PDA

Zobacz pełną wersję : Dom "Plaaks" [BRAK ZDJĘĆ]


ulmille
24.03.2007, 20:38
Ciepły, wygodny, nowoczesny- tak w trzech słowach można opisać Plaaks'a, kolejny dom z serii Modern Living. Utrzymane w brązowo-beżowej tonacji nowoczesne wnętrze doskonale komponuje się z prostą i smukłą bryłą budynku. Funkcjonalnie rozplanowane pomieszczenia ułatwiają komunikację wewnątrz domu.

Plaaks jest częścią projektu Las Vegas Forum.Sims2Design.pl
Spis pomieszczeń:

Salon z kuchnią
Gabinet
Łazienka
WC (2)
Sypialnia główna
Sypialnia

Cena: ok.75 tys. Simoleanów



Pozdrawiam:
Ulmille

Akmiss
25.03.2007, 10:18
Co tu dużo gadać. Śliczny Ulmille , jak wszystkie Twoje domki :D
10/10

POzdrawiam

szynszylam
25.03.2007, 10:30
Brawo...Pierwszy nowoczesny dom o ciekawym wyglądzie. Wnętrze stonowane, meble odpowiednio dobrane do kolorystyki pokoju. Jednak czegoś mi brakuje...może ogród? Ale i tak daje 6/10.

rosex
25.03.2007, 11:18
Muszę powiedzieć, że tak średnio mi się podoba.
Bryła ciekawa, ale nie przypadła mi do gustu, jest zbyt wymyślna. Irytuje mnie ten chodnik na zewnątrz, który do niczego mi nie pasuje, a jeszcze gorzej wygląda ten parkiet z tyłu. Później wszystko w miarę w porządku. Nie podobają mi się płytki w łazience i meble w biurze. Sypialnie ok.
Tak więc 5/10.

kornelia911
25.03.2007, 12:55
Nie wstydzisz się tego czegoś dawać na forum?

ulmille
25.03.2007, 13:02
Nie nie wstydzę się. Wstyd mi jest tylko wtedy kiedy takie osoby jak ty logują sie na forum. Ale to już chyba niedługo potrwa mając na uwadzę czerwony kwadracik przy twoim nicku.
Pozdrawiam:
Ulmille

Edit:Dom z założenia miał być praktycznie bez dodatków z internetu bo będzie do ściągnięcia na SimsWeb. Bez sensu jest dawanie ogromnej ilości nieredystrybucyjnych dodatków jak i tak nie moża ich załączać do domów. (kiedyś własnie tak robiłem-same dodatki z neta i nie poczyszczone pakiety do ściągania). Ogród jest urządzony(widać to na jednym ze zdjęć) poprstu dałem tutaj starsze fotki bez ogrodu.

gorzka_zemsta
25.03.2007, 13:15
Nie podoba mi się ten parkiet przed domem i podłoga w łazience ,a łóżko w II sypialni jakoś nie pasuje mi do reszty pokoju.
Tak poza tym to ładnie (;
7/10

vanity
25.03.2007, 13:37
No jak wiesz jestem wielka fanka twoich cudnych domow, ale z przykroscia musze stwierdzic, ze ten mi sie nie podoba :( Bryla jest bardzo fajna, oryginalna, parkiet z tylu domu nie pasuje moim zdaniem do niczego, brakuje ogrodu, ale w sumie to dom na pustyni, wiec wybacze :P

Wnetrza tez mi sie nie podobaja, wiekszosc mebli jest maxisowka, a ja tego nie lubie. Jednak to tez wybacze, bo meble sa dobrane dobrze, tak samo jak podlogi i sciany.
Do gabinetu nie pasuje moim zdaniem to jasne biurko i krzeslo. Lazienka nawet fajna, ale podloge bym zmienila. W sypialni pomysl z ceglami mi sie nie podoba, jakos mi to nie pasuje. II sypialnia w ogóle mi sie nie podoba, jedynie te zaslony na okna sa fajne.
No coz musze powiedziec, ze to chyba twoj najgorszy z dotad pokazywanych na forum domkow. Daje tylko 5/10

BTW: kornelia911:
Nie wstydzisz się tego czegoś dawać na forum?Ty sie powinnas wtydzic swojej glupoty :)

Kenji
25.03.2007, 14:45
No niezły choć widziałam lepsze xD
7/10

kornelia911
25.03.2007, 17:37
Nie nie wstydzę się. Wstyd mi jest tylko wtedy kiedy takie osoby jak ty logują sie na forum. Ale to już chyba niedługo potrwa mając na uwadzę czerwony kwadracik przy twoim nicku.
Pozdrawiam:
Ulmille


Och to naprawde straszne ,że mam czerwony kwadracik!Tak!Och tak!To naprawde widać,ze jestem taka głupia i nie powinnam logować sie na forum!Och tak,na prawde och tak! Tylko,że wstydzisz sie ,że np.gorzka_zemsta jest zalogowana na tym forum ,bo też ma czerwony kwadracik taK jak ja?
Buheheheh..pomyśl zanim napiszesz.
Dom mi sie po prostu nie podoba.W ogole robisz okropne domki,wcale mi sie nie podobaja.Są albo za nowoczesne,albo za starodawne.


BTW: Ty sie powinnas wtydzic swojej glupoty :)

Doprawdy?
Och to bardzo miłe z twojej strony.Wiem,że jestem głupia i szalona ^^ :)

Kenji
25.03.2007, 19:31
niewiem za co gorzka_zemsta dostała czerwony kwadracik...to jej sprawa...ale co do twojego czerwonego kwadracika przy nicku to chyba wszyscy wiedzą za co...
wracając do tematu...czy mówiam już że domek jest przecudowny?! xD

Maadzialenaaa
25.03.2007, 21:16
Bryła w kit... sypialnie bez wyrazu (jak dla mnie bez wyrazu) a poza tym nie ma ogrodu :O 7.6/10 B)

kornelia911
05.04.2007, 10:24
jak mowilam,domek brzydki.
a co mnie sie czepiasz za czerwony kwadracik?mam go calkiem za co innego niz myslisz.A ty tez mam czerw. kwadracik więc?

ulmille
05.04.2007, 10:30
Ok, podmieniłem zdjęcia i teraz są takie jakie być powinny ;-]
Pozdrawiam:
Ulmille

kornelia911
05.04.2007, 10:34
Ok, podmieniłem zdjęcia i teraz są takie jakie być powinny ;-]
Pozdrawiam:
Ulmille
To może teraz ocenie inaczej ,bo wtedy takie słonie były^^ z tych zdjęc

nie nie zmieniam oceny.heh jakoś mi sie nie podoba.nie lubie domow na 'pustyni'.

CoRnEliA :)
05.04.2007, 21:45
Dom moim zdaniem bez duszy i serca, taki prosty zwykly. 3 punkty za pomsył

rosex
06.04.2007, 11:55
No teraz to wygląda z deka ładniej, bo jest ten ogródek i w ogóle. Ale nadal się będę czepiać bryły xd.
BTW
Och to bardzo miłe z twojej strony.Wiem,że jestem głupia i szalona ^^ :)
Przynajmniej dziewczyna zdaje sobie z tego sprawę xd.

ulmille
11.04.2007, 20:21
Od dzisiaj można ściągnąć ten dom - o tutaj (http://forum.simsweb.pl/showthread.php?t=11921)
Pozdrawiam:
Ulmille

Kuba xD
11.04.2007, 20:35
Hmmm... Szczerze to nie podoba mi się, ta ścieżka i podłoga w domu sa brzydkie. Bryła taka dziwna i nienaturala jakas, a w srodku... nie mój styl. Po za tym na pewno nie uwazam ten dom za ciepły. 5/10

Aha i zgadzam sie, ze dom bez duszy i serca, zupelnie pusty...

dagusta
20.04.2007, 18:21
Szczerze powiedziawszy to ty nie robisz takich pięknych domów.W ogóle nie ma tutaj ogrodu.Jedynie co to dałeś basen nic po za tym.Nie podobają mi się meble w "salonie" nie pasuje tam czerwień.Niestety ale daję 6/10

ulmille
20.04.2007, 18:47
Szczerze powiedziawszy to ty nie robisz takich pięknych domów.W ogóle nie ma tutaj ogrodu.Jedynie co to dałeś basen nic po za tym.Nie podobają mi się meble w "salonie" nie pasuje tam czerwień.Niestety ale daję 6/10

A czy ja kiedykolwiek napisałem gdzieś "tak ja mam najlepsze domy i tylko one się liczą, reszta to kicz i wiocha"? Jak to proszę o dowody bo już często słyszałem podobne zarzuty. A za ocenę dziękuję.
Pozdrawiam:
Ulmille

dagusta
20.04.2007, 19:13
po prostu odnoszę takie wrażenie. ;p również pozdrawiaam.

Babajaga
19.05.2007, 07:18
Podoba mi się ten domek lubię nowoczesne wnętrza i bryły :P Chociaż przydałby się ogródek. Brakuje mi czegoś wewnątrz może więcej świecidełek :P

Moja ocenka:
Na zewnątrz: bardzo dobry +
Wewnątrz: bardzo dobry

Powerpuff_Girl_xD
19.05.2007, 11:53
Uroczy domek.;]
Meble i wystrój wnętrz jest ok.;]
Za to bryła jest, bez urazy, okropna.
Ogólnie daje 8/10.;D
Pzdr;*

Camilla's Dark Side
28.05.2007, 22:13
Ladne, ladne..
Nie podoba mi sie jednak..
http://img264.imageshack.us/img264/3824/10jpglm4xd4.png
Ogromna biala sciana i dziury w tej ogromnej bialej scianie :o
Nie zgadzam sie z kazdym kto mowi ze bryla jest do dupy, moim zdaniem jest piekna i bardzo oryginalna. A oryginalnosc to to co tworzy dobrego artyste. (chyba :D)
Biale krzeslo do komputera w sypialni (chyba?) nie pasuje to reszty. Za domem, przy basenie, jest pusty chodnik :( 75 tys. simleonow bylo na dom a na jakies krzeselka nie starczylo? Z przodu tez jaki duzy pusty chodnik..
Pozdrowienia,
~Kamila

@Powerpuff Girl xD: Bryla Noir Papillon jest ladniejsza od tej ze tam 10/10? Chyba nie :(
No ale to twoja opinia.. nie wnikam ;)
Tylko lubie sie przyczepiac :P

V235
30.05.2007, 10:05
gdzie go można ściągnąć?

ulmille
30.05.2007, 10:56
Dom można ściągnąć na SimsWeb w dziale Las Vegas lub jeśli wolicie na ModTheSims2 w dziale parcele (lots). W wyszukiwarkę wpiszcie ulmille to wyskoczą wam moje domy. Będzie tam również Plaaks.
Pozdrawiam:
Ulmille