PDA

Zobacz pełną wersję : "Europejska Kamienica" by szynszylam [BRAK ZDJĘĆ]


szynszylam
26.03.2007, 17:27
W odpowiedzi na rzucone przez Ulmille wyzwanie mam zaszczyt zaprezentować całkowitą przebudowę Europejskiej Kamienicy. Moim celem była zamiana małego, surowego domu w luksusowy apartament. Wnętrze zawiera wiele stylów architektonicznych. Dom posiada klasę i jest wygodny. Ogród dosyć nietypowy lecz idealny do podziwiania i odpoczynku na trawie. Proszę o oceny.



To wszystko, proszę oceniać.

Akmiss
26.03.2007, 19:46
No nawet fajny , ale troszkę pomieszane style. ;) Mimo to 8/10 :)

szynszylam
26.03.2007, 20:27
Może ktoś jeszcze skomentuje?

Alatáriël
26.03.2007, 20:54
Domek bardzo ładny ^^ Troszeczkę pomieszane style, w jednym pokoju drewniano, w drugim bardziej nowowcześnie xD Ale spox :) 8,5/10

Kuba xD
26.03.2007, 21:27
A mi sie nie podoba. Ogrod bardziej cmentarz przypomina, a wnetrze to raz zamek z XV w. a raz nowoczesny pokoj nastolatka. w łazience chyba mozna sie zabic, bo nic nie widac, czarno jak pod ziemia. Nie podoba mi sie. 2/10

Darlene
26.03.2007, 21:31
Mi również średnio się podoba. Z zewnątrz - a owszem. Bardzo ładnie. Ale za to w środku... Za duża mieszanka stylów jak dla mnie. Lecz nie jest źle :) Pozdrawiam

vanity
26.03.2007, 22:07
O boshe! A to to co jest? :/ Pomieszane style, kolory scian i podlog zupelnie nie dobrane - zlewaja sie...ogrod...omg nawet nie skomentuje, a o co chodzi z ta figura na balkonie....to z zwenatrz jak kosciol wyglada.... :/

Wnetrze nie komentuje beznadziejnie dobrane meble, za ciemno, jest strasznie mroczno...Nie podoba mi sie w ogóle nie ocenie...lepiej nie...i wiesz co dodam tyle:
Jak mozesz oceniac inne domy, pisac, ze twoim do piet nie dorastaja....sory, ale nie masz talentu do tego, robisz zwykly syf...omg....wez to skasuj, bo se obciach robisz....

szynszylam
26.03.2007, 22:35
Obciach to ty robisz sobie tą wypowiedzią. Nie sztuka ściągnąć wszystkie meble z neta i poukładać je byle gdzie. Tapety są idealnie dobrane z podłogą. A gdy patrze się na inne domy to właśnie widzę brak jakiegokolwiek ogrodu. Każdy pokój ma inny styl ale każdy jest ładnie urządzony. Jeszcze w sprawie mebli, jakbyś nie zauważyła meble, tapety i podłogi są zawsze dobierane według danego stylu. Rzeźba jest dla ozdoby, a jeśli uważasz że to kościół to chyba nigdy nie widziałaś kościoła. xP .

P.S. Przeprasz wszytkich, których moje oceny mogły urazić.
Akmiss, 13_aga_13, Tsuki - dzięki za normalne oceny.
Dziękuje Ulmille ale ta rada już mi się nie przyda.

ulmille
26.03.2007, 22:41
Obciach to robi sobie każdy, kto wdaje się w tą bezsensowną rozmowę. Może kwestię który dom jest lepszy pozostawcie dla siebie. Trudno jest porównywać nowoczesny dom (by me) z domem jak ktoś zauważył wyglądającym jak kościół i ze srebrnym rycerzem przy wejściu. Także kółko wzajemnej adoracji (lub różańcowe jak kto woli) uważam za zamknięte. I mam nadzieję, że nie będziemy musieli oglądać kolejnych postów nie na temat.
Pozdrawiam:
Ulmille

Edit: No dobrze. Będe miał to już z głowy. Bryła prosta, taka ot sobie...dziwnie wyglądają te okna z przodu no ale skoro ci się podobają to spoko. Ta łazienka to chyba dla niewidomych jest...ciemno tam jak grobowcu. Ogólnie nie lubie mieszania styli a co dopiero aż tak wielkiego melanżu stylistycznego.
Ocena:5/10

Aha i mam jeszcze dla ciebie jedną wskazówkę...radziłbym ci na przyszłość nie wyskakiwać odrazu że tekstami typu "dom jest piękny i stylowy"- to powinni ocenić użytkownicy forum. Wiec takie słowa zostaw sam dla siebie. Jeśli faktycznie tak jest to użytkownicy to potwierdzą. :-]

Raisa
28.03.2007, 19:47
Widzę, że jest tu mały spór chodź nie sądzie, żeby Ulmille rzucał Ci wyzwanie. A dom chyba wystawiasz na forum, aby poznać opinię publiczną, a nie samemu go sobie oceniać:)

Moja ocena:
Wielkim minusem Twojej budowli są pomieszane w niej style, chodź sama w sobie jest udana.
Nie podoba mi sie bryła - prosta i klockowata. Plusa masz za pomysłowy ogród, niestety jest trochę pusty.
Wnętrza są ładnie urządzone. Gdzie, nie gdzie wieje pustkami np. w salonie. Nawiązując do salonu przydało by się trochę kontrastów, gdyż jest, aż mdło.
Podoba mi się jadalnia, jest stylowa i ładnie urządzona.
Na podstawie zdjęcia przedstawiającego kuchnię nie mogę jej dokładnie ocenić lecz przyznam, że tapeta dobrze dobrana do mebli.
Łazienka kompletnie odstaje od stylu domu. Znowu nie podoba mi się brak kontrastów, wszystko na czarno, a oprócz tego strasznie w niej pusto.
Gabinet jest urządzony jeszcze w innym stylu niż salon czy łazienka. Nie podoba mi się, ale przyznam, że dobrze utrzymana kolorystyka, tylko tapeta kompletnie mi nie pasuje.
Sypialnie - jedna i druga (zbytnio sie od siebie nie różnią) bardzo mi się podobają. Świetnie dobrane i ułożone meble.
Ogólnie udana produkcja, jednak wiele bym w niej zmieniła.
Pozdrawiam, Raisa:)

kornelia911
29.03.2007, 17:11
Obciach to robi sobie każdy, kto wdaje się w tą bezsensowną rozmowę. Może kwestię który dom jest lepszy pozostawcie dla siebie. Trudno jest porównywać nowoczesny dom (by me) z domem jak ktoś zauważył wyglądającym jak kościół i ze srebrnym rycerzem przy wejściu. Także kółko wzajemnej adoracji (lub różańcowe jak kto woli) uważam za zamknięte. I mam nadzieję, że nie będziemy musieli oglądać kolejnych postów nie na temat.
Pozdrawiam:
Ulmille

Edit: No dobrze. Będe miał to już z głowy. Bryła prosta, taka ot sobie...dziwnie wyglądają te okna z przodu no ale skoro ci się podobają to spoko. Ta łazienka to chyba dla niewidomych jest...ciemno tam jak grobowcu. Ogólnie nie lubie mieszania styli a co dopiero aż tak wielkiego melanżu stylistycznego.
Ocena:5/10

Aha i mam jeszcze dla ciebie jedną wskazówkę...radziłbym ci na przyszłość nie wyskakiwać odrazu że tekstami typu "dom jest piękny i stylowy"- to powinni ocenić użytkownicy forum. Wiec takie słowa zostaw sam dla siebie. Jeśli faktycznie tak jest to użytkownicy to potwierdzą. :-]
Ulmille zawsze się podniecasz swoimi domkami jakbyś był najlepszy,i jakby te domki były jakieś cudne;/ a to są tylko brzydkie,badziewne,okropne,bez szczypty piękna domy,a oryginalność?Oryginalny to ty nie jesteś.Każdy potrafi napchać dodatków z neta i zrobić taki domek.

Szynszylam-Przebudowa Europejskiej Kamienicy powiem,że Ci wyszła;) Bardziej właśnie pasuje taka bardziej starodawność ,bo sama nazwa mówi,że to nie jakiś nowoczesny domek:) Mnie sie podoba 9/10;)

Delivered
18.04.2007, 11:49
Szczeże? Niepodoba mi się.

The FerG
18.04.2007, 12:51
8/10 Ponieważ niepodobał mi się troszkę gabinet :smirk:

dagusta
21.04.2007, 13:43
Hmmm..Po tym jak obejrzałam ten domek odniosłam wrażenie,że nic dodać nic ująć.Bardzo ładnie wykonany,ale do takiego 'starodawnego,antycznego' stylu nie pasuje takie 'rajdowe auto'.Brzydka łazienka-jak w grobowcu.Nie podoba mi się trochę gabinet.Zewnątrz pięknie a wewnątrz mogło być lepiej. ;) Ogólna ocena, a niech będzie 7,5/10. ;PP

rogi_kalafior
19.11.2007, 12:42
gdy zobaczyłem zdjęcie nie wyglądało jak Europejska Kamienica tatoalna odmiana za to masz punkcik ;D ale łazienka to istny grobowiec sam lubie ciemne barwy ale to przesada a za dom 6/10

Elros
19.11.2007, 12:46
Zgadzam się z Ulimile dom wygląda jak kosciół i nie jest piękny tylko tragiczny :/ widać niebo na zdjęciach a dodatki słabo spasowane :/

szynszylam
24.11.2007, 09:14
Zgadzam się z Ulimile dom wygląda jak kosciół i nie jest piękny tylko tragiczny :/ widać niebo na zdjęciach a dodatki słabo spasowane :/
Ale TY nie OCENIASZ zdjęć tylko dom, ja nie ściągam obciachowego sufitu, który tylko przeszkadza!!! A jeśli tak bardzo podobają ci się jego domy to leć dać mu już 10000/10, bo widać że tylko to umiesz!

Elros
24.11.2007, 09:21
Ale TY nie OCENIASZ zdjęć tylko dom, ja nie ściągam obciachowego sufitu, który tylko przeszkadza!!! A jeśli tak bardzo podobają ci się jego domy to leć dać mu już 10000/10, bo widać że tylko to umiesz!



Lol..... Jeżeli twój dom za nic mi się nie podoba to z jakiej racji mam go ocenić np. 10/10 i twoja riposta jest naprawde denna....

szynszylam
24.11.2007, 15:54
Lol..... Jeżeli twój dom za nic mi się nie podoba to z jakiej racji mam go ocenić np. 10/10 i twoja riposta jest naprawde denna....

Twoja zaś jest beznadziejna... xP

mario
24.11.2007, 21:46
Zgadzam się z Adamem. Już jakieś fochy szynszylam stroisz. Mi również przeszkadza, że widać niebo na zdjęciach, bo to wszystko psuje. Poza tym każdy może oceniać to, co chce, a z tego, co zauważyłem, to Adam ocenił również dom. Napisał, że wygląda jak kościół i nie jest wcale piękny, a dodatki słabo spasowane. To chyba jest jakaś ocena domu, prawda? Z tego, co wyczytałem z wypowiedzi Adama, nie było wzmianki o tym, że Ulmille buduje lepsze domy i zawsze mu daje 10/10. Przyhamuj, proszę cię, bo tylko się ośmieszasz. Nikt nie może skrytykować twojego domu...? Brr, ja się boję. Nie będę oceniał już twoich dzieł, bo jeszcze mnie tu wyklniesz! B) Pewnie padało już to pytanie: zazdrościsz talentu ulmille'mu? Wygląda na to, że tak, bo często o nim wspominasz... Wyluzuj, stary. ;)

marandile
24.11.2007, 22:35
nawet podoba mi sie bryla i budynek, zaś nie podoba mi się wnętrze - jest moim zdaniem za malo dodatków z neta (ja rozumiem, że wolisz cleany, ale moim zdaniem aby robić cleany trzeba umieć właściwie dobierać dodatki), byłoby nawet ładnie, gdyby tylko podłoga nie zlewała sie ze scianami, pozatym nie dałeś prawie żadnego oświetlenia i kiepskie zdjęcia. Moja ocena: 5/10

mario
24.11.2007, 23:00
Moja pełna ocena:

Bryła: Nic szczególnego... Trochę zmieniłeś, ale ten styl jest fatalny! Taki średniowieczny, blee. :ohmy: Te obrzydliwe, ogromne okna wcale nie poprawiają sytuacji. Ja wiem, że ty myślisz, że to jest bardzo ładne i fajne, ale niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie podoba mi się, co zrobiłeś z tym domem. 3/10

Ogród: Prawda... cmentarz. Nikt dzisiaj nie preferuje takiego czegoś. W ogóle co robi ten mega nowoczesny samochód na podjeździe w takim staroświeckim otoczeniu? :O 1/10

Wnętrze: Na wstępie powiem, że zdjęcia są słabej jakości, małe, a w dodatku widać niebo - i to bardzo. Salon jest okropny! Meble są tak niezgrabnie rozmieszczone, w dodatku są takie obrzydliwe, że masakra. Jadalnia i kuchnia to samo. Chwalisz się, że meble i kolory ścian z podłogami są dopasowane i świetnie się komponują. Guzik prawda. Tragedia. Łazienka woła o pomstę do nieba! xP Mogłeś utrzymać chociaż jeden styl w całej chałupie, a tu proszę. Jak tylko się wychodzi z epoki średniowiecznej, w łazience wkraczamy w nowoczesność! :laugh: Gabinet jest kiepski. Pokrycie ścian jest fatalne. I dlaczego ta rzeźba biała jest tuż przy oknie? Źle to rozplanowałeś. Sypialnia już jest najlepsza, kolorystyka może być, ale kącik zwierzęcy w ogóle mi się nie podoba. Daję za wnętrze 2/10.

3/10
1/10
2/10
----
6/30, czyli 2/10.

UWAGI: Liczę się z tym, że zaraz od ciebie padną słowa, że moja krytyka nie jest konstruktywna. Mów, co chcesz, ale naprawdę mógłbyś chociaż normalnie przyjąć do serca, że komuś nie podoba się twoja praca. I mi się nie podoba. I tak jak już wcześniej ulmille wspomniał, to userzy mają ocenić dom, a nie ty słowami, że dom jest ładny itp.

Pozdrawiam, Désignér

tysiulek13
25.11.2007, 07:32
Całkiem nieźle, jednak dość niestarannie rozmieszczone meble, zwłaszcza w łazience.
Ocena tysiulek13: 8/10

LillyGreace
25.11.2007, 08:00
Nie jest w moim guście, ale widać, że kamienica była czasochłonna i utrzymana w wybranym przez Ciebie :) Wśród klasycznych mebli fajnie wkrada się nowoczesność. Jedynie łazienka budzi mój sprzeciw ale ogółem to 8,5/10 :))

kotopies
25.11.2007, 08:05
za duzo pomieszanych styli , a ta łazienka nic w niej nie widać i wogle jakiś ten domek taki nieprzyjemny.....ale nie jest tak źle 4/10

Sheep-y
25.11.2007, 09:02
Mi się za bardzo nie podoba... za dużo pomieszanych stylów... ale za to duży plus za maxisowskie meble :) nie przepadam za tymi z internetu :)
4/10

szynszylam
25.11.2007, 12:28
Moja pełna ocena:

Bryła: Nic szczególnego... Trochę zmieniłeś, ale ten styl jest fatalny! Taki średniowieczny, blee. :ohmy: Te obrzydliwe, ogromne okna wcale nie poprawiają sytuacji. Ja wiem, że ty myślisz, że to jest bardzo ładne i fajne, ale niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie podoba mi się, co zrobiłeś z tym domem. 3/10

Ogród: Prawda... cmentarz. Nikt dzisiaj nie preferuje takiego czegoś. W ogóle co robi ten mega nowoczesny samochód na podjeździe w takim staroświeckim otoczeniu? :O 1/10

Wnętrze: Na wstępie powiem, że zdjęcia są słabej jakości, małe, a w dodatku widać niebo - i to bardzo. Salon jest okropny! Meble są tak niezgrabnie rozmieszczone, w dodatku są takie obrzydliwe, że masakra. Jadalnia i kuchnia to samo. Chwalisz się, że meble i kolory ścian z podłogami są dopasowane i świetnie się komponują. Guzik prawda. Tragedia. Łazienka woła o pomstę do nieba! xP Mogłeś utrzymać chociaż jeden styl w całej chałupie, a tu proszę. Jak tylko się wychodzi z epoki średniowiecznej, w łazience wkraczamy w nowoczesność! :laugh: Gabinet jest kiepski. Pokrycie ścian jest fatalne. I dlaczego ta rzeźba biała jest tuż przy oknie? Źle to rozplanowałeś. Sypialnia już jest najlepsza, kolorystyka może być, ale kącik zwierzęcy w ogóle mi się nie podoba. Daję za wnętrze 2/10.

3/10
1/10
2/10
----
6/30, czyli 2/10.

UWAGI: Liczę się z tym, że zaraz od ciebie padną słowa, że moja krytyka nie jest konstruktywna. Mów, co chcesz, ale naprawdę mógłbyś chociaż normalnie przyjąć do serca, że komuś nie podoba się twoja praca. I mi się nie podoba. I tak jak już wcześniej ulmille wspomniał, to userzy mają ocenić dom, a nie ty słowami, że dom jest ładny itp.

Pozdrawiam, Désignér

Twoja krytyka mnie bardzo cieszy i nie przeklnę cie za to. Każdy ma swoje zdanie, ale w tym dziale oceniamy domy, a nie zdjecia i w tym tkwi sekret popularności Ulimilego (i nie tylko jego), mogłby zrobić najbrzydszy dom świata (chociaż takich nie robi) a i tak za zdjęcia dostałby 10/10 albo 9/10. Ale to nie jest dział "najpiękniejsze, najlepiej zrobione zdjęcia z gry"!!!!

P.S Przytaczam talent Ulmillego, dlatego, że przez większość jest uznawany za najlepszego architekta i projektanta na tym forum.

Oskikop
25.11.2007, 14:07
Dom nie podoba mi się 4/10
Na przyszłość aby zrobić lepsze zdjęcie naciśnij Tab (wtedy możesz dowolnie ustawić kąt kamery) i zrób zdjęcie

szynszylam
25.11.2007, 17:30
Dom nie podoba mi się 4/10
Na przyszłość aby zrobić lepsze zdjęcie naciśnij Tab (wtedy możesz dowolnie ustawić kąt kamery) i zrób zdjęcie

Teraz to już wiem, ale mimo wszystko dzięki za radę ;)

Marny gracz
25.11.2007, 21:10
nie jest żle ale te style rzeczywiście i ogród trochę pusty bo mało drzew ale w sumie spoko.XD

Marcinprod
09.12.2007, 16:39
Podobne do tych domków co tam mieszkają te siostry Kaliente! 3/10!