PDA

Zobacz pełną wersję : Duży dom państwa Crowl [BRAK ZDJĘĆ]


Natix
23.03.2007, 17:06
A oto mój drugi domek na forum.
Ten domek będzie w 1 odcinku ~~Życie Jessiky~~
Życze miłego oglądania.



----------------------------------------------------
Pozdro
Natix

Fizzly
24.03.2007, 00:22
Cóż... Ogólnie to pusto, smutno i bez wyrazu niestety. :(
bryła nieciekawa - zupełnie kwadratowa właściwie, dach też bez żadnych rewelacjii, wnętrza tak samo - zero inwencji jeśli chodzi o użycie ukośnych ścian - w całości dość zwyczajnie. Na podwórku kwadratowa sadzawka i balkonowe ogrodzenie dookoła działki. :con: Wnętrza - znów wszędzie "pastowane" podłogi odbijające przedmioty - używacie ich już WSZĘDZIE - przejadły mi się, a w sypialni odbierają klimat "przytulnego azylu", jakim powinna być sypialnia. Ogólnie w pokojach też troszkę pusto - np. obok plazmy w salonie - taki biedny kwiatek, róża... No i okna zastawione komodą w salonie - OMG! :con: Na zewnątrz jeszcze te drzewa tak upchane... :con: Biały dom z czarnym dachem - strasznie smutny. No i te meble z internetu nie najlepszej klasy - takie bryły ociosane - nie mój klimat. Niestety nie podoba mi się, ale nie zniechęcaj się. :)

dominika
24.03.2007, 01:28
Ten domek mi się nie podoba niestety Natix musisz się troszeczkę bardziej postarać.W salonie za dużo miejsca i przedmioty do siebie nie pasują wiec za to minus.Sypialnia Niny i Dariusza jeszcze w porządku ale reszta domu to naprawde wielki nie wypał 4/10.

The FerG
24.03.2007, 12:42
Troche za pusty :con:

Na podwórku nic nie ma ciekawego.Niepodoba mi się pokój Jessicy jest za drewniany jak na normalny dom :con: W salonie zrób inne panele.Kuchnia może być ;) ,ale dom nie pasuje do bohaterów

Za klocek 5/10
Za podwórko 4,5/10
W środku 6/10
Za dobranie kolorów 8/10
Za pomysł 3/10

Ogólna ocena 26,5/50 :con:

Ale nie jest tak żle :) ;)

Jutka6
24.03.2007, 13:52
Bryła dość prosta. Dziwnie wygląda biały dom z takimi brązowymi schodami. W kuchni nie podoba mi się, że coś(chyba kuchenka) wisi w powietrzu. W salonie jest bardzo pusto, szczególnie na ścianach. W pokoju Jessiky jest łóżko, które nie pasuje do reszty mebli. W drugim pokoju byłoby dobrze tylko ściany brzydkie lepsze byłyby delikatny róż. Ogród to dużo drzew i nic ciekawego. Tylko ten staw wygląda jakoś ładnie. 5/10
A tak ogólnie to dlaczego nie ma zdjęć wszystkich pomieszczeń?

Kenji
24.03.2007, 19:19
Po pierwsze...jakość zdjęć...:|
z tego co zobaczyłam to taki średni ten dom...
4/10