PDA

Zobacz pełną wersję : mój pierwszy dom [BRAK ZDJĘĆ]


Nati
04.11.2006, 14:10
Nie bądzcie tacy surowi proszę :1smutny: bo jest to mój pierwszy dom

tenebres
05.11.2006, 12:39
Jak na pierwszy domek to taki nawet ładny! Nie podoba mi się salon i sypialnie :O Reszta znośna ;) . 6/10

ulmille
05.11.2006, 14:47
Mimo iż jest to twój pierwszy dom, nie popisałaś się zabardzo. Nie podoba mi się bryła, jest brzydka i ciężka. Szkoda, że ogród jat nie zagospodarowany (nawet drzewa nie ma żadnego). Powinnaś zwracać uwagę na detale (ale tym razem ci sie upiecze) jak:np zasłony (w kuchni wchodzą na kuchenkę-a to grozi pożarem :D-a co do samych zasłon, wogóle nie pasują-przeznaczone są do wnętrz klasycznych a nie do współczesnych), ogólnie powinnaś popracować nad doborem mebli bo obok antyków stawiasz meble z ery kosmicznej (wiem, że teraz modne jest zestawianie mebli z dwóch różnych epok, ale powinny być one jedynie akcentami). Pamiętaj też, że nie ustawia się mebli na oknach (jak np:szafa u nastolatki). Jak robisz zdjęcia to używaj trybu kamerzysty (tzn:naciśnij TAB ). Mam nadzieje, że moje rady pozwolą ci na stworzenie wspaniałego domu. Czekam na twoją kolejną pracę!
Ocena 4/10 (nie martw się, jeśli troche poćwiczysz to napewno będzie dobrze i pośród wielu tandeciaży będzemy mieli kolejnego świetnego architekta na forum)
Pozdrawiam:
Ulmille

Hamak
05.11.2006, 19:41
Jak na pierwszy dom, to nie jest źle... ani dobrze. Jak już powiedział Ulmille:
Powinnaś zwracać uwagę na detale (ale tym razem ci sie upiecze) jak:np zasłony (w kuchni wchodzą na kuchenkę-a to grozi pożarem -a co do samych zasłon, wogóle nie pasują-przeznaczone są do wnętrz klasycznych a nie do współczesnych), ogólnie powinnaś popracować nad doborem mebli bo obok antyków stawiasz meble z ery kosmicznej (wiem, że teraz modne jest zestawianie mebli z dwóch różnych epok, ale powinny być one jedynie akcentami). Pamiętaj też, że nie ustawia się mebli na oknach (jak np:szafa u nastolatki)

No cóż, dodam, że osobiście nigdy nie dałbym 3-miejscowej kanapy do 2-miejscowego telewizora - poza tym jest on umieszczony niesymetrycznie na 3-miejscowej ścienie. Dokładam się do apelu o zasłonach. No i dom jest wysoce stereotypowy. Ale nie będę "taki surowy", i nie przyczepię się do absolutnych detali. 5/10 - First House Bonus ;]