PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja nowego dodatku a stare dane


Baki
08.10.2006, 19:58
Sorry za gupi temat :wacko:
Czy jak zainstaluje nowy dodatek to czy moje stare dane -domki, ludki i rodzinki- nie znikna.. a jak tak to co zrobic...
ja juz nie jeden raz tak mialem i wszystko zostawalo ale wole chuhac na zimno-..
z gory thx ;)

Ffisia
08.10.2006, 20:20
hm?nie powinny się usunąc.. tak mi się wydaje :)

pocia
09.10.2006, 11:11
dobrze, ze zadalas to pytanie:) niech to bedzie do wszystkich:

zanim zainstalujecie jakikolwiek dodatek to simow2, zrobcie kopie zapasową swoich zapisów! bo mi np. po zainstalowaniu wlasnego biznesu skasowaly sie zapisy xD.

jak zrobic kopie zapisow:
1) wchodzimy do ,,moje dokumenty'' i kopiujemy plik ,,EA games''
2) wklejamy go gdzies np. na pulpit, to folderu ,,moje obrazy'' itp.

po zainstalowaniu wchodzimy do gry. jesli zapisy beda to usuwamy kopie zapasową. jesli twoje domy, rodziny itp. znikną, wtedy wchodzisz ,,moje dokumenty'' - usuwasz plik ,,EA games'' i na jego miejsce wklejasz kopie zapasową:)

Simsowa_Klaudia
09.10.2006, 11:14
Zgadzam się z Pocią! Radze wszystkim przeczytać jej post :D

Gr4nd
09.10.2006, 13:23
Temat przyklejam bo może sie przydać ;)

Baki
09.10.2006, 14:02
Tak myślałem .. tylko balem sie ze jak kolejny dodatek doinstaluje coś do EA GAMES to że jak narzuce na to swoje stare dane to bedzie coś nie tak..
Ale dziękuje..

Bajdzio
09.10.2006, 18:06
Prawda. Ostatnio <no nie tak ostatnio> zainstalowałam TS2 Własny biznes i wszyyyystkieeee dodatki mi się usuneły xP Ale czasem zostaja czhyba nie ??

Kladź
09.10.2006, 19:24
Tia, najpierw trzeba porobic kopie zapasowe. Zastanawiam się tylko po co ten temat jest przyklejonu _-_

pocia
09.10.2006, 20:37
Prawda. Ostatnio <no nie tak ostatnio> zainstalowałam TS2 Własny biznes i wszyyyystkieeee dodatki mi się usuneły xP Ale czasem zostaja czhyba nie ??

tak, czasem zostają, a czasem nie. to zalezy czy masz farta xD.

a co do ciebie kladź to ten temat zostal przyklejony, aby kazdy mogl go przeczytac:)

Monitkowa
10.10.2006, 12:40
Nie mają prawa się usunąć :)

Isi
10.10.2006, 12:48
Nie mają prawa się usunąć :)
Mają prawo, bo mi się raz usunęły i kilku osobom, które znam, również.

Ale na szczęście robię zawsze kopie zapasowe i mogę wkleić dane z powrotem do Moich dokumentów i wszystko jest. ;)

Mechaniczna Pomarańcza
13.10.2006, 12:54
Powiem szczeże , że od kąd instaluje Simsy to jeszcze nigdy mi się tak nie stało . Ale zawsze na wszelki wypadek robie backup plików . Natomist często bywa tak , ze odinstalowywują mi dodatki z neta - nie wiem czym to jest spowodowane ale jakoś się tym nie przejmuje ^^

Kadia
14.10.2006, 22:01
Hmm.... W książeczce WB jest informacja, że gdy instaluję własny Biznes, to muszę zrobić kopie zapasowe, a dodatek zainstalować w innym folderze, nie tam gdzie zainstalowałam The Sims 2, bo on się na tę grę zagra i albo nie będzie działać, albo będą jakieś inne problemy :( W tym wypadku trzeba zrobić reinstalke :(

Mechaniczna Pomarańcza
15.10.2006, 10:02
W każde książeczce tak jest napisane a jakoś nigdy mi się tak nie dzieje dla mnie to jest troche naciągane .... ;P

pocia
15.10.2006, 12:38
W każde książeczce tak jest napisane a jakoś nigdy mi się tak nie dzieje dla mnie to jest troche naciągane .... ;P

widocznie mialas szczescie. ale naprawde lepiej zawze zrobic kopie zapasowa niz potem uzalac sie nad swoimi simowymi postaciami. a raczej ich brak^^

mroffeczqa
17.10.2006, 17:58
mi też nigdy się nic takiego nie stało ale ja niedawno miałam format kompa i musiałam WSZYSTKIE dodatki dać na płyte...hmm...tylko że wziełam tylko dodatki , bez simów itepe...więc mam dodatki na płycie , a simów narazie mam mało :D :O

sims_rules
23.10.2006, 21:56
A ja mam pytanie co do instalacji...

Czy jeśli chcę połączyć zwierzaki z innym oddatkiem, to muszę ten inny dodatek wkładać przy instalacji (tak, jak to się robi z płytami The Sims 2)? Jeśli tak, to jestem udupiona, bo jedna z moich płyt do "Na studiach" jest w koszmarnym stanie dzięki mojemu ganialnemu kuzynowi... (założę się, że nie widzieliście nigdy tak porysowanej płyty ;]).

Muszkkka
24.10.2006, 11:29
Głupoty opisujecie tutaj. Jeżeli zapisy znikną, to nie można wklejac starych saveów, bo sobie tylko wszystko sopiecie. Trzeba wszystko odinstalować, zainstalować wszystko co macie oprócz zwierzaków. Wywalić folder TheSims2 z moich dokumentów, skopiować i wkleić stare savey i dopiero wtedy zainstalować zwierzaki (oczywiście tak jak jest napisane w instrukcji w oddzielnym folderze) i odpalić grę. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd
:wacko:

ejkej
09.01.2008, 11:56
a nie jest przypadkiem tak, że dodatki trzeba instalować w jakiejś ustalonej kolejlości? pamiętam, że tak chyba było w the sims 1.

avenly
09.01.2008, 13:37
Ale to jest TS 2.Dodatki instalujesz w jakiej kolejności chcesz :P

Jean
09.01.2008, 14:48
a nie jest przypadkiem tak, że dodatki trzeba instalować w jakiejś ustalonej kolejlości? pamiętam, że tak chyba było w the sims 1.

Ale to jest TS 2.Dodatki instalujesz w jakiej kolejności chcesz :P

http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=726669#post726669 To temat moj xD Dodatki obojętnie w jakiej kolejności. Wystarczyło poszperać po forum :)

KissForYou
09.08.2008, 15:17
A co z folderem 'Downloads' ?? Mam go przed instalacja skopiowac na pulpit, czy nie musze??

Rosemarie
13.06.2009, 18:55
A co z folderem 'Downloads' ?? Mam go przed instalacja skopiowac na pulpit, czy nie musze??
Jeśli skopiowałaś cały folder EA Games to nie muszisz,jeśli nie skopiowałaś to skopiuj.

Pocia skorzystam,bo przed zainstalowaniem jakiego kolwiek dodatku miałam super rodzinę,ale po każdym dodatku usuwała mi się,teraz już tak nie będzie.Thx;*

chupa_chups
13.06.2009, 19:00
Rashes, po co odpowiadasz???

To temat sprzed roku!! Nie nabijaj postów!

stasienka
18.12.2010, 14:59
dobrze, ze zadalas to pytanie:) niech to bedzie do wszystkich:

zanim zainstalujecie jakikolwiek dodatek to simow2, zrobcie kopie zapasową swoich zapisów! bo mi np. po zainstalowaniu wlasnego biznesu skasowaly sie zapisy xD.

jak zrobic kopie zapisow:
1) wchodzimy do ,,moje dokumenty'' i kopiujemy plik ,,EA games''
2) wklejamy go gdzies np. na pulpit, to folderu ,,moje obrazy'' itp.

po zainstalowaniu wchodzimy do gry. jesli zapisy beda to usuwamy kopie zapasową. jesli twoje domy, rodziny itp. znikną, wtedy wchodzisz ,,moje dokumenty'' - usuwasz plik ,,EA games'' i na jego miejsce wklejasz kopie zapasową:)

Czy jak mi sie usuneły dane<domy simy itp...> to jak usune ten folder "EA games" to czy mój poprzedni dodatek i dodatek który usuną te dane usuną sie razem z folderem"ea games"??