PDA

Zobacz pełną wersję : blizniaki lub trojaczki!!!


ola669
05.02.2007, 09:27
Jak zrobic w simsach blizniaki lub trojaczki?? probowałam z galareta ale nic nie wychodzi:(???pomóżcie!!!!!

Justa95
05.02.2007, 16:20
Po pierwsze:
W grze nie mogą się urodzić trojaczki (tylko jedno albo dwoje dzieci).

Po drugie:
Sposób pierwszy:

Śniadanie- ciasteczka
Drugie śniadanie- sałatka lub kanapka z szynką
Obiad- Spagetthi

Sposób drugi:

Jeśli w czasie narodzin dziecka klikniesz dwa razy Enter to urodzą się bliźniaki!

Uwaga!!!
Czasami te sposoby nie pomagają!!!

Po trzecie:
Takich tematów było mnóstwo wystarczy poszukać:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=30503&highlight=bli%BCniaki
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=31780&highlight=bli%BCniaki
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=30611&highlight=bli%BCniaki
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=31017&highlight=bli%BCniaki
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9377&highlight=bli%BCniaki
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=30536&highlight=bli%BCniaki

P.S. Sposób drugi znalazłam w internecie.

Neillé
05.02.2007, 17:22
A ja Wam mówię, że mogą się urodzić trojaczki, a nawet czworaczki ;P Wystarczy ściągnąć sobie specjalny hack ze strony www.modthesims2.com i wypakować go do folderu Moje Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads. Potem, kiedy będzie się rodziło dziecko moża wybrać: jedo dziecko, blliźniaki, trojaczki, czworaczki lub ilość losowa.

karolcia92
05.02.2007, 19:19
Ale ten hack może powodować błędy w grze. Ale tek bez kodów nie mogą urodzić się trojaczki.

Wickoo
07.02.2007, 14:45
Nie powoduje błędów, a "2x enter" i inne sposoby to tylko zbieg okolicznosci wymyslony przez chore nastolatki [:

Jedenym sposobem potwierdzonym przez Maxis jest zjedzenie w czasie ciąży sernika ze zwierzaków (własnego biznesu?).

GruszkaEDIT: Z własnego biznesu, taką podpowiedź dostałam za wypełnienie ankiety przy rejestracji simsów.

Selena
08.02.2007, 22:39
a ja tez stosowałam te sposoby. Ale jakos za każdym razem rodziły mi się blizniaki, jak moja simka jadła dużo x] nawet jak pasek głodu był pełny. Aby się przejadła. No może nie aż tak. Ale że by zjadła więcej niż potrzebuje, według paska potrzeb

karolcia92
09.02.2007, 08:56
A moja simka nie zjadła zadużo galaretki, bo obniżałam(po wpisaniu boolProp...) jej pasek głodu po jedzeniu galaretki. Urodziła dwie dziewczynki. Może te sposoby jednak pomagają.

Eámanë
09.02.2007, 16:03
Nigdy nie wierzyłam w te wszystkie sposoby z sernikami, galaretkami i bóg wie czym jeszcze. Ostatnio jednak wypróbowałam zjedzenie sernika podczas ciąży i, o dziwo, simka urodziła dwóch chłopców. Dobre to jest :P

Paranormalny
10.02.2007, 07:36
A według mnie z tym sernikiem/galaretką to do kitu jest bo gdy moja simka jest wciąży zapominam o tym i zjadam galaretke noi mam niechciane bliźniaczki :/ gdy będę chciał je mieć to wole już użyć kodu

Enid
10.02.2007, 10:01
Ja tam nie wiem... popieram Paranormalnego. Ja nigdy nic nie robiłam a bliźniaki i tak były..:/ pamiętam gdy grałam pierwsy raz to urodziły mi sie bliźniaki, a potem znowu... to było straszne. Od tamtej pory zawsze się modle do kompa, żeby było jedno. Nie zawsze się udaje. Liczcie tylko na los szczęścia. Tyle razy miałam bliźniaki, zapewniam was, żadne galartki w tym nie pomogą, czysty przypadek po prostu.

natalioza100
12.02.2007, 13:41
Po co eksperymentować z jedzeniem :wacko: ?! Wpisz kod twinzr2cute i masz bliźniaki :O

pocia
12.02.2007, 20:47
Po co eksperymentować z jedzeniem :wacko: ?! Wpisz kod twinzr2cute i masz bliźniaki :O

ale od dziala dopiero od ktoregos tam dodatku, wiec nie kazdy moze sobie na niego pozwolic.

Arvén
13.02.2007, 12:27
Wcześniej kombinowałam nawet ze słynnym Spaghetti i z ciasteczkami, odkąd mam WB kombinuję więcej z sernikiem i - o dziwo działa. Ciekawe jaki to ma wpływ :D. Galaretki nie próbowałam szczerze mówiąc. Działa?

Kasiunia14lat
13.02.2007, 13:00
Wcześniej kombinowałam nawet ze słynnym Spaghetti i z ciasteczkami, odkąd mam WB kombinuję więcej z sernikiem i - o dziwo działa. Ciekawe jaki to ma wpływ :D. Galaretki nie próbowałam szczerze mówiąc. Działa?
Mi nie działa... a własnego biznesu nie mam... Chciałabym mieć bliźniaki! :(

Arvén
13.02.2007, 13:08
Być może opcja "mnożenia" ciąży pojawia się w dodatku Własny Biznes

Selena
28.02.2007, 20:42
Co dod tematu. Na oryginalnej płycie Rozrywka Rodzinna Akcesoria są kody. I nie sprawdzałam tego, ale skopiuję, co napisano. To działa do dodatku Własny Buznes

Forcetwins
Gdy Sim jest w ciąży, możesz wybrać tego Sima i wprowadzić podany kod. Sim urodzi bliźnięta.

Cocodrilo Martita
03.03.2007, 10:05
A ja Wam mówię, że mogą się urodzić trojaczki, a nawet czworaczki Wystarczy ściągnąć sobie specjalny hack ze strony www.modthesims2.com i wypakować go do folderu Moje Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads. Potem, kiedy będzie się rodziło dziecko moża wybrać: jedo dziecko, blliźniaki, trojaczki, czworaczki lub ilość losowa.

A konkretna strona? Bo chciałabym mieć taką opcję, ale owego hacka znaleźć nie mogę ;(

Neillé
04.03.2007, 16:09
Cocodrilo Martita - hmm...wiesz co, że jak szukałam tego hacka to też nie mogłam go znaleźć :O Może go wykasowali czy co? Ale podobny (lub nawet ten sam) hack jest chyba tu (http://www.moreawesomethanyou.com/smf/index.php?topic=1232.0)
Nie jestem pewna czy tak samo działa, jak ten z ModTheSims2.com ale tam (na ModTheSims2) już go nie ma...a stron na pewno nie pomyliłam :| Ściągnijcie, to sie zobaczy.

Domi95
14.08.2007, 15:32
ja nigdy nie miałam bliżniaków:(a moja simka w czasie ciąży jadła dużo spagetthi ale nie wyłącznie

malenka146
14.08.2007, 15:51
Ja ZAWSZE mam bliźniaki gdy:
- moja simka dużo je (czegokolwiek, nie muszą być galaretki, serniki etc.)
- nic nie robi, tylko się odpręża, przez cały czas ciąży

Bliźniaki gwarantowane!!!! U mnie zawsze działa!!! :tu:

Iminashi
14.08.2007, 20:02
ja odkąd pamiętam moje pierwsze dziecko (w simsach) to właśnie bliźniaki. Moja simka jadła dużo spaghetti. być może to przypadek. Drugi raz miałam bliźniaki, gdy jadłam dużo chipsów, hamburgerów, żeberek z grilla, hot dogów i różnych ciast.

brzos
16.05.2008, 08:31
Eamane, naprawdę?
To muszę wypróbować. Sernik z Własnego Biznesu w czasie ciąży, ok.
Zobaczę, czy u mnie też działają takie sposoby :)

Númenessë
16.05.2008, 13:35
A jakie błędy w grze może powodować ten hack na trojaczki i czworaczki?

Ilona
16.05.2008, 14:04
a probowaliscie z ta apteczka

http://images28.fotosik.pl/214/d1f8b4d0ec341298.jpg (www.fotosik.pl)

pierwsza ciaza bedzie pojedyncza,ale nastepna to blizniaki i nie trzeba nic robic tzn.nie trzeba koniecznie jesc sernika
poza tym jest jeszcze wiele innych opcji jak np. test ciazowy-pokazuje z kim,jak dlugo i ile dzieci twoja simka urodzi
mozna sie "zaszczepic" przeciw chorobom,jak sim jest chory moze zarzyc lekarstwo,
apteczka dziala na wszystkie dodatki

do pobrania stad-trzeba sie zalogowac
http://www.sims2-feeessen.de/include.php?path=content/overview.php&letter=&catid=&themeid=&type=4&order=&entries=672

Caroline
17.05.2008, 22:12
a mi normalnie bez żadnych sposobów się urodziły xd

flauma
19.05.2008, 18:18
Ja żeby miec blizniaki to klikam jak sa lozku postaraj sie o dziecko nieekidy daje nawet 2 -3 razy wtedy to robia tyle razy i zawsze mi sie rodza dwie poczwary, badz po postaraj sie o dziecko klikam bara bara i tyle. z jedzeniem nigdy nie probowalam! zdrowko

KissForYou
23.05.2008, 14:29
może to przypadek ale za każdym razem dzieje się tak samo;
1. kiedy dwaj simowie mają już zadanie ''odpręż się'' od razu bez żadnego przytulania itp. sterujesz KOBIETĄ i bierzesz opcję postaraj się o dziecko. :D
2. wpisz w googlach ''kody do the sims 2'' albo ''sims 2 bliźniaki'' wyskoczy mnóstwo stron z kodami :D

avenly
23.05.2008, 14:53
Jest na forum poradnik z hackiem gdzie jest objaśnione, że zadne serniki, klinij obietą, jedz dużo spaghetti to zwykłe zbiegi okoliczności ;)

Queen
23.05.2008, 15:25
Sernik jest jedynym sprawdzonym sposobem, reszta to bajki.

Guanabanana
23.05.2008, 15:27
Oczywiście, że sernik działa jest to w miarę naturalny sposób na bliźnięta potwierdzony przez EA.

3 dzieciaczków to spory problem, po co doprowadzać simów na skraj załamania? Na bliźnięta najprostszy sposób to boolprop lub hacki ->inteenmater lub insimenator

asiolek
05.06.2008, 20:26
ta apteczka wydaje się naprawdę super:) chyba sobie ściągnę... tyle razy próbowałam i jeszcze nigdy nie miałam bliźniąt! :/

RoxyFM
12.09.2008, 17:27
Galaretka na bliźniaki to mit. Ale sernik owszem - jest prawdziwy. Nawet projektanci gry to przyznali.

Alusiaczek
19.09.2008, 18:48
Słuchajcie ja jak chcem miec blizniaki to wpisuje ten kod:

TWINZR2CUTE

I zawsze rodza mi sie blizniaki

Alisha
19.09.2008, 18:54
Słuchajcie ja jak chcem miec blizniaki to wpisuje ten kod:

TWINZR2CUTE

I zawsze rodza mi sie blizniaki

To sié pisze malymi literami, w przeciwnym razie kod nie zadziala.
Po drugie, to dziala tylko wtedy kiedy masz same simsy 2.
Po trzecie, Nie zawsze rodzá sié blizniaki - pamiétam ze przez ten kod komus urodzily chyba czworaczki.
Po czwarte - istnieje lepszy kod bez ,,efektów ubocznych": forcetwins. Po piáte - w przypaku kodu twinzr2cute czésto wystepuja efekty uboczne - jeszcze wiécej dzieci, niepodobnosc dzieci do rodziców (kiedy uzylam tego kodu po raz pierwszy, dzieci kosmity i murzynki byly... Latynosami!!!)itp.

Keramzyt
20.09.2008, 09:02
A ja nie chciałem bliźniaków i mi się urodziły.
Co zrobiłem:
Mam TS2: Czas Wolny. Wziąłem mojej simce aspirację założenia rodziny i w menu nagrody aspiracji wziąłem opcję superpłodność xD

Małe niemowlaczki Amidala i Anakin teraz są pod opieką rodziców. Jak zamienią się w nastolatki postaram się o kolejnych i nazwę ich Luke i Leia xD

Alusiaczek
20.09.2008, 10:43
To sié pisze malymi literami, w przeciwnym razie kod nie zadziala.
Po drugie, to dziala tylko wtedy kiedy masz same simsy 2.
Po trzecie, Nie zawsze rodzá sié blizniaki - pamiétam ze przez ten kod komus urodzily chyba czworaczki.
Po czwarte - istnieje lepszy kod bez ,,efektów ubocznych": forcetwins. Po piáte - w przypaku kodu twinzr2cute czésto wystepuja efekty uboczne - jeszcze wiécej dzieci, niepodobnosc dzieci do rodziców (kiedy uzylam tego kodu po raz pierwszy, dzieci kosmity i murzynki byly... Latynosami!!!)itp.

Nie kłam.Ponieważ zawsze się rodzą i kod działa nawet dużymi literami.I w żadnym przypadku nie urodzą sie wam jakies latynosy lub murzyny.

Nikol112
20.09.2008, 11:36
A ja nie wpisuje twinz2cute bo to mi nie działa tylko wpisuje podczas ciąż najczęściej w 2 etapie forcetwinz i mam bliźniaki .

giannanannini
20.09.2008, 12:05
mi tam nie działają kody na bliźniaki... działają mi tylko na kase... i boolpropy których przestałam używać bo mi błędy wyskakiwały ;)

Toyoko_FM
20.09.2008, 15:58
Muszę wypróbować ten Sernik jak tak wszyscy o nim mówią

ultraviolence
20.09.2008, 16:03
A ja tam przyznam szczerze, że nigdy ich nie używałam. Po prostu wolę nieco naturalniejsze sposoby, bez używania kodów (jedzenie sernika np.). Ktoś kiedyś napisał, że nie robił nic w tym kierunku, aby mieć bliźniaki i podczas rozwiązania ciąży okazało się, że simka urodziła dwójkę dzieci. To prawda, bliźniaki zdarzają się również bez konieczności jedzenia sernika i innych "tricków". Po prostu bywa tak, że bliźnięta rodzą się losowo. Jeśli jednak chce się mieć na to nieco wpływu, warto kazać ciężarnej jeść sernik. W mojej grze na przykład, u Marzycielów, Kasandra urodziła drugi raz bliźniaki z pomocą tego cudownego deserku :D Teraz tylko czekać na trzecią turę bliźniąt, bo mam zamiar spełnić życiowe pragnienie Kasandry - "6 dzieci bierze ślub" :) A wiadomo, że lepiej być trzy razy w ciąży i mieć szóstkę dzieci, niż męczyć się z nimi tak pojedynczo.

dareczka84
20.09.2008, 16:15
hack na bliźniaki, trojaczki a nawet czworaczki!

http://www.simbology.com/mods/orig/Triplets&Quads.zip

Ritty
21.09.2008, 12:02
Ja już się totalnie pogubiłam, nie mam żadnego sernika! Mój sim ma 8 pkt gotowania i nie ma takiego deseru... :(

sympathique.
21.09.2008, 12:12
Sernik jest w WB... Klikasz "danie dla grupy" lub "danie dla jednej osoby" (nie pamiętam, w którym to było ;p) i tam jest sernik. Mi się jeszcze NIGDY nie urodziły bliźniaki ;(.

Alisha
21.09.2008, 18:40
Nie kłam.Ponieważ zawsze się rodzą i kod działa nawet dużymi literami.I w żadnym przypadku nie urodzą sie wam jakies latynosy lub murzyny.

Tak? Mialam Sima Kosmité i simké Murzynké, uzylam twinzr2cute a ich dziecmi byly... Latynosami! Juz tak napisalam, ale widzé ze sié nie znasz. I kiedys wpisalam to DUZYMI literami i nie dzialalo a wtedy jeszcze nie mialam zadnych dodatków!

ultraviolence
21.09.2008, 19:36
Latynosami, czyli ma się rozumieć, miały tę trzecią karnację Maxisa? Cóż, najwidoczniej to jakiś błąd, być może spowodowany tym kodem (nie wiem do końca, bo nigdy nie używałam). Dzieci raczej powinny dziedziczyć karnację po jednym z rodziców, czyli w tym przypadku posiadać zieloną, albo ciemnobrązową skórę.

EDIT: Kago-to-ja, a próbowałaś z legendarnym sernikiem? :)

dareczka84
22.09.2008, 11:47
Hack nie powoduje zadnych błędów, przy porodzie wyskakuje ramka i wybierasz ile dzieciaczków chcesz mieć, u mnie sprawdza się od pół roku

fajniutka
22.09.2008, 14:08
tez nie moglam dlugo miec blizniakow. sciagnelam sobie z tej strony sciagnelam sobie spirale zovita http://www.thesims2game.webgarden.cz/objekty musisz miec platynowa aspiracje. jestes simka ktora ma byc w ciazy, klikasz na spirale i dajesz dwojacka... nastepnie wybierasz imie sima, ktory ma byc ojcem. no i gitara:). jesli simka jest juz w ciazy mozesz jeszcze raz kliknac na spirale i wybrac urchnij porod... wtedy ciaza skroci sie do trzech simowych godzin!! to naprawde dziala! spirala zovita jeszcze nigdy mnie nie zawiodla!:)

sympathique.
22.09.2008, 16:57
Próbowałam, po 3 nieudanych razach zrobiłam tak, że jadła TYLKO sernik.
Nie działa ;/
Ale czy przy bliźniakach nie ma przypadkiem za dużo roboty?

Alisha
22.09.2008, 17:45
Kago-to-ja, jedyny sposób to... kody lub Hacki. Jak ci sié nie chce sciagac Hacków wpisz kod: forcetwins (Aby uzyskac ,,okno konsoli" musisz nacisnác CTRL + SHIFT + C). MUSI zadzialac! To nie ten z którego uzyskalam blizniaki-Latynosy.

fajniutka
22.09.2008, 18:25
no ale dlaczego nie chcecie sprobowac ze spirala zovita?? to naprawde dziala!

Alisha
22.09.2008, 18:33
Co??? Co to jest to spirala-cos tam??? :O Najpierw to wytlumacz, a pózniej mów!!! :\
P.S. Spirala jest na pewno w zarówce ale chyba nie chcesz spalic simów??? Ach, przecie sá w koputerze... To spalisz monitor!!! :P :P :P

ultraviolence
22.09.2008, 19:19
Alisha ta spirala to coś w rodzaju hacka, zresztą fajniutka podała gdzieś linka. Ja tam wolę nie ryzykować - im mniejsza ilość hacków w grze, tym lepiej, według mnie :)

Alusiaczek
02.10.2008, 19:36
Tak? Mialam Sima Kosmité i simké Murzynké, uzylam twinzr2cute a ich dziecmi byly... Latynosami! Juz tak napisalam, ale widzé ze sié nie znasz. I kiedys wpisalam to DUZYMI literami i nie dzialalo a wtedy jeszcze nie mialam zadnych dodatków!


Bez komenta???Jezu wiem że napewno konkurujesz ze mna i dlatego kłamiesz.Uwierz mi ze naprawde to dziala.Niech ci juz bedzie ze małymi literkami.Mi i tak wchodzi.No niewiem czy dzieci moga byc latynosami lub murzynami poniewaz mi sie nigdy tak nie zdarzyło...i znam sie na simach.I ty tez.Nie chcem sie juz kłocic.

Björk
05.10.2008, 13:39
Mam teorię na pewne bliźniaki ;)
Jak simka jest w ciąży trzeba przygotować ładny pokój dla malucha. Oczywiście trzeba to zrobić dokładnie, wszystko przemyśleć, gdzie ma stać łóżeczko, gdzie nocniczek, gdzie zabawki, a gdzie przewijak.
Oczywiście wszytko w jednym egzemplarzu. Jak już masz urządzony pokoik dla JEDNEGO dziecka to simka rodzi bliźniaki i cała praca idzie na marne ;)
Już czwarty raz mi się takie coś zdarza :D

Ritty
05.10.2008, 18:03
bjork - chyba masz rację, bo u mnie też tak się stało, w dwóch rodzinach pod rząd ;P Ale według mnie to po prostu los szczęścia, chociaż ja na własnej skórze się przekonałam, że bliźniaki to koszmar x_x

nat9
19.11.2008, 15:16
A ktoś wie czy jest jakaś inna rzecz dzieki której można sprawdzić czy simka ma dziewczynke czy chłopca czy bliziniaki no wiecie coś takiego jak test ciążowy.
Jest jakaś polska strona albo angielska. Plis powiedzcie jeśli wiecie.

ultraviolence
19.11.2008, 15:19
A ktoś wie czy jest jakaś inna rzecz dzieki której można sprawdzić czy simka ma dziewczynke czy chłopca czy bliziniaki no wiecie coś takiego jak test ciążowy.
Jest jakaś polska strona albo angielska. Plis powiedzcie jeśli wiecie.

Przez InSIMenator (edytor prokreacji, bodajże), możesz sprawdzić ilość dzieci, jakie urodzi simka. Płci sprawdzić się niestety nie da. Inteenimater też ma taką opcję.

Marty
03.01.2009, 14:34
Ja mam, jak na razie, farta do bliźniaków. Moje pierwsze małżeństwo miało jedno dziecko i postarali się o drugie. Urodziły się bliźnięta (bez żadnych kodów). Starszy syn dorósł, ożenił się i z żoną zrobili sobie dziecko. Również urodziły się bliźnięta :)

agnieszka130187
03.01.2009, 16:40
Ja zawsze robię pokój dla dziecka od A do Z,ale nigdy jeszcze nie urodziły mi się bliźniaki,no chyba,że przy użyciu kodu. :) Za to zawsze sprawdza mi się przepis na płeć dziecka( w zależności czy sim czy simka zaczynają bara bara) :)

Rocket
03.01.2009, 16:43
ja mam ostatnio szczęście do bliźniąt różnej płci: chłopiec i dziewczynka. już któryś raz mi się rodzą :).

Luthiee
03.01.2009, 17:08
A ktoś wie czy jest jakaś inna rzecz dzieki której można sprawdzić czy simka ma dziewczynke czy chłopca czy bliziniaki no wiecie coś takiego jak test ciążowy.
Jest jakaś polska strona albo angielska. Plis powiedzcie jeśli wiecie.
nat9, co do chłopca i dziewczynki, to nie ma. Bo przecież płeć jest wybierana losowo przy porodzie;) Jeśli chodzi o bliźnięta, rodzą mi się od czasu do czasu, w mojej okolicy mam... <liczy> chyba 4 czy 5 par bliźniaczych.:P Możesz sprawdzić albo przez przez insim, ale inteen... nie:| helena zdaje się wprowadziła Cię w błąd, bo ja jeszcze nie spotkałam się z taką opcją, a mam go od kilku miesięcy:|

simsiara1991
03.01.2009, 20:14
Ja miałam bliźniaki. zrobiłam to tak. wziełam postaraj się o dziecko i drugi raz postaraj sie o dziecko i mi sie urodziły

Samantha
04.01.2009, 10:06
Gdy moja simka jest w ciąży to wystarczy, że zje Zupę Na Pocieszenie Babuni (dochodzi chyba w CW) i zawsze rodzi bliźniaki. Można też w drugiej aspiracji wybrać "superpłodność" i też będą się rodziły bliźnięta. A na trojaczki lub czworaczki jest hack:
http://linna.modthesims2.com/download.php?t=48279

PS. U mnie hack działa;)

Lawend
04.01.2009, 12:12
Muszę chyba ściągnąć ten hack. Tylko ciekawe czy będzie działał... :)

Pralinka
20.01.2009, 12:35
Moja simka wczoraj urodziła bliźniaki: Dziewczynka i Chłopiec, bez kodów! Pierwszy raz mi się tak zdarzyło. Cały czas jadłam Spaghetti albo płatki :D

Ami-NaNa
20.01.2009, 18:23
Gdy moja simka jest w ciąży to wystarczy, że zje Zupę Na Pocieszenie Babuni (dochodzi chyba w CW) i zawsze rodzi bliźniaki. Można też w drugiej aspiracji wybrać "superpłodność" i też będą się rodziły bliźnięta. A na trojaczki lub czworaczki jest hack:
http://linna.modthesims2.com/download.php?t=48279

PS. U mnie hack działa;)


A trzeba się rejestrować??? A i jak go ściągnąć??? (Nie jestem dobra w angliku)

Alisha
20.01.2009, 19:07
A trzeba się rejestrować??? A i jak go ściągnąć??? (Nie jestem dobra w angliku)

Tak.
Poszukaj w dziale 'Poradniki' poradnika jak zajerestrowac sie na ModTheSims ;)
Zjedz na dól i kliknij pasek 'Download' i kliknij na nazwe pliku (podkreslone).
P.S. Mam tam Nick Alisha161 ;)

kavala
26.01.2009, 09:37
A czy bliźniaki są jednojajowe, czy są niepodobne do siebie?

nicram01
26.01.2009, 17:47
mi tam sie rodzi zawsze 1 dziecko no 1 miałem wyjątek że 2 chłopców mi sie urodziło :?

kavala nie pochwalam twojego postu najpierw pomyśl co piszesz a potem daj wyślij ...

Rocket
26.01.2009, 17:51
mi tam sie rodzi zawsze 1 dziecko no 1 miałem wyjątek że 2 chłopców mi sie urodziło :?

kavala nie pochwalam twojego postu najpierw pomyśl co piszesz a potem daj wyślij ...

akurat jej post ma 10 razy więcej sensu niż twój.

Kavala, nie są jednojajowe - z tego co zaobserwowałam z reguły są podobne, ale podobne jak brat do siostry (lub brat do brata, lub siostra do siostry XD), a nie jak dwie krople wody.

Samantha
26.01.2009, 19:44
A trzeba się rejestrować??? A i jak go ściągnąć??? (Nie jestem dobra w angliku)

Tak, trzeba mieć konto na tej stronie. Żeby pobrać trzeba kliknąć na wyraz "Download". Wypakowujesz do folderu Downloads.

Horsez
01.02.2009, 10:27
Forcetwins i po co kombinować?
nie trzeba miec własnego biznesu pozodro ;*

Milka84
01.02.2009, 11:45
Najlepszy sposobem jak dla mnie jest po prostu wpisać kod Forcetwins i po kłopocie ;)

Saheli019
20.02.2009, 17:29
Mi zawsze pomagał sposób: po zajsciu w ciąze kilka razy bara-bara i miałam bliżniaki:)

Alisha
20.02.2009, 17:54
Hack dziala :)
W dodatku poraz pierwszy urzodzily mi sie blizniaki bez kodu i serników!
Dalam zeby byla normalna liczba niemowlat i urodzily sie 2 :)

Łezka
20.02.2009, 18:10
Dopiero??Ja teraz mam taką falę bliźniąt prawie w co drugim rodzą się bliźnięta tzn. chłopak i dziewczyna, lub dwie dziewczyny, albo jedno to chłopak.

LynxT
22.02.2009, 09:54
Zdarzyła mi się taka dziwna rzecz:
Simka urodziła dzieciaka i zaraz potem znowu zaszła w ciąże. Po 3 dniach kiedy jedno dziecko miało się urodzić a drugie urosnąć simka spała, obudziła się, myślałem że chce "pomóc przy urodzinach" nie zdążyłem zerknąć na kolejke czynności. Wzięła go na ręce i nic! Stoi i stoi, no więc położyłem ją spać ale co jakiś czas się budziła. Po pewnym czasie wstała i znowu "Pomóż przy urodzinach" ,podeszła ,wzięła dziecko i znowu nic. I tak w kółko aż zaczęła rodzić. Urodziły sie sześcioraczki ! (więcej nie zmieściło się na parceli). A drugie dziecko dalej nie chce dorosnąć! Co zrobić aby ograniczyć ciąże do jednego dziecka (zapis mam przy porodzie pierwszego z sześcioraczków), i aby pierwsze dziecko dorosło?
SCREEN
http://img365.imageshack.us/img365/569/6raczki.th.jpg (http://img365.imageshack.us/my.php?image=6raczki.jpg)

Łezka
22.02.2009, 17:11
OMG - Z czymś takim jeszcze w życiu się nie spotkałem, ale wiem, że to błąd gry spowodował urodzenie się sześcioraczków, a i jeszcze jedno zauważyłem, że masz dodatki ściągnięte z internetu może masz jakiś wadliwy najlepiej sprawdź to CleanInstallerem do pobrania ze strony www.modthesims2.com - myślę, że któryś jest wadliwy i on psuje grę.

Rocket
22.02.2009, 18:07
Clean Installer można sobie niestety w rzyć wsadzić. sprawdź to simpe.

Samantha
22.02.2009, 18:25
Do sprawdzania dodatków bardzo dobry jest Sim2Pack Clean Installer :)

Simka18
21.06.2010, 08:40
Ja zawsze jak chce żeby moja simka miała bliźniaki każę jej piec sernik ;)

rudzielec
21.06.2010, 14:07
Bliźniaki? wpisuje kod podczas ciąży "twinzr2cute" bo moje simy choćby zjadły 30 serników tonie chcą bliźniaków rodzić :D

Kinkarus
21.06.2010, 20:06
Ja kiedy ostatnio grałam simką w ciąży to ona jadła cały czas serniki i nic :) Stwierdziłam że jednak nie chcę miec bliźniaków bo później za dużo z nimi roboty.

Simka18
21.06.2010, 21:34
a moim simom zawsze jak zjedza sernik to rodzą sie bliźniaki ;)

Sherlock
22.06.2010, 08:34
Czemu ja dopiero teraz dowiaduję się o tym z sernikiem? >.<
Przy pierwszej okazji to wypróbuję ;)

Simka18
22.06.2010, 11:18
ale żeby upiec sernik musisz mieć Własny Biznes bo w tym dodatku dochodzi sernik ;).

eS_guy
22.06.2010, 13:19
Tak, sernik to dobra i godna polecenia metoda na bliźniaki. Choć jest jeszcze jeden naturalny sposób, polega on na podwójnym postaraniu się o dziecko. Chodzi o to że często po wykorzystaniu opcji 'postaraj się o dziecko' simka nie zachodzi w ciążę (tj. nie ma tej muzyczki) trzeba wtedy spróbować znowu i gotowe, bliźnięta prawie że gwarantowane. Stosowałem powyższą metodę na długo przed sernikiem i jestem pewien że działa.

jajczens
22.06.2010, 13:35
Moje simki ani nie jedzą sernika, ani galaretki, a i tak mają zawsze bliźniaki. To zaczyna wkurzać... ;/

Wiktoria__07
22.06.2010, 16:01
A galaretka też robi bliźniaki?

eS_guy
22.06.2010, 17:22
Galaretka raczej nie działa. A bliźniaki fakt, trzeba się przy nich namęczyć. Dlatego rzadko mam je w swoich rodzinach. I chyba nigdy jeszcze nie urodziły mi się przypadkiem ;)

Simka18
22.06.2010, 18:58
mie się nie raz rodziły przypadkiem i wtedy miałam klopot bo czasami miałam 3 dzieci w tym właśnie bliźniaki i to bylo prawdziwe urwanie głowy ;)

Gold_Chocolate
22.06.2010, 19:34
Ja miałam przypadkiem na samym początku mojego grania , to nie wiedziałam , że są taką rzadkością i na nie narzekałam a teraz ich nie mam choć bym chciała ;(

Ana021
22.06.2010, 19:51
Pamiętam,jak mój kolega w moich simsach je przeżywał...Potem sama chciałam mieć,ale niestety nie miałam

Simka18
22.06.2010, 21:40
nom bliźniaki sa dosyć kłopotliwe także staram sie jednak mieć po jednym dziecku najpierw a później kolejne ;).

ming44
01.08.2010, 16:42
Wystarczy zjeść kawałek sernika przed "postaraniem się o dziecko" i już masz bliźniaki. Na pewno działa z dodatkiem "Własny Biznes", ale czy bez niego to nie jestem pewien...

puma686
11.08.2010, 14:59
Mi sie teraz udały bliźniaki co wiecej chlopak i dziewczyna wpisalem kod forcetwin czy jakoś tak i dna sie zachowalo polecam kod

Nessyy
23.08.2010, 18:45
No i jest jeszcze kod który mi zadziałał:
twinzr2cute
on mi zawsze działa:)

Pciocha
04.12.2010, 21:30
Ja użyłam kodu na całe miasto...Ale się działo. W każdej rodzinie, pierworody-pierworodni bo blizniaki. Cale milowo obsiane blizniakami...koszmar

BellaSim55
29.12.2010, 13:39
Ją nie robię eksperymentów z jedzieniem. Jak chcę bliźniaki, to wpisuje zawsze działający kod forcetwins. Tylko jest mały haczyk. Najczęściej rodzi sie 2 chłopców. Ją tam wole dziewczynki, ale inni moze nie. Hmmm...;)

Snerta
29.12.2010, 14:07
Mam wszystkie dodatki do Simsów i zapewniam Was, że moja simka przed i po zajściu w ciążę nie zjadła ani razu galaretki, sernika, nie wklepywałam żadnych enterów, a bliźniaki są, i w dodatku chłopczyk z dziewczynką.

Kwestia zbiegu okoliczności, być może te zjedzenie tych rzeczy zwiększa szanse na urodzenie bliźniąt, ale nie jest to na pewno całkowicie od tego uzależnione. =)

gagulka1997
06.02.2011, 13:40
Mi urodziły się bliźniaki-chłopiec i chłopiec-bo w czasie ciąży czytałam te różne książki dla matek i oglądałam dużo telewizji dla dzieci.Spróbujcie, mi już urodziły się w ten sposób 3 pary bliźniaków.

miłośniczka zwierząt
17.06.2011, 11:53
moja simka urodziła bliźniaki a nie jadła sernika ani galaretki ;) i urodziła dwie dziewczynki.

Selkie
18.06.2011, 06:34
Jak wasza simka jest w ciąży to użyjcie kodu i macie bliźniaki :D (nie pamiętam jak się nazywa,ale może będzie tu -> http://sims-2-the-best.blog.onet.pl/ powinnien być).

Arisane
21.06.2011, 15:00
Mi na "dobry początek
urodziły się bliźniaki (chłopiec i dziewka), ale miałam ustawioną aspirację "rodzina" i dobiłam do końca przez, zupke, potrzeby, błaganie opieki społecznej i superpłodność :D To jest z dodatkiem "Czas wolny". A jak się ma własny biznes, wystrczy sernik zjeść i bingoo :D


Mój cytat. Trojaków się nie da ;)

Fisia
28.08.2011, 18:05
Kod na bliźniaki to forcetwins :) Czy jakoś tak. Słyszałam też o drugim kodzie, coś podobnego do ''twinzr2cute'', ale ja wpisywałam i nie rozpoznaje.
Mi rodzą się bliźniaki jak Simowie starają się o dziecko w szafie z OŻ.

Wiki99
31.10.2011, 16:00
Wpisuję kod forcetwins i ,,Abrakadabra" i mam bliżniaki. Pierwsze moje bliżniaki to dziewczynki (bez kodów). Jak wpisywałam twinzr2cute to rodzili sią chłopcy. I tak chyba z miesiąc.
Aż poźniej znalazłam ten drugi i plaga dziewczyn. Teraz rzadko wpisuję bo bym miała same dziewczyny w Weronie.

Mixy
26.02.2012, 08:37
Ja mam taki specjalny hack na bliźniaki, trojaczki a nawet czworaczki! Można go pobrać z bloga sim-studio.

miłośniczka zwierząt
30.05.2012, 12:26
U mnie obecnie w 3 rodzinkach mam bliźniaki i to jest naprawdę fajne bo wtedy szybciej taka rodzinka się rozrasta ;) . Co prawda przy bliźniakach jest sporo roboty no ale wtedy gra jest odrobinę ciekawsza.

Gr0sik
17.06.2012, 09:35
Mnie wczoraj urodziły się bliźniaki po zjedzeniu sernika ;). Oczywiście chciałam dwie dziewczynki ale.. urodziły się dopiero za piątym razem ! (Zapisałam grę przed porodem i tak wychodziłam bez zapisu aż się udało..) dwa razy dwóch chłopców, dwa razy chłopiec i dziewczynka, zwariować można, kiedy miała być ostatnia próba na dziś, udało się :P. To były moje pierwsze bliźniaki w całej grze, wogóle prawie przez te kilka lat ile gram w simsy dziecko urodziło mi się może jeden raz, nie wiem czy wogóle.. o.O (zanim zaczęłam grać Chomikami).

Psychosis
18.06.2012, 10:06
Ja zazwyczaj stosuję taką zasadę na bliźniaki - (ponieważ mam czas wolny) ustawiam aspirację drugorzędną, a oprócz tego jako korzyść z aspiracji rodzinnej daję bliźniaki. Jeśli dwoje stworzonych przeze mnie simów ma taką aspirację i wybiorę i tą korzyść, mają 100 % szans na urodzenie bliźniąt : )

miłośniczka zwierząt
31.12.2012, 20:47
U mnie dzisiaj Dina po zjedzeniu sernika urodziła bliźniaki chłopca i dziewczynkę;).

Mixy
05.02.2013, 09:09
Tutaj jest instrukcja: http://sim-studio.blogspot.com/2009/08/48-jak-miec-trojaczki-i-czworaczki-w.html - działa bo sprawdzałam.

Megg
09.05.2013, 13:03
Czytając ten temat nie myślałam, że ten sposób jest skuteczny, ale postanowiłam t wypróbować. Akurat miałam simke w ciąży, więc tuczyłam ją sernikiem i tu nagle wiadomość, że w rodzinie pojawiły się dwa nowe maluchy. No i mam chłopca i dziewczynkę :D . Chociaż szczerze mówiąc wychować dwoje dzieci naraz nie jest takie proste :P .

Ps. Witam na forum ;) .

Tenebris
16.07.2013, 20:45
Ja wolę sposób który nie psuje gry: InSIMenator. Biorę edytor prokreacji i ustawiam na bliźniaki lub trojaczki.

revallsay
30.07.2013, 14:55
Ja pamiętam, jak kiedyś lata temu urodziły mi się trojaczki bez żadnych hacków czy kodów. Pamiętam, że nawet porzuciłam rodzinkę, bo nie mogłam sobie poradzić:P

La Tortura
30.07.2013, 16:22
Musiałaś mieć moda, albo zrobiłaś to za pomocą kodów, mi nigdy nie zdarzyły się trojaczki, chociaż grałam w to pare ładnych lat. Może urodziły się bliźniaki, a ty dodatkowo zaadoptowałaś jednego niemowlaka? I miałaś 'trojaczki'? :P Skoro to stało się lata temu, to może nie pamietasz jak było dokładnie. :P

revallsay
30.07.2013, 18:02
Pamiętam. Nigdy nie używam modów, z wyjątkiem tego na kamerę. Z kodów wtedy używałam tylko motherlode/moveobjects on. Może jakiś błąd gry wyszedł. Dzieci były urodzone a nie adoptowane.

La Tortura
30.07.2013, 23:02
W takim razie błąd gry. :)

miłośniczka zwierząt
16.12.2015, 15:59
Ja lubię bliźniaki, ale obecnie w mojej rodzince nie radze sobie nad opieka nad nimi i muszę wzywać opiekunkę, która się nimi tak zajmuje, że to ręce opadają.

Miśka
17.12.2015, 10:19
Od czasu do czasu lubię pobawić się z bliźniakami. Chociaż fakt, łatwo nie jest. Miło gdy dziadki są, aby dopomóc biednych rodziców. Dodatkowo można dać simce, lub simowi, który ma aspiracje rodzinna bonus do bliźniaków. :)

miłośniczka zwierząt
17.12.2015, 15:34
No i własnie mój sim ma ten bonus dlatego simka urodziła bliźniaki a teraz szykują się kolejne.

Księżniczka Mordoru
19.12.2015, 15:36
Mnie się kiedyś gra zacięła i Simka urodziła więcej niż dwójkę dzieci - miały być z założenia trojaczki, więc się ucieszyłam - aczkolwiek to było tak, że najpierw urodziła jedno dziecko, później drugie, następnie zaczęła rodzić trzecie - nie ukrywam, zdziwiło mnie to. Jeszcze szykowała się do kolejnego porodu, ale włączyłam na niej Force Error: Reset i odechciało jej się kolejnych dzieci. Zapewne to była reperkusja ciąży i bliźniactwa włączonego na boolPropie

miłośniczka zwierząt
20.12.2015, 21:05
Dlatego ja nie używam kodów a bliźniacza ciążę wywołuje poprzez zjedzenie sernika przez simkę.
Tylko, że bliźniakami nie jest łatwo się opiekować.

Madame Marmolini
02.03.2016, 21:32
Aby mieć bliźniaki, często używam opcji Superpłodność (dochodzi w Czasie Wolnym). Jak nie mogę inaczej, bo to tylko dla simów z rodzinna aspiracją - używam kodu forcetwins. Gorzej, gdy się bliźniaki urodzą, gdy chciało się jednego dzieciaka, a rodzina ma za mały domek/mieszkanie.