PDA

Zobacz pełną wersję : Domek Anny Tart [BRAK ZDJĘĆ]


emily
29.10.2006, 11:54
O to Anna Tart. Anna jest bogatą dziewczyną chodź nie jest snobką. Anna mieszka w małym skromnym domku.

Jej dom od strony prawej

Od strony lewej

Dom w środku

Jej sypialnia. Ponieważ Anna jest artystką w jej pokoju znajdują się obrazy namalowane przez nią. Sypialnia jest połączona z kącikiem pracy (patrz komp. i sztalugi)

Oto łazienka Anny. Nie za duża nie za mała, po prostu idealna.

Biblioteka. W bibliotece znajdują się stare księgi, fortepian, kominek, rzeźba zakupiona przez Henryka Tart, ojca Anny i poroża.

Kuchnia połączona z jadalnią. Chociaż Anna jest bogata gotuje sobie sama.

Przedpokój. Co tu opisywać. Ładny dywanik, wazon z porcelany, obraz. Dwie pary drzwi. Jedne prowadzą do sypialni a drugie do kuchni

SALON :


Tu Ania przyjmuje gości. Dwie sofy, dywanik i stolik, na którym stawia kawę lub herbatę i ciasteczka dla gości

Kącik pracowniczy. Anna uwielbia malować, robić krasnale czy inny rzeźbione ludki a także jest tu stół chemiczny. A do tego obok stoi piękna rzeźba.

Kącik rozrywkowy. TV i szachy. Ania ogląda TV leżąc na sofie i w wolnych chwilach gra z swoją koleżanką w szachy.

OGRÓD :


Basen. Anna ubóstwia pływać. Obok basenu znajduje się sercowa wanna a także luneta. Obok też jest grill.

Staw z huśtawką. Od zawsze tu był. Anna go uwielbia

Ogródek.

emily
29.10.2006, 15:49
Ktoś napisze coś

lafilette
29.10.2006, 18:25
MIeszasz stle, pomieszcznia są za duże, źle dobrne kolory, fatalny ogród. Jednym słowem - tragedia. Mam wrażenie, że wstawiłaś tu ten dom na szybko, żeby zabłysnąć. Cóż nie udało ci się.

asia23170
29.10.2006, 18:26
Domek nawet ładny.Trochę jednak w niektórych pokojach jest "goło".Dopracuj trochę a będzie super.Ogólnie jest fajnie.Ocenka 7/10 Pozdroffionka!! :D

emily
29.10.2006, 20:02
MIeszasz stle, pomieszcznia są za duże, źle dobrne kolory, fatalny ogród. Jednym słowem - tragedia. Mam wrażenie, że wstawiłaś tu ten dom na szybko, żeby zabłysnąć. Cóż nie udało ci się.
Masz złe wrażenie,wcale niechciałam zabłysnąć. A co ci się nie podoba w ogrodzie?????

lafilette
30.10.2006, 14:07
Ogród jest jak dla mnie zrobiony tak na odwal. Tam trochę kwiatków, tu byle jakie jeziorko, ale jest.

Elros
19.09.2007, 13:00
Nic do siebie nie pasuje kolory tragiczne.Najgorsza jest sypialnia O.o tragiczna nic nie pasuje biurko podłoga tapeta i łóżko do siebie nie pasują są w innym stylu kolory źle dobrane istna tragedia ;/ ogród jak napisała magia robiony na odwal to widać tragedia postaraj sie bardziej.Kuchnia to ciemne meble połączono z jasą podłogą która nie pasuje do całej reszty naćkane wszędzie wszystkiego tak dużo że nie można się ruszyć.
Biblioteka obrzydliwa ! a cała bryła jest straszna ! niebieskie ściany i pomarańczowy dach plus klasyczne okna ;/


-9999/10


Istna tragedia gorszego domu nie widziałem !

Aqua65
28.03.2008, 18:54
,,Chociaż Anna jest bogata...'' wiesz jak to snobsko(źle) brzmi

Koornela
29.03.2008, 15:26
nie podoba mi się. Dom jest za wielki 2/10

Kingulka5
24.04.2008, 19:55
NO taki sobie...3/10 jak na jedna osobe bardzo duzy i ogrod tak samo

Alene
31.05.2008, 21:09
hej...nie oceniajmy tak srogo.kazdy sie uczy na błędach i juz bedzie wiedziec.domek spoko
a jak dac rade to dac...
rób mniejsze diomki,ogrody mniejsze z niekształtnym bajorkiem czyli naturalnym kształtem ale nie wielkie kwadraty,nie mieszaj stylów.ogółem spoko i plus za checi dobre ;) pozdrawaim.

pitreq95
16.07.2008, 19:52
Hmmm... Taki nawet... Troszkę za duży, ale jest ok. 7/10.

asiolek
19.07.2008, 13:20
Taki sobie:/ Za duży domek i ogródek jakis taki nie dokończony. W środku nie najgorzej. ocena 5/10

Sunshine__
13.08.2008, 22:06
Są rzeczy, które są OK i podobają mi się, ale nie sądzisz, że troszeczkę za jaskrawo?

shizeR
29.08.2008, 13:13
kolory nie dopasowane

baranek yellow
05.09.2008, 14:33
To totalny koszmar i OMG co robi ten obraz w kuchni na OKNIE?!! Style pomieszane, i stól do robienia skrzatów obok tej rzeźby?! 0/10 :(

shizeR
05.09.2008, 16:36
no nie? ^^^^

Lara_Croft
05.09.2008, 18:05
no nie? ^^^^

ty seryjnie nabijasz sobie posty... Jak chcesz napisać jakąś wiadomość: edituj tamtą i dopisz:

@down: [tekst]
a nie... Nabijasz posty. Wiesz, że przez takie coś możesz dostać bana??

Co do domu... Komplentanta masakra... Radziłabym poćwiczyć :)

Carla
08.09.2008, 22:01
Powiem szczerze - strasznie mi się nie podoba.
Mieszasz wszystko, dom wygląda jak w trakcie remontu.
Naprawdę dużo pracy przed Tobą, żeby wyglądalo to nie tyle co ładnie, a jak całość.
Jeden styl, nie możesz, a raczej nie powinnaś robić domu w stylu nowoczesnym, a zaraz wstawiać starą kanapę.
Pomyśl nad tym.

Idąc zdjęcie po zdjęciu :
- nie wiem czy tylko ja mam takie odbicie na punkcie koloru, ale brązowawy dach nie pasuje do niebieskich ścian
- wejście powinno mieć nieco więcej płytek, a nie tylko jedno pasmo
- więcej kwiatów
- dalej od ulicy - trochę prywatności
- jeśli masz taki dach, to proponowałabym go nieco inaczej ułożyć - postaraj się następnym razem zrobić mniej spiczasty
- sypialnia to sypialnia - nie ma miejsce na coś takiego jak komputer, a jeśli już to jakoś oddzielone, a nie jedno na drugim
- poza tym nie ma zagospodarowanego miejsca, zbyt dużo przestrzeni, półka nocna nie pasuje kolorystycznie do łóżka
- jadalnia - podłoga w kartkę, ściany w paski - nie najlepiej to wygląda
- jeśli podłogę masz drewnianą, staraj się robić podobne kolory, wystroje ścian
- podłoga drewniania tego typu którego użyłaś, nie pasuje do czerwonych kanap

Najlepszy w tym wszystkim jest ogórd, ale nie układaj wszystkieo symetrycznie.
Moja rada - nie wszystko musi być pod ścianą, a miejsce do robienia krasnali nie do końca pasuje w tej części domu. Poza tym, nie lubisz kwiatów ? One pięknie rozświetlają dom i ocieplają wnętrze.
Pracuj dalej - nie oceniam, ale mam nadzieję, że wrzucisz tu swoje prace i będzie widać postępy.

treys
14.09.2008, 13:18
Mały, skromny domek... to ma być mały skromny dom?
nic nie pasuje do siebie.
następnym razem poświęć więcej czasu bo mam wrażenie że zrobiłaś to poprostu byle jak. lepiej już siedzieć godzinę nad jednym domem i dostać miłe komentarze a nie tak...