PDA

Zobacz pełną wersję : Nie DziaŁajĄ Simsy 2 !!!!


mmoni16
05.12.2006, 18:37
nie wiem co zrobić pomocy!!!zainstalowałam sims 2 ale mi nie działają pomocy powiedzcie mi o co chodzi czekam!!!!!!!!!! :1smutny: :1smutny:

stagnacja
05.12.2006, 19:11
Czy masz spiratowane Sims 2? Jak nie, to pewnie nie masz dobrej karty graficznej, sterowników.

gregorycroft
05.12.2006, 19:36
nie wiem co zrobić pomocy!!!zainstalowałam sims 2 ale mi nie działają pomocy powiedzcie mi o co chodzi czekam!!!!!!!!!! :1smutny: :1smutny:

Bardzo rozwinięty, inteligętny i przemyślany tekst. Dużo z niego można się dowiedziec. Naprawde duzo.

lusia
05.12.2006, 20:12
Opisz jakos bardziej Twój problem. Nie działają w sensie, że nie potrafisz ich włączyc ? Czy nie działa coś w grze... ? Napisz cos więcej to może Ci ktos pomoże, a tak nikt nie wie o co dokładnie chodzi....

mmoni16
05.12.2006, 20:20
no poprostu coś jest z crakiem poprostu nie mogr ich uruchomić pisze tak włóź własciwa płytkę cd i uruchom program :1smutny: :1smutny:

gregorycroft
05.12.2006, 20:22
Aha.

We not talk about pirats!

Patrz: sygna.

oluś
26.12.2006, 12:37
Mam problem z uruchomieniem. Kupiłam sobie simsy 2, wszystko pięknie, zainstalowałam sobie i chcę włączyć i tu wyskakuje komunikat: Wlóż właściwą płytę CD do napędu i naciśnij OK :/ najśmieszniejsze jest to, że jak miałam pirata to mi wszystko chodziło, ale kupiłam sobie nowiuśkie z poromcji i takie coś:/ nic tylko się zasztachtować :/ co robić, proszę, pomóżcie....

rockferry
26.12.2006, 14:48
Mam problem z uruchomieniem. Kupiłam sobie simsy 2, wszystko pięknie, zainstalowałam sobie i chcę włączyć i tu wyskakuje komunikat: Wlóż właściwą płytę CD do napędu i naciśnij OK :/ najśmieszniejsze jest to, że jak miałam pirata to mi wszystko chodziło, ale kupiłam sobie nowiuśkie z poromcji i takie coś:/ nic tylko się zasztachtować :/ co robić, proszę, pomóżcie....

hmm, a jaką płytke wkładasz? tzn. który numer?