PDA

Zobacz pełną wersję : Parterowy dom [BRAK ZDJĘĆ]


Raisa
28.03.2007, 15:44
Zbudowałam kolejny dom. Z zewnątrz sprawiam wrażenie małego, parterowego domku, jednak wewnątrz jest mnóstwo przestrzeni. Dom ten obecnie zamieszkuje dorosła simka wraz ze psem.
Dobra, więc zdjęcia...:)

Bryła i ogród- szczerze mówiąc z bryły nie jestem zadowolona, dużo z nią kombinowałam (na początku był to wielki piętrowy dom) i oto co wyszło.


KONIEC:)

malinowa.
28.03.2007, 17:52
Te meble sa poprostu cuudne.
10/10

vanity
28.03.2007, 18:54
Ogladam kolejny twoj domek i jest taki sliczny jak poprzednie :D Ale tu mam zastrzezenie :) Dalas ujecie "z lotu ptaka" i na podstawie tej foty uznalam, ze pokoje sa troche pustawe, jednak to moze byc tylko wrazenie, zreszta lepiej zeby bylo pustawo niz nawalone :D Ale dobra na zdjeciach normalnych (kazdego pokoju z osobna) pokoje juz lepiej wyszly, wiec nie czepiam sie xD Znowu wszystko ok dobrane, mebelki sa przecudne, musze tez takie miec :D No wszystko jest ok, wiec nie bede gledzila tylko daje ocenke 9,5/10 to -0,5 to za to wrazenie pustosci (tak sie to mowi? xD) :P

Kenji
28.03.2007, 19:30
choliba...no skąś znam ten domek... Ładny choc trochę ciemny
9/10

Raisa
28.03.2007, 19:48
choliba...no skąś znam ten domek... Ładny choc trochę ciemny
9/10

Z SW - tam go też opublikowałam:)
Dziękuje za oceny, są bardzo miłe.

Kuba xD
28.03.2007, 21:04
Bryła jest cuuudna :) W srodku nie podoba mi sie sciana w kuchni. Ogolnie jest wspanialy :D 10/10

Karo_6
31.03.2007, 21:18
Domek na zewnątrz śliczny, taki jasny, słoneczny. Ale w środku spotkało mnie rozczarowanie :( tak ciemno... no szczerze to mebelki ładne, kolory też ale razem to ie wygląda przyjemnie... z zewnątrz dała bym ci 10/10, ale co do środka to 5/10, w sumie to 7/10 :con:

dragon
31.03.2007, 21:54
Czemu wanna jest tak blisko okna?
Skoro mieszka tam Simka to schowaj to daj chociaż zasłony ciemne.

gabi199313
31.03.2007, 22:59
Domek cudowny:) Aż chciałoby się zamieszkać...:D Nie podobają mi się tylko te ściany, wszędzie te same, na zewnątrz i wewnątrz. :/ I kostka na zewnątrz wygląda jak panele. Moja ocenka to 9/10. Pozdroffka

Jutka6
01.04.2007, 17:59
Bryła ładna, ale mam parę zastrzeń co to wyglądu zewnętrznego domu. Po pierwsze panele zamiast chodnika (i na dachu też), zgrupowanie kwiatów pod domem. Z tyłu domu nie podoba mi się samotnie stojący grill oraz, że do basenu nie ma żadnego wejścia(to po co on jest). Znowu lustra na podłodze(ja już dosłwonie nie mogę). Nie podoba mi się, że się wchodzi odrazu na salon. W salonie dziwna jest ta poduszka co leży tak samotnie(podobnie w sypialni). Kuchnia mi się nie podoba za ciemna. Nie pasuje mi cegła w kuchni. Sypialnia też ciemna. Łazienka jest jak na mój gust za wielka. Wanna tak blisko wielkiego okna to zły pomysł. Wiem, że w grze tego nie widać, ale jak się umieszcza dom na forum można o tym pomysleć. 5/10

shezza
04.04.2007, 22:03
Zabryłe daje ci 10, ale reszta nawala.. Łazienka b. duża a mało wyposażenia... Te kwiaty mi sie nie podobają. Grządka taka duża a one sie tak tłoczą pod ścianą....