PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wejsciem do centrum


alegra101
25.09.2006, 11:44
Mam zainstalowana wersje The Sims Deluxe Edition + Balanga + Randka ( w takiej kolejności) i mam problem z wejsciem do miasta.
Kiedy zamawiam taxi, sim wsiada do samochodu i odjezdza jest wszystko w porzadku. Potem pojawia sie widok miasta i na tym sie konczy ...Pisze mi na dole "Dokąd?..." a we wskazniku jest albo strzałka ze znakiem zapytania albo znaczek taxowki i jak klikam gdziekolwiek to nic sie nie dzieje. Jedynym co moge wtedy zrobic to zamknac calkiem gre lub w ogole zrestartowac kompa.

Gra jest oryginalna wiec nie wiem co moze byc nie tak. Szukalam po necie ale nikt nie pisze o podobnym problemie. Moze jakis patch potrzebny...

Jezeli ktos cos wie na ten temat please help.
Z gory dzieki.

Pozdrawiam

lafilette
25.09.2006, 14:38
Po prostu spróbuj przeinstalować grę, może pomoże. A tak ci się dzieje tylko w jedej rodzinie czy zawsze?

alegra101
25.09.2006, 17:37
Po prostu spróbuj przeinstalować grę, może pomoże. A tak ci się dzieje tylko w jedej rodzinie czy zawsze?

Probowalam :( Odinstalowalam i zainstalowalam jeszcze raz bo myslalam ze to moze przez dodatki ktore wsadzilam do folderu downloads ale przy czystym tez sie wiesza...
Teraz sprobowalam na 4 okolicy wejsc do edycji Centrum z widoku okolicy i udalo sie wejsc. Ucieszylam sie ze moze na tej okolicy dziala ale jak chcialam tam pocjechac taxowka to znowu to samo pojawia sie kursor ze znakiem zapytania pisze dokad zawiezc? klikam gdziekolwiek i koniec zawiesil sie calkiem komp :(
moze ja cos zle robie ...nie mam pojecia, a tak mi zalezalo na tym centrum :(
helpppppp :1smutny:

lafilette
25.09.2006, 19:18
To odinstaluj wszystkie dodatki a następnym razem ściągaj tylko ze sprawdzonych stron :D

alegra101
26.09.2006, 07:11
To odinstaluj wszystkie dodatki a następnym razem ściągaj tylko ze sprawdzonych stron :D

no wlasnie w tym rzecz ze probowalam, odinstalowalam calkiem gre usunelam folder ze sciagnietymi dodatkami zainstalowalam jeszcze raz i dzialo sie to samo ...moge edytowac centrum ale nie moge pojechac tam taxowka.
Przeszukalam cale forum , gdzies pisalo ze to tylko w niektorych okolicach nie ma centrum a ja nie mam nigdzie. Zalamka ... ;(
Bede jeszcze probowac, ale moze ktos zna powod tego...?

aniba
26.09.2006, 14:44
A jaki masz Windows?

alegra101
26.09.2006, 16:33
A jaki masz Windows?

win xp professional
przed chwilą chcialam zainstalowac patcha to randki ale mi sie pokazala wiadomosc ze ta latka jest juz zainstalowana ...i ciagle lipa