PDA

Zobacz pełną wersję : Czarne róże !


Lissaa
27.09.2006, 18:48
Tak, chodzi o TS 1 żeby nie było... gdzie można znaleźć czarne róże ?! Proszę o pomoc ! pozdro

lafilette
27.09.2006, 19:00
Przynosi je fanatyczny wielbiciel w Gwieżdzie :D

Kadia
27.09.2006, 20:54
Tak, i chcę od razu rozwiązać wszystkie problemy zwiazane z czarnymi różami:

Czarne róże dochodzą gdy ma się dodatek Gwiazda, wtedy ma się zaklęcie, że jest sie Sławą. Wiec gdy się nie ma Gwiady to tego zaklęcia nie bedzie ;). Tak samo z zaklęciem Prawdziwy Przyjaciel. Zwierzak zamienia sie w człowieka ;)

Lissaa
27.09.2006, 21:50
Dzięki wielkie :D Sorry że jestem taka tępa, ale dawno w to nie grałam... skąd wziąć muchomory, ale takie, żeby dzieci mogły sobie czarować, oprócz tego pyłku, coś tam było jeszcze :O

foka94
29.09.2006, 13:41
muchomorki? są dwie opcje:
-przeprowadzasz się z kilkanaście razy i za każdym razem dostajesz tą paczkę i tam sa muchomory i dajesz na dzieciaka i on je bierze no i już :P
-kupujesz takie krzesło w kształcie muchomora i stawiasz w ogrodzie ... co jakis czas każesz komuś usiąść komuś na tego muchomorka i chyba w ogrodzie pojawiają Ci się grzybki do czarowania ... chyba ,nie jestem do końca pewna

-a jeśli to nie zadziała to możesz pobróbować dużo czarować

Pozdro i miłego grania :)

PS: a jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć smoczą łuskę i smocze łzy to po prostu kup sobie smoczka.Aha i jak go łaskoczesz to daje smocze łzy, a jak go głaszczesz to smoczek daje smoczą łuskę