, 16:54
Dzięki :)
Już pracuję nad domkiem i o ogródku też myślę!

CoRnEliA :)
08.07.2006, 16:57
Jeszcze jedno, nastepnym razem jak bedziezs robic zdjecia domu to nie nie rob ich kiedy masz wlonczony tryyb budowy bo wychodzi na zdjeciu ta siatka i ona brzydko wygloda, dawaj sobie zawsze pauze ;)

Zauwazylam ze 2 ostatnie zdjecia są identyczne...

afaiks
08.07.2006, 17:01
wiem- przypomniało mi się, jak juz zdjecia dałam