PDA

Zobacz pełną wersję : Modernized"W stronę natury" Nowoczesny Dom Rayikeii (Modern Living Series) [BRAK ZDJ]


ulmille
23.08.2006, 18:14
Witajcie! Oto kolejny dom z serii "Modern Living". Posiada on duży salon, jadalnię z kominkiem, przestronną kuchnię, trzy sypialnie, dwie łazienki, garderobę oraz gabinet. Zapraszam do oglądania i komentowania!
Zmieniłem kuchnię, jadalnię, salon i trochę sypialnię na piętrze.


Dziękuję za obejrzenie wszystkich zdjęć, bardzo prosze o komentarze! Pozdrawiam Ulmille

Agita
23.08.2006, 18:24
Śliczny! Tylko mi trochę nie pasuje dach, ale nawet nie wiem czemu.
Ocena: 9,5/10

Nergallik
23.08.2006, 18:39
Genialny!! jedyne co mi nie pasi to te czerwone drzwi.. zazwyczaj jesli trudno jest dobrać drzwi (bo pokoje sie roznia od siebie) to bierze sie takie ktore nie pasuje ani do jednego ani do drugiego... lepiej bylo dac brązowe drzwi (w czerwonej sypialni łączyłyby się z łóżkiem, a w drugiej z kilkoma rzeczami). Nie podoba mi sie tylko ze praktycznie caly dom zbudowany jest z dodatków z internetu.. ale to sie da przeboleć :)

9,5/10

Skate_misia
24.08.2006, 10:46
Bardzo ładny!!! Ale mi też niepasuje ten dach... Wszystko inne ok. 99,5/100

Buziaczek
24.08.2006, 12:29
Ten domek jest świetny, a co do dachu mi nie przeszkadaza. Długo ten dom robiłeś?

ulmille
24.08.2006, 13:39
Ten domek jest świetny, a co do dachu mi nie przeszkadaza. Długo ten dom robiłeś?


Dom robiłem około 4-5 godzin. :)
Pozdrawiam Ulmille

P.S Aha, jeśli chcecie mieć ten dom w swojej grze, napiszcie [email protected]

N@tA
25.08.2006, 16:07
Bardzo nie lubie takich domów....gdzie nie ma się czego uczepic :P.
Miejscami bardzo ciekawa konkurencyjność skrajnie różnych form.
Szczególne miejsce...zielony wypoczynek na tle ceglanej ściany.
Mimo pochwał mam jedno zastrzeżenie, Nie lubie także aż tak surowego minimalizmu. W niektórych miejscach jest po prostu za pusto.
Moja ocena : 10/10.
Pozdrawiam:)

Kenji
25.08.2006, 20:15
WOOW!Ładny.I cieszy mnie to że ktoś mimo nowoczesności urzył maxisowskich mebli!
8/10

L3V7
18.09.2006, 20:02
mógłbyś ten domek umieścić na megaupload.com lub na rapidshare.de ? z góry dzięki :)
domek - 10/10 :)

Wickoo
19.09.2006, 18:18
piękny ;-)

Naturalnie udostępnisz go do pobrania? <:

lafilette
20.09.2006, 14:17
Eh, widzę, że jako pierwsza skrytykuję ten dom. Bardzo śrenio mi się podoba.
Z zewnątrz może być, chociaż dach jest fatalny. W środku natomiast...Po pierwsze, kuchnia jest za duża i za pusta. Jak nie miałeś co w niej dać, trzeba było zrobić mniejszą. Przydałby się jakiś ciekawy akcent, np. w kolorze czerwonym. . Salon - kąt jadalny całkiem ładny, ale kominek za duży i brzydkie zasłony. Łazienka - Te czerwone drzwi...Nie podobają mi się też tbrązowe tapety. Sypialnia pierwsza niezby ciekawa, szczególnie to łózko tak na uboczu, ogólnie źle dobrane kolory. Druga jest w porządku, śliczna narzuta i plakaty, trzecia zaś podoba mi się najbardziej. Ładne kolory, meble, łóżko (gdyby jeszcze nie te czrwone drzwi :con: ). Garderoba do przyjęcia, ale gabinet zrobiłeś naprawdę świetny. :D
Ogólnie, niezbyt ciekawy, moim zdaniem, ale do przyjęcia 5/10

ulmille
20.10.2006, 16:44
Uwaga....zmieniłem wnętrze...bo było bardzo nijakie...zapraszam do oglądania odmienionego domu "Raykeii

Pozdrawiam:
Ulmille

simonek
23.10.2006, 19:10
fajna willa! 9/10
ps. gdzie niegdzie male niedopracowania ale jest ok

lusia
04.11.2006, 11:00
Ten dom jest Bosski :D

Natix
08.11.2006, 19:33
Nawet nawet.Chodż niebardzo podoba mi się ta siciana tam gdzie jest łóżko.7/10

weris
15.11.2006, 15:09
drewniana podłoga troszke nie pasuje ale jest piekny, duzy i taki przytulny! 9/10 :D

vanity
03.12.2006, 16:14
Bardzo mi się podoba ten domek :) Tarasy, gabinet, garderoba i ostatnia sypialnia to moim zdaniem najlepsze części tego domu. Nie podoba mi się łazienka na piętrze- ta pierwsza. Chyba to przez to, że wszystko jest maxisowe, a te rzeczy są beznadziejne (no nie wszystkie :D), jakoś tak nie dobrane kolorystycznie i w ogóle. Ale reszta to cudeńko :) Daje ocenke 8,5/10 :)

Darlene
03.12.2006, 18:55
Dach
Łazienka na parterze
Druga Sypialnia
Drzwi
T__________T
Te 4 rzeczy Ci się nie udały ..... Ogólnie dom nawet ładny :]

6,5/10

The FerG
04.12.2006, 08:55
Strasznie mi się podoba ale są 2 usterki ale daje 9,5/10 :*

*Linka*
18.12.2006, 20:50
to jest idealne. nic dodac nic ujac.

W.I.T.C.H.
19.12.2006, 09:56
Ulmille,
Twój dom jest bardzo ładny,ale sztuka zrobienia domu to bez ani jednego ściągniętego dodatku.
Ocena to 7,5/10
POZDRO ;) ;) ;) ;) .
W.I.T.C.H.

Baorti
26.12.2006, 18:06
Ładny... Jest taki przeciętny że aż nie mam nic do powiedzenia 7/10

Maadzialenaaa
21.01.2007, 16:13
Bardzo mi sie podoba.... :P 9,99/10 ;P

kornelia911
26.01.2007, 17:13
ty to coś nazywasz domem? ;/
nie podoba mi sie.totalna klapa.W ogole nie podobają mi sie twoje domki ;/;/;/ :con: :con: :con: xP xP xP

dagusta
20.04.2007, 17:06
oChydaa.nie mÓj styl. woole dOmki z antykami itp.

Gohan
22.04.2007, 10:11
nie no piękne, czy mógłbyś nam go ''udostępnić'' :D ?

ps: skad mozna pobrac dodatki do simsów 2 czyli meble, itp.

bartek_ziomek
22.04.2007, 13:49
Według mnie, Ulimille, inne Twoje domy są o wiele lepsze. Wszytskie Twoje domy na pierwszy rzut oka sprawiają, że szczena opada mi na dół. Jednak w przypadku tego domu tak nie było. Kolory elewacji zewnętrznej, owszem pasuja do siebie, ale uważam, że stać Cię na coś odważniejszego i bardziej ekstrawaganckiego. Co do wnętrza nie mam zarzutów. Bardzo podoba mi się, że robisz w domu pustki nad parterem - jest to sztuka, która nie wszystkim wychodzi. Oceniam na 7/10

P.S. Spróbuj zbudować dom bez dodatków z neta - to naprawdę wielka sztuka

Teo
13.09.2007, 09:58
Heh... nic dodać, nic ująć. Domek jest przecudny:)
Ma to coś w sobie;)

Niumimiu
13.09.2007, 12:18
sliczny domek,co poniektorzy mają "skrzywiony" gust bo ja niewidze w tym domku zadnych wad,poprostu ma swoj styl,ja osobiscie uwielbiam eklektyzm w mieszkaniach :D ale ten domek mnie oczarował :P

miracle
13.09.2007, 13:00
Domek jest świetny. ;-D

Jedynie co mi nie pasi to... DACH, DACH, DACH!
Tee płaskie dachy "ozimniają dom". Wnętrze poprostu cudo.
Aa, i ten "kominek" to już tak ZA BARDZO nowoczesny. Ja rozumiem, że dom jest w ogóle nowoczesny, ale kominek... xD Jak dla mnie kominek musi być zwykłym kominkem. Może mieć jakąś nowocześniejszą obudowe, ale kominek TO KOMINEK. Dobra, już nie będe sie czepiać tego kominka.
9/10
( 0,5 pkt za dach i 0,5 pkt za KOMINEK!)


Edit: Gohan - dział "Gdzie mogę to znaleźć! The sims 2" Tak na 1000% znajdziesz coś dla siebie. ;]

ARLID
13.09.2007, 16:47
Hmm w/g mnie nie pasują drzwi do łazienki (za ciemne), i może troszeczkę za duży - ale liczba pokoi wymaga miejsca.
Ocena: 9/10

Delivered
13.09.2007, 17:39
Dobra.
Bryła na pierwszy ogień.
Nie podoba mi się. Brakuje jej wielu dociągnięć.
Okna.
Te okna koło siębie nie pasują, poprostu chodząca tragedja.
Wnętrze.
Łazienka, bez ładu i składu, a drzwi zbyt odznaczające się.

mario
13.09.2007, 21:35
Jeszcze nie miałem okazji pisać w tym temacie, ale ktoś go odświeżył i napiszę. :)

Bryła: Taka nijaka, klockowata, brzydka. Te Te kwadraty przy 'dachu' są niepotrzebne i nie pasują. Za pierwszym razem skojarzyłem to z kratkami z trybu kupowania/budowania. :P Ogólnie nie podoba mi się. A jak mi się nie podoba, to tylko poniżej 5. Czyli 3/10 (bo najgorsza nie jest)

Ogród: Jakiegoś takiego specjalnego ogrodu nie ma. I może być. Wystarcza mi zdecydowanie taras frontowy. Jest piękny (bo nie widać bryły), dużo kwiatów, ładnie rozpracowane i całkiem ładne ujęcia (to one sprawiają, że jest tak ładnie). Ogólnie nie jest tak źle z tym ogrodem. Ale coś mi tam jednak nie pasi. ;) Dlatego 6.5/10

Wnętrze: Kucnia jest paskudna i obrzydliwa. Fee! :wacko: Ohydne cegły i podłoga. Jak w jakiejś piwnicy. :O Jadalnia... Zimno i sterylnie. Gdyby nie te firanki byłoby jeszcze gorzej. One są wyjątkowo ładne. Tyle przestrzeni, gdzie jakaś zieleń? Obojętnie gdzie - na ścianie, na suficie, na podłodze, gdziekolwiek! Byleby było zielono. W tym kąciku tv na antresoli trochę nie pasują mi te kanapy, strasznie mnie irytują. Wszędzie je widzę. Już nie mogę wytrzymać. ;P Jeszcze 3 pod rząd, spokojnie starczyłyby 2. Sypialnia na piętrze sprawia, że robi mi się niedobrze. Ten dobór kolorów, ta cegła, te meble tak szpecą, że szkoda gadać (tzn. tylko na 1 zdjęciu sypialni na piętrze). Druga część sypialni może być. Łazienka też jest brzydka. Lepiej nie projektuj domów z maxisowymi okładzinami, podłogami, drzwiami i meblami, bo ci to nie wychodzi (tak samo, jak mi zresztą :P). Nie podoba mi się. Sypialnia II wydaje się być strasznie długa. Mam nadzieję, że taka nie jest, bo nie jest zła. :) Nawet mi się podoba. Sypialnia III jednak już trochę gorsza. Zauważ, że te mocno czerwono-brązowe drzwi tam nie pasują. Te czarne, zimne deski psują przyjemność z przebywania w takim pomieszczeniu. Nie chciałbym tam sypiać. :con: Łazienka na parterze jest bardziej dla jakiejś dziewczyny. Nie chciałbym się położyć w tej wannie, nie zachęca. xP Garderoba mogłaby być bardziej... hm, no nie wiem. Może garderoby nie będę oceniał. :D Jeżeli miałbym się zgodzić na tą czerń w gabinecie, to wywaliłbym te kontrastujące regały... Ogółem wnętrze nie za bardzo mi się podoba. 4.5/10. :smirk:

3/10
6.5/10
4.5/10
------
14/10, tj. ok. 4.5/10. Słaby, słaby bardzo wynik. Dla mnie poniżej 5 to jest nisko. Z reguły Twoje domy nie przypadają mi do gustu, stąd też takie, lecz uzasadnione oceny. Nie możesz się do mnie przyczepić za to, że dałem negatywną ocenę, bo ją uzasadniłem. :P Po drugie, każdy ma swój gust i nie warto się bardzo przejmować oceną innych, jednak u niektórych ona mobilizuje. Np. u mnie. Takie są moje uwagi. Kończę tę obszerną notę. Pozdrawiam, Désignér

shezza
15.09.2007, 12:23
Patrząc na tytuł, myślałam, że w tym temacie zobaczę jakąś chatkę w środku lasu. Weszłam i... Się zdziwiłam. "W stronę natury"? Dlaczego? Bo dałeś więcej drzew niż zwykle? :O Bryła jakoś mi się nie podoba. Zbyt wymyślna, te kratki są moim zdaniem w ogóle nie potrzebne. Wręcz przeciwnie, szpecą. Zewnętrzne pokrycie ścian też dziwnie dobrałeś. Prawdę mówiąc, wygląda, jakby właścicielom domu zabrakło mamony na farbę i został sam tynk. No ale dobra. Zajrzyjmy do środka. Kuchnia jest okropna. Strasznie zimna i surowa, jakby nie dokończona. Jest granica między nowoczesnością, a zwykłymi, zimnymi klocami. Nienawidzę takiego stylu. Jadalnia jest sporo lepsza. Użyłeś zielonych krzeseł i kanap, co ożywiło pomieszczenie. :) Za to plusik. Podoba mi się też ten obraz. Tylko dywan jakiś taki nieciekawy. Ten kącik telewizyjny tak pół na pół. Z jednej strony podobają mi się te kanapy i kredensik, a z drugiej rzygam na widok ścian. W sypialni na piętrze bardzo spodobał mi się kącik z zielonymi sofami. Może to nie było zamierzone, ale wyszedł bardzo ciepły i przytulny. Reszta pomieszczenia za to gorzej. Ten brązowy stiuk jest paskudny. Pościel z resztą też. Te liście, które chyba miały być kwiatem dziwnie wyglądają. Łazienka jest ok, poza tym "kwiatem". Nie pasuje, odcina się i wiochowo wygląda. Druga sypialnia jest w miarę dobra. Wreszcie jakieś ciepłe kolorki. Trzecia sypialnia taka nijaka. Ani brzydka, ani ładna. Druga łazienka jest za to świetna. Bardzo podoba mi się połączenie kolorów, armatura i obraz. Jest idealna. Gabinet... No comment. Ciemniejszych mebli i ścian już nie znalazłeś?

Ocena ogólna: 2/10. Dlaczego tak mało? Domyśl się czytając powyższe.

Eveline
15.09.2007, 17:09
Bardzo ładny domek. Podoba mi się. Naturalny, rzeczywisty. Jedyne, co nie bardzo jest w moim guście, to ta kratka przy dachu i za bardzo "wygięte" fotki. Ale poza tym naprawdę mi się podoba :)

Vegeta
22.11.2007, 19:44
Świetny dom! :D Nie mam się czego uczepić więc spadam aaaaaaaa..... :D

Elros
22.11.2007, 19:50
Cudny ! Naprawde super ja radzę Ci zostać architektem... :D 10/10

The FerG
23.11.2007, 09:24
Śliczny domek :smirk:
Jedynie co mi sie nie podoba to łazienka na górze :P
9,5/10 ;)

Samantha
23.11.2007, 16:45
No, po prostu bajerek!!!:) Dodatki z neta świetne i oczywiście domek urządzony ze smakiem!! Nie mogę ocenic inaczej jak 10/10!!

Angie96
23.11.2007, 17:04
Szczerze to nie wydaje mi się by zasługiwał na 10... chyba że lubicie jakieś ceglane pokoje. Nie przypadł mi do gustu.
W sypialni taka obleśna cegła, fuj! Osobiście lubię mieć jakąś taką cegiełkę, al mogłes dać jakąś kremową albo coś... To smao kuchnia. Od tego sa kafelki, bardzo ładne z resztą. Nie podba mi isę ta podłoga na tarasie i salon... trzy kanapy lampa i telewizor. A kwiaty, obrazy i rzeżby to gdzie? W sypialni nie podoba mi sie jeszcze czarwona pościel połaczona z różowym obrazkiem na etażerce. Gdzie w łazience jest toaleta bo nie widze? sciana w garderobie jest brzydka, no i te czerwone drzwi... ekh.
Moja ocena 3,5/10

Marcinprod
09.12.2007, 16:44
Rewelacyjny! 1000000/10

Origáme
09.12.2007, 18:36
Cudowne są twoje domy jedny słowem napisze pochlebiam twoje niektóre domy
Pozdr. :)