PDA

Zobacz pełn± wersję : SimPe - jak usun±ć/dodać wspomnienia???


Neillé
15.07.2006, 14:30
Mam takie pytanie: Jak usun±ć/dodać wspomnienia simów za pomoc± programu SimPE??? Mam wersje 0.58.1.29278 (przynajmniej tak pisze) pół po polsku, pół po angielsku. Wiem, że można tak zrobić, bo w jakiej¶ instrukcji kto¶ pisał "najważniejsze żeby usun±ć jej wspomnienie umarłam" czy co¶ w tym stylu. Wiem, że bylo już dużo tematów o SimPE i był nawet taki gdzie było podobne pytanie do mojego, ale nie znalazłam tam odpowedzi. Szukałam też w forumowej wyszukiwarce i również nie znalazłam odpowiedzi ;( . Je¶li kto¶ wie jak to sie robi to niech mi napisze dokładn± instrukcję albo poda link, ale taki gdzie będzie dokładna odpowiedĽ na moje pytanie. Z góry thx za pomoc.

wildthing
15.07.2006, 17:57
Udało mi się znaleĽć w simpe Eksperymentaly Edytor Wspomnien...
1. Wchodzimy w Narzędzia - Neighborhood - Przgeladarka Otoczen
2. Wybieramy otoczenie w ktorym zyje sim, ktoremu chcemy zmodyfikowac pamiec
3. Po otwarciu w DRZEWIE ZASOBÓW Szukamy "Neighborhood/memory" z ikonk± żółtego ludzika i otwieramy (musisz troszke odczekac)
4. Teraz w liscie po lewej pzrewijamy w dol, az znajdziemy naszego sima; wtedy po prostu klikamy na niego
5. Teraz z prawej pojawi sie menu... Pod napsiem WSPOMNIENIA masz w±sk± (u mnie tak jest) liste wspomnien, mozna stzralkami przewijac. Jak juz znajdziesz wspomnienie do usuniecia, klikasz je i wybierasz usuń.
6. Po usunieciu wspomnien klikasz ZATWIERDZ... pokaze sie okienko, ktore Cie zawiadomi ze zmiany zostaly zapisane

Mam andzieje, ze wszystko rozumiesz :) nie bralam przykladu z jakiegos poradnika, jakby co... szukalam xd
edit: nie ma za co Xddd

Neillé
15.07.2006, 18:50
dzieki wielkie za pomoc! Sprawdzilam i twoj sposob dziala! No nareszcie moge sobie "pogrzebac" we wspomnieniach simow! B) Jeszcze raz bardzo ci dziekuje! :D
PS:Jeszcze sie chcem się cos spytać a żeby nie zakładać nowego tematu robie edit. A więc: czy można zmienić złe wspomnienie na dobre i odwrotnie?
Odpoweidzcie PROSZĘ!