PDA

Zobacz pełną wersję : Zielony starter [BRAK ZDJĘĆ]


Raisa
28.03.2007, 15:48
[CENTER]ZIELONY STARTER
Postanowiłam pograć sobie w simsy bez kodów więc zbudowałam starter, a, że nie lubię maxisowych mebli zbudowałam dom z meblami z sieci - wiem, że są tańsze od tych dostępnych w grze i łatwiej zbudować starter, ale to miał być dom w którym miałam grać, a maxisowe meble strasznie mnie drażnią:DD

Akmiss
28.03.2007, 17:30
Kolejny cudny domek. Masz po prostu talent ! Bardzo mi się podoba , szczególnie te mebelki ,wyglądają bardzo naturalnie. 1000/10

POzdrawiam :D

malinowa.
28.03.2007, 17:48
Bryła jest taka sobie ,ale za to w środku mi się bardzo podoba.
9/10
;*

vanity
28.03.2007, 18:48
Boshe on jest CUDNY!! Zaczne od tego, ze bryla jest b. dobra, a kolor scian z zewnatrz jest przecudny, piekny odcien zieleni :D Ten chodnik przed domem tez przesliczny :) W srodku tak samo pieknie dobrane podlogi do scian (czy na odwrot xD), w ogóle sa super, mebelki sa baaardzo realistyczne, fajnie dobrane, no tu tez sie do niczego nie doczepie :)
Teraz dolaczasz do mojej listy swietnych architektow, projektantow itp :D Do tego czasu znajdowal sie na niej TYLKO Ulmille, teraz dolaczylas tam i ty :D A uwierz mi na serio truudno dogodzic i bardzo rzadko podobaja mi sie inne domki niz te Ulmille :D Ok to oczywiscie domek ma ocene 10/10 :) Przecudny :*

EDIT: Mozesz napisac skad masz te swietne podlogi i sciany w domku? Aha i skad wytrzasnelas te kolumny z przodu domku? Te cegielkowe :P

Kenji
28.03.2007, 19:35
no nieźle...jak już kiedyś mówiłam niezbyt podoba mi się ciemna podłoga i ściana
9/10

Kuba xD
28.03.2007, 21:09
WSPANIAŁY !! Jak ja bym chciał tak budować... :1smutny:
Ale niewazne, bryła jest cudna, środek idealny, wyposażenie swietne :D
10/10 Jest super sliczny, a zwlaszcza lazienka :D Pieknie :D

Jutka6
08.04.2007, 13:07
Nigdy bym nie powiedziała, że to jest starter. Wygląda na trochę droższy, ale to pewno przez dodatki one takie taniutkie. Dobra, więc tak bryła wygląda bardzo fajnie, ale dach jest taki dziwny (skomplikowany). Nie lubię jak się zmienia chodnik nie wiem czemu, ale mnie to denerwuje. Pokój "wszystko w jednym" na paru zdjęciach wydaje się bardzo ciemny. W sypialni nie podoba mi się łóżko. W łazience widzę jeden śmieszny błąd. Otóż jak tak sobie wyobrażam kogoś siedzącego na kibelku i jego próby sięgnięcia po papier to mi od razu uśmiech na twarzy się pojawia. No i zlew jest poza zasięgiem lustra. Tak na koniec nie podoba mi się że wanna jest przy ścianie, ale tak na środku ja bym wolała, żeby miała styk z przynajmniej dwoma ścianami i jak na mnie za dużo okien. 6/10

The FerG
08.04.2007, 20:47
Troche za ciemny. 9/10 :smirk:

Rider41
09.04.2007, 13:34
Masz talent !!!!
Poprostu dom piekny o co mi chodzi, nie lubie domow gdy sa kwadratowe 4 sciany i gotowe lubie jak maja jakis kształt a twoj dom ma ten kształt mebelki wrecz odlotowe 1000000/10 naprawde masz talent

PS.
Napisz mi na PW stronke skad masz te mebelki, skad je pobierasz, i czy na tym laptopie mozna grac itd ?

Zozolinka
09.04.2007, 17:53
Domek piękny 10/10.Pytanko:
Skąd masz podłogę,w której można się przejżeć jak w lustrze?Proszę o LINKA (http://).Please...

gabi199313
09.04.2007, 20:56
Domek przecudowny!! Wszystko przeurocze, tylko daję jeden minusik za łazienkę. Jakoś ponuro w niej. 9/10 SUPER!

karolkaaa402
10.04.2007, 09:42
Mi sie bardzo podoba jest śliczny 10/10 ;) ;) ;)

CoRnEliA :)
10.04.2007, 11:13
Bardzo ładny domek, w moim typie, tylko, że troszke za ciemno w pomieszczeniach ale bardzo starannie dobrane kolory wnętrz i umeblowanie :) 10/10 :)

Rider41
10.04.2007, 12:12
mam pytanie czy jakbym nie mial zainstalowanych tych dodatkow co tu przedstawiciel domu i jakby mi wyslano ten dom to mial bym w nim te wszystke rzeczy ?

Raisa
10.04.2007, 13:53
mam pytanie czy jakbym nie mial zainstalowanych tych dodatkow co tu przedstawiciel domu i jakby mi wyslano ten dom to mial bym w nim te wszystke rzeczy ?
Jeśli chodzi Ci bo dodatki w sensie - meble itp. to tak, miałbyś wszystkie, a jeśli chodzi Ci o dodatki w sensie - np. NŻ, NS itp., to nawet nie dałoby sie zainstalować tego domu, a ja mam NS, NŻ, WB, Z, CPR.
Jest jeszcze jeden szczegół. Nawet jeśli udostępniła bym ten dom to bez większości mebli, gdyż pochodzą one ze stron w których autorzy zastrzegają sobie pakowanie ich dodatków do pliku i udostępnianie ich.

Zozolinka
11.04.2007, 14:07
przeslesz mi domek?please
napisz na gg jezeli masz jak nie to na E-Mail ([email protected])