PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 2 - Impreza


Natix
22.02.2007, 15:02
Znalazłam na jednej niemieckiej stronie opis o nowy dodatku.The sims 2 Celebration Stuff to będzie kolejny mini dodatek.Strona znalezienia http://www.simszone.de/ niestety wszystko jest po niemiecku xP xP xP
Ale zawsze.Nie_ma jeszcze zdjęć.Ale mam nadzieje że wybko powstanie.Ciekawe kiedy.
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
A niby The sims 2 4 pory roku miał być ostani.
Dziwne :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Pozdrawiam

stagnacja
22.02.2007, 17:09
Znalazłam na jednej niemieckiej stronie opis o nowy dodatku.The sims 2 Celebration Stuff to będzie kolejny mini dodatek.Strona znalezienia http://www.simszone.de/ niestety wszystko jest po niemiecku xP xP xP
Ale zawsze.Nie_ma jeszcze zdjęć.Ale mam nadzieje że wybko powstanie.Ciekawe kiedy.
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
A niby The sims 2 4 pory roku miał być ostani.
Dziwne :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Pozdrawiam

Dodatek 4 Pory roku nie miał być ostatni :| a to to minidodatek...

Darlene
22.02.2007, 17:14
:| Dodatek 4 pory roku nie miał być ostatni :| poza tym ten cały "Celebration Stuff" to jest nasza Rozrywka Rodzinna :| albo Szyk i Elegancja... skoro nie rozumiesz niemieckiego to myślałaś, że można się domyślić po obrazku? Boshe...

Moim zdaniem to będzie kolejny mini dodatek a nie odpowiednik Glamour czy Family Fun ...:|

Edit: Dokładniej rzecz biorąc jak dla mnie to wygląda na jakiś Imprezowy bądź Okazjonalny Mini Dodatek....:)

Justa95
22.02.2007, 17:53
Ja znalazłam zdjęcie z grillem, suknią, parasolką, krzesłem i okładkę.

Mi się wydaje że to będzie jakiś mini dodatek ślubny (spójrzcie na 2 link, tam są suknie ślubne, garnitury, "łuki balonowe", torty, ramki na zdjęcia w kształcie serc). I celebration to po angielsku ceremonia.

Linki: http://www.simszone.de/php_inc/screens.php?Image=http://imageserver.simszone.de/news/02_07/21_03.jpg
http://www.simszone.de/php_inc/screens.php?Image=http://imageserver.simszone.de/news/02_07/22_01.jpg

Darlene
22.02.2007, 18:11
Czyli tak jak mówiłam - jakiś dodatek (bądź mini dodatek) okazjonalny :smirk:
Może nareszcie będzie można mieć tort urodzinowy "domowej roboty" ? :)

Natix
22.02.2007, 19:19
Ciekawe kiedy będzie premiera.A celebration to świętowania czyli The sims 2 Świętowania Akcesoria???
Nie_mogę się go doczekać.
Ale na głównej stronie nic o nim nie pisze.
I tam są nowe rzeczy do ślubu na_przykład.
A co do tego tortu robione własnej roboty to raczej nie_będzie można bo w mini dodatakch raczej nie ma nowych opcji.Ale może się mylę.
Pozdrawiam

stagnacja
22.02.2007, 20:19
Ciekawe kiedy będzie premiera.A celebration to świętowania czyli The sims 2 Świętowania Akcesoria???
Niemoge się go doczekać.
Ale na głównej stronie nic o nim nie pisze.
I tam są nowe żeczy do ślubu naprzykład.
A co do tego tortu robione własnej roboty to raczej niebędzie można bo w mini dodatkch raczej nie ma nowych opcji.Ale może się myle.
Pozdrawiam

Ja tam uważam, że to tylko rzeczy do ślubu... i co ci to da? Kilka nowych sukien i akcesoriów... jakieś pierdółki :D i pewnie będzie kosztować fortunę.

Natix
23.02.2007, 10:15
Ja tam uważam, że to tylko rzeczy do ślubu... i co ci to da? Kilka nowych sukien i akcesoriów... jakieś pierdółki :D i pewnie będzie kosztować fortunę.



Każdy mini-dodatek osztuje tyle samo!!!
Pozdrawiam

Paranormalny
23.02.2007, 15:28
25zł to jeszcze nie fortuna...

stagnacja
23.02.2007, 19:44
25zł to jeszcze nie fortuna...

Eeee... ale ja nie lubię wydawać kasy na BYLE CO (jak dla mnie).

rosex
23.02.2007, 20:03
W sumie to w tych mini dodatkach jak dla mnie nie ma nic ciekawego. Mam 'zestaw świąteczny' i jakoś w ogóle nie korzystam z tych przedmiotów, tylko zajmują mi miejsce. Stwierdziłam, że kupowanie 'rozrywki rodzinnej' czy 'szyku i elegancji' nie ma najmniejszego sensu. Moja koleżanka ma te mini dodatki, ale jakoś wcale te nowe przedmioty mnie nie zachwyciły. Chociaż z drugiej strony 'celebration' wydaje się być nawet fajny. Podejrzewam, że zawiera jakieś rzeczy o tematyce 'przyjęcia'. Może być niezłe, no ale zobaczymy jeszcze. Nie wiem czy kupię, raczej nie.

karolcia92
23.02.2007, 20:12
Ja kupiłam z minidodatków tylko Szyk i Elegancję, ale rzadko korzystam z tych przedmiotów. Nieraz założę sukienkę wieczorową na moją simkę. A ten nowy minidodatek związany ze ślubem, to będzie jak zwykle wyglądał fajnie na zdjęciach i opakowaniu.

WITAMINKA
28.02.2007, 17:24
A jak myślicie, co to jest na okładce z taką wstążeczką??? :O

misiek20052
28.02.2007, 17:38
to ze wstazeczka to jedno z kszesel na ktorym siadaja panstwo mlodzi

Selena
09.03.2007, 23:40
Oto notka z gazety Gry Extra, które wydaje zawsze cały numer o simsach, jak wyjdzie jakiś główny dodatek :P

"
Kolejne minidodatki już w drodze

W zeszłym roku pojawiły się dwa małe dodatki do The Sims 2, zawierające skandalicznie małe liczby nowych dodatków i w zasadzie ponad to. Okazaly się jednak olbrzymimi rynkowymi przebojami, więc Elektronic Arts będzie wydawało kolejne: w tym roku jako pierwszy do sprzedaży ma trafić minododatek Impreza, w którym znajda sie elementy potrzebne smom do świętowania. Zapewne trąbki, czapeczki i nowe sposoby na przystrojenie domu. Drugi jest znacznie ciekawszy, bo będzie nosić tytuł Moda z H&M, a ten produkt odzieży jest dobrze znany w Polsce. W nowym minidodatku znajdziemy wyłącznie ciuchy właśnie tej marki - będzie je mozna oczywiście założyć na nasze simy. Intrygujący pomysł reklamowy, ale jesli sie sprawdzi, spodziewamy sie zalewu minidodatków przygotowanych we współpracy z innymi producentami odzieżowymi
"

rzezU
10.03.2007, 07:44
hahah :D
Ta moda z H&M śmieszny pomysł.. no bo zobaczymy coś w grze i coś nam sie spodoba, to możemy se iść i to kupić dla siebie xD
Heheeh.. a ta impreza to dla mnie nic tak jakby nie wnosi bo ja żadko robie urodziny itp., tylko śluby. Wystarcza mi tyle wyposażenia ile mam ;)

Śniło mi się że wyszedł dodatek "Gothic" i że było nowe otoczenie, i tam mieszkały same wampiry, zombie itp. i że była tam ciągle noc i panował straszny klimat ciągle.. brr.. i były fajne nowe mebelki ^^..
to byłby dopiero dodatek! :)
:P

pocia
10.03.2007, 07:57
hahah :D
Heheeh.. a ta impreza to dla mnie nic tak jakby nie wnosi bo ja żadko robie urodziny itp., tylko śluby. Wystarcza mi tyle wyposażenia ile mam ;)
:P

tu się zgadzam... nawet ślubów nie organizuję, bo mi się nie chce;).

a co do 2 mini dodatku to wg mnie troche glupi pomysl... bo potem - jak pisala Selena - beda robic te minipacki z innymi firmami odziezowymi. i co nam to da? pewnie same ubrania... a nowe meble? ech, wolalabym, zeby nawiazali kontakt z jakas firmą fryzjerska;D. bylo by wiecej fryyyyzur*.*

Alatáriël
10.03.2007, 21:20
Mnie sie też przeważnie nie chce imprez robić ^^ Ale według mnie, to fajnie, że wychodzą minidodatki z "firmowymi ubraniami" : ) Ale przydałoby sie też więcej fryzur...

Szynszyl
13.03.2007, 19:09
Jest już dział o Celebration (http://thesims2.ea.com/about/sp4_index.php) na oficjalnej stronie thesims2.ea.com ;)
Jest parę screenów i filmik :P Jak dla mnie nic specjalnego się nie zapowiada, po prostu parę nowych obiektów... a chyba nowych funkcji żadnych nie będzie. :|

Darlene
14.03.2007, 12:24
http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/product/8,505781.html

Na Merlinie już dostępna Impreza ; D

stagnacja
20.03.2007, 22:10
Ja sobie na pewno kupię Modę z H&M to wtedy jeszcze bardziej urealnię życie Simów ^^

Natix
21.03.2007, 18:04
Ile tych mini dodatków jeszcze powstanie?
Wydam na nie fortune. :) :) :) :)
Ciekawe co w nim jest.
Pozro
Natix

Darlene
21.03.2007, 18:11
...
Ciekawe co w nim jest.
...
Natix

Jak to co?
W "Impreza" akcesoria na przyjęcia np. składane krzesła itp.
W "Moda z H&M" markowe ubrania xp

Monitkowa
22.03.2007, 16:21
Impreza jest "w drodze" natomiast czytałam w internecie, że w "Modzie z H&M" nie ma takich superanckich ciuszków... więc chyba nie będe zapychac sobie dysku ;)
:smirk:

Natix
22.03.2007, 16:55
Ciekawe jak wygląda okładka tego H&M

vanity
22.03.2007, 18:36
Ja chyba MiniPacków już nie kupie, to syf według mnie, pare dodatków i to marnie zrobionych, mało realitycznych :/ Kase tylko straciłam :/ To H&M kupie jeśli będzie zajefajnie, ale musi być boskie, w sumie to po co te MiniPacki, w necie są dwa razy lepsze dodatki :P

szynszylam
22.03.2007, 20:02
Ja może sobie kupie. Nawet dobrze wyglądają te rzeczy.

PS. Niech ktoś usunie Noney, albo coś z nim zrobi.

Rainbow
23.03.2007, 19:20
A ten nowy minidodatek związany ze ślubem, to będzie jak zwykle wyglądał fajnie na zdjęciach i opakowaniu.

Bravka dla tej panny :D
Może i ładne rzeczy,ciekawe,ale ja nie będę wydawać 25 zł na kilka mebelków i szmatek do Simsów,gdy w sieci mogę ściągnąć o wiele więcej ciekawszych przedmiotów i ciuchów :P
Kupiłam tylko Zestaw Świąteczny-dałam 60 zł.Powiedziałam sobie,że więcej mini-packów nie kupuję.I słowa danego sobie dotrzymam nawet,jeśli chodzi o Imprezę.

Aleks
23.03.2007, 20:12
Nie jestem zagorzałą fanką ściągania dodatków z neta, ale też nie popieram cen takich płyt jak rozrywka rodzinne...70 obiektów za 45 zł...skandal! Ale modę H&M może kupię ;) .

szynszylam
23.03.2007, 21:36
Wiecie, ja kupiłem Szyk i Elegancje i jestem zadowolony. Często korzystam z tych rzeczy. A właściwie wydatek
ok.25 zł nie jest taki straszny.

Natix
25.03.2007, 15:03
Więcej informacji http://thesims2.co.uk/products.view.asp?id=62
Premiera będzie 9 kwietnia w polsce a 3 na świecie.
Nie moge się doczekać.
Pozdro
Natix

EDIT: zwiastun http://www.youtube.com/watch?v=2QKKI_OQpgY

Blood_Girl
28.03.2007, 17:26
Ja chyba MiniPacków już nie kupie, to syf według mnie, pare dodatków i to marnie zrobionych, mało realitycznych :/ Kase tylko straciłam :/ To H&M kupie jeśli będzie zajefajnie, ale musi być boskie, w sumie to po co te MiniPacki, w necie są dwa razy lepsze dodatki :P

Zgadam się z Polią.
Po co w ogóle kase wydawać.
Blood_Girl

karolcia92
29.03.2007, 13:47
Ja też się z Wami zgadzam. Z minidodatków kupiłam tylko Szyk i Elegancję i tam było fajne tylko z trzy rzeczy. Mini packi to tylko strata czasu na kupno, pieniędzy i miejsca na dysku.

Blood_Girl
01.04.2007, 20:38
Czytałam na jednej stronie że żeby odpalić gre i ją zainstalować trzeba mieć:
The sims 2 Special DVD Edition
Lub
The sims 2 Zestaw świąteczny.



Blood_Girl

Alatáriël
01.04.2007, 21:14
Blood_girl, nie musisz sie podpisywać pod każdym twoim postem :) Przecież i tak zawsze pisze twój nick ^^

Ja nie kupuje... Mam mało ramu xD

karolcia92
02.04.2007, 13:47
Mi z minidodatków podoba się tylko nazwa ;) Fajnie brzmi np. ,,Szyk i Elegancja''. A co do tych najnowszych, to raczej ich nie kupię.
Ps. Aga mówi się ,,jest napisane'', a nie ,,pisze'', tylko nie myśl, że się wymądrzam, po prostu się przyzwycziłam przez poprawianie moich znajomych :)

Blood_Girl
02.04.2007, 15:21
Mam pytanko
Czy the sims 2 zestaw świąteczny to to samo co The sims 2 na święta????

vanity
02.04.2007, 22:17
Mam pytanko
Czy the sims 2 zestaw świąteczny to to samo co The sims 2 na święta????Opis "Zestawu Świątecznego":


The Sims 2 Zestaw Świąteczny to ponad 40 nowych przedmiotów, nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia. Teraz, Simy będą mogły nacieszyć się niepowtarzalnym, gwiazdkowym klimatem. Za sprawą dodatkowych elementów, Twoi milusińscy ozdobią dom, przygotują wigilię, ustawią wizytę Świętego Mikołaja, a nawet zorganizują szaloną imprezę sylwestrową!

Opis "Na święta":
The Sims 2: na święta to ponad 60 przedmiotów, nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia. Teraz, Simy będą mogły nacieszyć się niepowtarzalnym, gwiazdkowym klimatem. Za sprawą dodatkowych elementów, Twoi milusińscy ozdobią dom, przygotują wigilię, ustawią wizytę Świętego Mikołaja, a nawet zorganizują szaloną imprezę sylwestrową!
Ehe opis ten sam..prawie....ale z tego co zauważyłam to "Na Święta" były wcześniej wydane, a Zestaw Świąteczny później...w ogóle inna okładka, więc sama nie wiem :/

_Ania_
02.04.2007, 22:35
Mam pytanko
Czy the sims 2 zestaw świąteczny to to samo co The sims 2 na święta????
Tak. No prawie. W tym drugim zestawie jest dodatkowo kilka nowych rzeczy (chyba ze 20).

Eámanë
03.04.2007, 15:18
"Na Święta" były wcześniej wydane, a Zestaw Świąteczny później...
Odwrotnie ;)

vanity
03.04.2007, 15:50
Odwrotnie ;)A no chyba tak, cos z tymi stronkami pozamieniałam...sooorka xD A swoja droga co do tego dodatku to raczej sie nie opłaca kupowac w ogóle tych Minipacków nie opłaca sie kupować, bo więcej i na dodatek lepszych dodatków mozna w sieci znaleźć...no i to wszystko za free jest :P
Nom a zwłaszcza tego Na Święta i Zestaw Świąteczny nie opłaca sie kupować, bo to to samo, no moze w tej późniejszej wersji jest troszke więcej rzeczy...ale na serio tylko troszke xD Ja to wiem od qmpeli, sama u niej grałam i nie opłaca sie, sama tez mam miniPacki ale ja ich nie instaluje, nie będe sobie miejsca na dysku zajmowała :P Dobra kończe już bo zaraz cały swój zyciorys napisze xD

juice
04.04.2007, 15:39
Na www.simsy.pl są zdjęcia z imprezy ! :D

magda1984
05.04.2007, 14:07
Mam już Minipack Impreza:)
Ide grać, zobaczymy czy fajne :)

vanity
05.04.2007, 18:54
Mam już Minipack Impreza:)
Ide grać, zobaczymy czy fajne :)Wow to, to już jest? No fajnie, wątpie, że wydam na to kase, no ale nie wiem...To napiszcie jak wrażenia po "Imprezie" :D

magda1984
06.04.2007, 11:22
Faktycznie nic specjalnego:)
Wszystko co dodane to związane jest z weselem.
No prawie wszystko.

Doszły fajne suknie,uczesania.
Kilka nowych tortów urodzinowych i weselnych, stoły z obrusami,krzesła typowo weselne zdobione chyba kwiatami.

No i dekoracje, pełno dekoracji weselnych,kwiaty itp.

Parasol przeciwsłoneczny stojacy myślałam że to będzie coś fajniejszego niz w Czterech porach roku,ale to zupełnie to samo tylko w innym kolorze.

Aaa jest jeszcze grill,ale też nic specjalnego.

Ogólnie dodatek jest ...nienajfajniejszy:)
Podobne rzeczy można było po prostu sciągnąć gdzieś w necie, kupowanie tego dodatku nie ma chyba największego sensu ;)

magda1984
06.04.2007, 11:28
Juz mam ten dodatek od wczoraj i musze powiedzieć ze nic specjalnego :)

Po prostu kilka ubran nowych, mebli i to wszystko:)

Fajne są jeszcze domki które doszły :)

Plusem dla mnie tez są stoły z obrusami:)

No i można zrobić fajne wesele, wszystko wystroić i tak dalej,
no ale zrobisz wesele a potem ....już dodatek robi sie nudny:)

Kupować nie radze, jak dla mnie szkoda nawet 25 zł:)

vanity
06.04.2007, 16:11
Juz mam ten dodatek od wczoraj i musze powiedzieć ze nic specjalnego :)

Po prostu kilka ubran nowych, mebli i to wszystko:)

Fajne są jeszcze domki które doszły :)

Plusem dla mnie tez są stoły z obrusami:)

No i można zrobić fajne wesele, wszystko wystroić i tak dalej,
no ale zrobisz wesele a potem ....już dodatek robi sie nudny:)

Kupować nie radze, jak dla mnie szkoda nawet 25 zł:)


Fajnie wiedziec i dzieki za info ^^ Ja nie zamierzalam tego kupic, bo moim zdaniem te mini packi sa bez sensu :/ Moze pogram u kolezanki to sie przekonam, ale watpie :P A co do domkow to one sa w jakim stylu? Tzn jakies wielkie wille, czy male przytulne domki? Nowoczesne czy klasyczne, bo to tez wazne :D

Eámanë
06.04.2007, 17:20
Możesz dać jakieś screeny? :)

magda1984
06.04.2007, 21:08
Jak sie zorientowałam to są dwa nowe.
Jeden troche większy, "imprezowy"
A drugi taki mniejszy,fajnie zrobiony,"dla zakochanych".Wystrój typowo na wesele bo w ogrodzie jest już wszystko przygotowane tzn. krzesła, stół weselny,i takie coś pod czym sie ślub bierze:)

Screeny narazie takie słabiutkie:)

http://www.mojefotologefotki.republika.pl/sss.jpg

http://www.mojefotologefotki.republika.pl/sims.jpg

http://www.mojefotologefotki.republika.pl/simsss.jpg

http://www.mojefotologefotki.republika.pl/sdsds.JPG

http://www.mojefotologefotki.republika.pl/ss.jpg

http://www.mojefotologefotki.republika.pl/sssss.jpg

Tu są te dwa domki które doszły w dodatku, i meble część.
Tylko jakieś małe mi to wyszło.
Może któregoś dnia dam tego więcej.

Ale tak szczerze mówiąc, to nie ma co pokazywać z tego dodatku:)

vanity
07.04.2007, 15:17
Dzieki za screeny :* Teraz po obejrzeniu ich stwierdzam, że dodatek nie jest wart nawet 25 zeta ;/ Pewnie nie kupie, bo mało rzeczy, a te które już dodali i tak nie są takie świetne :/ Kurcze powinni sie skupiać na pełnych dodatkach, dopracować je itp, a nie robić jakieś dodatki, które są szczerze mówiąc syfne i lepsze w necie sie znajdzie :/

Blood_Girl
13.04.2007, 22:38
Uważam taksamo jak magda1894.
Żadna rewelacja.
Pare tortów i sukienek.
Nie warto wydawać kasy na następne mini paki.
P.S. Fajne zdięcia.
Za pare dni dam swoje.

Gootek
24.04.2007, 09:36
Nie zamierzam zakładać drugiego tematu o Imprezie, więc zadam moje pytanie tutaj. A więc do rzeczy:

Gdy uruchamiam Imprezę, pojawia się komunikat: Uruchomiona została niewłaściwa wersja The Sims 2. Proszę uruchomić Cztery Pory Roku.
Posiadam wszystkie oficjalne dodatki, nigdy nie instalowałem przedmiotów z neta, gra jest oryginalna. Czy to jest normalne zachowanie TS2: Impreza??

PS. Gdy zastosowałem się do rad komunikatu i włączyłem 4PR, na ekranie ładowania pojawiło sie logo CPR zamiast Impreza. :smirk:

The FerG
24.04.2007, 09:50
Nie zamierzam zakładać drugiego tematu o Imprezie, więc zadam moje pytanie tutaj. A więc do rzeczy:

Gdy uruchamiam Imprezę, pojawia się komunikat: Uruchomiona została niewłaściwa wersja The Sims 2. Proszę uruchomić Cztery Pory Roku.
Posiadam wszystkie oficjalne dodatki, nigdy nie instalowałem przedmiotów z neta, gra jest oryginalna. Czy to jest normalne zachowanie TS2: Impreza??

PS. Gdy zastosowałem się do rad komunikatu i włączyłem 4PR, na ekranie ładowania pojawiło sie logo CPR zamiast Impreza. :smirk:
U mnie jest tak samo :D

gruszka.
24.04.2007, 11:02
Z imprezą jest tak jak z Zestawem świątecznym. Dodawane są nowe rzeczy, ale grę uruchamia się z ostatnio wydanego pełnego dodatku.

Closed

natalioza100
24.04.2007, 20:40
Ja tam wole te minipacki niż dodatki z neta... Przynajmniej gra mi sie nie zepsuje od tych dodatków i wogóle...

laureatka12
16.05.2007, 06:21
Ja sobie jutro kupię :) Może lepsze dodatki znajdziecie w necie ale przecież nie będą one "simowe".Już kiedyś sobie ściagałam dodatki z neta i strasznie zamuliły mi grę a i tak użyłam je raz.Potem je usunełam.Dlatego teraz kupuję wszystkie simy na PC ,choćby dla kolekcji :)

Siekierka
02.06.2007, 13:36
Troche głupie i bez sęsu robią się te Mini packi tak jakby na siłe chcieli coś wymyślić. Kupiłam sobie impreze ale nawet tego mi się nie chce instalować. Za taką cenę 60 obiektów to troche za mało. A wiecie może ile jest obiektów i ile kosztuje Moda z H&M? :con:

Darlene
03.06.2007, 21:29
Troche głupie i bez sęsu robią się te Mini packi tak jakby na siłe chcieli coś wymyślić. Kupiłam sobie impreze ale nawet tego mi się nie chce instalować. Za taką cenę 60 obiektów to troche za mało. A wiecie może ile jest obiektów i ile kosztuje Moda z H&M? :con:


Ile obiektów jest nie wiem,ale pewnie będzie
kosztowała ok.20-30zł ;)

bubu
06.06.2007, 18:41
juz mam ;d

KikoBrk
09.06.2007, 08:22
Jesli kogos nie stac to na Pw do mnie po linki do gierki ^^

mabda
11.06.2007, 06:49
jesli ktos sie nad kupnem dodatku h&m albo imprezy - nie kupujcie. szkoda kasy.
szkoda wydawac w sumie ponad 50zl na te kilka przedmiotow. duzo fajniesze akcesoria i ciuszki znajdzie sie na necie [wiem, chociaz poszukiwania zaczelam stosunkowo niedawno]. bez sklepu h&m tez sie da grac, a powiedzcie, czy az tak czesto odwiedzacie parcele publiczne, ze sie nie bedziecie mogli obejsc bez dodatkowej?

mam oba te dodatki i wydaje mi sie, ze sa przereklamowane. ale moze to tylko mi sie tak wydaje, bo juz stara jestem :P

Darlene
11.06.2007, 11:51
jesli ktos sie nad kupnem dodatku h&m albo imprezy - nie kupujcie. szkoda kasy.
szkoda wydawac w sumie ponad 50zl na te kilka przedmiotow.

Kupiłaś za ponad 50zł ?
Trzeba było poczekać.
Nie długo pewnie będą za max.25zł ;]

mabda
11.06.2007, 14:50
czytaj dokladniej: napisalam W SUMIE za ponad 50zl. i h&m i impreza. razem. lacznie

semus
11.06.2007, 15:19
kto wie jak sie robi wybieg w the sims 2 H&M?? Trzeba wybrac jakas opcje czy co??

Darlene
12.06.2007, 07:21
Mabda - Sorry,nie doczytałam Xd
__
Mam takie pytania:
Czy to prawda,że w modzie z h&m nie można
robić pokazów ? I czy to prawda,że dochodzi ok.180 ubrań ? O_O

Alatáriël
12.06.2007, 17:30
O co chodzi z tymi wybiegami i pokazami?

Justa95
12.06.2007, 19:27
Wybieg i pokaz:
http://thesims2.ea.com/images/about/sp5_screenshots/screenshot_1_big.jpg
http://thesims2.ea.com/images/about/sp5_screenshots/screenshot_2_big.jpg
http://thesims2.ea.com/images/about/sp5_screenshots/screenshot_10_big.jpg

Ze strony H&M można pobrać jedno darmowe ubranie ~KLIK~ (http://www.hm.com/pl/inspiration__fashion.nhtml#thesims)
(Aby pobrać dodatek wystarczy kliknąć na simy, później na DOWNLOAD i znowu na DOWNLOAD)

Świt
12.06.2007, 20:42
ten "wybieg" to zwykły podest

semus
12.06.2007, 21:26
tak ale te simy po nim chodza i robia minki a jest nawet publicznosc ktora klaszcze... a poza tym byla mowa o tych wybiegach glownie. Ja nie moge znalesc tej opcji w grze wie ktos jak to zrobic. Sam wybieg wiem jak zbudowac ale jak zrobic pokaz??

semus
12.06.2007, 23:12
Hmm widac nikt mi pomoc nie chce. Słabiutkie to forum

Darlene
13.06.2007, 09:58
Może pomóż sobie ściągając flaminga
z neta z którego pomocą simowie mogą chodzić
różnie, robić miny itp. ;)
Jak znajdę do niego link to podrzucę...

krolik1995
04.07.2007, 11:27
Robimy własny pokaz mody z Modą z H&M!
Prowadzenie pokazów mody na swoim własnym wybiegu jest ekscytujące ale jest przy tym dużo pracy! Nie myślisz chyba że mógłbyś kliknąć na wybieg i wszystko zrobi się samo, nieprawdaż? Zaprezentuje Wam jak to zrobić


Budowa wybiegu

Wybiegi to nic innego jak podwyższone sceny. Można je zbudować wybierając w panelu budowy narzędzie do tworzenia półpięter

Można zbudować je tak samo jak budujemy ganek albo patio. Upewnij się tylko czego użyjesz zanim zbudujesz ten wybieg i jak go zbudujesz - zaplanuj jego kształt. Modelki potrzebują mniej przestrzeni, zespoły muzyczne więcej.

Możesz wybrać wszystkie dostępne schody aby wejść na scenę. Można tez wybrać specjalne światła sceniczne znajdujące się w trybie budowy dział ogrodzenia. Można używać wszystkich rodzajów tapet i pokryć podłogi.

Można tez ustawić z tyłu sceny kurtynę za którą modelki będą się przebierały.


Użycie wybiegu

Pamiętaj że wybieg nie jest działającym obiektem (żadna akcja nie łączy się z nim), jest to tylko opcja budowy, która może Ci pomóc z stworzyć doskonały wybieg.

Stworzenie pokazu jest to praca ręczna ale nie jest skomplikowana.

* Ustaw Simy z tyłu sceny.
* Ustaw je na samym brzegu sceny po środku.
* Wybierz opcja aby Sim szedł wzdłuż wybiegu - kliknij na koniec wybiegu i wybierz opcje "Podejdź tutaj" (Zobacz obrazek)
* Zrób kilka fotek /można tez nakręcić krótki film/ (Zobacz obrazek)
* Każ Simowi wrócić z powrotem i zejść ze sceny.

Wyłącz wolna wolę Sima - pozwoli Ci to zrobić lepsze ujęcia.

Ten wybieg nie da Ci możliwości specjalnych stylów chodzenia ani pozowania ale sprawdza się w fotostory. Można też użyć wybiegu aby zaprezentować swój zespól muzyczny.

Jednakże można zastosować hack tzw. flaminga , który umożliwia różne style chodzenia. Oczywiście pokaz będzie bardziej interesujący jeśli wystąpi w nim kilka Simowych modelek.



:con: :con: :con: :con: :con: :con: :con: :con: :con: :con: :con: :con:

psujka
06.07.2007, 17:47
A ja mam duży problem z wpisaniem kodu w The Sims 2 Moda H&M ponieważ w mojim kodzie trzeba wpisać literę Ż z kreską zamiast kropki [poziomo] jak ktoż ma tą literę niech ją wpisze .

Darlene
06.07.2007, 17:56
Ź = X+Alt

<wiadomośćwydłużonadoznakówdziesięciu>

psujka
06.07.2007, 17:58
to nie ź . Ż tylko musi miec kreskę

miracle
08.07.2007, 13:39
Impreza... Nie robie imprez, bo mi sie nie chce :) Ale ostatnio kupiłam sobie Moda z H&M i jest całkiem fajne. 65 nowych kreacji czy jakoś tak :)

Sylvanna
09.07.2007, 08:41
A ja mam duży problem z wpisaniem kodu w The Sims 2 Moda H&M ponieważ w mojim kodzie trzeba wpisać literę Ż z kreską zamiast kropki [poziomo] jak ktoż ma tą literę niech ją wpisze .
Spróbuj wpisać "Z". Ja też w którymś miałam Z z kreską, a okazało się, że to po prostu Z (kreseczką odróżniają "Z"od 2; tak jak zero od litery O).

Jupiter
20.07.2007, 12:41
Zapowiada się, że zrobią jeszcze jeden ciuchowy stuff pack http://videoeta.com/week_games.html?when=16 Sims 2 Teen Style Stuf

ilowia
20.07.2007, 16:18
ej mam pytanie co do dodatku H&M...czy można rozbic pokazy mode tak jak jest to pokazane na odwrocie pudelka????

Idil
11.08.2007, 18:33
Można, ale podobno sim może się tylko przejść po podwyższeniu nie ma takich opcji jak w the Sims Gwiazda .

A mi wyskakuje błąd i nie mogę zainstalować :con:

Poziomka
19.11.2007, 13:12
Mam te dodatki:D

xD

kaniuch
29.12.2007, 12:24
Troche głupie i bez sęsu robią się te Mini packi
jak to bez sensu dodatki? na czymś muszą zarabiać :P swoją drogą, te simsy to żyła złota, jak nam się to już znudzi to będzie się tym rajcować następne pokolenie. Jak dla mnie jednak to simsy umarły razem z "na studiach". Mam większość dodatków i czytałam recenzje, to wszystko jest już na siłę. Żaden dodatek nie przyniósł przełomu - no, może oprócz czterech pór roku. Nawet na zwierzakach się zawiodłam. Nie mam też jeszcze Podróży, ale i to ponoć nie było nic wielkiego. A the sims 3? To już jest moim zdaniem przegięcie...

Nikol112
01.01.2008, 10:53
MAM MODE Z H&M i jest dużo ciuszków. Mi się one podobają i to nawet bardzo oprocz takich sukienek ale nie przeszkadzaja mi one wiec nie mam sie czego czepiac. Ale to nie jest moj problem,wiec jak juz wspomnialam to mam mode z H&M ale nie wiem jak isc na wybieg jak ogladac te modelki czy modelow,a jak daje odladaj na kurtyne to oglada kurtyne!!!!! Mam jeszcze jedno pytanko czy jak mam simke to ona moze byc ta modelka i występować na tym wybiegu ?????? PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ I Z GORY DZIEKI !!!!!!!!!!!!!!! MAM MODE Z H&M OD WCZORAJ !!!!!!!!!!

Kobek1996
16.10.2008, 11:20
Mam problem. Zainstalowałam dodatek do The sims "Impreza" gdy włączam ikonke pojawia mi sie normalnie to białe tło itp. a nagle komunikat ze uruchomiona zostala niewlasciwa wersja gry prosze uruchomic the sims 2 moda z h&m ? O co chodzi ?

Searle
16.10.2008, 13:08
Urychamiaj z najnowszego dodatku do The Sims 2, jaki wyszedł, czyli np Osiedlowe Życie

legolas
16.10.2008, 14:43
Searle chodziło o to ,że jesli ma simsy Moda z H&M a jest nowsza niż impreza to ma uruchamiać na tym :)

Björk
16.10.2008, 15:38
OK.
A Impreza wyszła później niż H&M? Wydawało mi się, że HAM był pierwszy?

legolas
16.10.2008, 16:58
Impreza i potem H&M Wiec uruchami się na H&M

Hefalump
25.10.2008, 11:04
Co powiecie na ten dodatek?Dobry czy zły?

Moim zdaniem jak każdy inny dodatek jest fajny.Spodobało mi się najbardziej to ze jest tyle nowych tortów.A wam co się spodobało?

ultraviolence
25.10.2008, 13:30
Ja uważam, że bardzo dobry. Podoba mi się, że jest wiele nowych obiektów do stworzenia fajnej imprezy. Najlepsze jest to, że można stworzyć ładny, imprezowy zestawik w pasujących do siebie barwach :D Osobiście nie wyobrażam sobie stworzenia simowego party bez tego mini-packa.

Ilona-Milka-simka
25.10.2008, 13:34
bardzo fajny szczególnie mi się podobają suknie

Coca-Cola
15.11.2008, 17:13
Jak lubisz robić śluby w The Sims to spoko, kup. Jak nie to starta kasy! Serio, zależy od twoich potrzeb!

dżin.
28.11.2008, 22:21
ja imprezę chyba dostanę na urodziny

dżin.
11.12.2008, 15:30
I stało się tak jak mówiłem dostałem Imprezę na urodzinki!!!!!!!Od siostry

JBronkar
11.12.2008, 15:52
Mam pytanie, czy ta akcesoria jest fajna? Bo mam zamiar kupić.

dżin.
11.12.2008, 16:02
Jeszcze nie włączałem, ale na pewno są super, zaraz sprawdzę
Kup sobie!!

Gio
28.12.2008, 13:35
A dokładniej co się dzieje? Coś wyskakuje?

doman145
29.12.2008, 14:59
Przede wszystkim jeśli lubisz imprezy to kup te akcesoria. Jeśli nie masz nocnego życia to polecam The Sims 2 - Double Deluxe (3 w jednym)

-The Sims Oryginał
-The Sims Nocne Życie
-The Sims Impreza

Tenebris
06.07.2014, 11:37
Odświeżam ;). Świetny dodatek bardzo mi się podobają nowe obiekty. Same przyjęcia może nie są takie fajne jak ma się tylko podstawę i ten dodatek, ale nie jest tak źle ;). Czas przyjęcia powinien być jeszcze dłuższy np. wesela.