PDA

Zobacz pełną wersję : Darmowe jedzenie-liściki :)


Cocodrilo Martita
31.07.2006, 11:57
Pewnego dnia odebrałam poczte. Dostałam list, że mogę iść do jakiejś tam restauracji i bede miec za darmo jedzenie czy coś takiego :) Tez Wam sie cos takiego zdarzylo??
Jakie jeszcze listy oprócz tych z rachunkami przychodzą do skrzynki ?

krolik1995
01.08.2006, 09:44
Chyba w Nocnym Życiu przychodzą listy miłosne :)

bettima
09.08.2006, 21:27
hm...ja nigdy nie dostalam nic za darmo..buuu. nawet nie wiedzialam ze tak moze sie zdarzyc. A w nocnym zyciu przychodza wspomniane juz listy milosne. zdarzaja sie tez kartki pocztowe od wrogow.

Kenji
11.08.2006, 18:03
kiedyś mój sim poszedł po listy i zaczął czytać.nad jego głową pojawiły się serduszka...

Marvia
11.08.2006, 19:13
listy miłosne chyba przychodzą za dobrą randke, czy jakoś tak, też kiedyś dostałam tai bilet z restaruacji, ale nie umialam się nim posłużyć...

natalioza100
29.10.2006, 17:09
Ja dostałam tylko list miłosny ... :)

Monitkowa
27.11.2006, 21:55
Większość to listy miłosne ale gdy moja simka zsiusiała się dostała czarny śmierdzący liścik.... fuj, fuj

lusia
02.12.2006, 20:20
Większość to listy miłosne ale gdy moja simka zsiusiała się dostała czarny śmierdzący liścik.... fuj, fuj

a ja dostałam tylko miłosny :( haha a co się stało jak go otworzyłaś ?? Bo słyszałam, że podobno potem sim śmierdzi czy coś, fuj fuj... albo na odwrót.. dlatego, że śmierdział dostał liścik.. nie wiem :PP A Twoja simka sie zsiusiała na randce ? (fajnie tak dostać ten bilecik do restauracji.. :D też taki chce :D )

The FerG
02.12.2006, 23:58
A ja miałem sima który miał dwie dziewczyny i zawsze mu przesyłały liściki miłosne,ale któregoś dnia mój sim poszedł z dziewczyną do dyskoteki,a tam była też druga.Jak ta druga zobaczyła ich razem to zerwała z nim i odrazu uciekła.Następnego dnia wziąłem listy i były tam 2 kupony do restauracji i czarny śmierdzący list od pierwszej dziewczyny :wacko:.Pisało że się zawiodła i że go nienawidzi ,ale nadal się kochali,a druga go nienawidziła ale nic niepszysłała :wacko:

Monitkowa
05.12.2006, 12:14
a ja dostałam tylko miłosny :( haha a co się stało jak go otworzyłaś ?? Bo słyszałam, że podobno potem sim śmierdzi czy coś, fuj fuj... albo na odwrót.. dlatego, że śmierdział dostał liścik.. nie wiem :PP A Twoja simka sie zsiusiała na randce ? (fajnie tak dostać ten bilecik do restauracji.. :D też taki chce :D )

Hehe, poprostu simowi śmierdzi pod nosem :D

Rampir
06.12.2006, 08:59
Ja nawet o czymś takim nie wiedziałem! Gram w TS2: NŻ już miesiąc, ale jeszcze nie odkryłem wszystkich nowości.

Monia874
06.12.2006, 17:28
Można również dostać rabat w restauracji. Trzeba zaprzyjaźnic się z kierownikiem sali. Im wyższy poziom, tym większy rabat

Alatáriël
13.12.2006, 11:54
A ja nigdy żadnych listów nie dostaje :D Wpisuję kod moveobjects on i kasuję skrzynkę ;P Wkurzają mnie raczunki i komornik gdy mi coś zabiera. Ale teraz już kasować nie będę jeśli naprawdę takie ciekawe rzeczy przychodzą. Mi po udanej randce sim kwiaty przynosi (z liścikiem) ;P

szynszylam
13.12.2006, 20:43
listy miłosne chyba przychodzą za dobrą randke, czy jakoś tak, też kiedyś dostałam tai bilet z restaruacji, ale nie umialam się nim posłużyć...


Po zjedzeniu kolacji naciśnij na te miejsce kierownika i tam masz :
zapłać gotówką
zapłać kuponem (czy coś podobnego)
ucieknij bez płacenia

Ja najczęściej płace gotówką lub uciekam! :D :D

karolcia4002954
16.12.2006, 16:39
ja nigdy nie dostałam listu miłosnego!!!;(

Scarlet_Dragon
16.12.2006, 18:10
Dość długo grałem w The Sims 2:Nocne Życie ale jakoś coś takiego mi się jeszcze nie przytrafiło.A może ktoś zna jakiś kod na to?Proszę o odpowiedź oks?

kagosia
18.02.2007, 11:16
Jeśli o mnie chodzi to dostałam tylko "Nie dzwon do mnie".

Czasami też jak płacisz pokazuje się że Sim XXX zapłacił za ciebie ileś tam procent rachunku, bo jesteś jego przyjacielem . Ja jak miałam wszystkich kelnerów za przyjacieli to na mnie się złożyli i nic nie zapłaciłam

Monitkowa
21.02.2007, 16:22
Tez dostałam "Nie dzwoń do mnie" i dalej tez cos było..
ale już nie apmiętasm

Ps. I tak dzowniłam ;P

Arvén
21.02.2007, 19:39
Najlepsza jest 'śmierdząca bomba' po nieudanej randce :D Ja zwykle dostaję miłosne liściki, albo chociaż kwiaty. Nigdy za to sim nie przyniósł mi żadnego prezentu w postaci kanapy czy telewizora.

karolcia92
22.02.2007, 10:29
Ja dostaję tylko kwiatyz liścikiem. Ale nigdy nie dostałam listu :(

rzezU
22.02.2007, 11:09
HEeheh :D Ja po kazdej udanej randce dostaje listy, kwiaty, a nie raz czasem kuchenki, meble :p

Paranormalny
22.02.2007, 13:02
A ja jak flirtowałem z listonoszką to po udanej randce w prezent codzień przynosiła mi... rachunki eh.. :D

Nikara
21.08.2007, 17:15
Ja za każdą randkę marzeń dostaję tylko wielki bukiet, a za świetną - różę. Raz za złą dostałam śmierdzący liścik, a za katastrofalną - łajnobombę, która była o-k-ro-p-n-a. Ale nie o tym mowa. Chciałabym się uczepić liścików miłosnych. Bo z rabatem na jedzenie to już się spotkałam. Ale nie wiem dlaczego nie dostaję tych liścików. Przecież moi simowie bardzo się kochają. (chociaż ostatnio przyłapano mnie a zdradzie, co mnie bardzo zasmuciło, bo przyłapał mnie mój najlepszy kochanek, ciekawe kto, nie? :D). I nie dostałam także od niego listu, że mnie nienawidzi za to, ale mnie kocha, bla bla bla. Raz po raz tylko mi gazete kradł i kopał śmietnik. XD
I nie wiem dlaczego tak się dzieje.
Może moi simowie nie mają uczuć? (nie żeby się dostosowywali do grającej, czy coś...)

stagnacja
21.08.2007, 17:29
No jaa... mi przynoszą tylko jakieś nędzne bukieciki :|

Stokrotka
21.08.2007, 19:19
Cieszy mnie, że simsy są bardzo realne, bo gdy sim przeczyta np. kartkę z bukietu róż, który jego żona dostała od innego jest na nią wściekły i obniżają mu się z nią kontakty!
Nie lubię chodzić na randki, ale opłaca się to, gdy pod domem zastaję świetny telewizor :D

..::lOvE::..
21.08.2007, 22:17
A ja tylko rachunki. . . buuu . . !!! ;(

Byczu
22.08.2007, 14:55
A ja tylko rachunki :1smutny: :no: :no: :( :( :1smutny:

Tittellë
22.08.2007, 20:14
Ja się kiedyś zdziwiłam bo miałam rodzinkę Mirrado i tam był Patryk co sie w Ramonie zakochał, ale ta Ramona z nim nie mieszkała. Więc Patryk umówił sie z Ramonom na randkę i no i randka była dobra. Wtedy przestałam grać Patrykiem,a zaczęłam Ramona i jej chłopak sie do niej przeprowadził. Zaręczyny, Ślub bla bla bla... Przestałam nimi grać. Stworzyłam se małżeństwo Jurasik. Konrad poszedł sprawdzić pocztę i zobaczył tam ten list od Ramony do Piotra, a Justyna się wkurzyła. I teraz obydwoje mają we wspomnieniach zdradę. Nie wiem jak to sie stało pewnie jakiś błąd gry :P

Madzikum
25.11.2007, 15:59
Mi przyszedł chyba ze trzy razy kupon na darmowe jedzenie, a liścik miłosny (taki oddzielny ze skrzynki) raz, ale go nie przeczytałam :(

Collet
05.12.2007, 12:59
Kiedy gram w simsy lubię mieć wszystko poukładane, dlatego nigdy nie zalegam z czynszem. Taka moja mała obsesja... :smirk: A co do listów miłosnych, kwiatów i innych prezentów od sympatii uważam, że są to rzeczy dosyć przyjemne. Tylko dlaczego wiecznie te róże? Wolałabym dostać jakiegoś tulipana, albo bukiet stokrotek. Róże kojarzą mi się z nadętymi, pompatycznymi osobami.

Nikol112
12.12.2007, 14:39
Ja dostałam łajnobombe.Nie wiem kiedy sie to stało ale patrze prze moim sklepem jest jakaś paczka która sie paliła.Wzięłam tryb kupowania i pisało że to łajnobomba.Simka podeszła i ja zdeptała i przestała sie palić.Zaczęła śmierdzieć ta paczka i ja wyrzuciłam do kosza. MAM SIMSY NOCNE ŻYCIE OD NIEDAWNA !!!!!!! ALE PRECIERZ PRZYCHODZĄ MI TYLKO KWIATY Z LIŚCIKAMI ?????? A i jeszcze jedno moja simka była wampirem zadzwoniłam po cygańska swatke bo chciałam kupić eliksir i zaprosić kogoś na randke no dobra przesłała mi tam kogoś.Była nadal wampirem.Zakochali sie i ona go ukąsiła.Randka się skończyła. w nocy wampir przyniósł jej kwiaty.Następnego dnia chciła go zaprosić i miałam opcje zaproś na 3 dni jako gość czy jakoś tam. no dobra on sie zgodził i nie przyleciał.Próbowałam chyba 3 razy i to samo pisało.Zadzwoniłam jeszcze raz i coś tam mówił aaa... słońce musze uciekać i nie moge go zaprosić a moja simka chce się z zaręczyć. Jeszcze mam jeden kłopot bo jeden raz on mi przyszedł i wyją worek taki jak na śmieci i pojawiła sie wanna ogrodowa.On potem zaczął sie skradać ale nadal miał ten worek. DZIWNO TO WSZYSTKO PEWNIE MYŚLICIE ŻE ZGUPIAŁAM ALE TO WSZYSTKO PRAWDA !!!!!

Beep
13.12.2007, 10:01
Nie myślimy wcale że zgłupiałaś ;) Tekst "Aaa słońce muszę uciekać" jest dlatego, że przecież wampiry słońce zabija, musisz go zapraszać jak się ściemni, tj. po 19.
A ta wanna z worka to prezent dla ciebie :)

Nikol112
13.12.2007, 16:28
A ja dostałam jakąś łajnobombe.Nie wiem kiedy się to stało bo poprostu nie zauważyłam po prostu poszłam otworzyć mój sklep i stało to na schodach a w dodatku sie paliła!Moja simka podeszła i ją zdeptała a ona zaczęła śmierdzieć(oczywiście torba a nie simka) i ją wyrzuciła do kosza.Jeszcze jedno mnie dziwi.Moja simka zadzwoniła po cygańską swatke bo chciała poznać jakiegoś faceta. No dobra,przysłała tam kogoś i zaczęli coś tam robić , ale moja simka była wampierem i go ukąsiła.Na naspępny dzień przysłał jej kwiaty z liścikiem(bo to widziałam)więc odczytałam ten liścik. Poptem go zaprosiłam i miałam opcje zaproś na 3 dni więc dałam tą opcję i przyszedł.Wyjął taki worek jak na śmieci w simach i pojawiła się wanna ogrodowa a on uciekł,potem go chciałam zaprosić i znowu była ta opcja wiec ja dałam i pisało że oki ale on nie przychodził.Próbowałam kilka razy on sie zgadzał,ale nic z tego i w końcu pisało aaa... słońce mnie parzy musze uciekać czy jakoś tak i nie przychodzi NAWET W NOCY !!!! A co z tą bomba to dostaje same kwiaty

Nikol112
13.12.2007, 16:29
acha dzieki ale jak go zapraszam to i tak nie przychodzi w nooooocy

Nikol112
13.12.2007, 16:29
sorki ze napisalam dwa razy

Nikol112
14.12.2007, 09:55
Mam pytanko,w Nocnym Życiu da się zrobić operacje plastyczną?????Jak n ie to w jakim dodatku bo nie wiem słyszałam coś o tym,a i jak się ją robiiiiiiii????

miracle
14.12.2007, 11:41
Nikol.! 4 razy pod rząd. ?!
Przeczytaj regulamin. o_O

Operacje można zrobić po osiągnięciu szczytu kariery Show Biznes. Dochodzi w NS.
Edit: Żeby było na temat - ja dostaje tylko listy miłosne za randki i rachunki. xD

Nikol112
15.12.2007, 10:49
A GDZIE MOZNA SOBIE ZRIBIC OPERACJE PLASTYCZNA???Słyszałam o tym ale i tak nie wiem gdzie i w jakim dodatku i jak prosze powiedzcie mi jak

Nikol112
15.12.2007, 10:49
dziękiiiiiiii

Nikol112
15.12.2007, 10:50
ale jak sie ja robi a jaki sposób ?????? Ja jakimś użądzeniu czy jak ???

BBoy Sekretne Imie
15.12.2007, 15:02
Nikol!! Jak chcesz coś dopisać, to klikasz edytuj w swoim poście a nie bijesz 4 posty na raz, a w czwartym przepraszasz za trzy poprzednie :con:
Jak chcesz mieć to coś do operacji plastycznych i 10 innych niesamowitych rzeczy to możesz wpisać w trybie życia w oknie kodów unlockcareerrewards i potem wchodzisz w swoim simie tam gdzie masz ekwipunek (plecak) i nagrody za aspiracje, to są obok nagrody zawodowe i tam masz te rzeczy.

maciek_77
15.12.2007, 17:11
kiedyś do mnie przyszedł list , dzieki któremu moge zjeść darmowy posiłek w restauracji.Zdarzyło mi się to chyba z 5 razy.

Litka333
09.03.2008, 12:13
Jak kupiłam nocne życie bardzo dużo jezdziłam do restauracji i dastawałam codziennie takie listy ;P

Ritty
27.08.2008, 09:45
Mi jeszcze nigdy coś takiego się nie zdarzyło. Może dlatego, że prawie wcale nie jeżdżę do restauracji... ;p
Opcja nr 2 w ankiecie.

Miyoki
27.08.2008, 10:12
Jeżeli idziesz do restauracji i zapłacisz (jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się uciec bez płacenia), to czasami zdarza się, że dadzą ci darmowy kupon do restauracji ;)

Analisse
17.10.2008, 21:29
Też kiedyś dostałam bilecik z restauracji, czasem jakiś list miłosny przyszedł (w sumie raczej nie miłosny, bo to po nieudanej randce było)
Ale przeważnie to same rachunki przychodzą.

doman145
27.12.2008, 09:27
mi rabaty nigdy nie przychodzą ;/

Lawend
27.12.2008, 09:45
Ja wiem ,że kiedyś dostałam ten kupon do restauracji, ale nie pamiętam czy go wykorzystałam :).

enjoyable_
27.12.2008, 12:48
ja też dostałam taki list na darmowe jedzenie. Narazie go nie zrealizowałam ;D
ale oprócz tegoo dostałam masę bukiecików z liścikami po randkach .;)

doman145
04.02.2009, 16:07
Ja nie dostaję liścików z restauracji bo ja nie chodzę na przedmieście ponieważ za długo się wczytują ;/ a ja nie jestem cierpliwy :p.
Przedmieścia wykorzystuję tylko do budowania :p

Milka84
04.02.2009, 19:44
Ja nigdy nie dostałam rabaciku do restauracji. Wiem tez że bukiety kwiatów i różowe paczuszki z drogimi prezentami dostaję się od partnera jak miałaś/miałeś z nim randkę marzeń, liściki miłosne tą dobrą chyba, czarne listy ta złą, a jeszcze worki z łajnem czy z czymś jak koszmarną. ;)

Searle
04.02.2009, 20:30
Rachunki staram sie płacić regularnie, ale czasem zraża mi się o nich zapomnieć i odwiedza mnie wtedy miły pan komornik:)

Raz udało mi sie dostać rabat do restauracji. Jeszcze go moja simka nie wykorzystała - może zostawi sobie jako pamiątkę? :)

zelkam
05.02.2009, 08:08
Ja dostałam tylko pierwszego dnia, kiedy kupiłam sobie NŻ :D

Ellie
05.02.2009, 11:09
Zawsze płacę, chociaż raz mi komornik zabrał umywalkę i coś tam jeszcze xd

zelkam
05.02.2009, 12:31
Ja pamiętam, jak usunęłam skrzynkę na listy, gdy w środku były rachunki O.o
komornik mi akwarium zabrał :( a później musiałam się przeprowadzić.

Invidia Semper
05.02.2009, 18:26
zawsze zapominam o rachunkach:D ale to nie tylko w simsach:P Komornik oczywiście u mnie się już zadomowił, ostatnio mi wziął Kule incoś tam z nagród aspiracji bezczelny:D

aneta_zyleta
06.02.2009, 13:21
Raz mi sie trafiło darmowe jedzenie w restauracji, zaskoczona bylam tym bardzo, co do rachunków, zawsze mi sie przypomina jak wyswietla sie komunikat xD

Nadzieja.
06.02.2009, 18:32
Rachunki raczej płace ,chociaż nie od razu ;D

kubuss
06.02.2009, 18:48
Eyy z ręką na sercu, ja jeszcze nigdy nie dostałem darmowego żarcia :D

Upadła Dusza
12.02.2009, 11:33
Ja dostałam tylko raz, nawet nie wiedziałam za co. Później kombinowałam żeby znowu dostać, ale niestety nie udało się.

Nastulka92
12.02.2009, 13:12
Mi już nie raz i nie dwa coś takiego się zdarzyło:)

Alisha
12.02.2009, 13:47
Ja chowam skrzynke do wyposazenia Simów ;)
Albo usuwam rachunek listonoszowi prosto z reki :P
Uzywam moveObjects on

Zombie Love
12.02.2009, 14:27
Ja staram się płacić bo jak nie płace przychodzi komornik i zawsze(!) zabiera mi dyplom ukończenia studiów :/

A rabat raz dostałam ale go nie wykorzystałam :p

Bezimienna
18.12.2009, 14:10
ja chyba tylko raz kiedyś dostałam rabacik :) ale nie zdążyłam go wykorzystać bo mi się komp popsuł :P

Charionette
18.12.2009, 18:36
Niestety zawsze płacę :P
Jak raz usunęłam skrzynkę to potem komornik przychodził :D

Remus Lupin
18.12.2009, 18:48
To dziwne nigdy albo ja za rzadko chodzę do restauracji albo jestem głupi w środę znalazłem wreszcie kupon

lizzielovesit
18.12.2009, 20:11
raz dostałam taki kupon do restauracji... dostałam kwiaty i podziękowania też. Te podziękowania to taki liścik miłosny, tudzież wierszyk za randkę marzeń :)

lizzielovesit
18.12.2009, 20:14
Niestety zawsze płacę :P
Jak raz usunęłam skrzynkę to potem komornik przychodził :D

Ja też tak zrobiłam i w końcu przyszedł komornik, taki śmieszny facet ubrany w pomarańczowy kombinezon, w wąsach i oksach i zabrał mi kanapę. Znaczy wsysał jakimś czymś... Dziwny ten simowy komornik... :)

balloon
18.12.2009, 20:41
Pamiętam jak miałam simkę-wampirkę to żeby nie płacić rachunków kazałam jej latać (jako nietoperz) po całej parceli xD To było piękne.

A co do rachunków to różnie płace, kiedy pamiętam :P

Łezka
18.12.2009, 21:11
Kiedy mi się przypomni o zajrzeniu do skrzynki to i płacę rachunki, i odbieram listy miłosne - ;)

Mixliarder
19.12.2009, 11:52
Czasami płace

Wendy
20.12.2009, 15:39
Hym, oprócz rachunków. Przychodziły mi wspomniane już wyżej liściki miłosne i bukiety. Jeszcze nigdy nie dostałam łajnobomby lub tego śmierdzącego listu ;d

Sherlock
21.12.2009, 20:11
W zasadzie to zawsze płacę :P Nie lubię komorników :/ Ale czasem zapominam i niestety przyjeżdża biała furgonetka.
Po tym komunikacie, co wyskakuje, też czasem zapomnę zapłacić, jak sim np. jest w pracy.

stasienka
27.02.2011, 12:41
Ja czasami zapłacę ,a czasami nie ;3
Płace jak przeczytam komunikat z gry a jak nie to przyjeżdża miły pan komornik xD
_______
-ty jesteś taka tempa czy tylko udajesz??
-Ja nie udaje.
-aa ha to masz fajnie na chacie.

Słonecznik
03.03.2011, 06:14
Ja raczej płacę. Raz tylko przyszedł komornik ;p

Joopka
27.04.2011, 19:09
Ja ogółem nie robię randek, bo boję się, że nie wyjdą. ;P

Ale jak widziałam stare posty, to muszę koniecznie rozwalić jakąś randkę i dostać łajnobombę! Koniecznie, bo dostałam tylko raz (raz robiłam randkę) bukiecik kwiatów i liścik z napisem: "Dzięki za randkę, może kiedyś powtórzymy?" Czy coś takiego...

Edit: Kocham komorników, kocham też patrzeć, jak wsuwają swoim miotaczem moje rzeczki. :3

Fisia
16.08.2011, 19:35
A ja nie znoszę komorników i jak się pojawia informacja o zalegających rachunkach od razu lecę migiem do skrzynki xD. Ale raz moja Simka była w pracy i musiałam wziąć miastowego kodem, żeby zapłacił. Moje ranki są zwykle randkami marzeń, chyba że chcę żeby mi facet/babka podstawił/a łajno-bombę. Potem zostawiam ją na pamiątkę xD

Filleable
03.11.2011, 13:19
Ja płacę rachunki, kiedy jest ich kilka w skrzycne, bo nie chce mi się za każdym razem płacić, a tak za jednym zamachem.