PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysly na dodatki - The Sims.


Klaudia:)
07.02.2007, 12:21
Hej:) Nie wiem jak wy, ale mam świetny pomysł dotyczący the sims obojętnie czy 1 czy 2. Otóż ostanio wpadł mi do głowy pomysł, żeby Maxis stworzył nową grę, będącą dodatkiem do gry the sims 1 lub 2. Będzie to the sims stajnia! Nie, nie dlatego że lubie i kocham konie i jazdę konną (i tak aktualnie nie jeżdże, ale jeździłam i będę jeździć:P). Sim mógłby się nauczyć jeździć konno, jechał by zamiast na starówkę czy do centrum, do klubu jeździeckiego, tam by miał pełno zjaomych i konie. Mógłby sam sobie kupić konia, jadąc powiedzmy na "koński targ", wybierając maść, rasę i imię. Mógłby go trzynać w swoim klubie, albo wybudować stajnię na podwórku w swoim domu. Jeździłby konno, ale musiałby również zaspokoić potrzeby podstawowe: czyszczenie, karmienie, codzienny trening lub jazda, głaskania, uczenie nowych rzeczy. itp. jakby stworzyli tą gre to ja bym była pierwsza która by to kupiła!!!! Mże pomyslicie że jestem głupia, proszę możecie mi tak powiedzieć i tak wiem że mam nierówno pod sufitem, ale jestem pewna, że są osoby które mój pomysł bedą uważały że jest super:) Bo jest.Pozdrawiam, czekam na opwoeidzi:)

Ziemniak
07.02.2007, 15:53
Też uważam ,że to dobry pomysł :D .Nawiązując do twojej wypowiedzi Maxsis mógłby zrobić dodatek o sporcie ;) .Ale zobaczymy jakie dodatki będą jeszcze ;) .

gruszka.
07.02.2007, 18:39
Fajnie, że lubisz konie i stajnie, ale nie za bardzo fajnie jest zakładać do tego nowy temat.
A poza tym, nie ma już dodatków do The sims 1, a jak raczyłaś zobaczyć to dział TS1.

Monitkowa
07.02.2007, 19:03
No a ja wolałabym The sims2 Wieś albo The sims2 Gwiazda lub abrakadabra

wildthing
08.02.2007, 09:21
1. to dzial o ts1, wiec prosze o pomysly tylko dotyczace tej gry
2. prosze, nie robcie sobie zartow typu 'the sims dupa' xd.

zmieniam nazwe tematu :P.

vanity
09.02.2007, 15:26
No to ja bym bardzo chciała The sims2 Wieś , ale jak ktoś napisał to dzial o ts1, wiec prosze o pomysly tylko dotyczace tej gry No czyli ja bym chciała TS1, ale i tak nie robią do jedynki.... :/ I może dobrze, w TS2 byłoby SUPER! Można by bylo, załozyc gospodarstwo, być rolnikiem (prawie jak nasz minister rolnictwa :P), byłby by tam różne zwierzęta ze wsi, np: świnie, kurczaki, itp. Super normalnie!
A pewnie to tylko marzenia....No ael dobra, piszcie ludzie o tych dodatkach, bo ja strasznie lubie czytać pomysły ludzi na dodatki, nowowści, itp. w grze :)

Lady Makabert
10.02.2007, 13:00
Ja bym bardzo chciała, żeby stworzyli jeszcze jakiś dodatek do jedynki, bo choć mam the sims 2 i wszystkie dodatki do niej to czasem lubię pograć w the sims.

Hm... Mogli by stworzyć jakiś dodatek przypominający jeszcze the sims. Ja np. jak przeczytałam że wyjdą jakieś historje to się ucieszyłam, a tu klapa. To mogło by być tylko kilka obiektów, ubrań, twarzy może jakiś zawód? Ale samo to, że do jedynki. Niestety pewnie to zostanie tlko jako mje marzenie, bo im się to raczej nie opłaca :| prawie wszyscy mają już dwójkę, a w jedynkę gra mało kto, przecież dla mnie jednej nie zrobią ;( :P

Natashi
11.02.2007, 12:20
A wcale nie,bo ja gram w jedynke;P A osobiście chciałabym żeby wyszło :The sims 2(lub 1 ) Fantasy;-))) Wiecie,elfy,gryfy,smoki(duże smoki,a nie takie co w abrakadabrze) no i takie tam;-))

Alatáriël
11.02.2007, 13:57
Zgadzam sie z Natashi. Byłoby zajefajnie! Ale mogłyby być też takie simsy, w których możnaby było widzieć co sie robi poza parcelą, chodzi mi o to, że np jak sim idzie do szkoły, na wykłady, albo do pracy, żeby to wszystko było widać! Pewnie maxis czegoś takiego nie zrobi (za bardzo pokręcone i za dużo zmian). Chciałabym też żeby były simsy 2 abrakadabra. Bardzo lubie tą część w jedynce.

vanity
11.02.2007, 14:21
No ja bym jeszcze chciała TS1, albo TS2 Szkoła, czy coś w tym stylu. Ale nie takie coś jak universytet, tzn. coś w tym stylu, musielibyśmy się uczyć, i w ogóle, ale razem z simem chodzilibyśmy na lekcje :D No można by było zrobić jeszcze, że do pracy też byśmy jeżdzili, super to by było! Np. mała simka pobiłaby koleżanke i za to by ją na przykład wywalono ze sql :D Hehe tak samo w pracy, albo jeślibyśmy sie na sprawdzian nie nauczyli to byśmy pałe dostali, więc oceny nie zależałyby tylko od samopoczucia, tylko od umiejętności.

Caesum
30.03.2007, 09:25
A ja bym chciał The Sims Historie tzn. simsy w których byłyby muzea itp. Walki rycerskie, zamki to zwiedzania, zamknięte komnaty itp. Byłby też Wechikuł Czasu który by zlatywał z nieba kiedy ma się wszystkie "kostki" logiki itp. i on by nas przemieszczał w czasie do innych miejsc np. na statek Titanica ^^

ADRIAN
20.08.2007, 19:34
Ja chciałbym dodatek do the sims 1 o nazwie Prawdziwe Zycie gdzie:
-były by cztery pory roku
-widać by było jak sim pracuje (np. zakładanie na parceli mieszkalnej baru)
-byłoby dorastanie i starzenie się
-większe możliwiści rozrywki puby, bary, kasyna, dyskoteki...

piorun
24.08.2007, 10:49
chciala bym zeby ludzie z maxsi stworzyli simsy na farmie mogly by byc zatytuaowane "zycie na farmie" byly by tam krowy swinie kury ale takze dodatek i ty mozesz byc gwiazda simy stawaly bys ie tam gwiazdami chciala bym by byly w nastepnych rosszerzeniach pralki :P

Obrem
18.02.2008, 15:53
Dla mnie najlepiej The Sims 2 Farma

patryk100
18.02.2008, 17:57
albo Sims 2 Magiczne Życie gdzie były by elfy stwory magiczne istniała by magia czary były by stare zamki a nowa okolica która dojdzie sklepy magiczne i areny do magii do domu przychodził y by gnomy sttwory i inne meagiczne stworzenia .

Sanderkaaa_98
30.05.2008, 17:34
Ja bym chciała np.The Sims 2-Życie w bloku.

avenly
30.05.2008, 22:31
To temat o the sims, nie o THe sims 2 ;)

mis888
22.06.2008, 14:33
The Sims Prawdziwa Przygoda - Byłobytam poprostu wszystko !! Magiczna wyspa , skarb piratów , niezwykłe dinozaury - wszystko !! Mogłoby się tam wydarzyć że w czasie pracy ktoś odkryje tajne przejście (ale tak przypadkowo , systemowo) , byłby na wakacjach na Cyprze i tam znalazłby magiczną mape piratów ( ze skarbem ) , znalazłby elfa , dinozaurów .

Angelikaaxdd
10.07.2008, 15:38
Ja mam ciekawy pomysł na akcesoria czyli coś dla zwierzaków np. ubranka, więcej obróż, nowe przedmioty, smycze, miski itd. tylko pod warunkiem, że masz dodatek the sims 2 zwierzaki to jest minus

Aiko
17.07.2008, 12:59
A wcale nie,bo ja gram w jedynke;P A osobiście chciałabym żeby wyszło :The sims 2(lub 1 ) Fantasy;-))) Wiecie,elfy,gryfy,smoki(duże smoki,a nie takie co w abrakadabrze) no i takie tam;-))

Maxis, jak mi się zdaje, chce dodatkami do simsów jak najbardziej urzeczywistnić ich życie, a stworzenie dodatku z elfami, smokami etc. mija się z celem ;)
Mimo iż ja uwielbiam smoki i elfy (szczególnie te Paoliniego i Tolkiena) to chyba bym nie chciała takiego dodatku.

Madelaine
21.07.2008, 21:15
Hmm The Sims 2 Historie z Hollywood :) podobnie do gwiazdy tylko byly by zaproszenia na rozne rozdania nagrod , czerwony dywan , chowanie sie przed paparazzi

kszysiek1991
14.12.2008, 17:11
J kiedyś maiłem pomysł taki THE SIMS: KATOLICY :) Każdy Sim mógłby wyznawać swoją wiarę itp. fajnie by też było jak by były pory roku w Simsach, wolne dni od pracy oraz starzenie się :)

justinea4
14.12.2008, 17:19
Ja bym chciała np. The Sims 2 : twoje miasto :) Np. aby mozna było budować okolicę, samemu kierować pojazdami, aby nie btło tego długiego wczytywania się parcel ... no ale większość z tego będzie w 3 więc po co rozmawiać o 2?

kszysiek1991
15.12.2008, 13:22
nie wiem czyzauważyłaś ale temat dotyczy THE SIMS 1 a ty piszesz o drugiej częśći. A pisząć o THE SIMS 3 to dla mnie to już przereklamowane :P najbardziej lubię część 1 :) z chęcią bym się pobawił i stworzył jakiś mod - np. o katolikach :D

Adamsims
15.12.2008, 16:19
Sądze że taki dodatek by nie wyszedł bo nie wszyscy jesteśmy katolikami.
Ja chciałbym człowiek pracy:
-dochodzą nowe pracę
-zadania do domu np. sim ma wypełnić jakieś papiery do pracy
-wolne dni i inne
A chciałbym do tego taką prace pracocholika czyli bardzo długo i duże zadania do domu.

justinea4
15.12.2008, 16:25
No to skoro do the sims 1 to zawsze chciałam, aby dzieci mogły stać się dorosłe no i właśnie aby były dni wolne od pracy:) Fajnie by było, aby można było jeździć z simem do pracy :)

yuppie
18.12.2008, 07:32
The Sims Natura i Las
Można by było jeździć nad rzekę do lasu na biwak.
i np. robić pikniki na łące i duszo innych rzeczy związanych z naturą.
:)

Björk
18.12.2008, 08:39
The Sims Natura i Las
Można by było jeździć nad rzekę do lasu na biwak.
i np. robić pikniki na łące i duszo innych rzeczy związanych z naturą.
:)

Ale w The Sims chyba w Randce doszły takie fajne parki, gdzie można było rozłożyć koc i zrobić piknik, puszczać łódeczki za stawie itp. :)

Adamsims
18.12.2008, 10:45
No to skoro do the sims 1 to zawsze chciałam, aby dzieci mogły stać się dorosłe no i właśnie aby były dni wolne od pracy:) Fajnie by było, aby można było jeździć z simem do pracy :)
Ale podobno dzieci mogą się stać dorosłe musisz nimi grać 300 dni to prawda?

schogetten
01.04.2009, 12:00
Myślę, że wszystkie możliwe dodatki zostały już wydane.
Las i natura? W TS Wakacje można jeździć na biwaki.
TS Miasto? Możemy jeździć na randki :D

ultraviolence
12.04.2009, 13:45
The sims 2 życie w schronie atomowym
The Sims 2 Bust'in out

Pamiętam, że kiedyś w jakiejś gazecie, czytałam o "The Sims w schronie atomowym". Między innymi był tam też podtytuł "w piwnicy". Głównie ten artykuł poświęcony był internautom, którzy robią sobie żarty z graczy i rozpowszechniają plotki o nowym dodatku do TS, który w rzeczywistości jest stworzonym przez nich fake'iem. Tak więc nie jest to Twój pomysł, ale przyznam, że oryginalny :) Jeśli chodzi o Bustin' Out, jest to zupełnie oddzielna gra i do tego na konsole... Wiem o niej tyle, że mamy tam możliwość swobodnego poruszania się po mieście i poznawania przedstawicieli różnych subkultur, a także, że jednym z simów się tam znajdujących, jest ten Langrabb (nie wiem, czy dobrze napisałam), który dochodzi w TS2 WB.

Dingo02
03.11.2009, 15:17
Nie wiem, czy ktoś już pisał o tym pomyśle, ale sądzę, że fajnie by było, gdyby był dodatek "nurkowanie" czy coś podobnego. Byłby to dodatek poświęcony nurkowaniu, simy by nurkowały w jeziorach, morzach i oceanach - mogłyby zdobywać większe doświadczenie i poziomy tak jak w karierach, i w ten sposób nurkować w niebezpieczniejszych i większych strefach. Odkrywałyby podwodne jaskinie, statki pirackie pełne skarbów, uciekałyby przed rekinami, robiłyby zdjęcia i np. sprzedawali je. Nie wiem jak Wy, ale myślę, że widok simów pływających z delfinami byłby świetny!

DevilSoul
12.11.2009, 14:19
Uważam, że Twój pomysł nie zrobiłby jakieś tam furory.
Bardzo podoba mi się pomysł TS Wieś ;D.
Ale gdybym miała wybierać to zrobiłabym The Sims 2 Kosmos ;p
Moglibyśmy mieszkac np. na Marsie itp. xd Zamiast samochodów statki.. ;p
Wydaje mi się, że bardzo by się to dobrze sprzadawało xD

Dingo02
13.11.2009, 13:23
Uważam, że Twój pomysł nie zrobiłby jakieś tam furory.
Bardzo podoba mi się pomysł TS Wieś ;D.
Ale gdybym miała wybierać to zrobiłabym The Sims 2 Kosmos ;p
Moglibyśmy mieszkac np. na Marsie itp. xd Zamiast samochodów statki.. ;p
Wydaje mi się, że bardzo by się to dobrze sprzadawało xD

A może... dodatek "House"? Byłby to dodatek poświęcony bardziej domu... byłyby nowe opcje, więcej realistycznych tapet i części do budowania - mogłyby być problemy takie jak korniki, albo kałuża na piętrze mogłaby przeciekać i zrobić plamy na ścianach xD trzeba by było co tydzień odkurzać cały dom, bo by było w domu mnóstwo kurzu, albo chodziłyby pająki brr!
Mogłyby pojawić się nowe postacie np. kominiarz (nie wiem, może jest w jakimś dodatku, ale jak nie ma, to by było fajnie mieć w domu kominiarza).
Można by było dobudować trzecie piętro i piwnicę ( o ile wiem, to nie można obecnie).
I wiele więcej innych, ciekawych opcji!

MoniQu$
16.03.2010, 18:12
A ja bym chciała dodatek, w którym można np. przy domku zbudować sklep, siłownię, dyskotekę lub kawiarnię, czy coś w tym stylu. Lubię obsługiwać miejsca publiczne :D

Kab Hun
18.03.2010, 13:25
Jak czytam niektóre posty, to zastanawiam się, czy ich autorzy pisali to na poważnie, czy sobie czasem jaj nie robili...

Ja marzyłem kiedyś o dodatku na wzór dwójkowego 'Osiedlowego Życia'. Przede wszystkim chciałem, żeby simy mieszkały w blokach/kamienicach/apartamentach i mogli odwiedzać swoich sąsiadów. Mogłaby się też pojawić opcja posiadania własnego samochodu, którym simy mogłyby jeździć do pracy, czy też na miasto. I przede wszystkim najważniejsze - zjawiska atmosferyczne oraz umożliwienie starzenia się naszych protegowanych (i nie jestem pierwszą osobą, która tego by chciała ^^). Teraz rzeczy opcjonalne, bez których mógłbym się obejść - możliwość wychodzenia simem na spacer po okolicy (np. żeby sim mógł odwiedzać parcele publiczne na piechotę), udostępnienie więcej niż jednego piętra do zabudowywania, tworzenie półścianek (coś na wzór tych z 'Nocnego Życia') oraz decydowanie o zainteresowaniach simów podczas ich tworzenia. I wzorem innych dodatków pojawienie się nowych mebli, ubrań, roślin, twarzy itp.
I to chyba wszystko...

Sheyra
26.05.2010, 20:54
Pomyślmy o życiu!
A może by tak gwiazdy? Takie jak Taylor Swift, Jason Earles, itp.. Można by je spotykać. Co wy na to?

Vanitas
27.05.2010, 21:07
Jest dodatek The Sims Gwiazda.

Rhagius
28.05.2010, 17:21
Ja marzyłem kiedyś o dodatku na wzór dwójkowego 'Osiedlowego Życia'. Przede wszystkim chciałem, żeby simy mieszkały w blokach/kamienicach/apartamentach i mogli odwiedzać swoich sąsiadów.

Taki mały offtop - O ile wiem, w jedynce da się tak zrobić jak myślisz.
Wpisuje się ten kod, ten ten... Ten - Który pozwala na usuwanie Śmietnika itd. Nie pamiętam go <wybaczcie> Ten kod pozwala budować na ulicy itd.

Weź Kolego kup dużą działkę, 6-8 simsów, Po czym Całą działkę "na pól" ogrodź Płotkiem xd

i np możesz w któryś godzinach wstawiać w płocie drzwi, by się odwiedzali, a potem usuwać. Ja jeszcze zrobiłem cmentarz on jest po środku działek jak ten płot przechodzi, to ten cmentarz zamknięty - dla... Hmm, Klimaciku ja to mam ;P

i ja zawszę od godziny 17:00 do 19:00 otwieram dla 1 domu, <2 ma zamknięte krzakiem> a od 19:00 do 21:00 dla tej 2 połowy xP

I tak się odwiedzają gdy im "urywam" płot itd.

Nawet fajna zabawa - wpadł ktoś na to?.

<A tak wgl witam na forum - 1 post>


@edit
Wtedy gdy pisałem działkę "na pół" to ulicę też.

Avantys Impremia
10.11.2010, 15:08
Ja bym chciała taki dodatek gdzie możemy chodzić do szkoły i pisać sprawdziany. Tak widzieć co oni tam robią.

kopalny98
18.09.2011, 11:35
Ja bym chciał aby do The Sims 1 wymyślili następujące dodatki:
- Pory Roku (chodzi o pory roku) - W grze mamy pogodę i pory roku!
- Zawód (chodzi o coś w stylu TS2 własny biznes i TS3 kariera) - W grze możemy zakładać własne sklepy, pracować w innych sklepach i możliwość patrzenia jak sim pracuje.
Do The Sims 2:
- Gwiazda (wiadome o co chodzi) - W grze nasz sim może być modelem/modelką, aktorem/aktorką, piosenkarzem/piosenkarką, kaskaderem/kaskaderką, słynnym kucharzem/kucharką, sportowcem.
Do The Sims 3:
Do tej gry się jeszcze nie zastanawiałem bo mi wszystkie pasują i nic mi w nich nie brakuje.

manika360
30.09.2011, 22:05
Do Ts to coś w stylu ,,impreza" Simowie szaleją w klubie gra ,,Jakiś tam wykonawca''
Nie wiem czemu mnie to kręci