PDA

Zobacz pełną wersję : Dom państwa Pitt [BRAK ZDJĘĆ]


Neillé
21.08.2006, 12:35
Oto mój pierwszy domek na forum. Ciekawe jak wypadnie? Z każdego pomieszczenia daję po 2 zdjęcia, ponieważ nieudało mi się uchwycić całych pokoi. No to dobra zaczynamy:



OCENIAJCIE!!!

marandile
21.08.2006, 12:49
Dom jest pustawy, nie ma uroku. Na przyszłość staraj się wymyślić coś, co będzie dodawało uroku wnętrzom. A że jest to Twój pierwszy dom, nie jest jeszcze źle. Jak będziesz budował jeszcze domy, to zastanów się nad moim postem i innymi też, a z pewnością będzie lepiej. A, i dobieraj meble kolorystycznie i stylowo, np. ustal, że w tym pokoju będzie np. zielono i ciemno-brązowo. I w ten sposób szukaj odpowiednich tapet, mebli itp. Daję 6,5/10 (dałabym 5, ale to twój pierwszy dom).

Megan_Angel
21.08.2006, 19:44
Nie jest najgorzej ;)
Widziałam lepsze. Podoba mi się ogród, ale... ten dom nie ma życia... Jest taki... sztuczny!

Nergallik
23.08.2006, 18:33
Bryła... własciwie to bryły brak (kwadrat!?). Kolory w środku zupelnie nie dobrane... pokój dyskotekowy (czy widzialas kiedys u kogos w domu pokój dyskotekowy? bo ja nie). Ogród juz troche lepiej, ale też kuleje. Podoba mi sie tylko pokój dziecka.

2/10

Reggie
23.08.2006, 21:32
nic nadzwyczajnego - to zwykły , brzydki , domek ,a bryła jest taka jakaś dzika. Jedynie łazienka jest taka wmiarę (fajna wanna) .

ulmille
23.08.2006, 21:47
No cóż...w sumie to nic ciekawego, dom jest taki jakiś dziwny, nie podoba mi się, wnętrza tez takie nie pasujące do niczego, meble kiczowate, nic mi sie w tym domu nie podoba. 1 - 10 :|

_________________________________
Zapraszam do komentowania moich domów:
Posiadłość "Promise" (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=32712)
Dom "Goethe" (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=32692)
Dom "Raykeii" (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=33017)

Skate_misia
24.08.2006, 10:39
Pomysł był OK. Ale wykonanie... :con: Bryła zwykła, nic szczególnego. Meble do siebie nie pasują. Ogród też taki sobie. Jedynie łazienka ma dusze. Moja ocena 3/10.

Kolia =]
01.11.2006, 10:33
No... tak właściwie to mi się ten domek podoba :). To co że ma nieciekawą bryłę? Hmm, no nawet ładny :P.Dam Ci 6/10 i nie zrażaj się. :P. Próbuj dalej :D !!

psotka
01.11.2006, 10:58
Szczerze to załadny on nie jest, ale brydzki też nie... zdażają się gorsze. Najładniej wyszła Ci łazienka!! 6/10

szynszylam
03.11.2006, 14:54
wogóle mi się nie podoba!!!

Sweetie
03.11.2006, 15:34
Powiem tak.
Nie jest tragicznie ale zawsze może być lepiej.
Bryła rzeczywiście jak to już ktoś powiedział jest.. taka jakaś dzika..
A w środku domu pustawo, nie ma nic nadzwyczajnego. Jest.. normalny. Niektóre pokoje jak dla mnie są trochę za duże.
Musisz jeszcze popracować a z pewnością to przyniesie efekty ;>

myszka95
03.11.2006, 15:58
Pomieszczenia bardzo ładne, ciekawie zajęte. Tylko bryła taka zwykła :( Ale ogólnie podoba mi się :) :
-Bryła - 3/10
-Ogród i zewnętrze - 10/10 (wielko plus za ten taras)
-Wnętrza pod względem kolorystyki - 9/10 (trochę ciemno)
- -ll-ll-ll- mebli - 10/10 (są super!!!)
- Ogólne wrażenie - 8/10
RAZEM: 40/50 więc chyba 4+ / 5- :)

lusia
04.11.2006, 10:47
noo jest OK ;)) Skąd masz tę wanne w łazience ??: >

Morrgana
13.12.2006, 19:57
Dom jest żałosny...

weris
14.12.2006, 18:33
Najbardziej podoba mi sie łazienka,sypialnia ogród i troszke kuchnia. Jestr bardzo pusto. Ale nie nie szkodzi 8/10 :D

Baorti
14.12.2006, 21:44
Poprostu kiepsko 5/10

*Linka*
18.12.2006, 17:06
1. Ogród - odpustowy. Nie podoba mi się. Pojedyncze elementy bardzo ładne, ale nie to wszystko naraz! 4/10

2. Dom z zewnątrz - banalna bryła, zwykły kwadrat czy co to tam jest. Kiepsko. Kolor ścian domu... bordo chyab były o fuj! Jakby krwią pochlapane były! Niestety, to nie to. 2/10

3. Taras - Ranyy! Możnaby dać takie same okna, zeby wyglądało estetyczniej, nieprzezroczyste, zbey nie bylo widac tego co jest w srodku. Drzwi niedograne. Taras banalny, zwykla podloga. No i jeszcze ta granatowa ławka... nie postarałaś się - 1/10

4. Korytarz - o dobry Panie! Toż to pustką zieje. Nic do siebie nie pasuje. Takei antyczne drzwi, parkiet jak z kiepskiego baru, jakiś egzotyczny krzak wrośnięty w podłogę, fioletowe żaluzje i ściany jak z biura. Obraz baby z jabłkiem zamiast głowy, kanapa babci bez gustu, pluszowy miś i na dodatek nowoczesny telewizor Kompletna klapa 0/10

5. Salon - mmm jakbym nurkowała w oceanie... PEłNYM ZIELONYCH GLONOW. Ni to klub, ni to salon, ni to knajpka z kawą, tu jeszcze jakaś antyczna babka, nei chce mi się wymieniać. Jedyne co tu pasuje to dywan do ścian, choć i tak nei za bardzo. 3/10

6. Pokój dziecinny. Śliczny. Bardzo mi się podoba. Tylko ten piecyk... 9/10

7. Pokój rodziców- wszystko ok poza pościelą! No może dałabym mniej zielonego. Powinien być jaśniejszy... pastelowy. 6/10

8. Kuchnia - ładna, ciekawe mebelki, ale zbyt zwykła podłoga, może jakiś dywan... ;) no i pozbylabym sie bufetu na rzecz lodówki. 8/10

9. Pokój dyskotekowy - coś takiego jest niepotrzebne no al ejak lubisz.... tlylko że to przypomina nieudany pokój dla vampira 0/10

10. Siłowania - co to za siłownia?! Wygląda podobnie jak przedpokój, tylko że jest bardziej pusta, ogranicza sie do jednego przedmiotu - rozumiem, że masz pewnie ograniczone możliwości, ale skoro tak jest to zamiast robić osobny pokój wstaw to gdzieś w kącie jakiegoś innego. Tutaj nawet nic do siebie nei pasuje 0/10

11. Łazienka - jedynie za wanne moge dac jakieś plusy 4/10

Rzut z góry pokazuje, ze nie do końca wiedziałaś co pwstawiać. Ogólnie zieje pustką. Sorki, jeśli byłam za ostra, ale wiem, że krytyka pomaga, następnym razem bedzie lepiej - byc moze unikniesz bledow ktore Ci wytknelam. Lepiej wygladaja ciemniejsze podlogi i jasniejsze sciany, ale niezbyt drastyczne, fajnie wygladaja tez llistwy u dolu sciany.

Ogółem : 37 / 110