PDA

Zobacz pełną wersję : Zwykly Domek [BRAK ZDJĘĆ]


stenia-ananas
03.11.2006, 17:25
Oto moj pierwszy dom na forum . Kolezanka mnie namowila zebym go tu dala bo sama bym sie nie odwazyla
Nie ma zdjec toalety bo jest w trakcie budowy

gabi199313
15.01.2007, 20:57
Bryła całkiem niezła. Pierwszy pokój nie podoba mi się. Poszczególne elementy nie pasują do siebie :O Ściana między innymi nie pasuje do klimatu. Sypialnia straszna! Uparłaś się i wszędzie są te ściany. Nie pasują! W sypialni nie ma obrazów, kwiatów czy czegokolwiek co by dodało urok. W żadnym pokoju nie dostrzegłam lamp. I za mało zdjęć. Są tylko 3 zdjęcia pomieszczeń wewnątrz. :O Ocena końcowa: 1/10. Pozdrowionka:-*

kyku
18.01.2007, 16:46
bryła nie najgorsza.. tylko że wokoło trochę pusto.. - 5,5/10
zewnątrz cegła.. wewnątrz... TEŻ CEGŁA! :con:
pokoje takie dziwne.. nic do siebie tam nie pasuje :( - 4/10

Kasiunia14lat
18.01.2007, 19:21
To twój pierwszy dom na forum? Widziałam gorsze więc się nie martw :P Nie jest tak źle :) Nabierzesz wprawy :D Ale jakoś mi się nie podoba... Ściany nie ładne ;/ Wszędzie takie same ;/ Meble też do siebie nie pasują... Myślę, że przyjaciółka miała zły pomysł, żebyś go tu umieściła... Poćwicz bo trening czyni mistrza ;D 3mam za ciebie kciuki ;D Twój następny domek na pewno będzie lepszy :)
Pozdrawiam =*

kornelia911
29.01.2007, 11:15
brzydki..noo soory,napewno wyszedl by ci lepiej,jakbyś się bardziej postarała:)

Heaven
27.02.2007, 19:53
Nie podoba mi się :con:
Domek jakby bez ładu i składu......
2/10

The FerG
21.03.2007, 14:31
Wiem że to twój pierwszy domek więc nie ocenie jedynie dam pare rad ;)

1.Zrób ładny ,ale i pomysłwy ogród.
2.Lepsze są domy dwupiętrowe z balkonami i ozdobami :P
3.Staraj się żeby wszystko było dopasowane i ekskluzywne.
4.Dawaj zdjęcia po jednym pokoju ze ścianami.
5.Buduj domy np: dom dla małżeństwa itp lepiej się robi.

No i jeszcze dodaj coś od siebie ;) Najważniejsze jest żeby się postara

pitereczek
21.03.2007, 14:37
tEN DOM JEST TAKI SOBIE! ALE MI SIĘ PODOBA 6/10

Arvén
21.03.2007, 14:44
Bryła mi się nie podoba. Za dużo tych załamań, budowany jakby wg. schematu "jeden za jeden". Inny dach i bryła całkiem się zmieni. Poza tym tłumaczenie "to mój pierwszy dom na forum" jest wg. mnie totalnie idiotyczne. Ostatecznie przecież nie jest to chyba twój pierwszy dom zrobiony w simsach? A forum wymaga jedynie umiejętności wstawiania zdjęć. Z czego widzę kiepsko ci idzie, dwa ostatnie w ogóle mi się nie włączają. Pierwszy pokój - dobrze wykorzystałaś jego dziwny kształt, ale ta cegła tam jest fee. Cieplejsza tapeta i będzie luz.

Alatáriël
21.03.2007, 17:12
Pomijając fakt, że jest bardzo mało zdjęć, to nie jest tak bardzo źle : )

Maadzialenaaa
21.03.2007, 19:34
Bryła nawet spoko... ale mało fotek jest dwa domu i jedno pomieszczenia... i masz bardzo mało okien...najniższa ocena jaką dałam dotychczas 3/10

Kenji
24.03.2007, 22:36
noo jak na pierwszy dom na forum to całkiem nieźle!Ciemny,maxisowski ale nie bój żabki! Trochę się przyczepie że w wielu pomieszczeniach taka sama tapeta jak na zewnątrz
4+/10
+ na zachęte

szynszylam
24.03.2007, 22:57
Vanitas vanitatum et omnia vanitas (marność nad marnościami i wszystko marność) jednak ten dom jest tak marny że szkoda się o nim wypowiadać... Ocena 0,25/10

vanity
25.03.2007, 00:11
Vanitas vanitatum et omnia vanitas (marność nad marnościami i wszystko marność) Ladnie siebie opisales ^^rade ci dam jak juz tak nisko dom oceniasz to przynajmniej napisz czemu...lool Ale to BTW

A co do domku to bryla jest nawet fajna, strasznie podobaja mi sie te cegielki z zewnatrz domku :) Dom jest nawet, nawet, nie moj styl dlatego ma minus...Niektore rzeczy sa marnie dobrane, np ta figurka w salonie nie pasuje w ogóle, te cegly w srodku sa fajne, ale nie pasuja. Marnie fotki porobione, malo zdjatek, dlatego dam ci 5/10 ale jak sie postarasz to na pewno poprawisz sie :) Pozdrawiam :)

szynszylam
25.03.2007, 10:25
Ladnie siebie opisales ^^rade ci dam jak juz tak nisko dom oceniasz to przynajmniej napisz czemu...lool Ale to BTW

A co do domku to bryla jest nawet fajna, strasznie podobaja mi sie te cegielki z zewnatrz domku :) Dom jest nawet, nawet, nie moj styl dlatego ma minus...Niektore rzeczy sa marnie dobrane, np ta figurka w salonie nie pasuje w ogóle, te cegly w srodku sa fajne, ale nie pasuja. Marnie fotki porobione, malo zdjatek, dlatego dam ci 5/10 ale jak sie postarasz to na pewno poprawisz sie :) Pozdrawiam :)

Proszę bardzo. Bryła domu brzdka i nieciekawa. Wnętrze urządzone w jednym stylu. Meble wogóle do siebie nie pasują, a ogródu brak.
Wystarczy?