PDA

Zobacz pełną wersję : Dom na dzień dobry :) [BRAK ZDJĘĆ]


missyseepy
25.09.2006, 14:34
Witam :)

Z racji tego, że to mój pierwszy post na tym forum i przy okazji pierwszy dom - wielkie dzieeeńdobry wszystkim ;)

Odkąd mam drugą część Simsów prawie nie budowałam, raczej ściągałam gotowe domy, ale ostatnio trafiłam na Wasze forum i naoglądałam się tylu pieknych budynków, że sama postanowiłam spróbować :D Oto, co wyszło z tej próby:

Dom nie ma nazwy ani mieszkańców jeszcze, za to jest w pełni umeblowany i kosztuje równe $104000 (zdziwiłam się, że tak mało). Wbrew pozorom nie jest bardzo duży - nadaje się dla jednego albo dwóch Simów (bezdzietnych :P)

Od frontu prezentuje się tak:


Z tyłu domu mamy całkiem spory basen, miejsce do "leżakowania", dużą werendę i zakątek na grilla.


Do domu wchodzi się przez niewielki ganek:


Wchodzimy prosto do dużego pomieszczenia, które zajmuje niemal cały parter i pełni różne funkcje. Najbliżej wejścia jest kuchnia ze stołem jadalnym, trochę dalej widać drzwi prowadzące na werendę i dalej do ogrodu.


Za niską ścianką oddzielającą kuchnię od pokoju dziennego znalazło się miejsce na niewielki "kącik telefoniczny":


Obok mamy oczywiście kącik wypoczynkowy - wygodne kanapy, telewizor, półki z książkami i kilka roślinek. Za telewizorem schody na piętro.


Obok saloniku wygospodarowano miejsce na malutką łazienkę (dla gości, żeby nie włazili na piętro ;))


Czas na piętro. Tutaj również znajduje się jeden duży pokój pełniący kilka funkcji. Najbliżej schodów stoi małe biurko...


...a za niską ścianką urządzono sypialnię:


Z tego pokoju wychodzi się na dwa balkony wychodzące na różne strony domu. Jak widać, Simy mogą oddawać się tam swoim hobby korzystając ze świeżego powietrza ;)


Na piętrze jest także większa łazienka, w której spokojnie zmieściło się wszystko, co potrzebne:


Wracam na dół - jak już wiemy z kuchni wychodzi się na werandę, na której można wypić popołudniową herbatkę i nacieszyć się wrześniowym słonkiem ;)


Z werandy schodzi się do ogrodu, gdzie można się poopalać przy basenie:


A trochę dalej, w cieniu dużych wierzb i kilku pomniejszych roślinek odbywają się miniprzyjątka z grillem w roli głównej. Na dwóch drzewach zawieszono huśtawkę:


I to tyle :) Niestety, zdjęcia są trochę małe, bo zapomniałam zmienić wielkości w ustawieniach, ale myślę, że widać wszystko, co powinno być widać :)

Pozdrowionka.

lafilette
25.09.2006, 14:43
Pierwsza jestem, fajnie...
Naprawdę ładny domek. Może troszkę za ciemny, i za mało kolorów, ale i tak bardzo mi się podoba. Jak na pierwszy, całkiem nieźle. Daję 9/10 :D

oliwia156
25.09.2006, 15:48
Bardzo piekny domek daje ci 10/10 daj go do sciagniecia o ile umiesz mowie ci zrobilasz naj naj lepszy domek oczywiscie z tego dnia :D

Reggie
25.09.2006, 16:22
Świetny domek no bryła nie zbyt mi się spodobała ale w środku miodzio (no zresztą bryła też nnie jest taka zła) Piękny basenik i miejsce do odpoczynku( no ten tego... miejsce z leżakami) Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba 9,5/10 A co tam.... 10/10 nie będę taka :)Suuuuuuuuuuuuuper ;P :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu:

marandile
25.09.2006, 16:43
Sliczny, 10/10

Goosia
25.09.2006, 20:07
Super :D The best ;P 10/10

kardro
26.09.2006, 09:12
No, no bardzo ładny domek :).Przy okazji: :witaj:. Może dasz do ściągnięcia, bo bardzo chciała go mieć w simsach!!;) Ślicznie Cię kardro prosi :D!!
Pozdrawiam :*!!

Nastulka92
29.09.2006, 14:40
No fajny... Mi tez się strasznie podoba, szczególnie chyba kuchniojadalnia i sypialnia. Ale wszystko jest git:P

ol@
08.10.2006, 12:22
Przecudowny!!!! daj go do ściągnięcie ola cię prosi :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: Daje 10/10 naj fajniejsza jest weranda i ten ogródek z basenem i leżakami :D Kuchnio-jadalnia mtez boska. Sypialnia super.
Zresztą wszystko jest fajne w tym domku. Jeszcze raz prosze daj go sciągnąć a i jeszcze coś :witaj:

lusia
04.11.2006, 11:13
No jak na pierwszy raz to naprawdę fajny :D Super nawet jakby na 20 raz :D

weris
15.11.2006, 15:13
JA chcę tam mieszkać! Mogę ten domek wynając na lato? 10/10 :D

weroniczka212
26.11.2006, 11:54
bardzo ładny.Wygląda przytulnie daje 10/10

Darlene
26.11.2006, 14:15
Naprawdę swietny domek :) Może udostępnisz go do ściągniecia ? :)

kornelia911
25.01.2007, 16:28
Noo piękny!!9,5/10 ,a 9,5 dlatego,ze bryła z przodu niezbyt ciekawa,a z tyłu i w środku boooosko;* Pięknie;)

Jutka6
04.03.2007, 23:11
Dobra czas na mnie. Więc tak spoko i znowu spoko i spoko i jeszcze raz to samo. Jak na pierwszy dom to jest naprawdę dobrze nawet zaskakująco dobrze. Tylko ta "niska ściana" tam gdzie jest "kącik telefoniczny" jest taka czarna aż mnie dreszcze po plecach przeszły, ale za to masz wielkiego plusa za sypialnie jest BOSKA!!!10/10

Aleks
17.03.2007, 11:22
Dom bardzo ładny. Bryła zwyczajna, ale na swój sposób inna ;) . Wszystkie pomieszczenia dobrze oświetlone, dużo miejsca, kolory stonowane, meble dopasowane. Jedyne co według mnie jest źle, to ta ciasnota w łazience na dole. Jest w lekko Japońskim stylu (czyli w moim guście) ale mało miejsca. Bardzo ładnie prezentuje się basen i ogród.
Moja ocena: 9,99/10 (-0,01 za ciasnotę w łazience na dole)
Pozdrawiam :)

Akmiss
17.03.2007, 11:40
Fajny ten domek, wszystkie pokoje podobają mi się. Najładniejsza ( dla mnie ) jest ta weranda i cały obszar na dworze :D
8,5/10
POzdrawiam ;)

The FerG
17.03.2007, 16:12
WOW fajny 9,9/10 :D :) ;)

Vegeta
24.11.2007, 07:14
Ale fajniutki domek :D Ja też chcę taki!Dasz do ściągnięcia? 10/10 :smirk:

Angie96
24.11.2007, 08:00
Domek fajny, ale czy wiecie ze to temat z 2006 roku?!

Elros
24.11.2007, 09:23
Nic sczególnego w domku nie widzę ale jak na pierwszy dom to może być ;p
Dziwnie tak.... ;p

4/10

lay
24.11.2007, 12:02
Szczerze mowiac nie patrze na to, czy jest to twoj pierwszy dom, czy nie.

Na pierwszy rzut oka dom sprawia przyjemne wrazenie. Szkoda, ze zdjecia sa male i dosc ciemne.

Ogrod & elewacja:
Ogolnie jest ok, tylko /jak na mnie/ bryla jest zbyt kwadratowa. nie podoba mi sie takze dach oraz uklad okien z tylu budynku. Z przodu sa strasznie regularnie ustawione, lecz to jest raczej akceptowalne przy takich budynkach. Nie podobaja mi sie takze drzwi na werande, nie wiem w sumie dlaczego. Na ogrodach sie nie znam, wiec przemilcze.

Wnetrze:
Nie podoba mi sie, ze wchodzac do domu od razu ladujemy w jadalnio - kuchni. Brakuje jakiegos przedpokoju, lub chociaz scianki oddzielajacej. Kuchnia jest ogolnie ladna, tylko strasznie prosta. Ciag szafek... W jednym miejscu zapomnialas o zaluzjach. Osobiscie dalabym jeszcze plytki pod szafki. Mogloby byc bardziej funkcjonalne.

Kacik telefiniczny ok, tylko chyba nie pomalowalas scian. Albo tak dziwnie cien pada.

Salon jest pustawy i ciemny... Brak zaslonek (dajesz sasiadom ogladac tv za darmo), przydalaby sie takze scianka oddzielajaca tv od schodow. Mimo, iz jest w jasnych kolorach nie wydaje sie przytulny. Poza tym nie podoba mi sie pokrycie scian.

W lazience chyba toaleta stoi tak, iz nie mozna z niej korzystac :P. Wystarczyloby tam dodac scianke i byloby lepiej.

Na pietrze w tym pomieszczeniu z biurkiem odnosze wrazenie, iz ktos w cos wejdzie (w te obrazy? przy sciane). Pokoik jest poprawny, lecz niczym nie zachwyca. W sypialni nie podoba mi sie, iz jest otwarta na reszte domu. Uwazam, iz powinna byc jakos lepiej oddzielona (lecz to moja subiektywna opinia), gdyz jest to.. po prostu malo komfortowe. W sumie tez jest poprawna, lecz nie podoba mi sie ustawienie drzwi przy lozku... Oraz nie ma zaslonek przy schodach.

Lazienka mi sie nie podoba. Zmienilas calkowicie kolorystyke, meble ustawione sa bez wiekszego ladu tak, by wszystko sie do niej zmiescilo.

Ogrod, jak napisalam wczesniej, pomijam.

Czyli podsumowujac nie jest zle. Lecz domek jest.. jednokolorowy - bez i jasne drewno. Brak czegos wiecej, po jakims czasie robi sie mdly.. I mimo cieplych kolorow jest zimny. Jest takze ogromny... Czego nie widac we wnatrz. I brakuje i rzutu z gory.

Pozdrawiam - Slythia

2006 rok O_o.... Ktos niezle odswierzyl :P

LillyGreace
25.11.2007, 08:02
Widać, że w tym domku tętni życiem ;) 9/10

kotopies
25.11.2007, 08:20
bardzo ładny naprawdę masz talent super bryła,super......a co ja tyle gadam poprostu

10/10 to powinno wystarczyć hi hi

Fảlivrin
26.11.2007, 17:58
DOmek uroczy :) Taki ciepły, rodzinny.

luja
26.11.2007, 18:57
Jak dla mnie mimo jasnych mebli jest dosyć ciemno i w niektórych pomieszczeniach jest za dużo przedmiotów jak dla mnie. A tak po za tym całkiem spoko.

Samantha
27.11.2007, 11:54
Bardzo ładny domek. Dużo fajnych dodatków. Ciekawie urządzony! Daję 10/10 :)