PDA

Zobacz pełną wersję : Operacje plastyczne


karolcia92
29.01.2007, 10:09
Podobno w Na Studiach dochodzi możliwość zrobienia simowi operacji plastycznej, przez jakąś nagrodę aspiracji. Mam tylko jedno pytanie: Ile sim moze mieć operacji w swoim życiu?

Idil
29.01.2007, 20:18
Nie wiem chyba ile się chce :) W jednej rodzinie robiłam to praktycznie codziennie i nic im nie jest

Edit: A jednak jest ryzyko ;]
Oto moja simka ;]

http://img179.imageshack.us/img179/295/simani0.jpg

Ale potem znowu zrobiłam jej operację plastyczną i wszystko jest OK :smirk:

stagnacja
30.01.2007, 17:41
Podobno w Na Studiach dochodzi możliwość zrobienia simowi operacji plastycznej, przez jakąś nagrodę aspiracji. Mam tylko jedno pytanie: Ile sim moze mieć operacji w swoim życiu?

Musisz uważać, bo nawet jeśli masz dużą aspiracje (znaczy twój Sim) to może być błąd i wyjdzie nie wiadomo co...ja raz miałam czarownicę :wacko: ale nie możesz 2 razy pod rząd bo wtedy będzie taka niespodzianka :( najlepiej przed operacją zapisać grę xD
Pozdrawiam
Nikita

sweetq
30.01.2007, 23:57
to nie jest nagroda za punkty aspiracji tylko za prace (kariera showbiznes, czy jakos tam:))

no i tylko tyle:D

karolcia92
31.01.2007, 09:06
to nie jest nagroda za punkty aspiracji tylko za prace (kariera showbiznes, czy jakos tam)
A, rozumiem, ale ja jeszcze nie mam Na Studiach i musiałam coś źle przeczytać :D

Alatáriël
10.03.2007, 21:46
Jak masz wysoki szczebel kariery show biznes to dostajesz to do operacji. Słyszałam, że simowie po operacji przekazują swoje pierwotne geny dzieciom. Ale nie sprawdzałam.

The FerG
04.04.2007, 23:06
Jak masz wysoki szczebel kariery show biznes to dostajesz to do operacji. Słyszałam, że simowie po operacji przekazują swoje pierwotne geny dzieciom. Ale nie sprawdzałam.
Ja sprawdzałem,to prawda ;)

juice
16.06.2007, 18:30
Możecie też użyć kodu unlockCareerRewords odblokują wam się wszystkie nagrody za prace.

berry
17.06.2007, 07:39
Możesz ściągnąć inSIMenator i wtedy można też operację dzieciom robić.

Simsomaniaczka
15.07.2007, 19:54
ja polecam: kod unlockCareerrewards, następnie 'bierzemy' sobie przyrząd do operacji, zapisujemy grę, a na koniec robimy operację ;P jeżeli nie wyjdzie, to wychodzisz i od nowa ;P

lithium
15.07.2007, 19:59
simsomaniaczka - ktoś już o tym pisał, chociażby 2 posty wyżej... -_-'

Sindi lala
15.10.2007, 19:01
ten kod to unlockCareerrewards czy unlockCareerRewords (jakby co to różnią się końcówkami )

Tittellë
16.10.2007, 14:54
Ten jest na odblokowanie nagród kariery unlockCareerRewords

shezza
16.10.2007, 19:12
Co do samych operacji, totalnie odradzam... Lepiej od razu zrobić idealnego sima, albo pogodzić sie z jego naturalną brzydotą. Nigdy nie wiadomo, kiedy źle zadziała. Kiedyś miałam śliczną simkę z twarzyczką z neta i chciałam jej tylko usta zmniejszyć. I duupa. Wsadziłam ją do tego czegoś i ją delikatnie mówiąc zdeformowało. Od tamtej pory mam uraz do tego urządzenia...

psychickid
17.10.2007, 08:04
Co do samych operacji, totalnie odradzam... Lepiej od razu zrobić idealnego sima, albo pogodzić sie z jego naturalną brzydotą. Nigdy nie wiadomo, kiedy źle zadziała. Kiedyś miałam śliczną simkę z twarzyczką z neta i chciałam jej tylko usta zmniejszyć. I duupa. Wsadziłam ją do tego czegoś i ją delikatnie mówiąc zdeformowało. Od tamtej pory mam uraz do tego urządzenia...
Jeśli spróbujesz ponownie, to może Ci się uda przewrócić jej dawną twarz i piękno :) Wiem o czym piszesz... mnie się raz udało, a raz nie... :1smutny:

karolcia92
17.10.2007, 08:43
Ja zawsze tworzę simy z najładniejszą(pierwszą) twarzą. Zmieniam tylko wtedy, gdy moje simy biorą slub z simami nie stworzonymi przeze mnie, tylko przez autorów gry ;)

ultraviolence
17.10.2007, 14:41
Najlepiej przed chęcią zrobienia operacji plastycznej simce, zapisać grę. Jak coś nie wyjdzie, to poprostu wyjść z parceli bez zapisu i po problemie :)