PDA

Zobacz pełną wersję : moj pierwszy dom-ek [BRAK ZDJĘĆ]


cortez
12.08.2006, 10:57
widok glowny

lazienka

kuchnia

salon

pokoj dzienny:(

taras i sypialnia


dziekuje i pzdr

MrMcDeSim
18.08.2006, 18:26
Sorry, ale ja niemógłbym mieszkac w takim domu :wacko:

-MK-
22.08.2006, 15:38
Nawet fajne niektóre pomieszczenia,chociaz sypialnia totalnie do bani,wszystko masz na jednej ścianie,i tutaj jest również kolejny przykład pomieszania stylów,co w domu Asi 23170.

Słodka_mandarynka
24.09.2006, 10:48
Ahh w niektórych pomieszczeniach meble nie pasują daje 6/10

lafilette
24.09.2006, 14:23
Człowieku...zanim zaprezentujesz taki dom na forum zastanów się dwa razy...Tu nic do sibie nie pasuje :con:

Kadia
24.09.2006, 15:57
Człowieku...zanim zaprezentujesz taki dom na forum zastanów się dwa razy...Tu nic do sibie nie pasuje :con:

magia, jak jesteś taka mądra, to sama daj dom na 4um...A takimi tekstami tylko zniechęcasz ludzi do wystawiania swoich domkow...

A ja dam 4/10 bo strasznie jaskrawo, dom kłuje w oczy, pomieszanie stylów i te okna z (chyba :O ) Światowego Życia nie pasują do tego domku... Ale najbardziej liczą się chęci ;)

lafilette
24.09.2006, 19:05
Jasne że dam za niedługo swój dom, tylko teraz kupę nauki mam i prawie w ogóle nie gram w simsy i cały czas szukam dodatków do niego.

Kadia
25.09.2006, 21:59
Jasne że dam za niedługo swój dom, tylko teraz kupę nauki mam i prawie w ogóle nie gram w simsy i cały czas szukam dodatków do niego.


Tak, ale to nie usprawiedliwia cię od takiego jechania ludziom po tematach i ich domach xP A poza tym żeby napisać coś madrego wystarczą 43 sekundy ;P Więc w tej chwili nauka nie ma tu nic do rzeczy. Chyba ze jesteś wieeeeeeeelką kujonką dla której liczy się każda setna sekundy i nie może czasem zajrzec na forum i chociaż RAZ skomentowac mile czyjś domek....

lafilette
26.09.2006, 17:37
Tak, ale to nie usprawiedliwia cię od takiego jechania ludziom po tematach i ich domach xP A poza tym żeby napisać coś madrego wystarczą 43 sekundy ;P Więc w tej chwili nauka nie ma tu nic do rzeczy. Chyba ze jesteś wieeeeeeeelką kujonką dla której liczy się każda setna sekundy i nie może czasem zajrzec na forum i chociaż RAZ skomentowac mile czyjś domek....
Nie nie jestem kujone, apisałam że mam dużo nauki i dlatego prawie w ogóle nie gram w simsy. A gdybyś poprzeglądała moje posty w dziale z domami z TS1 i 2 zobaczyłabyś, że wieledomów skomentowałam bardzo pozytywnie i mi się podobały.
A poza tym wolę wystawić swój ładny domek za miesiąc niż taki zrobiony na już.

ArcticViolet
29.09.2006, 21:09
Bardzo awangardowe :) W całej tej kolorowej mieszaninie, chwilę ukojenia przynoszą salon i sypialnia, beżowe, brązowe. Tylko ta wykładzina (paski) w pomieszczeniu graniczącym z kuchnią... (mnie by nie pasowała)

7/10

Monik@
28.01.2007, 13:56
Powiem Jedno-blllleeeeeeeeeeeeeee Ja Bym Tu Mogla Zamieszkac Za 1000000000zl Bo Bym Sie Nie Zgodzila Sorry:(

kornelia911
28.01.2007, 14:24
Noo soory..nie podoba mi sie;/
te kolorowie okienka ,te kolka..sprawiają,że jak dla mnie ten domek wygląda ....noo..jest taki Teletubisiowaty:P

brzos
28.01.2007, 15:11
Powiem krótko:
Za jaskrawe kolory,
zbyt dużo nakładzine na 1 ścianę

Vegeta
16.11.2007, 16:40
Noo soory..nie podoba mi sie;/
te kolorowie okienka ,te kolka..sprawiają,że jak dla mnie ten domek wygląda ....noo..jest taki Teletubisiowaty:P

No ale gdyby tytuł był "Teletubisiowaty dom" to już by się większości podobał :P Ale serio dobry pomysł zbudować taki domek :)

Poziomek
16.11.2007, 18:03
niestety tu się nic kupy nie trzyma, może tak mówię bo to nie mój styl, ale dla mnie ten dom to kompletna pomyłka, mam nadzieję że konstruktor-pomysłodawca nie popełni więcej takiej "zbrodni" a masz niech Ci będzie 2/10

Caroline
17.11.2007, 11:12
budowałam takie jak pierwszy raz grałam w simsy. prawda- masz jakieś tam pojęcie o dobieraniu kolorów wewnątrz ale ogółem ten dom to porażka. pozdrawiam ( ;

lukasz1394
17.11.2007, 20:14
3/10pkt.
Nie podoba mi sie ze miesasz style. Masz okna nooczesne ( a zarazm dziecinne ) a w salonie sofy 15 wieczne. Nie poodba mi sie tez ta jaskrawa podloga oraz olbrzymi taras. Reszta jest ok, ale nie moge dac wiecej niz 3pkt./10pkt.

Aqua65
26.11.2007, 18:56
Nie do tematu ale trudno

Magia:jeżeli Ci się nie podobało nie musisz komentować ja rozumiem że chciałaś wyrazić swoje zdanie i nie zrozum mnie źle ale jeżeli chciałaś ocenić domek to nie musi to być tak (hmm nie wiem jak to ująć)niemile.

Kadia:Nie na temat jak chcesz sobie pogadać z Magią to nie w temacie i jak chcesz wypytywać czy jest kujonkom to też nie w temacie.