PDA

Zobacz pełną wersję : Szkoła prywatna


karolina-olender
22.12.2006, 18:43
Mam pewien proble. Chciałabym żeby dziecko moich simów chodziło do prywatnej szkoły, ale nie wiem jak to zrobić. Tzn. wiem ale nigdy mi się jeszcze nie udało. Zapraszam dyrektora, przyrządzam jedzenie, oprowadzam po domu (i to jest największy problem). Zawsze mówi że nie sądzi aby to było środowisko dla dziecka. Nie wiem co mam zmienić w domu żeby uznał i naczej, kiedyś zabrakło mi 5 punktów do max liczby i nic. Musi być max? Udało się komuś z Was?

stagnacja
22.12.2006, 21:13
Mam pewien proble. Chciałabym żeby dziecko moich simów chodziło do prywatnej szkoły, ale nie wiem jak to zrobić. Tzn. wiem ale nigdy mi się jeszcze nie udało. Zapraszam dyrektora, przyrządzam jedzenie, oprowadzam po domu (i to jest największy problem). Zawsze mówi że nie sądzi aby to było środowisko dla dziecka. Nie wiem co mam zmienić w domu żeby uznał i naczej, kiedyś zabrakło mi 5 punktów do max liczby i nic. Musi być max? Udało się komuś z Was?

A jakie jedzenie przyrządzasz? Makaron z serem? Jeśli tak to nie licz na dużo, bo to skromne jedzenie. Mogę ci poradzić tylko odnośnie jedzenia:
1. Na parceli głównej (np. w Miłowie) wpisz kod: boolProp testingCheatsEnabled true
2. Wejdź do domku i przeciągnij paski umiejętności.
3. Zaproś dyrektora.
4. Spójrz o jakiej godzinie przyjdzie!
5. Jeśli, np. o 17.00 to przyrządź obiad o 16.00, a zrób indyka.
Na pewno za jedzenie da ci maksymalną ilość punktów :)
P.S PAMIĘTAJ! Kod wpisz na parceli głównej bo inaczej nie zadziała.

Natix
22.12.2006, 21:47
A ja mam instrukcje bez kodu.
1.Zadzwoń po derektora około 13.00
2.Wysprzątaj cały dom.
3.Przyrządz jedzenie około 16.00 lub 17.00 (najlepiej galaretke,bo 25 punktów za to dostałam.
4.Zagadaj o ciekawych żeczach ( tylko nie o szkole lub o pracy,najlepiej kliknij na pogawętke)
I już masz.
Raz miałam 100 raz 120 ale najwięcej ile miałam to było 135 czy jakoś tak.
Pozdrawiam

myszka95
23.12.2006, 08:19
Najlepsze potrawy to indyk, galaretka.
Za podanie drinka dyrektorowi są dodatkowe punkty ;)
Niech rozmawia z nią osoba zainteresowana polityką i edukacją.
Niech w pokojach będzie dużo zabawek, półek na książki, rzeźb i obrazów.
Mnie na ogół się udaje :)

ewkaewik
23.12.2006, 12:35
Zapraszasz dyrektora (powie ci, że przychodzi na obiad o 17)
sprzątasz w domu i w każdym pokoju stawiasz zabawki dla dzieci (miśki, pluszaki, kr oliczki itp)
Gotujesz indyka
o 17:00 przychodzi dyretkor (żeby było łatwiej możesz wpisać kod boolProp testingCheatsEnabled true Klikasz z przytrzymanym Shiftem na Twojego sima wybierasz kolejno: Spawn -> Tombstone L of . Pojawi się nagrobek. Klikasz na niego i wybierasz opcję Make Me Friendly Evertone here. Kontakty z dyrkiem masz już do 90%)
Teraz sim tak zaprzyjaźniony z dyrkiem gada z nim sobie. 12 punktów za gadkę (a mozna i wiecej), ktoś daje indyka dyro je (46 ptk za indyka)
Po jedzeniu dalej gadasz z dtrkiem (finanse, szkoła, praca) - 35 ptk za gadkę
Podajesz drinki. Dyro pije i masz już 10 ptk za picie
Ktoś oprowadza dyra po domu ale po pokojach gdzie są zabawki. Masz 20 ptk za oprowadzenie.
Twój wynik to ok 111ptk i twoje dziecko jest w szkole prywatnej :)

laureatka12
25.12.2006, 15:49
Podsumuję sposób bez kodu:
1.Zapraszasz dyrektora.Dyrektor przyjedzie o 17.00.
2.O 16.00 gotujesz indyka.
3.O 17.00 witasz dyrektora i zapraszasz go na obiad.
4.Po obiedzie oprowadzasz dyrektora(w pokojach musi być dużo zabawek i półek na książki).
5.Potem bierzesz sima który ma dużo punktów w finansach,szkole i pracy i rozmawiasz nim z dyrektorem.
6.Możesz podać dyrektorowi drinka i wtedy dostaniesz dodatkowe punkty.
7.Dyrektor jedzie i przyjmuje młodego sima/simkę do szkoły prywatnej.:) :P :P :P

karolcia92
26.12.2006, 10:29
A ja kiedyś przygotowałam spaghetti i dyrektorek był zadowolony :D

Klaudia.91
26.12.2006, 11:46
A ja raz zrobilam tak, ze mama zaczela romansowac z dyrem i tez corke przyjeli xD Hehe. Sprobuj ;)

ola669
26.12.2006, 15:34
1.Wezwij derektora :)
2.wysprzątaj dom
3.zrób obiad najlepiej indyka lub łososia dostalam za to duzo punktów
4.terektor przyjedze o 17:00
5.oprowdz go po domu
6.pogawędz z nim np.o szkole o pracy i pieniądzach
7.i miej jak najewięcej punktów;)

laureatka12
26.12.2006, 18:47
posiadam:
The sims 2
the sims 2 na studiach
the sims 2 nocne zycie
the sims 2 własny biznes
the sims 2 szyk i elegancja
the sims 2 rozrywka rodzinna
the sims 2 zwierzaki
the sims 2 cztery pory roku:)
nie ma jeszcze the sims 2 ctery pory roku,jeszczer nie wyszla B)

redkakredka
27.12.2006, 16:06
1. warto przygotować kawę dla dyra, za jej wypicie również są punkty dodatkowe
2. jeśli macie dom bez dachu, tzn. dach z podłogi dyro nie wjedzie do was, na dzień dobry się zawinie, więc na czas wizyty warto zbudować chwilowo dach

Tajemnicza
29.12.2006, 10:42
Mi się udało ;P :
-Najpierw rozmawiałam z nim a w tym czasie gotowałam obiad :D
-Zaprosiłam go na obiad,dostałam dodatkowe punkty za gadanie B) ( przy stole)
-Oprowadziłam go po najładniejszych pomieszczeniach ;P

P.s jeżeli dyrektor mówi że to nie jest odpowiednie miejsce dla dziecka ( czy coś w tym stylu ) to znaczy że potrzebuje np.więcej zabawek,przestrzeni :|
JEDNYM SŁOWEM WSZYSTKO CO SOBIE ZARZYCZY.ALE BEZ PRZESADY ŻEBY CIĘ NIE PONIOSŁO ;P :D

natalciuncia
11.07.2007, 11:36
jak oprowadzic dyrka po domu?
probowalam juz z 5 razy i nic ;/
za sama pogawedke udalo mi sie zdobyc 38 pnkt ale ptrzygotowalam indyka zaprosilam go do stolu i pelne 0 pnkt
wiec nie wiem co mam zrobic zeby moje dziewczynki mogly uczyc sie w prywatnej skozle ;/

The FerG
11.07.2007, 12:09
Musisz najpierw mu zaproponowac jednym simem oprowadzanie po domu ,a potem tym simem pójśc do jakiegoś pokoju i jak wejdzie do tego samego pokoju to na nim będzie jakaś opcja o pokoju no to kliknij na tą opcje on oceni pokój i dostaniesz punkty ,a potem znowu do nowego pokoju i tak samo :)

Kinqua
11.07.2007, 12:34
poprostu jak ci się nie uda zrobić tak jak napisali koledzy i koleżanki, to zafunduj sobie romansik z dyrektorem, to sie na pewno uda ;)

Nieznana
11.07.2007, 17:51
ja mialam dziwny przypadek, zaprosilam dyrektora i mialam (nie wiem jak) chyba 106 punktów, gdzies tyle i moj sim przestal z nim na chwile gadac i on sobie poszedl a moja simka sie nie dostala!! wiecie czemu??

psujka
11.07.2007, 18:56
Ja dwa razy próbowałam raz nie wiedzialam że przyszedł i go nie wpóściłam a za drugim razem podalam obiad potem deser , ale nie moglam u trzymać rodziny przy stole bo mialam za duzy dom . I mi się nie udało :|

trawa_morska
31.07.2007, 08:39
Ja dwa razy próbowałam raz nie wiedzialam że przyszedł i go nie wpóściłam a za drugim razem podalam obiad potem deser , ale nie moglam u trzymać rodziny przy stole bo mialam za duzy dom . I mi się nie udało :|

rodzina nie jest potrzebna przy stole. wystarczy osoba ktora oprowadza. najlepiej jak sie dzieci bawia zeby nie zawracaly nam glowy.
tylko raz mi sie nie zdarzylo, ze dyrektor nie przyjal moich dzieci do swojej szkoly ale po prostu nie mogl sie ze mna dogadac. wszystko szlo dobrze az nagle za rozmowe zaczal dostawac ujemne punkty. po prostu roznica charakterow :)

moj przepis na udana rozmowe kwalifikacyjna jet taki:
(aha, nigdy nie mam jakos duzo zabawek czy polek z ksiazkami, nie wydaje mi siezeby to bylo konieczne, wystarczy normalny pokoj dla dziecka)
- o 16.30 robie homara (ewentualnie jak jeszcze nie umie to lososia) - to najdrozsze potrawy, dajace najwiecej punktow "glodu" i bardzo sie podobaja dyrektorowi. dyrektor z reguly ocenia to na 30-40 punktow
- po powitaniu dyrektora najpierw rozmowa o pracy, potem o szkole
- teraz czas na zabawianie goscia poprzez oprowadzenie go po domu (jezeli sa ladne tapety i dywan, okno i jakas lampa oraz sprzety pokazujace to co za rodzaj pokoju, zawsze sie podoba. wazne jest zeby miec kazdy rodziaj pokojuj czyli sypialnie, lazienka, kuchnia, salon, jadalnia i zagospodarowany teren na zewnatrz)
- nastepnie obiad z mila pogawedka
- po smacznym i wikwintnym obiedzie dyrektor jest juz z nami tak blisko ze mozemy sobie poplotkowac co daje nam (jezeli jest taka potrzeba) brakujace punkty
- i gotowe, nasze dzieci sa juz w szkole prywatnej

nie wiem czy to ma znaczenie, ale zawsze przyjmuje dyrektora w eleganckim stroju a dzieci maja przynajmniej kilka punktow umiejetnosci i szostke z plusem w zwyklej szkole

jezeli natomiast wprowadzam sie juz z jakimis dziecmi to dzwonie do dyrektora juz pierwszego dnia i zawsze sie udaje, nawet gdy stac mnie tylko na porzadna lazienke (tzn z samym kibelkiem i dobrym prysznicem, ale z oknem, kafelkami i lampa) i lodowke, szafke i kuchenke w kuchni, jedno lozko w jednej sypialni oraz z pustym salonem i jadalnia. nawet jak je tylko zapiekanki czy najprostszy obiad i to na stojaco, zawsze jest zadowolony. nie wiem, moze chce wesprzec biedna rodzine na poczatku zycia. (nigdy nie gram z kodem na pieniadze, bo co to za przyjemnosc)

kiksonka
31.07.2007, 09:15
ja zawsze z dyrektorem gadam a potem flirtuje... i mu sie podoba :D

RoxyFM
09.11.2007, 14:14
ja oprowadzam po calym domu(po 5-tym pokoju już ma dość).Czyli klikam na dyrektora i "oprowadź" czy coś.I wtedy chodzę do różnych pokojów,a dyrektorek za mną.I w każdym pomieszeniu klikam na niego i "pokaż pokój" później obiadek rodzinny(bo wtedy i daje sie za jedzenie i pogawedkę) i koniec.Zawsze mam jakieś 100 pkt.

Poziomka
23.11.2007, 16:41
Dzieci muszę z nim dużo gadać

Nastulka92
23.11.2007, 18:37
2. jeśli macie dom bez dachu, tzn. dach z podłogi dyro nie wjedzie do was, na dzień dobry się zawinie, więc na czas wizyty warto zbudować chwilowo dach


Nieprawda, moje nastolatki-kosmici u Dziwaków w Dziwnowie dostali się do szkoły prywatnej, a tam przecież jest dach z podłogi:)

psychickid
23.11.2007, 20:27
Ja nawet miałam punkty dodatkowe za kąpiel (dyra) w dużej wannie, tej z pkt aspiracji. A żeby mieć dużo punktów za obiad, najlepiej zaprosić całą rodzinkę na na obiad, i rozmawić. A jeszcze lepiej, kiedy ktoś z rodziny zna dyra, i z nim flirtuje! Sprawdziłam, to działa na pkt za rozmowę, jeżeli dobrze pamiętam... :D

Hefalump
18.06.2008, 06:56
Ja mam z tym problem i dyrektor przyjezdza a odrazu pisze ze wydalaja mnie ze szkoly specjalnej.Nawen nie zjadl .

agisia101
18.06.2008, 08:25
Mi się udało jak babcia podrywała dyrektora ;P Wtedy za rozmowe dał ponad max i się dostałam do szkoły ;-)

Ellie
18.06.2008, 13:14
Hefalump i agisia101 - patrzcie na datę tematu!

RoxyFM
18.06.2008, 15:26
Hefalump i agisia101 - patrzcie na datę tematu!
I co z tego, że temat jest stary? Mamy zakładać nowy, by wypowiedzieć się na ten temat?

adik001
19.06.2008, 12:50
I co z tego, że temat jest stary? Mamy zakładać nowy, by wypowiedzieć się na ten temat?

TAK!

Autor dostał już dawno odpowiedz, a jak macie problem to załóżcie własny temat w dziale "Problemy z grą".

Zamknijcie to lepiej, żeby ktoś tego znowu nie odkopał za rok.