PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanka trzy w jednym temacie!HELP!


Natashi
10.02.2007, 19:39
Witam! Mam trzy pytanka:
1.Wykluły mi się dwa żółte(!)smoki.Po jakimś czasie,obydwa zaczęły kicać wokół siebie jak zajączki,a koło ich głów zaczęły sie pojawiać zielone plusy(znak,że sie zaprzyjaźniają).Co to ma znaczyć??
2.Ściągnęłam ze strony posrebrzane lustro,bo mi się podobało.Postawiłam,je,klikam na nie i pojawia się jakaś opcja po angielsku(nie pamiętam już jaka;/) a po chwili simka zaczyna robić seksowne figury,a jak skończyła,to cała rodzina ma wyśmienity humor.Co to za czary??
3.W abrakadabrze,podobno dzieciaki tez mogą czarowac.Ale skąd niby mam wziąć składniki do stworzenia czaru?? W sklepie próbowałam kupić,ale nic się nie dało zrobić.Na inne rzeczy klikałam,pojawia mi się opcja " tego ogą używać wyłącznie dorośli".Co mam zrobić???
Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC;***

*Linka*
11.02.2007, 20:41
1. To znaczy, że Twoje smoczki bawia się ze sobą i w ten oto sposób lubią się coraz bardziej. Ciesz sie, bo przynajmniej wtedy nic nie podpalają (chociaż wyjatki zawsze są).

2. Prawdopodobnie jest to takie lustro sluzace do poprawy nastroju --> kiedys mialam taki obraz.

3. Też od dawna poszukuję odpowiedzi na to pytanie.

Eámanë
11.02.2007, 21:27
3.W abrakadabrze,podobno dzieciaki tez mogą czarowac.Ale skąd niby mam wziąć składniki do stworzenia czaru?? W sklepie próbowałam kupić,ale nic się nie dało zrobić.Na inne rzeczy klikałam,pojawia mi się opcja " tego ogą używać wyłącznie dorośli".Co mam zrobić???
http://thesims.ea.com/us/getcool/ - tutaj jest do ściągnięcia Magical Cabinet. To taka szafka, do której dorośli mogą włożyć magiczne składniki, a dzieci je później wyjąć :)

Lady Makabert
12.02.2007, 11:56
Ha. Ja znam odpowiedź na 3. W różnych krzesłach, jest takie siedzienie-grzybek, jak je ostawisz to czasem będą rosły Ci muchomory (mi działa najczęściej jak na nie siadam) wtedy pojawia się na nich (mucomorach) opcja Zbieraj, jeśli dzieckiem na nie klikniesz to będzie miało muchomorki. Tam gdzieś do kupienia jest takie różowe pudło dla dzieci (gdzieś w innych) jak dziecko się nim bawi, to dostaniesz pył wróżki. Jeśli masz smoka to dziecko czesząc je dostaje łuski smocze, a gdy łaskocze dostaje smocze łzy, musisz to zrobić kilka razy, aby je dotać.

Pozdrawiam :*

Natashi
12.02.2007, 16:21
och.dzięki wam wszystkim za pomoc;-)) napewno skorzystam z rad.Ale krzesło grzybek? Nie mam takiego ;(
Aha;)) Wiem już,o które krzesło ci chodziło.Thx;*