PDA

Zobacz pełną wersję : Wiejski azyl (Prawie jak wieś) [BRAK ZDJĘĆ]


szynszylam
25.03.2007, 11:23
Ten dom to metamorfoza jednego domów z maxsisa. Wiem że przez moją krytykę oceny będą niskie. Sam twierdze że jest to jeden z moich mniej udanych domów. Jednak chce udowodnić że ze zwykłych mebli też można coś zrobić a nie tylko ściągnietych z internetu. Może pojawić się tyko kilka rzeczy z neta.



To wszystko. Oceniajcie!

wildthing
25.03.2007, 11:58
wgraj zdjecie/zdjecia na jakis serwer i potem wrzuc linki, np
www.imageshack.us
www.************
www.imagic.pl

szynszylam
25.03.2007, 12:20
Dobrze już są. Proszę o ocenę.

ulmille
25.03.2007, 12:37
Mhmm...no cóż mówiłeś, że ja nic nie zmieniłem w Europ. Kamienicy ale ty tylko przemalowałeś ten dom. Wielkiego szyku i klasy wewnątrz też nie widzę. Wiejsko raczej też nie jest (no chyba że wewnątrz). Wywaliłbym te kolumny z przed domu bo kiepsko wyglądają. Ogólnie nic specjalnego.
Ocena 4/10
Ulmille

Edit:Żeby było jasne to nigdy nie oceniam domu ze względu na jego twórcę. Wiec proszę mnie nie posądzać o jakieś "dziwne" zagrania. Poprostu jak coś nie jest jakoś szczególnie interesujące nie daje wysokich ocen.

szynszylam
25.03.2007, 12:41
Nie martw się przebudowę Europejskiej Kamienicy też dam. A gdybyś przeczytał wstęp to byś zobaczył takie słowo metamorfoza ! A i tak wiedziałem że dasz mi nisko, ale dziękuje.

kornelia911
25.03.2007, 12:51
Nie martw się przebudowę Europejskiej Kamienicy też dam. A gdybyś przeczytał wstęp to byś zobaczył takie słowo metamorfoza ! A i tak wiedziałem że dasz mi nisko, ale dziękuje.
Ulmille zawsze daje niskie oceny :wacko: Miśli,że jest najlepszy-myli się.

Mi się ten 'domek' podoba.. coś mi jednak nie pasuje..
ale podoba mi się.Jak dla mnie jest 'wiejski' ;) 8,5/10 :)

vanity
25.03.2007, 13:46
Ulmille zawsze daje niskie oceny :wacko: Miśli,że jest najlepszy-myli się.

Daje niskie oceny, bo mu sie nie podaba, jego zdanie i jest najlepszy...Pokaz swoj dom to moze zmienie zdanie...choc watpie xD
No dobra co do domu to z zewnatrz przypomina mi jeden z domow z Wisteria Lane, czyli z filmu "Gotowe na wszystko", ogólnie ogrod mi sie bardzo podoba.
Jednak wenatrz jest okropnie....tzn wszystkiego nawalone, za duzo tego wszystkiego, az glowa boli!
W kuchni jest dywan...ale po co? Beznadziejnie to wyglada :/ Sypialnia jakas taka przeslodzona, lazienka jest brzydka....ten dom kojarzy mi sie z takim wlasnie domem wiejskiej baby, czy ciotki samotnej...xD Daje 5/10 bo z zewnatrz jest w miare fajny.

Kenji
25.03.2007, 14:50
no gdyby to nie była metemorfoza to ocena byłaby wysoka...ale skoro bryła była gotowa to obniżam bo nic nie zmieniłeś...ale domek ma taki przyjemny wiejski klimat
6/10