PDA

Zobacz pełną wersję : mój duży domeczek [BRAK ZDJĘĆ]


Natix
05.11.2006, 20:11
A oto mój pierwszy dom na forum.


To wszystko czekam na ocenki.

Hamak
05.11.2006, 20:25
WOW!!! Ale duże zdjęcia!!! Ale szczegółowe!!! Jaki własny, stereotypowy dom!!! Weź się przyłóż. A pisze się RZUT. Nie oceniam aż nie zmienisz zdjęć.

ulmille
05.11.2006, 20:34
Z tego co widać na zdjęciach-dom jest tragiczny. Chyba zbudowałaś go tylko po to żeby simowie mieli gdzie mieszkać. Bryła to właściwie jeden wielki kloc. 0/10
Ulmille

Hamak
05.11.2006, 20:55
Ulmille, ja jej dałem spokój, a ty musisz ją dobijać? Skoro tak, to nie będę dalej ukrywał, że myślę to samo... 0/10

ulmille
05.11.2006, 21:07
Hamak poprostu pisze co myślę. Po co owijać w bawełnę. Najlepiej jest wszystko powiedzieć odrazu. Aha i masz prywatną wiadomość odemnie ;)

berry
06.11.2006, 15:10
Wiesz ja się nie czepiam ale ... dom bardzo podobny do Maxisowych, tych w którym mieszka Lotario i Kaliente. Albo mieszkali, zależy jak u Was. Dużo to ty tych zdjęć nie dałaś, wiesz pokazałaś tylko ogólnie cały dom i dwa rzuty. Więc za wiele to ty się chyba nie napracowałaś. Nie wiem może w grze to wyglada ładnie. Ale przynajmniej daj więcej zdjęć, bo to nawet dla Ciebie trochę niesprawiedliwe jak ktoś ocenia tylko dwa rzuty. Może będzie dobrze, nie załamuj się. To w końcu twój pierwszy dom na tym forum. Ale bryłka trochę nieciekawa, nie uważasz ??? 2/10, zlitowałam się, ale troszkę mi się podoba, tylko daj więcej zdjęć.
natelek

Skate_misia
06.11.2006, 16:26
Dom ogółem to wieeeeeeeeeeelka tandeta. Bryła nieciekawa takie nic i co to za pomysł z palmami? Wielki i pusty. Może gdyby były zdjęcie z wnętrz to zmieniłabym ocenkę (wątpie w to, bo i tak z rzutów nie widze żeby było "super") Z wielkim bólem daje cie 1/10. Nie martw się kiedyś będziesz potrafiła budować fajne domki (ale nie lepsze od Ulmille :D). Mój pierwszy dom też nie wypadł najlepiej lecz może Twój komuś się spoboba (w co wątpie). Czekam na lepsze...

Natix
06.11.2006, 18:29
1.Po pierwsze budowałam ten dom w godzine.
2.Pomysł z palmami to tylko dla ozdoby.
3.To mój najlepszy dom w the sims 2.

rzezU
07.11.2006, 18:15
Taa.. godzine... ja takiego kloca to umiem zbudowac w 15 minut ;] jak nie mniej...
Było bardziej sie postarać z tymi ozdobami ...
To musisz miec jakies slabe te domy bardzo XD

simonek
08.11.2006, 19:26
ej no normalnie nigdy nie widziałem takiego cudownego przepieknego domku jednym słowem totalna klapa 0/100000000000000000000000000
bez urazy :)
ja tez robiłem kiedyś takie domki lecz....
teraz robie inne :)

Natix
08.11.2006, 20:29
No dobrze może to niejest najlepszy z mojich domów.
Nastempnym razem postaram się bardziej.
P.S. Niemusicie już głosować.(ale jak ktoś chce to prosze.)
Natix :D :D :D

lusia
11.11.2006, 02:26
Eee no cóz.. nie podoba mi sie :/ może jakbyś nie robiła tlyko fotek od góry tylko tez normalnie to może jakoś lepiej by to było.....

Natix
12.11.2006, 11:27
A czy na taki dom warto zakładać nowy temat???
http://img92.imageshack.us/img92/5379/snapshot7261fcc05262034qt5.jpg (http://imageshack.us)
Czekam na wasze zdanie.
Natix

vanity
12.11.2006, 16:10
Pierwszy dom to totalna tragedia! Moja 8-letnia kuzynka robi takie hałupy! Wielkie i puste...sory ale robsiz ogromne pokoje a na środku pare rzeczy i tyle...sory, ale jak to twoj najlepszy domek to może zajmij sie czyms innym? :/ To tylko szczera ocenka, a co do drugiego domu jest chyba mniejszy, więc może lepszy, ale nie wiem...Może tu go pokaż w tym temacie?

_czarna_mamba_
13.11.2006, 20:48
hehe no wiecie,ja nie dam tu fotek mojego domku,bo bym musiała chyba robić z 60 zdjęć :( jest 5-piętrowy i ma po conajmniej 15 pokoi na każdym piętrze.mieszka w nim szlachcianka Ludwika Endelion :D

gruszka.
14.11.2006, 16:51
Czekamy na te 60 zdjęć, Mambo.
Będę liczyć na palcach liczbę zdjęć.

Hamak
15.11.2006, 14:09
Dla takiego domu nie warto zakładać nowego tematu. Mówię oczywiście o tym drugim (choć zapewne to samo myślę o tym na początku:/ ). Definicja wyrażenia "Dom - The Sims 2 - Forum The Sims PL": Wybitny, piękny dom z ładną bryłą, ciekawymi zastosowaniami oraz pomysłowymi rozwiązaniami (o meblach to ja nie wspomnę). A ty (?) budujesz (?) "domy" kwadratowe, bez czegoś w stylu dwupoziomowej piwnicy/basenu na dachu (itp), no i bez (jak tak można?!) uploadowanych dodatków. Ale - zrobiłaś dach (co prawda wstrętny automatyczny), o czym wielu nie pamięta albo uważa za zbędne (!). Ja nie spamuję - piszę wszystko w jednym poście. A ty jesteś chyba pretendentką do spamerki. Bo gdybyś naprawdę nie wiedziała o tym, że ten dom jest koszmarny to może i mogłabyś (już to zrobiłaś) zamieścić ten drugi osobno. Ale ty "na złość" zaśmiecasz forum. No nie wiem czy to w porządku:/ Z poważaniem (nie z uznaniem)
Hamak

_czarna_mamba_
17.11.2006, 15:14
Czekamy na te 60 zdjęć, Mambo.
Będę liczyć na palcach liczbę zdjęć.




jak go wykończę chętnie dam te zdjęcia,ale jeszcze nie ma ogrodu i zestawu dekoracyjnego,dlatego będziecie musieli poczekać :)

karolcia92
03.01.2007, 20:15
Pierwszy domek z zewnątrz wygląda fajnie, ale nie mogę nic powiedzieć o wnętrzu budynku, ale mogę Ci powiedzieć, że w środku są ładne kolory podłog. A co do drugiego domku, to tak, warto założyć na niego nowy temat.

Natix
03.01.2007, 20:22
No teraz postaram się zrobić fajniejszy.
Edit: Czekamy ta twoje zdęcia mambo.
Napisalaś już to chyba kilka miesięcy temu a nadal ich niema ;) .

Pozdrawiam :*

Natix

Kyoko...
13.01.2007, 14:44
No teraz postaram się zrobić fajniejszy.
Edit: Czekamy ta twoje zdęcia mambo.
Napisalaś już to chyba kilka miesięcy temu a nadal ich niema ;) .

Pozdrawiam :*

Natix
undefinedNormalnie wysiliłaś się :( zdjęcia są okropne a ten dom... moja ocena to 2/10 niestety :con: