PDA

Zobacz pełną wersję : Natrętny Sim?Uśmierć go!


_czarna_mamba_
19.03.2007, 22:18
Może ta instrukcja nie bardzo wam się spodoba,ale znalazłam pewną osobę na forum,która też uśmierca swoich simów.Poza tym to jest teraz jakaś moda na uśmiercanie,bo moi koledzy w szkole ciągle mnie się pytają jak usmiercic sima xD No to postanowiłam,że napiszę wam instrukcję...

---

To jest proste i wszystko mozna wykonać baaaardzo szybko.Wykonajcie po kolei czynności:

gdy wejdziemy do rodziny,w której mieszka natrętny sim:

a) shift+ctrl+c - wywołamy przez to okno konsoli
b) wpiszmy w nie kod boolprop testingcheatsenabled true
c) kliknijmy ''sobą'' na sima,czyli wybierzmy jego portret a następnie mając przytrzymany shift kliknijmy na sima.Pojawią nam się nowe opcje,wybierzmy ''Make vampir''
d) sim przeistoczy się w wampira
e) wystawmy go na światło dzienne
f) wywołajmy okno konsoli i wpiszmy kod moveObjects on - w ten sposób usuńmy drzwi,którymi simy wchodzą do mieszkania (chodzi o to,aby sim-wampir wystawiony na słońce nie mógł wejśc do środka)
g) poczekajmy aż sim-wampir spali się na słońcu

No i tak oto pozbędziemy się intruza :) Myśle,że zainteresowanym pomogłam :) Bardzo proszę,wydawajcie opinie na temat tego poradniczka :)

Alatáriël
20.03.2007, 10:44
Pomysłowy sposób ^^
Zawsze można wywołać też ten... eee... nie wiem czy to był nagrobek czy coś, też tym kodem, ale wtedy jest duuużo opcji, w jaki sposób sim ma umrzeć : ) Niech ktoś napisze, jaka to opcja, bo niestety - nie pamiętam -_-'

_czarna_mamba_
20.03.2007, 12:12
jeżeli już wpiszemy ten kod boolprop... i klikniemy trzymając shift na sima to możemy też wybrac opjcę ''Kill...'' i nie pamietam co po niej.ale wole zrobić wampa ^^

Rocket
21.03.2007, 23:16
Pomysłowy sposób ^^
Zawsze można wywołać też ten... eee... nie wiem czy to był nagrobek czy coś, też tym kodem, ale wtedy jest duuużo opcji, w jaki sposób sim ma umrzeć : ) Niech ktoś napisze, jaka to opcja, bo niestety - nie pamiętam -_-'

No więc wpisujesz boolProp testingCheatsEnabled true. Klikasz z shiftem na sima (niekoniecznie tego który ma kopnąć w kalendarz) i wybierasz spawn, a potem Rodney's death creator. Wyskakuje Ci taki grób i tam jest wiele opcji służących do pozbycia się sima. A z tym kill to jest tylko jedna opcja: die by flies. Wtedy sima atakuje rój much i też ginie. Ja zawsze przed śmiercia ustawiam wskaźnik aspiracji na max, bo się takie ładne groby robią :D

Maadzialenaaa
25.03.2007, 18:40
Ale Wampir jest też w samej dwójce??

Rocket
25.03.2007, 21:59
Ale Wampir jest też w samej dwójce??
Niestety nie, musisz mieć Nocne Życie.

Rider41
11.04.2007, 12:37
lol to ja mam na to lepszy sposób i bez kodow zaprosic do siebie ta osobe poczekac az wejdzie do basenu i skasowac drabinki z ktorych mozna wyjsc z basenu bardzo dobry sposob i wole go bardziej niz na kodach ;]

Fraise
18.07.2007, 12:51
Można jakoś wymazać z pamięci śmierć jakiegoś sima.? Albo,żeby zabić jakiegoś "bez echa",żeby nikt o tym nie wiedział i się nie skapnął.? ;P

Eámanë
18.07.2007, 17:02
Można wymazać każdą rzecz ze wspomnień za pomocą programu SimPE ;) W punkcie 7 i 8 tego poradnika (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=35247) jest napisane, jak to zrobić.