PDA

Zobacz pełną wersję : Miasto Abra Kadabra


Kondzio
09.03.2004, 18:27
Czy w mieście Abra Kadabra mogą sprzedawać odrazu wszystkie składniki a nie karzdy składnik gdzie indziej :( super by było jakby odrazu w jednym mieście
dlatego ani razu nie puściłem czaru bo niewiem gdzie zdobyć wszystkie składniki <_<













Pozdrawiam: Kondzio

Slephi
10.03.2004, 14:59
Ja wole jeżdzić po miastach bo inaczej było by to troszke nudne :D

agatka678
10.03.2004, 15:47
Właśnie oto chodzi żeby się nie nudziło.Głupio by było gdyby składniki znajdowały się w jednym miejscu i byłe łatwe do zdobycia.

psiulka
10.03.2004, 17:08
Ja zawsze daje wszystkich sprzedawców do jednej miejscowości i nie musze nigdzie chodzić!!! :) :) :unsure:

Wampirencja
10.03.2004, 20:54
Poza tym niektóre składniki można tylko wygrać grając ze sprzedawcą (podoba mi się!), a niektóre kupić nawet na Starówce (jak się ma Zwierzaki, of course). Ale moim ulubionym zajęciem jest wspinanie się po łodydze fasoli i opcja "ukradnij fasolki" ^_____________^

MaRtAaA
11.03.2004, 14:31
A ja najbardziej lubię sama tworzyć miasteczko... Wtedy mogę tam wszystko na raz upchnąć i jest git... :D Nie muszę nigdzie indziej jeździć bo wszystko mam na mieejscu... :D

Ewelina_
11.03.2004, 14:45
Originally posted by Kondzio@Mar 9 2004, 07:27 PM
Czy w mieście Abra Kadabra mogą sprzedawać odrazu wszystkie składniki a nie karzdy składnik gdzie indziej :( super by było jakby odrazu w jednym mieście
dlatego ani razu nie puściłem czaru bo niewiem gdzie zdobyć wszystkie składniki <_<













Pozdrawiam: Kondzio
Jeśli nie chcesz jeździć tam i spowrotem to wybuduj własną parcelę w Abrakadabrowie z potrzebnymi rzeczmi ...

..::marta::..
11.03.2004, 20:38
Jeśli nie chcesz jeździć, to można wybudować własną parcelę i tam wszystko umieścić, ale tak jest nudniej... <_<

Kamcia
12.03.2004, 14:04
W jednym miejscu nie ma wszystkiego, wszędzie jest cos innego jeśli chcesz mnieć wszystko w jednym miejscu to albo wyrabiaj własne w domu, albo wybuduj własne miasto i tam wszystko daj.

Kubeczek
13.03.2004, 15:08
Originally posted by Wampirencja@Mar 10 2004, 09:54 PM
Poza tym niektóre składniki można tylko wygrać grając ze sprzedawcą (podoba mi się!), a niektóre kupić nawet na Starówce (jak się ma Zwierzaki, of course). Ale moim ulubionym zajęciem jest wspinanie się po łodydze fasoli i opcja "ukradnij fasolki" ^_____________^
Mi fasola urosła większa od domu i nigdy nie ma takiej opcji jak ukradnij fasolki

Czajniczek
13.03.2004, 15:50
Bo najpierw musisz kliknąć na fasolę i wyskoczy opcja wspinaj się! A mam takie pytanie. Jeśli ktoś nie ma gwiazdy i zwierzaków to jak ma zdobyć czarne róże i łapówkę? A może w ogóle nie ma tych zaklęć? Bo po co, nie masz psa nie możesz być gwiazdą... :ph34r: