PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 2: Zwierzaki - Macie pytania? Zadawajcie je tu!


Strony : [1] 2 3 4

August12
04.11.2006, 10:44
cześć zadawajcie pytania to będziemy na nie odpowiadać
Regulamin :
- nie naśmiewać się z innych
- w postach nie może być odpowiedź "nie wiem" tylko pytanie lub odpowiedź

1 czy można zrobić takiego kota lub psa o jakim sie marzy ? tak, można i jest ponad 1500 możliwości

2 czy można przygarnąć psa lub kota? tak, można

3 czy można kierować kotem lub psem? nie, nie można i dlatego gra jest ciekawsza

edt: ortografia poprawiana przez Eámanë

Świt
04.11.2006, 18:41
Skoro uważasz, że można zrobić każdego psa, to jak byś zrobił/a jamnika, bo z tego co widziałam długości łap nie da się regulować.

August12
04.11.2006, 19:33
no to jest jedyny wyjątek ale z kodem da sie
spróbuje załatwić ten kod

jolka
19.11.2006, 13:02
Mam pytanie... Mam oryginalną wersję the Sims 2, oraz pierwszy dodatek na sudiach. Czy muszę mieć wszystkiec poprzednie, aby np. zagrać w the sims 2 zwierzaki?

Mateusz22
19.11.2006, 13:33
Nie ;) The sims 2 Zwierzaki wymaga tylko The sims 2 ;)

Miyoki
19.11.2006, 16:03
Ja mam pytanie:
Jak można sprawić by zwierzaki się polubiły?
Bo mieszkają ze sobą już parę dni a prawie nic się nie zmieniło :1smutny: ...

Mógłby mi ktoś pomóc?

rzecha1
19.11.2006, 18:05
napiszcie czy mozna zaisntalowac na the sims 2 zwierzaki university i czy bede dwa dodatki działały???proszeee

Justa95
19.11.2006, 20:38
Tak, będą działały obydwa dodatki. Tylko będziesz musiała simsy włączać przez płytkę od The Sims 2 Na studiach.

Miyoki
20.11.2006, 20:09
To jak mam zrobić, żeby zwierzaki się polubiły? Nawet się ze soba nie bawią :/
Ale wiem, że jak będą się ze sobą bawić to mam je pochwalić...
Ale naprawdę nie ma kodu by zwierzaczki mogły sie polubić lub na chwilę straciły wolną wolę???

P.S. Czemu nie działają mi kody, które zawierają na początku słowo 'boolprop'


Czekam na odpowiedź!
Pozdro

P.S.2 : Dobra...może moje posty są niewidoczne?? Bo jak założyłam kiedyś temat też nikt mi nie odpowiedział ...

Smutne ... ;(

vic
22.11.2006, 16:13
Mam pytanie: jak przygarniać te zwierzaki co przybiegają do simów na podwórka?

eliza00
22.11.2006, 17:53
Muszisz się zapryjaźnić a po pewnym czasie wyjdzie ci opcja przyłoncz się ;)

weroniczka212
22.11.2006, 19:14
Jakie są rasy psów w ts zwierzaki ?

Darlene
24.11.2006, 20:45
Dość dziwne pytanie, ale interesuje mnie to jakich komend można nauczyć zwierzaki i jakie zwierzątka poza kotkami i pieskami są dostępne, które można samemu stworzyć a których jest tylko jedna rasa. I przede wszystkim czy da się jeździc na wystawy tak jak w jedynce? :)

lusia
04.12.2006, 06:11
Tak, będą działały obydwa dodatki. Tylko będziesz musiała simsy włączać przez płytkę od The Sims 2 Na studiach.

Nieprawda... Ja włanczam przez Zwierzaki... :P

kajka46
06.12.2006, 15:04
Mam pytanko. Dostałam dziś na Mikołaja Simsy2 Zwierzaki, ale zauważyłam, że są na DVD, a ja mam wszystkie inne na PC. Jeszcze ich nie zainstalowałam, bo nie ma mojego taty(sama tego nie mogę robić :con: ). Chciałam się zapytać, czy simsy będą mi działały chociaż są inne? Czy bedą jakieś kłopoty? Wymiana raczej nie wchodzi w grę, bo juz rozpakowałam. Kiedyś w sklepach szukałam simsów zwierzaki na nie DVD, ale wszędzie jest DVD. Proszę o jak najszybszą odpowiedź na moje pytania. Możecie wysyłać na meila: [email protected] albo tu. Pozdrawiam.

Raishana
06.12.2006, 16:34
Dość dziwne pytanie, ale interesuje mnie to jakich komend można nauczyć zwierzaki i jakie zwierzątka poza kotkami i pieskami są dostępne, które można samemu stworzyć a których jest tylko jedna rasa. I przede wszystkim czy da się jeździc na wystawy tak jak w jedynce? :)

Komendy: waruj, daj głos, przeturlaj się, podaj łapę, proś, do nogi, zdechł (możliwe, że coś tam jeszcze, albo inaczej się troszki nazywa - z pamięci pisałam :smirk: )
Inne zwierzątka: papugi (możesz wybrać kolor i nadac imię), świnki morskie (tak samo jak w przypadku papug), rybki (jako dekoracja, poza karmieniem nic nie można z nimi robić)
Wystawy: Niestety nie ma :con:

Mam pytanko. Dostałam dziś na Mikołaja Simsy2 Zwierzaki, ale zauważyłam, że są na DVD, a ja mam wszystkie inne na PC. Jeszcze ich nie zainstalowałam, bo nie ma mojego taty(sama tego nie mogę robić ). Chciałam się zapytać, czy simsy będą mi działały chociaż są inne? Czy bedą jakieś kłopoty? Wymiana raczej nie wchodzi w grę, bo juz rozpakowałam. Kiedyś w sklepach szukałam simsów zwierzaki na nie DVD, ale wszędzie jest DVD. Proszę o jak najszybszą odpowiedź na moje pytania. Możecie wysyłać na meila: [email protected] albo tu. Pozdrawiam.

Tak, będą Ci chodziły. Ja też tak mam. Zwierzaki zostały w Polsce wydane tylko na DVD, więc na CD nie kupisz :smirk: Napewno wymiania nie będzie konieczna, bo z pewnością normalnie będą chodziły. Miłej gry :smirk:

napiszcie czy mozna zaisntalowac na the sims 2 zwierzaki university i czy bede dwa dodatki działały???proszeee

Tak, będą. Tylko mogą się niektóre dodatki nie wgrać, np. jakieś balustrady (ja tak miałam, kiedy wgrałam NS na NŻ :con: ). Będą Ci chodziły na płytce ostatniego wydanego dodatku (t.j. Zwierzaki).

sztona
09.12.2006, 16:24
To teraz ja- po ilu dniach ciąży urodzi się szczenie/kociak?

Raishana
10.12.2006, 15:57
Gra nie powiadamia w przypadku zwierząt, tak jak u simów, że suczka jest w ciąży.. Ale wydaje mi się, że rodzi po upływie 3 dni, tak jak simki.

berry
11.12.2006, 14:17
3 czy można kierować kotem lub psem ??? nie niemożna i dla tego gra jest ciekawsza[/QUOTE]
Skoro tak mówisz, ale mozna nimi sterować. Oczywiście tylko za małą pomocą kodu. POszukaj w wyszukiwarce i na pewno znajdziesz.

phoryogon
11.12.2006, 17:39
Co do kontroli boolprop ControlPets on i już :D
A moje pytanie: od czasu zainstalowania zwierzaków ściany w domach stały się czerwone i migają. Może to wina mojej słabej (64ram firma jakaś chińska) Karty graficznej?

tusiek92
17.12.2006, 10:28
Hej! Ja mam takie pytanie. Mam zainstlowane od pół roku the sims 2 i długo już w nie gram ;), kupiłam niedawno sobie dodatek zwierzaki i przy instalacji pisze mi coś o zapisywaniu, że wszystko może zostać utracone no nie pamiętam do końca. Ale w zwiąku z tym miałabym pytanie czy jak zainstaluję dodatek to mi się skasują wszystkie rodziny, otoczenia, które sworzyłam i wszystko będzie od początku? Z góry dzięki za odp.!

Raishana
17.12.2006, 21:34
nic Ci się nie skasuje. no przynajmniej mi się nie kasowało :smirk: ale na wszelki wupadek przekopiuj gdzieś z Moich Dokumentów cały folder EA Games i wklej spowrotem po instalacji Zwierzaków. Miłej gry :smirk:

foka94
21.12.2006, 06:41
No więc szukałam i niczego nie znalazłam. Gdzie wgrać zwierzaki ściągnięte np. z modthesims2 ? Bo wiem, że jak się je wrzuci tak jak przedmioty to nie będą działały.


Help please!

zozol38
21.12.2006, 11:09
Jakie są rasy w sims 2 zwierzaki.pliss odpowiedzcie w temacie "Rasy w Sims 2 Zwierzaki" wklejcie zdjecia bede wdzieczna

monisia_c
27.12.2006, 10:36
Czy do instalacji Zwierzaków potrzebna jest płyta (DVD), lub 4 płyty (CD) ??
Bo mi wyskakuje okienko na (prawie) koncu instalacji, ze mam włozyc plyte nr. 4 The sims 2. A ja tej plytki nie mam.
Więc pytanie brzmi: czy trzeba miec plyte do instalacji zwierzakow, czy wystarczy simsy 2 zainstalowac (bo to mam). The sims 2 zwierzaki mam orginalne, ale nie pamietam czy the sims 2 byly orginalne.
Pozdrawiam.

Raishana
27.12.2006, 13:05
Jemu chodzi o 4-tą płytę od The Sims 2. Zwierzaki mają 2 płyty, tylko na koniec trzeba włożyć płytę od podstawowej wersji. Przydałoby się żebyś ją miała.. a najlepiej oryginalną :P

redkakredka
27.12.2006, 16:25
Ja mam pytanie:
Jak można sprawić by zwierzaki się polubiły?
Bo mieszkają ze sobą już parę dni a prawie nic się nie zmieniło :1smutny: ...

Mógłby mi ktoś pomóc?
zamknij je w w jednym pomieszczeniu na klika godzin

phoryogon
28.12.2006, 21:11
nie, stanie się to tylko w tedy gdy instalacja nie powiedzie się/ zostanie przerwana. Zrób lepiej kopię zapasową folderu Ea Gamez z moich dokumentów

karolcia92
31.12.2006, 20:28
Ja też ma kilka pytań, a oto one
1.Czy można stworzyć szczeniaczka lub kociaczka na panelu tworzenia?
2.Ile można mieć zwierzaków na jednej parceli?
3.Ile może mieszkać wszystkich domowników(ludzie i zwierzęta) na jednej parceli?
4.Jeżeli sim stanie się wilkołakiem, to jest nim tylko w nocy, czy w dzień też?

Wybaczcie, że zadaję takie podstawowe pytania, ale zwierzaki będę mieć dopiero za jakieś 2tygodnie i jestem ciekawa, jak się gra w ten dodatek ;)

dobermanka
01.01.2007, 21:58
Zaczynam dopiero grac w simsy i mam dodatek zwierzaki oraz kilka pytan:

1. Jak mozna stac sie wilkolakiem?
2. Kiedy i gdzie mozna spotkac wilka?
3. Ile trwa ciaza u sima?
4. Ile moze urodzic sie szczeniakow/kociakow?
5. Jak mozna zrobic "bara-bara" w miejscu publicznym i z 3 simami?

to chyba na tyle ;) i prosze o szybką odpowiedz

Raishana
02.01.2007, 00:37
1.Czy można stworzyć szczeniaczka lub kociaczka na panelu tworzenia?
Nie, można tam stworzyć tylko osobnika dorosłego lub starego.

2.Ile można mieć zwierzaków na jednej parceli?
Nie jestem pewna, ale chyba max 7 (jeśli masz jednego Sima)

3.Ile może mieszkać wszystkich domowników(ludzie i zwierzęta) na jednej parceli?
Chyba 8. Ale możliwe że 10, nie jestem pewna.

4.Jeżeli sim stanie się wilkołakiem, to jest nim tylko w nocy, czy w dzień też?
Kiedy robi się ciemno zamienia się w wilkołaka, kiedy nastaje świt, powraca do ludzkiej postaci.

1. Jak mozna stac sie wilkolakiem?
Musi Cię ugryźć wilk ze święcącymi oczami, który czasm przychodzi w nocy.

2. Kiedy i gdzie mozna spotkac wilka?
Na własnej parceli. Jeśli masz na podwórku dużo drzew, będą częściej przychodzić.

3. Ile trwa ciaza u sima?
Trzy dni, tyle samo u zwierząt.

4. Ile moze urodzic sie szczeniakow/kociakow?
Od jednego do czterech.

5. Jak mozna zrobic "bara-bara" w miejscu publicznym i z 3 simami?
Pojechać na miasto i zrobić 'bara-bara' osobno, z trzema różnymi Simami, np. w jackuzzi, w przebieralni, w windzie.

rosex
02.01.2007, 15:38
1. Jak mozna stac sie wilkolakiem?
2. Kiedy i gdzie mozna spotkac wilka?
3. Ile trwa ciaza u sima?
4. Ile moze urodzic sie szczeniakow/kociakow?
5. Jak mozna zrobic "bara-bara" w miejscu publicznym i z 3 simami?

1. Żeby stać się wilkołakiem musisz spotkać wilka i zaprzyjaźnić się z nim. On Cię potem może ugryźć i tak oto staniesz się wilkołakiem. Nie wiem jak to dokładnie jest, bo nigdy nie próbowałam.
2. Wilka można spotkać na każdej parceli mieszkalnej w nocy. Jeżeli chcesz, żeby częściej przychodził musisz wstawić więcej drzew i i innych zarośli, bo one lubią zalesione obszary.
3. Ciąża u sima trwa 3 dni.
4. 1, 2 lub 3 (przynajmniej mi się więcej nie urodziło).
5. Po prostu musisz udać się taksówką lub własnym samochodem na parcelę publiczną tam, gdzie jest np. przymierzalnia w slepie z ubraniami. I kiedy Twój sim/simka przymierza jakieś ubrania musisz kliknąć na drugim simie i wybrać opcję "Zaproś...", a później "Bara-bara" (tylko musisz mieć dobre relacje z tym simem, z którym chcesz to zrobić). A potem jeszcze z dwoma innymi, żeby było ich w sumie 3 xp. Tak samo w miejscu publicznym można zrobić w tej kabinie do zdjęć i w jacuzzi.

zozol38
04.01.2007, 13:20
ja mam 2 pytania w temacie "Co jest z tymi psami i co to za kot?!"

babyborn96
04.01.2007, 19:34
hej mam taki problem chce aby simy byly wilkolakami mam duzo dzrzew ale i tak nic nie ma jak by ktos mogl niech mi przysle zdj jak ten WiLkoLaK WYGLADA :wacko:

Justa95
05.01.2007, 13:38
Wilkołak to czarny, biały lub brązowy pies ze świecącymi oczami.


Ja po prostu nie miałam brązowego ani białego wilka to nie wiedziałam.

Raishana
05.01.2007, 15:13
Wilkołak to czarny pies ze świecącymi oczami.
niekoniecznie. może być brązowy.
http://img75.imageshack.us/img75/317/snapshotb246af237246c0foy8.jpg
ten wilk był brązowy, wabił się Baron (jest jeszcze brązowy Myszor). zdjęcie jest robione po cimku, więc wydaje się czarny, ale jak się przyjży sierści na jego głowie, karku i tułowiu to widać że jest brązowa;)

rosex
05.01.2007, 16:09
Wilk niekoniecznie jest czarny. Są też te białe, tylko one chyba nie gryzą, ale jak się pojawią w nocy to mojemu simowi spełnia się obawa spotkania wilka.
Te czarne czy tam brązowe chyba tylko gryzą. Nie jestem pewna, bo mnie (tj. moich simów) jeszcze żaden nie ugryzł nigdy. No i tylko tym ciemnym wilkom świecą oczy w nocy (nie wiem jak tam w dzień). A te, które znam to właśnie Baron, Myszor i oprócz tego to Czarny i Bąbel. Może było jeszcze więcej, ale nie kojarzę.

Raishana
05.01.2007, 17:22
Moja Simka, która notabene jest wilkołakiem, zna wilków conajmniej kilkanaście, m.in. Felka, (drugiego) Felka, Majke, Myszora, Czarnego, Bąbla, Barona..itd.
Ze wszystkich nich gryzą chyba jedynie Baron i Myszor, o ile dobrze pamiętam;)

zozol38
05.01.2007, 20:02
A Gremlin to tez wilk (bo na wilka wygladal)
a wilkołakiem jest sie jedna noc czy co noc?

Justa95
05.01.2007, 20:17
A Gremlin to tez wilk (bo na wilka wygladal)
a wilkołakiem jest sie jedna noc czy co noc?

Wilkołakiem jest się co noc. A jak już nie chcesz nim być to dzwonisz do tresera i kupujesz od niego eliksir na przestanie bycia wilkołakiem.

zozol38
06.01.2007, 08:57
aha
ale czy Gremlin to tez wilk?
i jeszcze jedno
ja wstawilam 2 new tematy
-"Co się dzieje z tymi psami i co to za kot?!"
-"Imiona WILKóW"
ale ich nie ma! :1smutny: ;(
co sie dzieje?!

Cannabis
06.01.2007, 10:02
Hmm... ja widzę te tematy ;).
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=34928
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=34948

zozol38
06.01.2007, 12:26
gdzie je znalazlas?

zozol38
06.01.2007, 13:25
Hmm... ja widzę te tematy ;).
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=34928
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=34948

z jakiego powodu ja nie widze?!

Paranormalny
06.01.2007, 13:29
Czy papugi i szynszyle mogą umrzeć z czegoś innego niż tylko z głodu? A likantropie (na wilkołaki) można też kupić u cygańskiej swatki.

Cannabis
06.01.2007, 13:39
Jak to nie widzisz ? A jak klikniesz na mój link, to Ci się wyświetlają ?
A ja tematy te widzę tutaj:
http://i19.photobucket.com/albums/b197/san_dra/Bez_tytuu_1.jpg

Raishana
06.01.2007, 13:45
Czy papugi i szynszyle mogą umrzeć z czegoś innego niż tylko z głodu?
O ile mi wiadomo, to nie. No chyba, że może je zjeść kot xD Ale to mi się jeszcze nie przytrafiło^^

P.S. Megan, u mnie tez nie widać tych tematów O.o Ale jak kliknęłam w twoje linki to weszły. Dziwne O.o

zozol38
08.01.2007, 18:32
Jak to nie widzisz ? A jak klikniesz na mój link, to Ci się wyświetlają ?
A ja tematy te widzę tutaj:
http://i19.photobucket.com/albums/b197/san_dra/Bez_tytuu_1.jpg
juz znalazlam
dziex

zozol38
10.01.2007, 18:21
ja mam pytanie na "Dlaczego nie działa?!;("
ktos pomoze? ;( :1smutny: ;( :1smutny: ;(

Raishana
10.01.2007, 21:24
zozol38, albo pisz pytanie całe tutaj i nie zakładaj nowego tematu, albo pisz tylko tam, a tu już nie. to nie potrzbne. kto będzie chciał ten Ci pomoże. taka mała uwaga;)

Paula098
11.01.2007, 16:51
Mam pytanko ale niestety bez odp. bo to pyanie do was ... Jak się stac wilkolakiem? moglby mi ktos napisac caly opis jak to zrobic bardzo prosze
;( ;( bo ja ni umiem ;( ;( :1smutny: Bardzo bym prosiła żeby mi ktoś napisał pod tym postem lub na moj e-mail:[email protected] kub gadu gadu:7894596 ;(

karolcia92
11.01.2007, 18:33
Mam pytanko ale niestety bez odp. bo to pyanie do was ... Jak się stac wilkolakiem? moglby mi ktos napisac caly opis jak to zrobic bardzo prosze
Nie ma simsów zwierzaków, ale dużo czytałam na ten temat.
Żeby zostać wilkołakiem trzeba zrobić kilka kroków:
1.Na parceli, w której mieszka Twój sim, trzeba postawić dużo drzew iglastych.
2.Trzeba poczekać, aż odwiedzi Cię wilk(ten ze świecącymi oczami) lub wilkołak(nie jestem pewna, czy wilk czy wilkołak).
3.Jeżeli postać, o której wcześniej napisałam Cię ugryzie(nie wiem też, jaki musi mieć z Tobą kontakt, czy to bez znaczenia), to wilkołakiem będziesz(nie Ty, Twój sim :P ) tylko w nocy.
4.Możesz też wyleczyć się z wilkołactwa, jeżeli znudzi Ci się wycie po nocach :D Wystarczy, że wypijesz eliksir(tak samo, jak w ten w NŻ, na wyleczenie się z wampiryzmu). Trzeba go zamówić u kogoś, kto dochodzi w usługach(w telefonie) w Zwierzakach.
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Życzę powodzenia w zamienianiu się w wilkołaka ;)

zozol38
12.01.2007, 17:10
Mam pytanko ale niestety bez odp. bo to pyanie do was ... Jak się stac wilkolakiem? moglby mi ktos napisac caly opis jak to zrobic bardzo prosze
;( ;( bo ja ni umiem ;( ;( :1smutny: Bardzo bym prosiła żeby mi ktoś napisał pod tym postem lub na moj e-mail:[email protected] kub gadu gadu:7894596 ;(
chcesz byc wilkolakiem
1.Musisz postawic duzo drzew i krzewow lub kwiatow
2.gdy przyjdzie wilk ze swiecacymi oczami to podchodzisz do niego
3.bawisz sie z nim glaskasz go a po jakims czasie on cie ugryze
4.gdy znudzi ci sie byc wilkolakiem dzwonisz do tresera i kupujesz eliksir
mam nadzieje ze ci pomoglam :D

zozol38
12.01.2007, 17:13
zozol38, albo pisz pytanie całe tutaj i nie zakładaj nowego tematu, albo pisz tylko tam, a tu już nie. to nie potrzbne. kto będzie chciał ten Ci pomoże. taka mała uwaga;)
Raishana jakby ci to mow do mnie Zozolinka bo mam na imie Zuzia :D

Paula098
13.01.2007, 20:45
DZiekuje wam :D

Raishana
13.01.2007, 22:56
Paula, ja Ci na maila odpisałam;)

Zozolinka, okey^^ Miło poznać bliżej. Do mnie możesz mówić [pisać xD] Rai.

zozol38
14.01.2007, 17:10
Paula, ja Ci na maila odpisałam;)

Zozolinka, okey^^ Miło poznać bliżej. Do mnie możesz mówić [pisać xD] Rai.
ok Rai;)bede tak mowic

Raishana
14.01.2007, 18:08
Ja mam pytanie odnośnie kodu boolProp TeastingCheatsEnabled true. Jeśli mam już sima w grze i chcę zmodyfikowac jego wygląd (np. kształt nosa) to cz da się to jakoś zrobić dzięki temu kodowi? A może dzięki temu Obrazowi? Jeśli tak, to proszę o napisanie jak. Będę wdzięczna^^

Denise93
15.01.2007, 16:54
Sciągnęłam sobie basen - nie jacuzzi, tylko basen. Znajdziecie go >>TU<< (http://www.simsfiles.de/outgoing.php?id=1264&pid=27&jump=http%3A%2F%2Fwww.binessimsrevue.de%2Fsims2_ou tdoor04.htm)
Nie wiem gdzie go zainstalować! Wrzuciłam go do Downloads i w trybie budowy go nie ma (w zakupów tym bardziej). Tak samo mam z kominkami - wrzuciłam je do downloads i mam je w trybie zakupów, przez co nie mają kominów :/ . To znaczy mają ale nie ciągną się poza dom na dach tylko są w domu. Prosze powiedzcie mi gdzie mam to zainstalować. Mam też trampoline i drabinkę, które są w trybie budowy, a nie zakupów. Teraz nic z tego nie rozumiem. Gdzie to zainstalować? Proszę o odpowiedź

Pozdro!

gruszka.
18.01.2007, 14:59
Zajrzyj do tego (http://forum.simsweb.pl/showthread.php?p=123432) poradnika.

gotrig
09.02.2007, 00:02
czy dodatek Zwierzaki wnosi cos poza samymi zwierzętami i sprawami z nimi związanymi? np jakieś nowe zawody dla Simów, albo coś takiego?

Eámanë
09.02.2007, 06:23
Nie. Wnosi za to nowe zawody dla Zwierzaków ;) Zmiany dotyczące simów to chyba tylko możliwość bycia wilkołakiem;

Zozolinka
09.02.2007, 07:19
http://simslice.com/ jak sie tu zarejestrowac?

Eámanë
09.02.2007, 16:15
http://simslice.com/ jak sie tu zarejestrowac?
Rejestracja jest płatna. Możesz ściągnąć tylko część dodatków, tych darmowych.

Norbert_xd
12.02.2007, 08:17
A ja mam tak miały problem zainstalowalem The Sims 2 noemalnie potem Nocne Życie , potem na Studiach , a potem Zwierzaki.... no ale zainstalowały sie te zwierzaki tylko jak juz potem otwierałem to się włanczały do tego intro ... w simsach i benc blad wyskakiwal i sie gra wylaczyla ... ale jak odinstaluje zwierzaki to chodzo normalnie nocne zycie i studia ,... dlaczego tak ??:> Pozdrawiam ...:P

kornelia911
12.02.2007, 13:14
A tu można wszystkie pyt.czy tylko do petsów?Jak wszystkie to tak: Mam program The Sims 2 Majster Plus,i jak klikam na jego ikonie to się nie włącza!!Czemu??
No a 2: kiedyś z któryś moderatorów dawał na forum instrukcje chyba na wlasne tapety,ja nie moge znalezc,jestem niecierpliwa:/ :( Ktos moglby dac linka!
NAPEWNO BYŁA TA INSRUKCJA BO JĄ PAMIĘTAM JAK NIE MIAŁAM JESZCZE SIMS'ÓW!;) :D

Gosika
15.02.2007, 15:20
A mój sims wilkołak ma pragnienie żeby wyć do księżyca,ale nie wiem co mam zrobić żeby zawył.Jak klikam na podwórku to jest tylko opcja "przywołaj wilki".Co mam zrobić zeby sim zawył do księżyca?

Alatáriël
15.02.2007, 20:24
A mój sims wilkołak ma pragnienie żeby wyć do księżyca,ale nie wiem co mam zrobić żeby zawył.Jak klikam na podwórku to jest tylko opcja "przywołaj wilki".Co mam zrobić zeby sim zawył do księżyca?

Kliknij na simie i wybierz opcje "wyć".

joasia00
02.03.2007, 15:35
Jak moge wskrzesic zmarłe zwierzę?Gdzie się kupuje wskrzesiomierz?

rosex
02.03.2007, 16:19
Wskrzesio... (coś tam xd) dostaje się jak będziesz na wystarczająco wysokim szczblu w karierze paranormalnej (no, ale żeby dostać tę robotę musisz najpierw iść na studia). A jeśli nie chcesz się trudzić to wystarczy, że wpiszesz kod unlockCareerRewards to automatycznie Ci się odblokują wszystkie nagrody pracy.

od ea: wskrzeszeniomat ;D

Zozolinka
04.03.2007, 09:19
mam pyt
gdzie jest strach na wróble "strasznik" w sims 2 cztery pory roku bo go znalezc nie moge

Justa95
04.03.2007, 12:36
Strach na wróble jest w rzeźbach (chyba, później sprawdzę). Ale wiem że napewno znajdziesz go w kolekcji - The Sims 2 Cztery pory roku.

EDIT: Sprawdzałam strach na wróble jest w rzeźbach.

Zozolinka
05.03.2007, 14:49
juz go znalazlam ale jak sie mozna opalac i na jakim lezaku?
to dotyczy sims 2 cztery pory roku

Justa95
05.03.2007, 14:55
Opacić się nie można - można się tylko poparzyć.
Poradnik do poparzenia: http://www.krajsimow.bee.pl/poradnik6.php

alin_
10.03.2007, 13:29
Witam. Mam parę pytań :) Jestem tu nowa, więc nie wiem, czy to pytania już przypadkiem nie były.
1. Czy jak mam nie oryginalne Sims2 to oryginalne Zwierzaki mi wejdą?
2. Nigdzie nie mogę znaleźć Zwierzaków na CD zwykłe a jak nie mam napędu DVD to mi nie wejdą?
3. I czy do Zwierzaków potrzebne są wcześniejsze dodatki?
Z góry dziękuję za odpowiedź ;] :P ;)

.:Patison:.
10.03.2007, 13:41
Witam. Mam parę pytań :) Jestem tu nowa, więc nie wiem, czy to pytania już przypadkiem nie były.
1. Czy jak mam nie oryginalne Sims2 to oryginalne Zwierzaki mi wejdą?
2. Nigdzie nie mogę znaleźć Zwierzaków na CD zwykłe a jak nie mam napędu DVD to mi nie wejdą?
3. I czy do Zwierzaków potrzebne są wcześniejsze dodatki?
Z góry dziękuję za odpowiedź ;] :P ;)

1. Się nie pomaga piratom, ale powiem: TAK. Czyli wejdą bez problemu.
2. Bo w Europie nie ma na CD. Jest tylko na DVD.
3. Nie. Ja mam np. The Sims 2: Nocne życie i The Sims 2: Cztery Pory Roku. Z tym, że jeśli np. po zwierzakach zainstalujesz np. Własny biznes, to grę nadal będziesz odpalać z płyty Zwierzaków.

Mam nadzieję, że pomogłem. :)

alin_
10.03.2007, 13:51
Tak :) Dziękuję. A jeszcze do tego napędu DVD. Jak nie mam to mi wejdzie gra czy nie?

Darlene
10.03.2007, 14:44
Tak :) Dziękuję. A jeszcze do tego napędu DVD. Jak nie mam to mi wejdzie gra czy nie?

Nie, nie wejdzie, bo nie ma wydania na CD.

xoliwkax
19.03.2007, 14:59
Jestem tu nowa nie mam niestety the sims 2 zwierzaki, ale nie wiecie moze czy mozna z jakiejs strony sciagnac sam the sims 2 warsztat ze zwierzakami? pomozcie :(

Alatáriël
19.03.2007, 15:11
Jestem tu nowa nie mam niestety the sims 2 zwierzaki, ale nie wiecie moze czy mozna z jakiejs strony sciagnac sam the sims 2 warsztat ze zwierzakami? pomozcie :(

The sims warsztat ze zwierzakami? A wogóle jest coś takiego?

Zozolinka
19.03.2007, 17:19
jest bo jest nowa gazetka o The Sims 2 Cztery pory roku i The Sims:Historie z życia wzięte+płyta z dodatkmi i łatkami i tam jest the sims 2 zwierzaki warsztat za 6.90zł i jest tam ponad 5500 dodatkow ale jak zainstalowalam sims 2 zwierzaki warsztat to mi sie warsztat nie chce otworzyc i ten zwykly i zwierzakow;(

Alatáriël
19.03.2007, 17:28
jest bo jest nowa gazetka o The Sims 2 Cztery pory roku i The Sims:Historie z życia wzięte+płyta z dodatkmi i łatkami i tam jest the sims 2 zwierzaki warsztat ale jak zainstalowalam to mi sie warsztat zwierzakow nie chce otworzyc;(

Cóż... To, że płyta z gazety nie chce sie otworzyć, to mnie nie dziwi xD Ale nie wiedziałam o tym... Czy można to jakoś nabyć "legalnie"?

Zozolinka
19.03.2007, 17:29
plyta sie otworzy ale nie warsztat!

Zozolinka
19.03.2007, 17:30
ale jak nabyc legalnie?czyli kupic?

Fizzly
19.03.2007, 18:14
Cóż... To, że płyta z gazety nie chce sie otworzyć, to mnie nie dziwi xD Ale nie wiedziałam o tym... Czy można to jakoś nabyć "legalnie"?
Płyty z gazet są legalne...

Alatáriël
19.03.2007, 20:26
Tjaaa... Przypuśćmy film z gazety, to nie jest przypadkiem pirat? Może sie myle... A czy można ten warsztat kupić?

Eámanë
20.03.2007, 08:23
Tjaaa... Przypuśćmy film z gazety, to nie jest przypadkiem pirat? Może sie myle... A czy można ten warsztat kupić?
Film z gazety to nie pirat, gazeta ma pozwolenie na jego rozprowadzanie. A warsztat możesz kupć z gazetą :P Zastanawia mnie tylko, czy to oficjalny dodatek EA Games, czy taki zrobiony przez fanów...

Alatáriël
20.03.2007, 10:34
Zastanawia mnie tylko, czy to oficjalny dodatek EA Games, czy taki zrobiony przez fanów...

Właśnie... Jeśli zrobiony przez ea games, to powinno o nim gdzieś w necie pisać, nie? Ja o nim nic nie słyszałam ._.
Ale zdaje mi sie, że to zwykły warsztat, tylko można w nim robić zwierzaczki ^^ Przydałby mi sie...

xoliwkax
20.03.2007, 14:47
Właśnie... Jeśli zrobiony przez ea games, to powinno o nim gdzieś w necie pisać, nie? Ja o nim nic nie słyszałam ._.
Ale zdaje mi sie, że to zwykły warsztat, tylko można w nim robić zwierzaczki ^^ Przydałby mi sie...

Mi wlasnie tez by sie przydal,ale nie wiem z jaka gazeta moge dostac ta plyte? ;(

Patryczek
21.03.2007, 16:45
Mam simsy 2 i chce kupić dodatek 4 pory roku :D
i nie wim czy będą działać mam na myśli to czy nie są potrzebne inne dodatki np własny biznes , zwierzaki
:) JAK TAKI TEMAT BYŁ PRZEPRASZAM :)

Alatáriël
21.03.2007, 16:48
Mam simsy 2 i chce kupić dodatek 4 pory roku :D
i nie wim czy będą działać mam na myśli to czy nie są potrzebne inne dodatki np własny biznes , zwierzaki
:) JAK TAKI TEMAT BYŁ PRZEPRASZAM :)

Jasne, że ci będą działały : )
Pozdro!

Zozolinka
22.03.2007, 16:23
ja mialam jakiegos facia co mu glowa migala na niebiesko
http://img396.imageshack.us/img396/5171/snapshot73326e26330ecf0iy1.jpg
on nie byl moj ale gosciem byl
czemu mu leb na niebiesko migal?u was tez sie tak dzieje?

Podkomisarz_Bunny
10.04.2007, 09:45
ja mialam jakiegos facia co mu glowa migala na niebiesko
http://img396.imageshack.us/img396/5171/snapshot73326e26330ecf0iy1.jpg
on nie byl moj ale gosciem byl
czemu mu leb na niebiesko migal?u was tez sie tak dzieje?

To od jakiegoś dodatku ściągniętego z internetu. Moja Simka tak ma, bo ściągnęłam jej kolczyki :D

CoRnEliA :)
10.04.2007, 11:10
Czasami tak się dzieje jeśli dodatek zainstalowany z neta był jakiś zepsuty czy coś w tym rodzaju. :)

Alatáriël
10.04.2007, 11:17
Mo że to być także wina braku meshy.

Zozolinka
12.04.2007, 11:13
co to mesh?
i dlaczego nie moge miec konta na SimsWeb (http://forum.simsweb.pl/) ?pokazuje sie takie cos http://img300.imageshack.us/img300/859/beztytu322uex9.png (http://imageshack.us)
i czy jak przeniose EA Games z Moich dokumentów do dysku E:\ to beda mi simsy dzialac?

Jetiiq
12.04.2007, 14:55
KLIK! (http://forum.simsy.net/poradnik-jak-uruchomi--vp4201.html?sid=84845f947db605ce790923b15de67f53#4 201)


Dobrzy ludzie wejdzcie w ten link i pomozcie Razorkowi.
Jest to mało odwiedzane forum dlatego też piszę tutaj tego posta. I mam nadzieje ,że uzyskam szybka odpowiedz
Dziekuje


(Chodzi mi oczywiście o The Sims 2 Zwierzaki)

Isi
12.04.2007, 15:15
co to mesh?
i dlaczego nie moge miec konta na SimsWeb (http://forum.simsweb.pl/) ?pokazuje sie takie cos http://img300.imageshack.us/img300/859/beztytu322uex9.png (http://imageshack.us)
i czy jak przeniose EA Games z Moich dokumentów do dysku E:\ to beda mi simsy dzialac?
Zozolinka, ten komunikat oznacza, że strona nie zezwala na rejestrację z serwera proxy.
Właściwie to ja się w ogóle na tym nie znam i nie wiem do końca o co chodzi, ale z tego co patrzyłam w necie, to używanie serwera proxy można u siebie wyłączyć w przeglądarce.
W Internet Explorer w menu musisz wybrać Narzędzia -> Opcje internetowe -> Połączenia -> Ustawienia sieci LAN i tam będzie opcja i tam będzie używanie serwera proxy, które można odznaczyć, ale ja właśnie nie wiem, czy to nie zaszkodzi Ci w żaden sposób, więc za to nie odpowiadam. :P
Jeśli chcesz to mozesz napisać do mnie na PM (bo to raczej nie związane z grą TS2 ;)), mogłabym napisać do kogoś z administracji SW i się zapytać.

A jeśli chodzi o pytania:

- mesh to inaczej kształt dodatku - jak ściągasz jakiś dodatek, to najczęściej musisz ściągnąć do niego kształt, żeby ten dodatek działał,

-jeśli przeniesiesz sobie EA Games na E, to po następnym uruchomianiu gry i tak się ten folder zrobi na C. Ile razy byś nie przenosiła - on się będzie tworzył w Moich dokumentach.
Możesz sobie za to przenieść całe Moje dokumenty na E (nic się złego nie stanie) i wtedy EAGames będzie także na E.
Żeby przenieść Moje dokuemnty na E, musisz kliknąć na Moich dokuemntach prawym przyciskiem myszki "Właściwości" i w rubryce "Lokalizacja folderu docelowego" kliknij "Przenieś" i wybierz miejsce na dysku E, gdzie mają się znajdować Moje dokumenty. ;) A skrót nadal pozostanie na Pulpicie.

Jetiiq - niestety nie znam rozwiązania problemu... A poza tym na tym forum się nie rozmawia o piratach. ;)

cysia
12.04.2007, 17:26
A ja mam inaczej też przez kolczyki z neta.W jednej fryzce włosy tak jagby latały.Włosy przednie tylko końcówki ruszają się w przód i w tył i na boki;P;P;P.Tylko w damskiej fryzurze i w tej samej i tylko przez kolczyki jak je wyłączę to jest ok.

Kustusso
12.04.2007, 18:08
Jetiiq - niestety nie znam rozwiązania problemu... A poza tym na tym forum się nie rozmawia o piratach.


<-- :laugh: no masz rację na tym forum nie rozmawia sie o piratach lecz musze przyznac ze kiedys na tym forum nikt mi nie pomogl wiec moze zlitujmy sie nad nim :con:

Darlene
12.04.2007, 18:12
Jetiiq - niestety nie znam rozwiązania problemu... A poza tym na tym forum się nie rozmawia o piratach.


<-- :laugh: no masz rację na tym forum nie rozmawia sie o piratach lecz musze przyznac ze kiedys na tym forum nikt mi nie pomogl wiec moze zlitujmy sie nad nim :con:

Taki jest regulamin i w nim nie ma nic o litowaniu się nad użytkownikami którzy posiadają piracką wersję.

Kustusso
12.04.2007, 19:09
No niestety..

A dlaczego na innych forach sa takie wątki jak podał Noenix12 czyli Pirate Zone?

Darlene
12.04.2007, 19:10
No niestety..

A dlaczego na innych forach sa takie wątki jak podał Noenix12 czyli Pirate Zone?

Może na innych forach tolerują piractwo komputerowe? xD"

Isi
12.04.2007, 19:33
<-- :laugh: no masz rację na tym forum nie rozmawia sie o piratach lecz musze przyznac ze kiedys na tym forum nikt mi nie pomogl wiec moze zlitujmy sie nad nim :con:
A dlaczego na innych forach sa takie wątki jak podał Noenix12 czyli Pirate Zone?
Na każdym forum zarządzający sami ustalają zasady i tutaj nie musi być wcale tak jak tam. ;)
Tym bardziej, że ta strona była kiedyś oficjalna (nie wiem, czy prawnie, czy tylko z nazwy?) i po prostu nie wypadało propagować piractwa.

A nawet jakbym się chciała "zlitować", to tak jak mówiłam - nie znam rozwiązania problemu. ;)

Lavenda1
09.05.2007, 20:13
Dobże jeśli zwierzaki mają ten sam znak zodiaku wtedy szybciej się polubią

Lavenda1
09.05.2007, 20:13
:smirk: Dobże jeśli zwierzaki mają ten sam znak zodiaku wtedy szybciej się polubią

asylwiab
02.06.2007, 20:17
http://allegro.pl/item202106988_sims_zwierzaki_the_sims_dla_dzieci_i _doroslych.html

oryginalna plyta

aniuula1
23.06.2007, 13:06
Mam problem. Posiadam The SIms 2, The Sims 2 Zwierzaki, The Sims 2 Nocne Życie i The Sims 2 Rozrywka Rodzinna. I mam problem zainstalowałam The Sims 2, potem wszystkie inne części i oto jest problem, a właściwie pytanie, czy można grac w tę grę z płytą Nocne życie?? Bo jakoś ja nie mogę...mogę grac tylko płytą zwierzaki. Probowałam nawet grac nocnym życiem bez zainstalowanych zwierzaków, ale nawet tak nie szło pisze, że mam włożyc płytę Zwierzaki. Proszę o pomoc. Wiem, że mogę grac Zweirzakami, ale chciałam to komuś pożyczyc, niestety wtedy nja nie moglabym grac. Wydaje mi sie to dziwne, bo przeciez nie kazdy ma zwierzaki majac jednoczesnie nocne zycie, wiec jakos to musi isc zeby grac na plycie nocne zycie... Prosze o pomoc na gg 5273834, na e-mail [email protected] albo tu na forum. Z góry dziękuje.

Kleopatra VII
24.06.2007, 18:44
Mam kilka pytan. moze one sie juz pojawily ale ja nic ne znalazlam
1 jak stworzyc nowa kariere. czytalam ze mozna to zrobic samemu ale czy do tego potrzeba jakis program i jak to zrobic. Nie jestem zbyt obeznana w komputerach wiec prosze o odpowiedz taka krok op kroku.
2 co sie stanie z simem jak wyprowadze go z parceli i potem usune w tym panelu rodzin. czy bedzie tak jakby nie zyl czy moze zniknie albo zniknie z pamieci innych simow. zlezy mi na tym aby jego zona w prosty sposob zostala wdowa i wiedziala o tym
3 Jak szybko mozna zabic pojedynczego sima. Glodowka i utopienie w basenie trwa zbyt dlugo i jest niewygodne dla innych simow.
4 Widzialam kiedys taki kod na ustawianie mebli pod kontem tak jak mozna budowc sciany, ale zgubil mi sie
ZA ODPOWIEDZI BEDE WDZIECZNA

Idil
24.06.2007, 21:25
3 Jak szybko mozna zabic pojedynczego sima. Glodowka i utopienie w basenie trwa zbyt dlugo i jest niewygodne dla innych simow.
4 Widzialam kiedys taki kod na ustawianie mebli pod kontem tak jak mozna budowc sciany, ale zgubil mi sie
ZA ODPOWIEDZI BEDE WDZIECZNA

3 - Wpisujesz kod boolprop testingcheatsenabled true i potem zmniejszasz potrzeby swojego sima wystarczy głód i nie pozwalaj mu jeść, łatwo, szybko a bezboleśnie to nie wiem :smirk:
Albo też masz obcję na simie (gdy naciśniesz na niego Shiftem) Kill czy coś takiego, jeszcze szybciej :P

4 - Kod to boolProp allow45DegreeAngleOfRotation [true/false]

vanity
25.06.2007, 20:44
1 jak stworzyc nowa kariere. czytalam ze mozna to zrobic samemu ale czy do tego potrzeba jakis program i jak to zrobic. Nie jestem zbyt obeznana w komputerach wiec prosze o odpowiedz taka krok op kroku.1. Tu masz pare linków do tematów o tym :D
TU (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=138&highlight=kariera)
TU (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=36166&highlight=kariera)

Bossy
28.06.2007, 16:26
Hmm nie rozumiem czegos.....spotkalam wilka, zaprzyjaznilam sie z nim, wszystko tak jak nalezy, a w ogole nie pojawia mi sie opcja zeby mnie ukąsił!
Nie wiem czy robie cos zle czy co? bardzo prosze o pomoc;)
Dzieki z gory :*

olliss
28.06.2007, 16:34
Żeby ukąsił wilk, on musi mieć świecące na żółto oczy.
A żeby wilk przyszedł, to chyba trzeba się zaprzyjaźnić z innymi wilkami (tego do końca nie wiem)
Edit: A prościej, kodem, możesz przywołać wilka (oczywiście rób to nocą)
boolprop testingCheatsenabled true. Klikamy z shiftem na skrzynkę pocztową, klikamy Make NPC - Leader of the pack. Po około 10 sekundach powinien się pojawić lider wilków (ze świecącymi oczami)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam :)

Aleks
28.06.2007, 17:11
Bossy: nie ma opcji, żeby wilk cię ukąsił. Poprostu jak będziesz go głaskać, to cię ugryzie.

olliss
28.06.2007, 17:18
Ale jest kod na sterowanie zwierzakami - możesz się zaprzyjaźnić z takim przywódcą (trudne, bardzo!) i nie wiem, czy można go przyłączyć do rodziny (przygarnąć). Jak znajdę na przyłączenie zwierzaka do rodziny, to napiszę.
Oto ten kod na sterowanie zwierzakami, moze się komuś przyda:
boolprop ControlPets on

Bossy
30.06.2007, 18:52
Dziekuje bardzo;*

Vegeta
11.07.2007, 08:18
Hej!ja Chce Sie Spytac Ile Simsy Zwierzaki(2) Moga Kosztowac W Mediamarkt? Wiem Ze To Moze Glupie Pytanie Ale Do Miedia Markt Mam Troche Daleko I W Najblizszym Czasie Nie Bede Tam Chodzic A Chcialabym Wiedziec Ile Musze Na Nie Zbierac?
A jak ktos zadawal takie pytanie to sorry

lithium
11.07.2007, 13:32
to chyba kwestia około 70 zł. przynajmniej jak teraz sprawdzałam na stronce.

Vegeta
11.07.2007, 15:26
Dzięki :) jak będzie 70zł. to nie muszę już długo zbierać

*ania500*
13.07.2007, 21:24
Hej,

mam pytanko, jak zrobić, by na przyjęcie zaprosić więcej niż 2 osoby? Szukałam już na googlach, ale znalazł mi tylko kod, a mi chodzi o ten drugi sposób (coś trzeba zmienić w jakimś folderze). Kiedyś na forum był taki poradnik, ale widzę, że już go nie ma ;/.

Pozdrawiam

Zozolinka
14.07.2007, 07:17
*ania500* to pytanie zadalas tu i w "Masz pytanie?Zadaj je tu!"
a u ciebie mozna tylko 2?

Bonawentura
14.07.2007, 13:02
Co muszę zrobić aby wilk ugryzł sima i zamienił go w wilkołaka?
Spotkałam już kilka wilków. Z niektórymi się zaprzyjaźniłam, a dla innych byłam nie miła. Jednak wilk zawsze uciekał...

The FerG
14.07.2007, 15:39
Co muszę zrobić aby wilk ugryzł sima i zamienił go w wilkołaka?
Spotkałam już kilka wilków. Z niektórymi się zaprzyjaźniłam, a dla innych byłam nie miła. Jednak wilk zawsze uciekał...
Musisz być bardzo zaprzyjaźniony z wilkiem za pierwszym razem nie zdążysz bo ucieknie.Będziesz musiał spotkać tego samego wilka 2 raz baw się znim itp a potem go głaszcz za którymś razem ugryzie cie w ręke i już :smirk:

Mercii
24.07.2007, 11:53
Mam pewien problem. Mam orgialną wersję The Sims 2 Zwierzaki ale zwykłe The Sims 2 mam kopiowane. Ipokazuje mi się komunikat że muszę mieć orginalną wersję. Czy to jest konieczne do zainstalowania tej gry? Czy można to zrobić jakoś inaczej? Odpowiedzcie mi proszę. Mój adres e meil to [email protected]

olliss
24.07.2007, 11:55
Mercii, po pierwsze - nie rozmawiamy o piratach.
Musisz chyba mieć oryginalną wersję - inaczej nie pójdzie. Chyba, że masz University, one działają jak oryginalne i wtedy możesz spróbować zainstalować. Jeśli nie, to nie wiem.

kajacool
28.08.2007, 19:28
czy sims 2 zwierzaki jest fajnym dodatkiem?

Darlene
28.08.2007, 19:33
Nie. Szybko się nudzi.

Ametyzd
29.08.2007, 11:48
Jak każdy. Jest fajny, bo wprowadza zwierzęta...i tyle.

Edit: nvm, już wiem xd

DoughtNuts
23.09.2007, 17:50
Co zrobic zeby pies nie sikal na chodnik obok skrzynki, tylko gdzies w trawe, zebym nie musiala zmywac tego? Chyba ze sie nie da i musze wycierac?

stagnacja
23.09.2007, 18:10
Co zrobic zeby pies nie sikal na chodnik obok skrzynki, tylko gdzies w trawe, zebym nie musiala zmywac tego? Chyba ze sie nie da i musze wycierac?

Za każde wysikanie się zrób interakcję "Zgań za..." w ten sposób pies się nauczy :) ale najlepiej chodzić z nim na spacery...

Iminashi
05.11.2007, 13:38
u mnie jak obniże wskaznik pęcherza do minimum, i piesek jest daleko od chodnika, to sika na trawe. na drugi dzien wyrastaja chwasty wiec chyba lepiej pozmywac:O

Owl Finch
05.11.2007, 18:11
a ja mam pytanie techniczne... Czy TS2Z są tylko na PC DVD? czy są też normalnie, wydanie PC CD

olliss
07.11.2007, 09:57
Wydaje mi się, że jest tylko PC DVD.

Pozdrawiam, olliss ;)

Diamond Girl
08.11.2007, 17:10
Mam pytanie chcę kupić Sims2 zwierzaki -80 zł - opłaca się?

Beep
08.11.2007, 18:13
Normalna cena, taniej nigdzie nie widziałam ;)

Iminashi
09.11.2007, 12:35
na allegro na przyklad mozesz kupic taniej, albo w necie. nie polecam, poniewaz juz raz tak mnie oszukano.

GRUSSSER
09.11.2007, 12:55
a ja mam pytanie techniczne... Czy TS2Z są tylko na PC DVD? czy są też normalnie, wydanie PC CD
Dla niektórych to tragedia ale prawda. Np. ja musiałem sobie kupić DVD żeby to mieć. Ale z 250zł to kosztuje.

Astra
17.11.2007, 14:58
Ja też mam pytanie.
Ściągnęłam z neta postać z angielskiej strony. Rozpakowałam i wkleiłam do folderu 'downloads'. Uruchamiam simsy. Chcę wybrać tę postać, a jej nie ma. :/
Zrobiłam coś nie tak? Może postaci nie wkleja się w ten folder?

Camerio
17.11.2007, 18:08
Postaci się nie wkleja, tylko instaluje :) Kliknij 2 razy na pliku tej postaci.

Wilkołak
18.11.2007, 21:38
Ja mam pytanko czy w The Sims 2 moge stac sie duchem , jak moge sie nim stac i czy musze miec jakis dodatek??????

Poziomka
19.11.2007, 13:01
Tak , właśnie jak można przenikać przez ściany albo się teleportowac??:D

Natuśka____
19.11.2007, 13:05
Tak , właśnie jak można przenikać przez ściany albo się teleportowac??:D
Teleportować można tylko jak ma się The Sims 2 Podróże ;)

Wilkołak
19.11.2007, 16:41
jak moge stać się duchem w simsach prosze o odpowiedz

IgaAnne
20.11.2007, 14:07
mateusz - W regulaminie. (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=2135)
Patrz: punkt 8, postowanie.

Wilkołak - Nie wiem, czy o to ci chodzi, ale możesz stać się duchem za pomocą specjalnego hacka z mts2. #link# (http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=202081)

Nikara
20.11.2007, 15:50
Teleportować można tylko jak ma się The Sims 2 Podróże ;)Nie tylko ;] Teleportować się można w zwykłych simsach, poprzez medytację. Jak twój sim wisi w górze podczas medytacji to możesz kliknąć myszką gdzie chcesz i zaznacz "Teleportuj się tutaj" ;)

Natuśka____
20.11.2007, 19:49
Nie tylko ;] Teleportować się można w zwykłych simsach, poprzez medytację. Jak twój sim wisi w górze podczas medytacji to możesz kliknąć myszką gdzie chcesz i zaznacz "Teleportuj się tutaj" ;)
Wowo. nie wiedziałam ;] tyle gram w Simsy a jeszcze nie odkryłam wszytskich tajemnic. :shy: :)

Wilkołak
21.11.2007, 15:56
IgaAnne dziekuje o to właśnie mi chodziło

psychickid
21.11.2007, 18:45
Teleportacja - można też wpisć kod boolProp TestingCheatsEnabled true\false
Ale wtedy można przenieść sie tylko do skrzynki pocztowej. Uprzedzam też, że podobno ten kod psuje grę. :O

simsbomba4
24.11.2007, 09:48
Hej czy w sims zwierzaki zmienia się pogoda bo moja kumpela muwiła że tak ale nie jestem pewna .

Czy są nowe akcesoria
Czy zmienia się pogoda

Która część jest lepsza cztery pory roku czy zwierzaki

Bardzo prosze o odp
, Gorące całuski :* :wub:

psychickid
24.11.2007, 10:27
Hej czy w sims zwierzaki zmienia się pogoda bo moja kumpela muwiła że tak ale nie jestem pewna .

Czy są nowe akcesoria
Czy zmienia się pogoda

Która część jest lepsza cztery pory roku czy zwierzaki

Bardzo prosze o odp
, Gorące całuski :* :wub:
Nie, w "Zwierzakach" nie zmienia się pogoda, dochodzi to w "Czterech Porach Roku". Ale nowe akcesoria, owszem, są, ale głównie do zwierzaków (jak mówi sam tytuł :D ). Według mnie lepszy jest dodatek CPR. Dochodzi w nim pogoda, nowe zawody, nowa okoloica -Kwitnące Wzgórza, która naprawdę jest ciekawa i simorośl. A w zwierzakach... podobało mi się tylko to, że są zwierzęta, i wilkołaki :O I w zasadzie to wsystko. Więc bardziej polecam CPR :laugh:

Pozdrawiam, Nikita

Wilkołak
24.11.2007, 14:40
W The Sims 2 Zwierzaki nie zmienia sie pogoda wiec cie oszukano. A czy są nowe akcesoria to nierozumiem twojego pytania. :con:

loolciaa92
25.11.2007, 17:05
nie wiecie, czy jest kod na nielimitowaną liczbę zwierzaków w domu? :)) Z góry thx ;)

psychickid
26.11.2007, 18:54
Ja o takim kodzie nie słyszałam, szukałam w internecie i nic nie znalazłm, raczej wątpię, żeby byl taki kod. Przecież jest limit, i bez sensu, byłoby zwiększać tę liczbę. kodu na nielimitowaną liczbę simów też nie ma (chyba), przynajmniej ja o nie nie słyszałam...

Anitka193
26.11.2007, 22:31
czesc mam pytanko, czy jak mam juz wgrane the sims 2 ale ono nie bylo oryginalne i teraz chcialam sobie kupic dodatek zwierzeta to czy nie bedzie problemu z wgraniem?

zelkam
27.11.2007, 19:00
Jeśli masz pirata to może trochę skakać grafika i brakować wielu opcji.(w sumie to nie wiem bo mam orginały,a tu się o piratach nie gada).

sim 5
30.11.2007, 15:02
Chcę ściągnąć The Sims 2, ale nie wiem z jakiej strony, próbowalem z torrenty.org, ale strasznie wolno się ściąga:(. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł niech napisze na [email protected]

FeverEDIT: Na forum nie rozmawiamy o piratach, przeczytaj regulamin.

Poziomka
30.11.2007, 15:33
Ja mam jedno pytanie: Dlaczego po zainstalowaniu CPR nie mam Miłowa, Dziwnoowa i Werony??

A tak by chciała pograć w Dziwnowie;(;(

Wilkołak
30.11.2007, 15:47
To musi być jakiś błąd w grze bo mam CPR i jest normalnie

Poziomka
30.11.2007, 15:55
Ale kurde ja nie moge pograć w Dziwnowie ze by mi kośmici sima porwali:(


A nie wiecie czy tylko w Diwnowie mogą być kosmici?

IgaAnne
30.11.2007, 16:17
Prycha - Kosmici mogą być wszędzie. ;)

sim 5 - Eee... w sklepie?

Poziomka
01.12.2007, 09:26
A wszyscy mówili ze tylko w Dziwnowie.....;)

Rëñáës
01.12.2007, 09:32
W Dziwnowie jest najczęściej.

ioplk
01.12.2007, 10:51
Mam pytanie. Czy można być simoroślą i wilkołakiem jednocześnie??

Rëñáës
01.12.2007, 11:31
Tak ioplk. Można. Nawet na forum Naomi miała takiego wilkołako-simoroślo-zombie-itd.

Poziomka
01.12.2007, 11:58
A ja widziałam na różnych filmikach simową teleportacje, jak takie coś zrobic??

Nikara
01.12.2007, 12:06
Prycha - chodzi ci o przemieszczanie się z jednego miejsca na drugie? taką teleportację można uzyskać ciągle medytując (wtedy jak medytujesz w powietrzu to możesz nacisnąć gdziekolwiek i "teleportuj się tutaj"). Jest też jakaś teleportacja w Podróżach, bodajże nagroda za cośtam w tajemniczym miejscu (przynajmniej tak czytałam). Ale nie mam Podróży, więc nie wiem, jak to jest ;]

Poziomka
01.12.2007, 12:40
Aha dzięki Nikara:)

Rëñáës
01.12.2007, 14:05
No, a co zrobić, żeby się opcja medytuj pojawiła??

Poziomka
01.12.2007, 14:07
Treba mieć dużo charyzmy chyba

psychickid
01.12.2007, 14:14
Tutaj był taki temat. Podobno trzeba mieć dużo pkt kondycji i logiki. A zresztą przeczytaj; http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35091&highlight=medytacja

Rëñáës
01.12.2007, 14:24
Dziękuję bardzo Nikita.

Vegeta
09.12.2007, 19:11
Jeśli już ktoś pytał to sorx ,ale powiedzcie jak można przywoływać wilki?Bo mój sim ma opcję np."wyj"ale nie przychodzą wilki.Więc co trzeba zrobić?

stagnacja
09.12.2007, 19:16
Postaw dużo drzew i postaraj się aby ogród zarósł chwastami (jak wyrosną to ich nie wyrywaj). Wilki też przychodzą kiedy Simka urodzi dziecko ;)

Vegeta
09.12.2007, 19:18
Nie oto mi chodziło(wiem nie umiem się wypowiadać :P ) tylko jak sim już jest wilkołakiem to jak mam przywołać inne?
Ale dzięki za odpowiedź

stagnacja
09.12.2007, 19:23
A, przepraszam. Aby wilkołak mógł przywołać wilki kliknij opcję "Przywołaj wilki".

Vegeta
09.12.2007, 19:26
A ja nie mam takiej opcji :O jest tylko jak już mówiłam "wyj" ale nie przychodzą wilki

SylveX
10.12.2007, 13:59
kliknij na trawniku

Deeta
10.12.2007, 16:37
A ile tych wilków ci chodzi po trawniku?Jestem ciekawa,nigdy nie widziałam ani wilków,ani wilkołaka(niestety).

psychickid
10.12.2007, 18:01
Dosyć dużo (ja nie mogę policzyć) zchodzą się chyba wszystkie wilki z okolicy...

Rëñáës
11.12.2007, 07:40
I co wtedy się dzieje? Ona sobie tak łażą?

Vegeta
11.12.2007, 14:56
Wydaje mi się że tak ale nie jestem pewna.Czasami przychodzi do mnie jeden czy dwa wilki i one tylko chodzą, wyją i sobie idą ;)
Dzięki za pomoc

paulina_ciesielska
11.12.2007, 18:47
;) CZEść:0 słuchajcie mam wielką prosbę, potrzebny mi jest ten kod, który jest przy instalacji the sims 2 zwierzaki, (ten na odwrocie ulotki), zgubiłam go, a chciałąbym zainstalowac ten dodatek..jak macie taki kod to prosiłabym pięknie o to by ktoś mi go podal:* z góry dziękuję:)

Rëñáës
11.12.2007, 19:06
W swoim poście nie wolno umieszczać informacji dotyczącej piractwa, pornografii, cracków, kodów seryjnych a w szczególności linków do tego typu informacji.
Dla Pauliny.

Deeta
12.12.2007, 14:19
Nikt ci niestety kodu nie poda.
Po 1:Byłoby to KOMPLETNIE niezgodne z regulaminem.
Po 2:I tak gdyby ci ktoś dał to by ci nie poszło:P

Kicia
16.12.2007, 11:50
Ja też mam pytanie: Jak się robi meshe ubrań, akcesoriów itp. i czy do tego jest potrzebne SimPe? A jeśli bez SimPe to jak się je robi. :)

Snajper007
18.12.2007, 19:02
Zainstalowałem dodatek "Zwierzaki" i każdy dom w który wejde mrógają ściany tego domu.:con:
Możę mi ktoś pomóc ???

stagnacja
18.12.2007, 19:16
Może masz za słabą kartę graficzną?

Rëñáës
18.12.2007, 19:18
To jest wina dodatków z internetu.
Też tak miałem no i usunąłem wszystkie i znów zainstalowałem. :)

Tulia
28.12.2007, 13:43
Czy w the sims 2 mogą być konie?? Pomóżcie! Ważne! ;(

psychickid
28.12.2007, 15:01
Nie mogą, nawet, jeżeli masz TS2 Zwierzaki. Chyba, żę je ściągniesz.

avenly
28.12.2007, 19:04
Po zainstalowaniu Zwierzaków weszłam na parcelę publiczną i chciałam coś kupic,a tam patrze wszystkie łużka,itp,i wszystkie te żeczy co w parcelach mieszkalnych do kupienia.Czy to normalne??

Lapis_Lasuli
28.12.2007, 22:25
Po zainstalowaniu Zwierzaków weszłam na parcelę publiczną i chciałam coś kupic,a tam patrze wszystkie łużka,itp,i wszystkie te żeczy co w parcelach mieszkalnych do kupienia.Czy to normalne??
Widze ze masz sporo dziwnych problemow. Skladajac wszystkie razem polecam przeczyscic download, nie uzywac tak namietnie boolpropa i przestac bez opamietania zaopatrywac sie w hacki, nowinki modyfikujace dzialanie gry oraz dodatki z sieci.

avenly
29.12.2007, 09:47
Dzięki,tak też myślałam,że to boolprop itp.

Chloé
20.01.2008, 13:12
Moje pytania:

1. Jakie sa dostępne nietypowe kolory sierści i czy ich odblokowanie jest losowe, czy też konkretny kolor jest przypisany do konkretnej kariery zwierzaka?
2. Czy te odblokowane obroże mają jakieś właściwości?
3. Zainstalowałam CPR a potem Zwierzaki i znikło mi otoczenie Wiśniowe Wzgórza (a właściwie na panelu są białe góry pokryte siatką o_O) Co się mogło stać? Czy jak odinstaluję Zwierzaki to poprzednie dodatki co mam też się odinstalują? Wszystko jest oryginalne jakby co.

SylveX
21.01.2008, 21:16
1. Są to różne kolory, których nie zobaczysz na zwierzętach w realu, oprócz tego odblokowują się jeszcze obroże. Sierści są przypisywane losowo, możesz zapisac grę przed powrotem zwierzaka z awansem, a po powrocie ciągle wczytywac, a efektu można się łatwo domyślic:):):)
2. Nie, działają jak zwykłe obroże
3. DziwneO_o(a ta siatka pokazuje się gdy otoczenie nie ma przypisanego żadnego rysunku)

avenly
23.01.2008, 15:21
Ja mam pytanko:Na okładce gry jest pokazany biały kot, który bawi się wełną.Czy jest to możliwe w grze,czy to fotomontaż??Jeżeli tak to jak??

Casslin
23.01.2008, 15:42
Ja mam pytanko:Na okładce gry jest pokazany biały kot, który bawi się wełną.Czy jest to możliwe w grze,czy to fotomontaż??Jeżeli tak to jak?? W grze tak się nie da zrobic, przynajmniej tak mi sie zdaje.

psychickid
23.01.2008, 19:50
WYDAJE CI się chyba, może są jakieś dodatki z natu, ale ja nie wiem nic o tym. U mnie nie da się.

aniba
29.01.2008, 17:48
Czy mimo tego,że ma się już jakąś rodzine w zamieszkałym domku, można mieć wymarzonego kota lub psa? Jak go do rodziny przyłączyć?

avenly
29.01.2008, 17:50
Tak.Klikasz na telefon-usługi-ośrodek przygarnij mnie czy cos podobnego.

Chloé
29.01.2008, 18:37
Mozesz też stworzyć samego zwierzaka w panelu tworzenia rodziny (bez simów też się da) a potem wprowadzić go do danego domu wprost ze skrzyni rodzin.

Neta88
01.02.2008, 13:01
Cześć wszystkim !!!

Mam taki pewien problemm z the sims. A więc tak mam the sims 2 i dodatki nocne życie, na studiach i zwierzaki a problem polega na tym że zainstalowałam the sims zwykłe i nocne życie przez program Alkochol 120% i wszystko pięknie później zainstalowałam the sims na studiach już nie przez Alkochol tylko normalnie i też wszystko ładnie chodziło. No i zainstalowałam the sims zierzaki i tu mam problem ponieważ jeszcze przed instalowaniem wyskakuje mi wiadomość "Ten produkt zapisuje dane gry w formacie różniącym sie od formatu obecnie zapisanych gier. Jeśli usuniesz instalację tego produktu, poprzednie aplikacje z serii Sims 2 nie będą w stanie odczytać zapisanych gier." i tak dalej i tak dalej, ale zainstalowałam Sims zwierzaki no i jak chciałam włączyć TO PROSI O PŁYTE ZE ZWIERZAKAMI CHOCIAŻ ONA JEST WŁOŻONA A JAK WSADZAM PŁYTE ZE NOCNYM ŻYCIEM TO TEŻ WYSKAKUJE MI TEN BŁĄD. Nie wiem czemu tak sie dzieje. Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Bardzo prosze. Już nie wiem co mam robić. BARDZO PROSZE O POMOC BĘDE BARDZO WDZIĘCZNA. :( :(

Lilith
01.02.2008, 13:36
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=2135 - dokładnie przeczytaj
Jeżeli masz pirata to się nie dziw ;d

avenly
05.02.2008, 17:39
Pojechałam do sklepu kupiłam psu obrożę i jak ją założyc?Sim nie ma jej w wyposazeniu...:(

lafilette
06.02.2008, 07:16
klikasz na lustro i "zmien wyglad zwierzaka'. w ostatnim punkcie są właśnie obroże (:

nelciagroch
16.02.2008, 15:18
czy pies lub inne zwierze może byc chore

Auroella
16.02.2008, 17:40
czy pies lub inne zwierze może byc chore
Raczej nie , w każdym razie mnie sie nigdy nic takiego nie przytrafiło :)

lollypopek
16.02.2008, 18:29
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=2135 - dokładnie przeczytaj
Jeżeli masz pirata to się nie dziw ;d

To, że ma zapisaną gre w obrazie to nie oznacza, że nie można jej pomóc! JAKBYŚ NIE WIEDZIAŁA TO MOŻNA MIEĆ JEDNĄ KOPIE ORGINALEGO PRODUKTU

Mart@
18.02.2008, 13:00
Tych zwierzaków nie da się przygarnąć chociaż można je oswoić naprzykład wilka jeżeli bedzie miał 80% Znajomości i 100% przyjaźni z naszym simem można nakłonić wilka aby go ugryzł życie wilkołaka jest troszke trudne ale da się z tego wyleczyć dzwoniąc do cygańskiej swatki aby dała napuj który wyleczy naszego sima od wilkołactwa albo można zadzwonić do treserki zwierząt ona terz sprzedaje napój ale tylko na wilkołactwo u niej kosztuje troche drogo ale opłaca się UWAGA!!!:Wilki przychodzą do tych simów którzy mają niemowlęta i dzieci i przychodza do bardzo zagęscczonych miejsc i tam gdzie są chwasty Wilki mogą zagryźć nasze dzieci więc zamykajcie furtki na kluch i drzwi na klucz np:Blokada...Zakaz wstę pu dla zwierząt Albo Wstęp tylko dla wspułlokatorów Mam nadzieje że przydała wam się moja porada

Ashley
23.02.2008, 14:53
Można kierować swoim zwierzakiem ! Jest na to spejcjalny kod którego ja znam :) Jak chcecie to wam go podam !

psychickid
23.02.2008, 15:24
Ashley - skoro o nim piszesz, to byś mogła podać, i coś mi się wydaje, że jest to boolProp...

Ashley
23.02.2008, 19:34
Oczywiście , że podam wam ten kod ! (tylko uwaga na wielkie litery ! ) boolprop ControlPets on

norbi
27.02.2008, 06:30
hej moze ktos wie z jakiego linku sciagnac the sims 2 zwierzaki?

norbi
27.02.2008, 06:31
hej moze ktos wie z jakiego linku sciagnac the sims 2 zwierzaki?

lollypopek
27.02.2008, 13:48
hej moze ktos wie z jakiego linku sciagnac the sims 2 zwierzaki?
O piratach się tu nie rozmawia!!

Krystek175
27.02.2008, 15:11
czemu ten kod nie działa??? boolProp TestingChetsEnable true??

olliss
27.02.2008, 16:49
boolProp TestingChetsEnable

Powinno być boolProp TestingCheatsEnabled true / false.

Pozdrawiam, olliss.

avenly
27.02.2008, 17:04
To normlne, ze naparcelach publicznych nie działa mi move_objects on?
A! i jeszcze jedno pytanko nie na temat :(. Zna ktos może kod,zeby zmienic parcelę z publicznej na mieszkalną, z mieszkalnej na publiczną..

juice
28.02.2008, 14:27
To normlne, ze naparcelach publicznych nie działa mi move_objects on?

Wydaje mi się, że tak. Kod moveObjects on (ja wpisuje taki kod, ale to taki sam jak move_objects on) działa tylko tak, gdzie aktywna jest ikona trybu meblowania (jakoś tak) Niestety nie jestem pewna.

avenly
28.02.2008, 14:43
no właśnie nie działa mi on kiedy whodzę na parcele publiczną i na niej mebluje...

psychickid
29.02.2008, 15:38
a spróbuj wpisać moveObjects on, nie taki z tą kreseczką i Objects z dużej litery, czasami litery robią dużo.. maxis juz takie ma kody...

Adka_44_
30.03.2008, 10:26
[COLOR=Red]A dlaczego nie można zabierać zwierząt w podróż??? :con: :con: :con:[/COLOR=Red] ???

Karolcia_95
30.03.2008, 16:44
No więc mam takie pytanie bo miałam sims 2 cztery pory roku zwierzaki i sims 2 ostatnio no i nie chciały się włączyć pisało że jest nieodpowiednia płyta jak ja wkładałam odpowiednia z sims 2 cztery pory roku, więc wszystko od instalowałam a potem zainstalowałam sims 2 a potem zwierzaki i chciałam sprawdzić czy działają znowu ten komunikat że jest niewłaściwa płyta...Pomóżcie mi jeśli możecie proszę.. :gu:

Beep
31.03.2008, 07:13
Piracka wersja płyt?

Karolcia_95
31.03.2008, 12:02
Wszystkie kupione.Beep możesz mi pomóc nie wiem może jednak nie wykasowałam wszystkich folderów itp. dotyczących simsów 2.

Karolcia_95
03.04.2008, 19:11
Udało mi się zainstalować sims 2 ale nie mogę zainstalować sims 2 zwierzaki ... Help!

psychickid
04.04.2008, 09:32
jesteś coś takiego jak EDIT. Nie wiem jakim cudem.. mi wsyztko weszło narmalnie.. a masz the sims 2 na DVD, czy CD.??
A w ogóle to masz czytanik DVD >? bo Zwierzaki s.a właśniee na DVD .

alexandra_rijkaard
02.05.2008, 16:04
kilka pytań:
1-czy jest jakiś kod który daje chemię między dwojegiem simów między którymi tej chemii nie ma?
2-czy można zrobić tak żeby w jakiś magiczny sposób simy się nie wkurzały jak coś im stoi na drodze i nie mogą przejść tylko jakoś to omijali?
3-czy da się tak żeby nastolatka całowała się z dorosłym?
pzdr

Ashley
15.05.2008, 18:40
kilka pytań:
1-czy jest jakiś kod który daje chemię między dwojegiem simów między którymi tej chemii nie ma?
2-czy można zrobić tak żeby w jakiś magiczny sposób simy się nie wkurzały jak coś im stoi na drodze i nie mogą przejść tylko jakoś to omijali?
3-czy da się tak żeby nastolatka całowała się z dorosłym?
pzdr

Po pierwsze to nie ten dział

iskierka446
16.05.2008, 18:18
mam pytanie: czy pies lub kot może w simsach urodzić 14 szczeniąt/kociąt

avenly
18.05.2008, 09:47
za jednym razem napewno nie xD

iskierka446
18.05.2008, 13:26
aha m\a mi chodziło o to czy za pierwszym razem

psychickid
18.05.2008, 18:15
nie, nie może . mniej więcej zawsze po 2 rodzi, chyba, że znasz jakiś kod/hack .

Searle
19.05.2008, 18:50
U mnie Sara Stwór urodziła na raz 3 szczeniaki.

avenly
19.05.2008, 19:55
no to 3 , a nie 14 ;)

Rocket
27.06.2008, 15:24
głupie pytanie: czy zwierzak może utyć? a jeśli tak, to jak to zrobić?

stagnacja
27.06.2008, 17:00
Rocket, nie może. A jeśli chcesz, żeby był gruby to możesz zrobić w samym tworzeniu, tak, żeby miał solidną budowę. Prawdę mówiąc nie jest to grubość, ale tak wygląda xd

DiamondSasha
27.06.2008, 20:55
najwięcej rodzi 4 bez kodów

Nordin
05.07.2008, 18:46
Hej, znalazłam konia do pobrania na modthesims2 i mam pytanie: co on robi w grze? Próbował ktoś?

DiamondSasha
05.07.2008, 18:53
stoi i jest jako ozdoba :)

Rocket
05.07.2008, 18:53
ja mialam jakieś. to przedmioty, z reguły zwykłe rzeźby.

Nordin
05.07.2008, 19:01
Łee myślałam, że są żywe xD Thx.

DiamondSasha
05.07.2008, 19:22
ale możesz z np. zrobić krowe albo inne zwierzę

Nordin
05.07.2008, 19:39
Zrobić? Chciałabym żeby ten powiedzmy koń miał taką jak normalnie funkcję.

Rocket
05.07.2008, 20:09
gdzieś widziałam konie (na mts), ktorym mozna bylo jedzic i od tego rosła kondycja. ale ruszał się jak na kółkach XD

#DiamondPink#
06.07.2008, 13:02
spróbuj poszukać na tej stronce http://www.modthesims2.co....php?tag=horses
jak nie masz konta wpisz klopsik_klopsik a hasło klops

Lipstick
06.07.2008, 21:53
tam są tylko figurki koni a one wcale nie sa żywe

Zyta
20.07.2008, 11:00
Mam pytanie. Mam na laptopie zainstalowane The Sims 2 i ostatnio kupiłam dodatek Zwierzaki. Po zainstalowaniu dodatku chciałam sobie zagrać niestety wyskoczyło okienko z napisem : "Sprawdź, czy płytka z grą The Sims 2 Zwierzaki jest w napędzie, wybierz OK i ponownie uruchom aplikacje." Po wciśnięciu klawisza OK okienko zamyka się a gra się nie uruchamia. Gdy chciałam włączyć normalne Simsy ( z płytką od normalnych ) pisze : "Uruchomiona została niewłaściwa wersja gry The Sims 2. Proszę uruchomić The Sims 2 Zwierzaki" Nie wiem co mam zrobić by którakolwiek wersja się uruchomiła...

zuzza
21.07.2008, 17:12
Żeby kierować zwierzakami trzeba wpisać kod "boolprop controlpets on/off"

adam11357
21.07.2008, 20:11
Witam ma prosbe czy ktos mzoe mi pomoc moja siostra nei za bardzo jeszcze umie grac w simsy i prosze o odp czy
1.Mozna "sprzedawac simy tak jak w The Sims ze wszystko w samopoczuciu im sie poprawai prosze o odp Dzieki z Góry
Ile mzoe sie na raaz urodzic szczeniaków