PDA

Zobacz pełną wersję : .:Dwuosobowy, niewielki, ze szczyptą nowoczesności:. [BRAK ZDJĘĆ]


marandile
29.03.2007, 17:55
http://i60.************/24d4if4.jpg

malinowa.
30.03.2007, 16:51
b. ładny (;
9/10

Darlene
30.03.2007, 17:03
Ładny a owszem. Nie podobają mi się szafki w łazience... Te kwiatki takie hmm...dziwne i w ogóle jakoś za bardzo się odróżniają xD'. 9/10 ;)

mario
31.03.2007, 00:17
domek jest suuper ;) podobaja mi sie lakierowane podlogi :P

a tak przy okazji... kto mi powie gdzie znajde takie fajne panele jak na obrazku nr 3 (sa najbardziej widoczne) ale nie chodzi mi o lakierowana podloge :) bede wdzieczny za pomoc :)

Aleks
31.03.2007, 08:40
Dom bardzo ładny ;) . Jedyne, co mnie drażni, to kolor ścian w sypialni. Cała reszta domu jest świetnie urządzona...
Moja ocena: 9,5/10 (-0,5 za ściany w sypialni). Ogólnie super.
Pozdrawiam

Akmiss
31.03.2007, 08:45
Mi również się podoba :) . Jest ładny i dopracowany, ale szafki w łazience ( moim zdaniem ) są źle dobrane . 8/10

POzdrawiam

vanity
31.03.2007, 11:48
Bryła jest prosta, ale i tak mi sie podoba, nie lubie wydziwianek :P W sumie w ogrodzie sa tylko drzewa i jakieś kwiaty, ale i tak mi pasuje :) Musze cię pochwalić za kolor trawy, bo jest super. Przedpokój jest no hm.. jak przedpokój fajny, ale niczym nie urzeka. Kuchnia jest fajna, wszystko dobrze dobrane. W salonie dałabym inny obraz, no i na wszystkie ściany położyłabym ten ciemniejszy brąz, wydaje mi się, że bardziej by pasował. Na szafce nie pasuje mi to radio, wziełabym je stamtąd, tak samo jak obraz. W łazience nie podobają mi się meble, ogólnie to tam nie dawałabym tych "odbijających" podłóg, myślę, że tam pasowałaby ta zwykła, matowa. Sypialnia mi się nie podoba, ale to może jest wina tych fotek, bo dałaś ich za duzo, mogłas na 2 przedstawić to bym mogła jakoś ocenić, a tak to zostawiam bez oceny.
A teraz z rzutu widze, że sypialnia jest fajna, tzn. fajnie ją zbudowałaś oryginalnie, przyjrzałam się wystrojowi i moge powiedzieć, że sypialnia może być, ale tak samo jak przedpokój niczym mnie nie urzekła.
Z "lotu ptaka" widać także, że dom jest troche pustawy, ale to głównie tam koło jadalni i salonu, to bodajże jest przedpokój. W sypialni, ale tej z dołu (tam gdzie jest biurko) też jest pustawo. Według mnie lepiej by było gdybys nie dawała rzutu, bo owszem pokazuje ciekawie zbudowaną sypialnie, ale pokazuje też pustki, których nie widać na zdjęciach wcześniejszych.
Daje ocene 6/10 pomimo samych maxisowych mebelków :P I tych błędów.

marandile
01.04.2007, 21:12
Bryła jest prosta, ale i tak mi sie podoba, nie lubie wydziwianek :P W sumie w ogrodzie sa tylko drzewa i jakieś kwiaty, ale i tak mi pasuje :) Musze cię pochwalić za kolor trawy, bo jest super. Przedpokój jest no hm.. jak przedpokój fajny, ale niczym nie urzeka. Kuchnia jest fajna, wszystko dobrze dobrane. W salonie dałabym inny obraz, no i na wszystkie ściany położyłabym ten ciemniejszy brąz, wydaje mi się, że bardziej by pasował. Na szafce nie pasuje mi to radio, wziełabym je stamtąd, tak samo jak obraz. W łazience nie podobają mi się meble, ogólnie to tam nie dawałabym tych "odbijających" podłóg, myślę, że tam pasowałaby ta zwykła, matowa. Sypialnia mi się nie podoba, ale to może jest wina tych fotek, bo dałaś ich za duzo, mogłas na 2 przedstawić to bym mogła jakoś ocenić, a tak to zostawiam bez oceny.
A teraz z rzutu widze, że sypialnia jest fajna, tzn. fajnie ją zbudowałaś oryginalnie, przyjrzałam się wystrojowi i moge powiedzieć, że sypialnia może być, ale tak samo jak przedpokój niczym mnie nie urzekła.
Z "lotu ptaka" widać także, że dom jest troche pustawy, ale to głównie tam koło jadalni i salonu, to bodajże jest przedpokój. W sypialni, ale tej z dołu (tam gdzie jest biurko) też jest pustawo. Według mnie lepiej by było gdybys nie dawała rzutu, bo owszem pokazuje ciekawie zbudowaną sypialnie, ale pokazuje też pustki, których nie widać na zdjęciach wcześniejszych.
Daje ocene 6/10 pomimo samych maxisowych mebelków :P I tych błędów.

Co do holu: hol MUSI mieć przestrzeń, bo w końcu pełni rolę komunikacji.
Co do sypialnia: stoi tam szafa i lustro, więc sim MUSI mieć 1 kw. na przebranie sie i skorzystanie z lustra.

Alatáriël
01.04.2007, 21:39
Co do holu: hol MUSI mieć przestrzeń, bo w końcu pełni rolę komunikacji.
Co do sypialnia: stoi tam szafa i lustro, więc sim MUSI mieć 1 kw. na przebranie sie i skorzystanie z lustra.

Czemu komentujesz każdą krytykę? Zostaw ją :)

Domek bardzo ładny, podoba mnie sie :) 10/10

ewelinaczenczek
02.04.2007, 14:04
No właśnie, skąd wziąć te lśniące podłogi?

marandile
02.04.2007, 17:31
No właśnie, skąd wziąć te lśniące podłogi?

www.muranomobilia.com > products > millenium

kyku
02.04.2007, 19:40
bardzo fajny kształt domu z lotu ptaka.. nieco gorze od frontu.. i zbbytnio drewniany.. 6/10

w środku wszystko brązowe i takie mdłe.. łazienka ochyadna sypialnia może być i bardzo fajne płytki w kuchni 4/10

ocena końcowa 5/10

ewelinaczenczek
03.04.2007, 15:37
dziękuję za linka:)

Nandelle
03.04.2007, 16:31
domek śliczny daje 10/10

berry
10.06.2007, 15:18
Bardzo ładny. POdobają mi się lustrzane podłogi (powiedzcie gdzie je ściągnąć a będę szczęśliwa :) ) 10/10

Kim95
31.08.2007, 16:47
Domek jest P-I-Ę-K-N-Y 10/10. Mam pytanko: Jak robisz takie ładne zdjęcia, bo ja jak w simsach robiłam to zawsze mi wychodziły brzydkie, a ja tu mam wrażenie, że jestem po prostu w tym domu :D:D.

Kenji
31.08.2007, 18:36
e...rozumiem ze jesteś nowy...ale nie odświerza się starych tematów :C zawsze sprawdzaj datę...jeżeli dawno ktoś nie pisał, też nie pisz =D
Pozdrawiam
Jak już piszę posta to ocenie chate...7/10

Kasiunia14lat
31.08.2007, 19:13
Bardzo ładny domek ;) Masz naprawdę wyczucie smaku, a oto moja ocenka:

Zewnątrz- Rzeczywiście, niewielki, ale tu nie widać tej szczypty nowoczesności, domek jest parterowy i raczej przytulny. Chociaż nie podoba mi się kolor i rodzaj tynku, i to że łączyłaś/eś dwie barwy. Brakuje mi też ogródka, ale przyjmując, że to starter i biorąc pod uwagę, że ma dwa klomby daję 7/10.

Ogród: Nie będę oceniała ogrodu, bo go nie ma, klomby to takie jakby... wykończenie domku, dlatego nie biorę pod uwagę.

Bryła: Bardzo prosta, ale... ciepła. Podoba mi się, bez zbędnych kątów i ścian. Skromna, ale taka prawdziwa. Dach pasuje do całości, jak już pisałam wcześniej minus za tynk. Ale ogólnie jest dobrze. Też 7/10.

Wnętrze: Zacznę od holu, bardzo ładny, ten żyrandol bardzo tu pasuje, nie mam zastrzeżeń. Potem kuchnia też mi się podoba, ale znowu problem ze ścianami, nie pasuje mi kolor i faktura... widzę, że właśnie tu tkwi problem, a dobra tapeta czy kolor farby bardzo podkreślają charakter wnętrza... Tak więc na czym to skonczyłam? Ah tak, kuchnia, ładna. Salon też mi się podoba, tyle, że ten obraz mi tam nie pasuje. W łazience czepnę się blatów (kolor i wzór) oraz kafelków, mają identyczny odcień i te na podłodze i na ścianach, co nie wygląda zbyt fajnie. Sypialnia najzimniejsza, ale utrzymamana w ładnych kolorach, chyba najładniejszych w domku. Ogólnie dobrze, aczykolwiek masz niestety problem z kolorami i nad tym trzeba pracować. 7/10 :)

Razem: 21/30 Bardzo dobry wynik ;)

Uwagi: Cały domek to rzecz gustu, znajdą się tacy którym będzie się podobał, ale i jego przeciwnicy. Jest przytulny, jak napisałaś/eś ze szczyptą nowoczesności, dlatego myślę zadowolił wielu. Ładne rozmieszczenie i fajne wykorzystanie pomieszczeć. Radziłabym pozmieniać kolory ścian, i tynk na zewnątrz i może wziąść się za ogród? Altanka, czy basen, a może taras, poprawi sprawę? Wierzę w ciebie, popracuj efekty będą widoczne. Trzymaj się i powodzenia :D Czekam na kolejny domek.

Pozdrawiam, Kasia.

ivette
31.08.2007, 22:06
Bardzo podoba mi się kuchnia i kącik z telewizorem. Łazienka wyglądała by super gdyby kolor ścian był inny. Ogólnie za dużo jest drewna, pojawia się w każdym pomieszczeniu. W holu, salonie czy jadalni, dominuje beż, nie ma czegoś co by przyciągało wzrok, przez co te pomieszczenia nie wyglądają atrakcyjnie. W gabinecie podobają mi się obrazki na ścianach. Z zewnątrz domek ładnie się prezentuje, ale po wejściu do niego spodziewałabym się innych kolorów. I masz u mnie minus za kosz na śmieci, który stoi tuż obok drzwi wejściowych.

Kolorystyka mi nie odpowiada, ale domek jest przytulny.

7/10

Nikara
31.08.2007, 22:20
Domek bardzo mi się podoba. Łóżko po schodkach jest świetne. Nie widzą mi się tam jednak te paski, nie przepadam za nimi. I kwiatki w łazience :P Ogólnie to jest piękny.

miracle
02.09.2007, 11:51
Nie podoba mi się od zewnątrz. Taki za bardzo drewniany... :1smutny:

W środku mi się baaardzo podoba. :)
No i ogród taki pusty...
8,5/10

Komurka
03.09.2007, 09:06
Bardzo ale to BARDZO ładny domek. Przytulny, malutki, starsznie rozbawiły mnie szafki w WC, który idealnie pasują do całości domu. Najbardziej podoba mi się miejsce gdzie jest TV.

10/10

Lilith
03.09.2007, 11:40
Domek bardzo fajny 9/10... Sypialnia jest bardzo pomysłowo urządzona ;)

Monia114
04.09.2007, 16:51
Fajny.Ale niestety nie podoba mi się salon i łazienka.7/10.A co do eweliny to na nich jest nakładka.Daj swój e-mail to ci na niego prześlę linki do downolads!

Ancalimë
05.09.2007, 15:00
Nawet fajny. 8/10 Nie podoba mi się ta tapeta w kwiatki.

Tittellë
05.09.2007, 15:36
Jak dla mnie to trochę "mało ogrodu". Ale poza tym domek jest świetny, bardzo ładnie umeblowany. Moja ocenka to 9/10 :)