PDA

Zobacz pełną wersję : Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA


Monitkowa
18.11.2006, 15:43
Wiele osób grających w the sims 2 ciągle uważa, że w dziwnowie porywają kosmici...

To nie jest prawdą !!!

W Miłowie czy Weronie kosmici też mogą porwać naszych ulubieńców. Powód?
Wasi simowie mają prawie wszystkie lub wszystkie punkty LOGIKI.

A jeśli jednak wasi simowie mieszkają w dziwnowie lub chcesz ich tam wprowadzić to zabezpiecz ich przed zielonymi :)

- gdy tworzysz ich w DZIWNOWIE nie ustawiaj im aspiracji "Pogoń za nauką" (czy jakoś tak) ;)

- nie kupuj simom teleskopu!

- ucz ich tego co bardziej się przydaje (gotowanie, technika, charyzma itd.)

Reggie
18.11.2006, 16:01
Wiele osób grających w the sims 2 ciągle uważa, że w dziwnowie porywają kosmici...

To nie jest prawdą !!!

W Miłowie czy Weronie kosmici też mogą porwać naszych ulubieńców. Powód?
Wasi simowie mają prawie wszystkie lub wszystkie punkty LOGIKI.


Wiesz co?? Ameryki nie odkryłaś : /, wydaje mi się że prawie wszyscy o tym wiedzą O.o

rzezU
18.11.2006, 17:01
Ja nie wiedziałam :DD i moze zacofana jestem ale dzieki Survey :D
Dobrze ze to zrobilas bo by bylo jeszcze wiecej smieci ;DD na tym forum ;p

myszka95
19.11.2006, 09:57
Kolejny stereotyp:
-Nie jest prawdą , że w Dziwnowie nasze simy znikają bez powodu, w niewyjaśnionych okolicznościach!
Nie ma tam żadnych niewyjaśnionych zjawisk- poza kosmitami. Jedyne przypadki kiedy znikną nasi simowie to:
-Porwanie przez kosmitów- ale raczej z naszej woli
-Śmierć sima - chyba nie trzeba tłumaczyć :1smutny:
-Skasowanie go przez gracza- tu też potrzeba naszej pomocy ;)
Tak samo wszystkie opisy "tajemniczych" obiektów, niezwykłe elementy krajobrazu... To tylko grafika! Jeżeli kupimy, np. obraz "Zniknięcie" i w opisie przeczytamy, że ten kto ten obraz ma zniknie bez śladu na 100 lat, to sam opis- i obraz jest zwyczajną ozdobą :)

Monitkowa
19.11.2006, 15:41
Wiesz co?? Ameryki nie odkryłaś : /, wydaje mi się że prawie wszyscy o tym wiedzą O.o

No nie wiem czy wszyscy wiedzą... na tym forum były co najmniej 3 takie tematy gdzie userzy mówili, że w życiu nie wprowadzą swoich simów do Dziwnowa właśnie z tego powodu...

Myszka95 -- dobrze dodałaś... :smirk:

myszka95
20.11.2006, 15:27
Dzięki :)

Mam chyba kolejny stereotyp :D

-Wszyscy pewnie słyszeli że ponoć Technik Zapylacz (i jeszcze jakiś numerek był w jego imieniu, skleroza...) ma przodków- władców kosmitów! To jest PRAWDA Sprawdziłam jego drzewo genealogiczne- i co? Jego prababcia była KRÓLOWĄ MATKĄ- tak ją nazwano. Ale z kolei tu mamy FAŁSZ! Bo tu nie ma żadnej mrocznej tajemnicy, że jak odnajdziesz tą Królową Matkę, której potomkiem jest Technik Zapylacz to bógwieco się zdarzy- po prostu twórcy gry stworzyli sima o zielonej karnacji i dali mu takie tajemnicze imiona- jak wszystkim w rodzinie Technika. Tych "władców" kosmitów nie da się wskrzesić, próbowałam. Ale nawet jakby wam się udało, to nie spodziewajcie się że na Dziwnowo spadnie statek kosmiczny, zabije wszystkich simów, pogrąży się w ciemności i rozpocznie erę kosmitów ;) Po prostu będziecie mieć w grze sima o imieniu "Królowa Matka".

Monitkowa
20.11.2006, 17:19
Super
Ja jeszcze szukam... ale też chciałam się przyczepić do Technika Zapylacza #4 (chyba 4)

Monitkowa
20.11.2006, 17:21
Acha, chciałam też napisać, że nie wiadomo dlaczego nazwano jedną z parcel DZIWNOWO. Może ma być tajemnicza i zachęcająca... albo odstraszająca
Ale nazwę zawsze można sobie zmienić ;)

myszka95
22.11.2006, 06:59
Sądze że to kolejny stereotyp!
Twórycy gry chcieli, żeby nam się wydawało że tu lądują kosmici, simowie znikają... i nazwali tak tą okolicę! Ale tak naprawdę możesz stworzyć okolcicę z takim krajobrazem, dać z elementów krajobrazu ten jakby rozbity statek ufo, nazwać je Znikajdowo, napisać w opisie że simowie tu znikają a kosmici przylatuja i planują zawładnąć światem simów i jak ich zobaczysz to będzie koniec simsowej cywilizacji- a to będzie zwykła dzielnica, jak Werona :) Po prostu nutka tajemnicy i dziwne imiona przyciąają uwagę.

Monitkowa
26.11.2006, 20:10
Właśnie... Ja stworzyłam parcelę zombich.... łahaha

agnieszka130187
27.11.2006, 01:17
Pewnie pytam o smieszna rzecz ale czy kosmitow mozna stworzyc ??? Bo normalnie nie ma zielonej karnacji.Szczerze mowiac nigdy nie gralam w Dziwnowie bo wydawalo mi sie takie malo atrakcyjne :/

Inkaaa
27.11.2006, 15:19
Ja tam się nie przejmuje... mam chyba simkę(nie wiem czy jest jeszcze bo dawno ją nie grałam)która ma ojca(i jednocześnie syna).

Monitkowa
27.11.2006, 21:47
Pewnie pytam o smieszna rzecz ale czy kosmitow mozna stworzyc ??? Bo normalnie nie ma zielonej karnacji.Szczerze mowiac nigdy nie gralam w Dziwnowie bo wydawalo mi sie takie malo atrakcyjne :/

Można ale to trzeba użyć kodu boolProp testingCheatsEnabled true

Monitkowa
28.12.2006, 14:45
Ps.
Dziwnowo - wg. nazwy ma być dziwne
Werona - mieszkają tam nawet prawdziwi mieszkańcy Werony Romeo i Julia
Miłowo - mili mieszkańcy (???)

Mimo wszystko jednak najbardziej lubie Miłowo

pocia
28.12.2006, 16:53
Ps.
Dziwnowo - wg. nazwy ma być dziwne
Werona - mieszkają tam nawet prawdziwi mieszkańcy Werony Romeo i Julia
Miłowo - mili mieszkańcy (???)

Mimo wszystko jednak najbardziej lubie Miłowo

ja tez^_^. zawsze gram tylko tam:D. a co do kosmitow, to mi nigdy zadnego sima nie porwali;(. ani w dziwnowie, milowie czy w weronie;(. nigdy;(. simy maja ligoke na maxa, pragnienie zdobywania wiedzy, calymi nocami czatuja przy teleskopie i nic o_O. ehhh:/.

Vanka
28.12.2006, 17:24
ja tez^_^. zawsze gram tylko tam:D. a co do kosmitow, to mi nigdy zadnego sima nie porwali;(. ani w dziwnowie, milowie czy w weronie;(. nigdy;(. simy maja ligoke na maxa, pragnienie zdobywania wiedzy, calymi nocami czatuja przy teleskopie i nic o_O. ehhh:/.
zagraj sobie rodzina tych smiesznych naukowców(nie pamietam nazwiska ta 3 braci okularników) tam ich porywaja ;d w dziwnowie of corse

@offtopic
mam pytanie... zna ktos adres strony nowego forum??jak tak to prosze o podanie ;>
z gory dzieki ;]

stagnacja
28.12.2006, 17:25
ja tez^_^. zawsze gram tylko tam:D. a co do kosmitow, to mi nigdy zadnego sima nie porwali;(. ani w dziwnowie, milowie czy w weronie;(. nigdy;(. simy maja ligoke na maxa, pragnienie zdobywania wiedzy, calymi nocami czatuja przy teleskopie i nic o_O. ehhh:/.

Też na początku mi nie porywali. Ale włącz rodzine Dziwak i tam na pewno ci porwą. A co do miejscowości MIŁOWO GÓRĄ! :D

stagnacja
28.12.2006, 17:29
zagraj sobie rodzina tych smiesznych naukowców(nie pamietam nazwiska ta 3 braci okularników) tam ich porywaja ;d w dziwnowie of corse

@offtopic
mam pytanie... zna ktos adres strony nowego forum??jak tak to prosze o podanie ;>
z gory dzieki ;]

Nowe forum nie działa... a co do tego porywają tylko w Dziwnowie. Tylko jak przeglądałam wspomnienia Mortimera Ćwira to tam było "Bella została uprowadzona przez kosmitów" i widziałam ją w Dziwnowie pffffff. Ten Maxis przesadza.
Pozdro for all
Nikita

karolcia92
28.12.2006, 19:23
Ja prawie wogóle nie gram w Dziwnowie. Są powody:
1.Jest to miasto na pustynii
2.W nocy słychać(telewizor i radio są wyłączone) jakieś dziwne odgłosy :O
3.W innej okolicy moje simy gapią się w teleskop i... nic się nie dzieje, a w Dziwnowie częściej są porywane
4.Jedna rodzina z Dziwnowa bez przerwy piła kawę. Wyłączałam okienko z poleceniem, ale to nic nie dawało i musiałam wyłączyć wolną wolę
5.W Dziwnowie moje simy muszą się dłużej starać o dziecko(ale przynajmniej mają zabawę).

Monitkowa
29.12.2006, 22:24
4.Jedna rodzina z Dziwnowa bez przerwy piła kawę. Wyłączałam okienko z poleceniem, ale to nic nie dawało i musiałam wyłączyć wolną wolę


Wiem jest pare rodzin które jak przyjda odwiedzić to się trzęsą jak naćpani...

lusia
30.12.2006, 12:03
Nowe forum nie działa... a co do tego porywają tylko w Dziwnowie. Tylko jak przeglądałam wspomnienia Mortimera Ćwira to tam było "Bella została uprowadzona przez kosmitów" i widziałam ją w Dziwnowie pffffff. Ten Maxis przesadza.
Pozdro for all
Nikita

Nie prawda ! Mi raz porwało gościa w Miłowie :D

Ps. Chyba, że nie o to Ci chodziło tylko źle sie wyraziłaś :P

plamka
30.12.2006, 16:16
ja gram teraz rodziną dziwak z dziwnowa i tam mi porwało gościa i był w ciąży, ale potem przeniosłam parcele na której mieszkali do innej okolicy i się okazało że urodziło się normalne dziecko nie żaden kosmita :O ;)

Paranormalny
31.12.2006, 09:40
Ja jak ostatnio grałem w Miłowie pisałem se biografie rodziny (byłem w okolicy) i patrze a tu sobie lata statek kosmiczny :O (tak jak helikopter czy samolot) i przez chwile sobie polatał i bardzo szybko odleciał...więc nie tylko w dziwnowie są UFO

Monitkowa
31.12.2006, 15:32
Wiem, wiem
Ale to jest chyba tylko dekoracja tak jak tęcza itd. :D
(chyba ;))

kuba_10
31.12.2006, 19:09
Miałem okazję pograć w The Sims 2 na GBA, którego akcja rozgrywa się właśnie w Dziwnowie.
W tej wersji jest to dość rozległe miasteczko, zobrazowanie opuszczonego obozu wojskowego. Kilka baraków zasypanych w piachu, gdzie indziej obdrapane budynki, w sklepie sprzedawcą jest znany nam z PC Jasiek Kowal (chociaż nie można z nim gadać). Jest też elektrownia atomowa, rozwalony dom zamieszkany przez zoologa i jego zwierzyniec, dodatkowo dzielnica bogatsza.
Występuje tu też kilka postaci znanych z poprzednich części na GBA, np. twój szef Daddy Bigbucks, czy Dusty Hogg.
Kontakty z kosmitami są tu czymś normalnym (np. kosmita uparcie zajmujący toaletę), gdyż jako główny bohater telewizyjnego show (tak naprawdę to tylko wybierasz zestawy zadań do wykonania) są oni twoimi współpracownikami.

Monitkowa
01.01.2007, 16:27
Hehe, a co to GBA? :)
Wybacz ale nie za wiele skumałam... :D ;)

Paranormalny
04.01.2007, 10:10
GBA to gameboy advance jak sie nie myle...

Monitkowa
04.01.2007, 18:51
OOO... dobrze wiedzieć :)

Darlene
04.01.2007, 19:30
Czemu niby Dziwnowo jest "najczęściej nawiedzane przez UFO " a nie np. Przedmieście? : > Zauważyliście zapewne,że w Przedmieściu też jest WRAK UFO. No i ? Czy to ma znaczyć,że tam również pojawiał się latający spodek ? : > Z zielonymi ludzikami na pokładzie? ; >Ahh ten Maxis....

Paranormalny
06.01.2007, 13:08
Pewnie kosmici przylecieli z Dziwnowa na Przedmieście na "UFO Party" :D

Alatáriël
06.01.2007, 14:07
Hehe. Dobre. A mnie tam nigdy gościa nie porwało (no chyba że w rodzince dziwak :D ).

ola669
07.01.2007, 12:15
a właśnie jak belle cwir przeprowadzic spowrotem z dziwnowa do miłowa?? a i dziwnowo tez jest dziwne bo u dzwiakow faceci są w ciązy a w miłowe nie widzałam zeby facet byl w ciązy:)

karolcia92
07.01.2007, 18:25
Ja Bellę sprowadziłam tak:
1.Stworzyłam sima w Dziwnowie i wprowadziłam go do jednego z domów.
2.Gdy Bella przechodziła przez jego parcelę, zaprzyjaźniłam mojego sima z nią, aż w końcu rozkochałam ich w sobie i zamieszkali razem.
3.Przeniosłam parcelę, na której mieszkał mój sim z Bellą do kosza parcel.
4.Umieściłam ten dom w Miłowie.
5.Czekałam, aż Mortimer i Bella się spotkają(jeszcze nie udało mi się ich spotkać, bo nie gram już w tych okolicach).
Życzę powodzenia!

StaraSimka
09.01.2007, 14:30
A mnie sie zdarzyło (i to wcale nie w Dziwnowie ino w całkiem nowym moim otoczeniu) że kosmici porwali mi faceta... jak już wrócił to był w ciąży (SIC!!!)
w zaswansowanej ciązy miał nawet męski odpowiednik stroju dla matki :)
i urodził takie zielon paskudztwo.. całe szczęście że można modyfikować twarz sima ( chyba na studiach jest taka maszyna) - i mogłam doprowadzić tego cudaka do jakio takiego wyglądu.. teraz mam fajną rodzinkę z wielkim całkiem czarnymi ufoludkowymi oczyskami

ale wysłałabym jeszcze kogoś w kosmos.. przydałaby sie nowa zielona krew
.. musze doczytać jak sprowokować ufo do porwania ;)
pozdr.

pocia
09.01.2007, 16:18
musze doczytać jak sprowokować ufo do porwania ;)
pozdr.

hehe, jak sie dowiesz, to napisz^_^. bo mi simow porwali tylko w rodzinie dziwak;(. kurde a inni faceci maja na maxa logike, cale noce czatuja przy teleskopie i nic-_-".

Monitkowa
09.01.2007, 16:24
A mi porwali moją simkę w trakcie robienia komiksu. Pech.... ;(

stagnacja
13.01.2007, 18:09
hehe, jak sie dowiesz, to napisz^_^. bo mi simow porwali tylko w rodzinie dziwak;(. kurde a inni faceci maja na maxa logike, cale noce czatuja przy teleskopie i nic-_-".

Pocia mi też tylko u Dziwaków :O ale jakoś specjalnie mi nie zależy na tym, żeby porywali. Ważne, że film widziałam :D

Soly
15.01.2007, 14:15
Proszę, podajcie mi szczegóły jak zrobić zeby porwało mojego sima UFO w Miłowie.

Z góry dziękuje!

karolcia92
15.01.2007, 18:44
Wystarczy, że kupisz simowi teleskop, a on będzie się długo przez niego patrzył. Chociaż podobno porwania częściej się zdarzają w Dziwnowie. A i musisz też uważać na sąsiadów. Gdy mój sim się patrzy przez teleskop w dzień, to za chwilę wbiegają do niego sąsiedzi i na niego krzyczą :laugh:

stagnacja
19.01.2007, 16:40
Słuchajcie, widziałam ten temat i postanowiłam w Miłowie popatrzeć się w niebo. I zdziwiłam się troche gdy zobaczyłam jakieś błyski na niebie w nocy :O oto link do zdjęcia:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6231459c0dd8d8a0.html

czy to satelita, spadająca gwiazda a może jednak UFO? Niewiadomo... :O

Pozdrawiam
Nikita
PS. Link daję, bo zdjęcie jakoś mi się nie udało wkleić. ;( :| :shy: :ohmy:

Paranormalny
24.01.2007, 12:02
A ja ostatnio zrobiłem takie zdjęcia:
http://images12.fotosik.pl/23/6a8d48ccbb18835f.jpg (www.fotosik.pl)
W Miłowie niestety gdy zrobiłem screena Ufo uciekło i został tylko dym
http://images4.fotosik.pl/299/7fe02dd0fb1693a1.jpg (www.fotosik.pl)
A to już na przedmieściu udało mi sie szybko złapać ale i tak zaraz odleciał

Monitkowa
27.01.2007, 20:12
No... Paranormaklny dał wam świetne dowody...
Ps. Też spotkałam sie z tym statkiem ale w Weronie....
Na przedmieściu jeszcze go nie widziałam

kornelia911
28.01.2007, 11:18
A wiecie moze czy w okolicach stworzonych przez siebie też są UFO??? :O
I czy będą tam jakieś w ogóle domki w okolicy czy tylko ten jeden stworzony przez siebie??-soory,ze nie do tematu.:/

kornelia911
28.01.2007, 11:24
A wiecie moze czy w okolicach stworzonych przez siebie też są UFO??? :O
I czy będą tam jakieś w ogóle domki w okolicy czy tylko ten jeden stworzony przez siebie??-soory,ze nie do tematu.:/
Chyba będą z tego co czytałam tutaj :O Ale napiszcie jeszcze ;P ;(

Paranormalny
28.01.2007, 13:20
Jeżeli postawisz w okolicy ten "wrak" statku ufo to zapewne będzie przylatywało

kornelia911
28.01.2007, 13:24
Jeżeli postawisz w okolicy ten "wrak" statku ufo to zapewne będzie przylatywało
Aha,dzięki Paranormalny:) ,lepiej nie będę stawiać,bo nie chce by przylatywało ;P
Ale jak założe swą własną okolicę,będą inne domki pokazywane??DOMKI SĄSIADÓW?? czy w ogóle będą tam jacys sąsiedzi?

Paranormalny
28.01.2007, 13:30
Niestety nie :( będziesz musiała sobie sama ich zrobić

kornelia911
28.01.2007, 13:50
Niestety nie :( będziesz musiała sobie sama ich zrobić
Szkoda;( A jak ich zrobić??
Mam sama zrobić inne domki i nimi sobie grać??Ja tak to się w Miłowie wybuduję,bo narazie chce mieć tylko jeden domek z jedą simką ;P dzięki za pomoc;)
Pozdrawiam!

Monitkowa
30.01.2007, 12:09
Są sąsiedzi ale troche dalecy... ci których nie widac na parceli.... ;)

Odnośnie do pytania Kornelii
Robisz jkąś rodzinkę, umieszczasz ich w domku... wychodzi do menu głównego i tak znowu... bedziesz miec sąsaidów... ale teochwe to nudne ;)

Monitkowa
03.03.2007, 14:50
E... czy widzieliscie kiedys kosmitów nad domem którzy nie wylądowali? :O

Podkomisarz_Bunny
08.06.2007, 10:15
Moją Simkę kosmici porwali już 3 razy(kod boolProp :D ), a ona nie jest w ciąży. Co mam robić? :1smutny: Bardzo chcę mieć kosmiczne dziecko! :D

Rocket
08.06.2007, 12:00
Moją Simkę kosmici porwali już 3 razy(kod boolProp :D ), a ona nie jest w ciąży. Co mam robić? :1smutny: Bardzo chcę mieć kosmiczne dziecko! :D
W kosmiczną ciąże zachodzą tylko mężczyźni :). Jak chcesz zapłodnić kobietę to masz dwa wyjścia:
-ściągnąć InSIMenator i tam w edytorze prokreacji będzie taka opcja (nie pamiętam jak ona dokładnie brzmi, ale na pewno ją rozpoznasz bo najnowszy InSimenator jest po polsku)
- albo wpisać kod boolProp kliknąć z shiftem na sima i wybrać opcję
spawn->tombstone of L&D. Potem kliknij już bez shifta na nagrobek ktory ci wyskoczy i znajdź coś w stylu "make my alien prodigy". rozlegnie się melodyjka i za trzy dni twoja simka urodzi śliczne zielone dziecko :)

Lizek
09.06.2007, 14:03
- albo wpisać kod boolProp kliknąć z shiftem na sima i wybrać opcję
spawn->tombstone of L&D. Potem kliknij już bez shifta na nagrobek ktory ci wyskoczy i znajdź coś w stylu "make my alien prodigy". rozlegnie się melodyjka i za trzy dni twoja simka urodzi śliczne zielone dziecko :)

Nie "Make my alien prodigy", tylko "Make me alien pregnant" :laugh: ;)

Jak Ci się nie chce czekać trzy dni, to zapłodnij ją tym sposobem, co podała RocketQueen, a potem kliknij jeszcze raz na nagrobek i znajdź opcję "Speed up my pregnancy" czy coś :D

Podkomisarz_Bunny
09.06.2007, 17:53
Dzięki :D Wybrałam ten drugi sposób i urodziła mi się śliczna czarnooka kosmitka :D Tak w ogóle, to nie wiedziałam, że Simki w ciąży mogą jeździć do pracy... :)

MilQa
09.06.2007, 18:04
eee nie mogą jeździć z tego co pamiętam...

lithium
10.06.2007, 10:24
może to głupie pytanie, ale trudno: jak zrobić boolpropem żeby kogoś porwali kosmici bo ja nie wiem? :P:P

Rocket
10.06.2007, 14:24
Nie "Make my alien prodigy", tylko "Make me alien pregnant" :laugh: ;)

Mówiłam że coś w tym stylu, nie znam wszystkich opcji na pamięć.

może to głupie pytanie, ale trudno: jak zrobić boolpropem żeby kogoś porwali kosmici bo ja nie wiem?
Wpisujesz boolPropa i kilkasz z shiftem na teleskop. Będziesz miała dwie opcje, jedna brzmi "force error", tej NIE wybieraj. Druga brzmi chyba "DEBUG- cośtam cośtam", wybierz właśnie tę. I bach już jesteś porwana :D .
Sorry że tak niejasno z tymi opcjami, dawno nie używałam boolpropa i nie pamietam ich dobrze.

Sandy
10.06.2007, 16:30
Chciałabym jeszcze nawiązać do Dziwnowa... takie miasto naprawdę istnieje. Nie jestem pewna w ktorym miejscu Polski ale słyszałam o nim w radiu. REALNIE!

Lizek
10.06.2007, 16:39
Mówiłam że coś w tym stylu, nie znam wszystkich opcji na pamięć.

Wiem, zauważyłam. Ale znam osoby (Agnieszka się kłania), które jeśli zobaczą, że jedna literka w opcji się nie zgadza, to olewa tę opcję i zaraz szuka innej - takiej, w której wszystko jest takie samo, literka w literkę ;)
Sorry, jeśli Cię uraziłam... ;)

Wickoo
10.06.2007, 17:08
Chciałabym jeszcze nawiązać do Dziwnowa... takie miasto naprawdę istnieje. Nie jestem pewna w ktorym miejscu Polski ale słyszałam o nim w radiu. REALNIE!
Um.. co ty masz z geografii?

Kubcia
10.06.2007, 17:14
Wiele osób grających w the sims 2 ciągle uważa, że w dziwnowie porywają kosmici...

To nie jest prawdą !!!

W Miłowie czy Weronie kosmici też mogą porwać naszych ulubieńców. Powód?
Wasi simowie mają prawie wszystkie lub wszystkie punkty LOGIKI.

A jeśli jednak wasi simowie mieszkają w dziwnowie lub chcesz ich tam wprowadzić to zabezpiecz ich przed zielonymi :)

- gdy tworzysz ich w DZIWNOWIE nie ustawiaj im aspiracji "Pogoń za nauką" (czy jakoś tak) ;)

- nie kupuj simom teleskopu!

- ucz ich tego co bardziej się przydaje (gotowanie, technika, charyzma itd.)


po prostu niech twoi simowie nie patrzą przez teleskop i tyle! :D

Lilith
11.06.2007, 13:13
"Władysławowo,Dziwnowo,Wolin, Trzebież, Ueckermunde, Świnoujście, Kołobrzeg, Darłowo, Ustka, Łeba Do Dziwnowa: Fred, potem: Hania,Adam, Andrzej i Emilka 645 205 Do Niemiec na Zalewie Szczecińskim" o troche nie jasne ale... to jest bilans rejsów morskich ale to mi wyskoczyło w googlach. TU JEST STRONA <<<KLIK>>> (http://www.kulinski.zagle.pl/2000/maletipi.html) Wychodzi na to że takie miasto istnieje

Wickoo
11.06.2007, 13:34
Błagam.. przecież Dziwnowo to dość osławione miasto. Jak można nie wiedzieć, że takie istnieje? :/

Verona
11.06.2007, 13:41
Błagam.. przecież Dziwnowo to dość osławione miasto. Jak można nie wiedzieć, że takie istnieje? :/


Zaraz się niektórzy będą dziwic, że Werona też istnieje naprawdę jak się dowiedzą :shifty:

PS. Jakby co to Miłowo też istnieje:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C5%82owo_%28wojew%C3%B3dztwo_pomorskie%29
http://mapa.szukacz.pl/?x=459656&y=702796&zoom=3
Małe to, bo małe (wieś-110 osób), ale istnieje ;)

Kalerisha
11.06.2007, 20:08
Elegantowo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Lizek
27.06.2007, 15:40
(...) i urodziła mi się śliczna czarnooka kosmitka (...)

No właśnie, śliczna...
Zawsze, jak kodem robię kosmitów (żeby się rodzili, a nie w Trybie Tworzenia Rodziny) to mają zdeformowane twarze - np. WIELGACHNE oczy, chude policzki, maluteńkie nosy... a jak rodzą się "naturalnie" - tj. naprawdę porywają mnie kosmici, to są normalni. A Wy też tak macie?

Rocket
27.06.2007, 20:19
No właśnie, śliczna...
Zawsze, jak kodem robię kosmitów (żeby się rodzili, a nie w Trybie Tworzenia Rodziny) to mają zdeformowane twarze - np. WIELGACHNE oczy, chude policzki, maluteńkie nosy... a jak rodzą się "naturalnie" - tj. naprawdę porywają mnie kosmici, to są normalni. A Wy też tak macie?
Moi są zawsze obrzydliwi.

Skrzat
27.06.2007, 21:25
mi porwali sima w weronie, miał aspiracje "pogoń za bogactwem".
i urodził się Bolek ;)
teraz bolek jest juz dorosły i ma troje dzieci
dwie córki (zielone ;) )
i syna (normalny, po mamie)
gdzies czytałam że w każdej okolicy porywaja kosmici ale w dziwnowie jest to o mały procent bardziej prawdopodobne.
tak samo gdy umieści się wrak statku kosmicznego w otoczeniu, procent prawdopodobności porwania wzrasta

Lizek
01.07.2007, 16:26
tak samo gdy umieści się wrak statku kosmicznego w otoczeniu, procent prawdopodobności porwania wzrasta
Wow :D
Nie wiedziałam ;) Myślałam, że to tylko grafika...

Alatáriël
01.07.2007, 16:34
Skrzat - skąd to wiesz?

Iminashi
02.07.2007, 18:37
Wystarczy, że kupisz simowi teleskop, a on będzie się długo przez niego patrzył. Chociaż podobno porwania częściej się zdarzają w Dziwnowie. A i musisz też uważać na sąsiadów. Gdy mój sim się patrzy przez teleskop w dzień, to za chwilę wbiegają do niego sąsiedzi i na niego krzyczą :laugh:

ta bo ich podglądasz ;) a co do tego technika, to on nazywa się Technik Zapylacz #9 Kowal.

BananaMoon
11.07.2007, 09:00
Nie wiedzialam myslalam ze tak mozna tylko w Dziwnowie . Dziex ;*

tysiacpostaci
15.07.2007, 22:03
a co ja mam zrobić zeby mnie porwało ufo? bo slyszalam ze jak mnie porwie to bede w ciazy i CZASEM mozna miec ufoludka:p
Weronika juz 10 noc siedzi przy tym najlepszym teleskopie, ale nic sie nie dzieje a ma juz 7 punktow logiki kiedy ja porwa?

Nasti
16.07.2007, 08:31
Czasem trzeba długo czekać, ale od razu ci mówię, że kobiety nie zachodzą w ciążę z UFO - tylko faceci. Możesz użyć kodu boolProp TestingCheatsEnabled true i kliknąć z lewym shiftem na teleskop, pojawi się wtedy taka opcja (nie pamiętam jak się nazywała, ale napewno się domyślisz :P ) i sim zostanie od razu porwany :)

tysiacpostaci
16.07.2007, 21:06
lewym shiftem? chyba lewym przyciskiem myszy? :O

Rocket
16.07.2007, 21:36
lewym shiftem? chyba lewym przyciskiem myszy? :O
Z lewym shiftem. Czytaj dokładnie.

Lilith
17.07.2007, 09:47
Czasem trzeba długo czekać, ale od razu ci mówię, że kobiety nie zachodzą w ciążę z UFO - tylko faceci. Możesz użyć kodu boolProp TestingCheatsEnabled true i kliknąć z lewym shiftem na teleskop, pojawi się wtedy taka opcja (nie pamiętam jak się nazywała, ale napewno się domyślisz :P )
Tylko nie wybieraj FORRCE ERROR!!!
I faceci też nie zawsze zachodą w ciąze jezeli używa się tego kodu.

trawa_morska
31.07.2007, 08:23
ja uwielbiam grac w dziwnowie, jest najciekawszy.
co do milowa to charakteryzuje sie tym, ze wiekszosc ludzi wbrew nazwie swiata jest do siebie niemilo nastawiona i nagle ni stad ni zowad jak kogos powitasz to cie obraza kloci sie no i czesto rozwalaja smietnik
jak juz kilka osob stwierdzilo, ufo moze porwac tez w innych swiatach (mi porwali w milowie) ale nie rozumiem dlaczego wiekszosc tego nie lubi. przeciez na drugi dzien i tak wracaja. nie wiem czy to zdarza sie tylko u mnie, ale poryw mi tylko tych, co maja kariere naukowa. poza tym moze i miasto na pustymni, ale przeciez mozna zalozyc sobie trawik. a te odglosy w nocy sa super. nie zauwazylam roznicy jezeli chodzi o dlugosc starania sie o dziecko. po prostu czasami wychodzi za pierwszym razem a czasami nie. jak to w zyciu :)
mojego meza porwalo bardzo szybko i oczywiscie wrocil w ciazy, mala zalamka bo to nie moje diecko (w drzewku genealogicznym jest ze moje kochanie zrobilo go z jakims Technikiem Obcym :O ) ale za to urodzila sie fajowa dziewczynka i ja sobie zostawilam. nie zauwazyylam ze to dziewczynka no i teraz nosi imie nikodem, ale skoro kosmiczne dziecko to nich ma.
nie wiem czy takie zielone dzieci moga urodzic sie tez w innych swiatach. w kazdym razie bardzo ciekawie wygladalo jak moj maz chodzi w ciazy i co chwile leci do lazienki rzygac :)
niestety, zadnego latajacego ufo nie widzialam

adka
03.08.2007, 11:27
ja uwielbiam grac w dziwnowie, jest najciekawszy.
co do milowa to charakteryzuje sie tym, ze wiekszosc ludzi wbrew nazwie swiata jest do siebie niemilo nastawiona i nagle ni stad ni zowad jak kogos powitasz to cie obraza kloci sie no i czesto rozwalaja smietnik
jak juz kilka osob stwierdzilo, ufo moze porwac tez w innych swiatach (mi porwali w milowie) ale nie rozumiem dlaczego wiekszosc tego nie lubi. przeciez na drugi dzien i tak wracaja. nie wiem czy to zdarza sie tylko u mnie, ale poryw mi tylko tych, co maja kariere naukowa. poza tym moze i miasto na pustymni, ale przeciez mozna zalozyc sobie trawik. a te odglosy w nocy sa super. nie zauwazylam roznicy jezeli chodzi o dlugosc starania sie o dziecko. po prostu czasami wychodzi za pierwszym razem a czasami nie. jak to w zyciu :)
mojego meza porwalo bardzo szybko i oczywiscie wrocil w ciazy, mala zalamka bo to nie moje diecko (w drzewku genealogicznym jest ze moje kochanie zrobilo go z jakims Technikiem Obcym :O ) ale za to urodzila sie fajowa dziewczynka i ja sobie zostawilam. nie zauwazyylam ze to dziewczynka no i teraz nosi imie nikodem, ale skoro kosmiczne dziecko to nich ma.
nie wiem czy takie zielone dzieci moga urodzic sie tez w innych swiatach. w kazdym razie bardzo ciekawie wygladalo jak moj maz chodzi w ciazy i co chwile leci do lazienki rzygac :)
niestety, zadnego latajacego ufo nie widzialam


Uhm... Uhm... facet z facetem (bez komentarza) aha u mnie jeszcze nie porwali kosmici ale się staram
:)

ultraviolence
03.08.2007, 15:59
Wydaje mi się, że ten statek kosmiczny (ze zdjęć Paranonrmalnego) pojawia się w każdym otoczeniu, jeśli przez dłuższy czas nic nie robimy.. U mnie np. ostatnio pojawił się w Miłowie, kiedy przez jakieś 20 minut zostawiłam grę samej sobie. Nie wiem czy pamiętacie, ale w TS1 Zwierzaki, kiedy przez dłuższy czas nie ruszało się myszką, w okolicy pojawiał się taki jakby `potwór z Lochness` (wyglądał trochę jak smok-łódka :D) Kojarzy ktoś?