PDA

Zobacz pełną wersję : House... [BRAK ZDJĘĆ]


matichriss
06.12.2006, 22:20
http://i60.************/24d4if4.jpg

matichriss
06.12.2006, 22:56
Sorki ,że tak pokręcone ale pierwszy raz dodawałem zdjęcia... :)

Natix
07.12.2006, 09:25
1.Ładny domek
2.Niemożna pisać pod postem.
3.ocena 4/10
pozdrawiam :*
Natix

gregorycroft
07.12.2006, 11:18
Nie można pisać post pod postem?

MOŻNA!

Ale nie powinno się pisać :D

Ocena za domek 8/10

I staraj się pisać w jednym poście :D

vanity
08.12.2006, 19:12
Natix:
2.Niemożna pisać pod postem.
Piszesz to, a sama tak robisz i to często, ale zgadzam sie, do dopisywania jest EDIT :)
Aha domek super, podobają mi się meble w kuchni! BOSKIE! Jak możesz to napisz skąd je masz :) Ogólnie domek w moim ulubionym stylu, podoba mi się, nie mam zastrzeżeń :D 10/10 :P

Baorti
08.12.2006, 19:23
Wszystko schludne ładnie, dobrane, ciekawe, nowoczesne
nie mam nic do zarzucenia. Jest bosko
10/10

matichriss
08.12.2006, 20:38
Dzięki wielkie za skomentowanie domu a co do kuchni to prawie wszystkie meble jakie są w domu to z tej stronki mam http://www.4eversimfantasy.net/objects.htm... :)

Darlene
08.12.2006, 20:52
Jest jedna rzecz która mi się nie podoba... Nie lubie tych laserów...Zwłaszcza ten zielony za bardzo mi się w oczy rzuca .... Odejmuje za to jeden malutki punkcik ;(


9/10 :)

Pozdrawiam ^^

majusia95
10.12.2006, 14:51
Supcio domek :))))

10/10 :)

agnieszka130187
14.12.2006, 21:01
A czy mozesz napisac skad masz ta wanne ??? Bo na tej stronce jej nie widze a strasznie sie mi podoba naprawde, a jak przeoczylam to podaj dokladny link do niej. Dziekuje, a domek super taki w moim stylu 10/10 :P

*Linka*
18.12.2006, 16:45
Kliat niejednolity, troszkę dziwaczny. Łazienka jest piękna, ale np. pokój z papugami jest no... ekhm... zły, tak smao zielona lampa "rurka" ;/ to dom nie klub nocny. Aczkolwiek zawsze moze byc gorzej. 4/10

lusia
27.12.2006, 19:00
Domek bardzo ładny :D Tylko czemu w salonie, na ścianach są kafelki ??

rosex
27.12.2006, 22:52
Nie za bardzo podba mi się ten domek. Po pierwsze strasznie drażni mnie to, że tekstury podłóg, ścian i meble nie pasują do siebie kolorystycznie jak i stylowo. Po pierwsze jeżeli chodzi o pierwsze zdjęcie bryły domu to ten parkiet (czy to płytki, czy nie wiem co, bo nie dowidzę) są drewniane i jasne i w ogóle nie pasują do paskowanych, białych ścian domu i dachu, a te ceglane fundamenty są najgorsze. Nie dało się już ich pomalować? A zresztą ten płot, bramka i żywopłot są beznadziejne i katastroficznie niesymatryczne (jeżeli chodzi o żywopłot!), czyli prząd domu jest w opłakanym stanie. Dalej. Następne zdjęcie, które mi się pokazuje to chyba zdjęcie salonu (przynajmniej tak to mi wygląda). Jest nieco lepiej, chociaż i tak beznadziejnie. Ten ciemny, brązowy głośnik nie pasuje do niczego, a te niebieskie, stojące neony są tak tandetne, że oszpecają chyba najlepiej wyglądające pomieszczenie w tej całej chałupie. A i jeszcze te żaluzje czy tam zasłony na okno też mi się nie podobają. Później to chyba jest przedpokój. O skaranie boskie! Na Twoim miejscu pozbyłabym się tego dywanu, zasłony na drzwiach O__o (a po co zasłona na drzwiach tak w ogóle?), akwarium (nie no, może chociaż ono mogłoby zostać) oraz tego brzydkiego stolika z telefonem. Po co ci drugi telefon? Przecież jeden masz już w salonie. Dobra może tu się nie będę odzywać, bo sama w domu mam jakieś 6 telefonów, ale mniejsza o to xd. No i jeszcze zmieniłabym albo kolor ścian na kremowy, albo biały.
Łazienka? Całkiem nieźle tylko nie wiem po co to małe okienko nad wanną skoro masz już jedno duże. Zdaje się być ona wepchane tak na siłę, jakby ktoś Cię do tego zmusił, bo uważam je za zupełnie niepotrzebne. Znowu ten 'pieskowo-łapkowy' dywan, który mi nie pasuje tak samo jak lustro. Jeżeli meble są drewniane, to dobrze by było, gdyby wszystkie były w takim samym bądź podobnym kolorze. Ja tak lubię, chociaż nie oznacza to, że ty tak nie lubisz, ale ja wypowiadam się teraz o sobie i piszę co ja myślę o tym domu.
No dobra, przechodzimy dalej. Nie wiem co to za pokój, ale zdaje mi się że to sypialnia. No tak sypialnia. Dopiero teraz zauważyłam to małę zdjęcie łóżka. To jest już totalna maskara. Mam wrażenie, że byłeś nacpany jak robiłeś ten pokój, bo te kafelki są łazienkowe i nie wypada ich dawać do sypialni! To po pierwsze. Po drugie - a do czego u licha pasują Ci te pomarańczowe sofy? Chyba nie do tego pstrokatego, przygłupawego dywanu, który nawiasem mówiąc nie pasuje tu kompletnie. I znowu ta neonowa lampa - jeszcze gorzej wygląda niż ta niebieska w salonie, no ale co tam. Ja już tandeta to na maxa. O widzę pomarańczowe biórko, które mogłoby spasować do tych kanap. Jednak najgorszą rzeczą, która tu jest to oczywiście ten obrazek z papugami. No dobra, dajmy już spokój sypialni. Później mamy taras i ogórdek z tyłu domu. Albo mi się zdaje, ablo są dwa baseny. nie wiem dlaczego tak, ale to nie wygląda najlepiej. Za dużo tych drabienk. Nie będe się już czepiać, bo chyba nie mam czego (no oprócz tych leżanek na tarasie, ale je zostawię już bez komentarza). KUCHNIA! Tutaj muszę pogratulować, bo wyszła nawet (NAWET!) ładnie. Jedyna co mnie wkurza to te płytki. Nigdy ich nie lubiłam i zawsze miałam wrażenie, że są brudne, ale poza tym wszystko OK. Wielki plus za tę kuchnię.
Moja ocena to 2/10.
Pozdrawiam!

EDIT: Się rozpisałam. To chyba najdłuższy post w moim życiu O______o

W.I.T.C.H.
28.12.2006, 10:06
Jeroszka ale się rospisałaś.
Fajny domek.
10/10
Tylko czemu tam pisze border=0> ???
Pozdrawiam

rosex
28.12.2006, 10:12
Jeroszka ale się rospisałaś.
Fajny domek.
10/10
Tylko czemu tam pisze border=0> ???
Pozdrawiam
Jak już coś to Jaroszka, a nie Jeroszka. Tak, wiem że się rozpisałam. Sama to stwierdziłam ^^.
A dlatego przy każdej fotce pisze border=0, bo to jest fragment kodu HTML, a z tego co mi wiadomo HTML na forach przeważnie jest wyłączony. No! A on nie umie wstawiać fotek na forum!
A tak w ogóle to jak się wstawia obrazek to przecież jest ta opcja "Wstaw obrazek" nad polem roboczym. To jest dokładnie 9 ikona zaczynając od lewej od ikony 'Pogrub'. ;/

matichriss
28.12.2006, 23:01
Heh mnie tez sie on nie podoba myślałem ze bedzie fajny ale teraz juz wiem ze nie jest...

traum
29.12.2006, 08:46
Supcio domek :))))

10/10 :)


Zgadzam się z majusia95 subcio jest ten domek ale mam zastrzezenia w punktach
Dom 9/10
Salon7/10
Przedpokoj 9/10
Łazienka 10/10

Jak wiem to tylko lazienka byla naj lepsza qwiec masz :D
35/40
Więc jest dobrze ta łazienka ci pomogla. :D

Skate_misia
29.12.2006, 11:14
Ten domek jest już troszkę lepszy od jego drugiej wersji. Bryła teżlepsza. No dobrze przestanę porównywać tylko napiszę coś od siebie. Po co wogóle żywopłot i wejście do domu najpierw poprzez mautką furteczkę, a następnie przez wielgaśne drzwi wejściowe. Trochę o materiałach budowlanych. Żadna ale to żadna podłoga, czy tam dywan nie pasuje do kolory ścian. W domu są orromne przeskoki np. jesteś w jaśniutkiej łazience i przechodzić do okafeklownanego(co to ma być?!). Itak samo na zewnątrzalbo robicz cały pstrokaty dom (taki jak taras) albo robisz dom w stonowanym kolorku (szaro-biała olazina na zewnątrz domu). Podsumowanie wenątrz.
Salon:
-okropne lampy, głośniki i tv, sofy/kanapy jakoś przetrzymam. PS. Czy to jest salon?
Coś w niebieskich kafelkach:
-pierwsze na co zwróciłam uwagę to okropny dywan, wielki kwiat, paskudne zasłony i żółte sofy. Dopiero teraz zorientowłam sie gdzie jestem.
Sypialnia:
-z litości bez komentarza.
Łazienka:
-Jest OK!
Kuchnia:
-takie same kafelki jak w łazience, no ale meble i sam układ nawet (NAWET!)Ci wyszła.
Ogród (ogród?):
-przeżyje to ale mogło być lepiej...


Więc tak to wygląda:
-Wnętrze - 3/10 (2+)
-Zetnątrz - 3/10 (2+)
-Dodatki-detale - 5/10 (3+)
-Meble - 8/10 (4-)
-Podłogi - 1/10 (1+)
-Ściany - 2/10 (2=)
-Bryła - 4/10 (3)
-Ogółem - 21/60 (3-)

traum
29.12.2006, 12:51
Hej wiem ze to nie w tym temacie to znaczy moglam zalozyc rowniez temat w dodzatkach ale mam cos z kompem i dlatego sie nie che zalozyc temat :( czy ktos moze zna domki srednie juz z meblami jak tak to poprosze stornki.

ulmille
29.12.2006, 20:46
No więc po kolei: Bryła nieciekawa, nie ma w niej nic interesującego. Drzwi wejściowe (kompletnie nie pasujące do okien) z firanką? Dziwny pomysł. Tak samo jak stolik z telefonem (chyba, że zależało ci na tym żeby jak tylko simowie wchodzą do domu to odrazu się przewracają). Płytki w pokoju? Nie to już nieporozumienie. Tak samo jak te lampy. Popracuj trochę więcej.
Ocena 2/10

Pozdrawiam:Ulmille


P.S - Zapraszam do oglądania i komentowania moich domów!

Wika
01.01.2007, 21:47
1.Ładny domek
3.ocena 4/10
To dlaczego taka niska ta ocena..? ; )

Dom mi się podoba.
Daję 10/10, bardzo w moim stylu : )

Oladelbezel
18.01.2007, 16:54
fajny domek 8/10

Kasiunia14lat
18.01.2007, 19:13
Domek bardzio mi się podoba :)
Zmieniłabym tylko furtkę i usunęła ten żywopłot! Aha i kafelki w gabinecie nie wyglądają za fajnie ;/ Wielki plus za ogród! Śliczny ;D I podoba mi się, że dom jest w panelach ;D Extra salon ;D
Nic tylko pogratulować!
9/10

Kasiunia14lat
18.01.2007, 19:13
Domek bardzio mi się podoba :)
Zmieniłabym tylko furtkę i usunęła ten żywopłot! Aha i kafelki w gabinecie nie wyglądają za fajnie ;/ Wielki plus za ogród! Śliczny ;D I podoba mi się, że dom jest w panelach ;D Extra salon ;D
Nic tylko pogratulować!
9/10

kornelia911
29.01.2007, 11:16
nawet ładny 6/10 niektore miejsca mi sie nie podobają,i gdzieniegdzie wyskakują małe zdjęcia i nie da sie nic zobaczyć:/