PDA

Zobacz pełną wersję : Jak stać się simoroślą?


Alatáriël
17.04.2007, 16:07
Widzę, że wiele osób na forum jest ciekawych, jak stworzyć simorośl. Przybliżę wam to przedsięwzięcie. :) Gdzieś na forum zrobiłam już mini-poradnik, ale sądzę, że taki będzie wygodniejszy. Do rzeczy:

1. Stwórz sima lub simkę, najlepiej z aspiracją "pragnienie zdobywania wiedzy".

2. Wprowadź go/ją do domu itp.

3. Postaw kilka drzew, koniecznie na dworze.

4. Wpisz kod "boolprop testingcheatsenabled true".

5. Zarobacz wszystkie drzewka klikając na nie trzymając wciśnięty shift, i wybierając opcję "DEBUG - infect with bugs".

6. Pryskaj simem/simką rośliny na upartego, zarobaczaj, pryskaj itd. Potrzeba cierpliwości.

7. W końcu sim się przemieni. :)

PS. Najlepiej żeby nie miał wysokiej rangi ogrodnictwa i nie był w wyśmienitym nastroju.

A jeśli chcecie zapełnić okolicę simoroślami, wystarczy zrobić tak:

1. Kliknij simem na siebie, najlepiej na dworze.
2. Wybierz opcje "wyhoduj dzieciorośl"

Mam nadzieje, że przyda się wam. :)

Akmiss
17.04.2007, 16:32
Fajny poradnik , ale nie trzeba opryskiwać tylko drzew ambrozyjnych , można też inne rośliny. Fajnie , że komuś się chciało zrobić ten poradnik.

PS. Dodaję Ci reputację :)

stagnacja
17.04.2007, 16:39
Super poradnik. Dodam ci reputację :)

The FerG
17.04.2007, 18:43
Fajny poradnik ,a reputacja wyżej :smirk:

karolcia92
22.04.2007, 11:40
Naprawdę fajny poradnik. Przyda mi się i innym pewnie też, więc dodaję Ci reputację ;)

Kucynka
11.06.2007, 15:37
Jeśli chcecie zapełnić okolicę simoroślami, wystarczy zrobić tak:

1. Kliknij simem na siebie, najlepiej na dworzu.
2. Wybierz opcje "wyhoduj dzieciorośl"

A jak wybrać tą opcję??? Czy Sim musi już być Simoroślą??? I czy musi mieć rangi ogrodnictwa???

Justa95
11.06.2007, 15:45
Jeśli chcecie zapełnić okolicę simoroślami, wystarczy zrobić tak:

1. Kliknij simem na siebie, najlepiej na dworzu.
2. Wybierz opcje "wyhoduj dzieciorośl"

A jak wybrać tą opcję??? Czy Sim musi już być Simoroślą??? I czy musi mieć rangi ogrodnictwa???

Tak Sim musi być simoroślą. Jak będzie Simoroślą to automatycznie będzie miał złota rangę ogrodnictwa.

Justa95
28.06.2007, 11:40
Sorry ze post pod postem ale chciałam żeby był widoczny.

Zobaczcie co znalazłam przed chwilą w internecie.
~~KLIK~~ (http://www.thesims3.pl/poryroku_simorosle.php)
Przeczytajcie podpowiedź do gry (zwłaszcza pierwsze zdanie). To prawda?

simek,sims
17.07.2007, 12:01
to jest super

magda_17
18.08.2007, 17:12
dobry poradnik, na pewno się przyda

Sindi lala
02.11.2007, 18:16
Super , sbrubuje

Sindi lala
02.11.2007, 18:47
Ja nie mam takiego drzewa . Skąd je można miec ?

Stokrotka
07.11.2007, 14:32
Ekhm.... Sindi lala - używanie opcji "edytuj" jest aż takie trudne? No dobra, nie ważne.
Drzewa, przedstawione w poradniku, dochodzą w Czterech Porach Roku (podobnie z resztą jak simorośle), więc jak nie masz tego dodatku, to nic nie zrobisz. Znaleźć je możesz w zakładce ogrodnictwo, w trybie budowania. Myślę, że to nie jest jakoś bardzo trudne do wyszukania, więc jeśli masz CPR na pewno znajdziesz. Co do poradnika, to raczej nie miałam problemu z simoroślami, ale dla innych jest na pewno bardzo przydatny. Dodaję reputację.

Harajuku Drama
20.12.2007, 10:28
ja jeszcze nigdy nie miałam simorośli xD ale może sprubuje ^^ arigatoo

Weronka-Werka9
15.01.2008, 20:34
No, bardzo przydatny ten temat ale co do kodu radzę rzadko go urzywać, bo jak ja grałam to przez ten kod to mi się gierka zacięła... :/ (chodzi mi o kod: "boolprop testingcheatsenabled true")

Chloé
20.01.2008, 13:30
A jak stać się simoroślą bez kodów? Tego pryskania "naturalnego" nie jest znowu aż tak dużo. Udało się komuś zrobić simorośl bez używania kodów??


edit: OK, już wiem jak, trzeba po prostu dużo nasadzić na dworze żeby pryskać, a jak zawsze robiłam szklarnie bo pryskanie mnie wnerwiało :shy:

Iminashi
23.02.2008, 13:46
serdeczne dzieki :) pozdrowienia :D

rocktechnika
28.02.2009, 18:00
A ja mam takie pytanie związane z Dziecioroślami: Mam ich szóstkę w jednym domku, wszystkie są małymi dziećmi (ich dziadek pragnął 6 wnuków, a że sam był Simoroślą to postarał się o potomka, a on o kolejne ;) ). Chciałabym jednak, by stały się normalnymi dziećmi (trochę trudno zadbać o wystarczającą ilość słońca szóstki berbeci...). Mają Plantofinę-C w wyposażeniu, ale nie mogą z niej skorzystać. Czy jest jakiś kod, którym mogę zlikwidować efekt 'roślinności' na tych dzieciach? Nie chcę, by zmieniały grupę wiekową, bo od razu staną się dorosłymi.
Czy ktoś wie, jak to zrobić?

Alisha
28.02.2009, 19:16
Tyle to ja wiem...
Sim spryskal 21 drzew i nie stal sie simorosla.
Zalamka :(

N9999
18.03.2009, 16:54
Świetny poradnik.

Dżiglipaff
31.08.2009, 16:39
mam pytanie : )

czy tylko pryskanie powoduje przemiane w simorośl?
czy jak bede grała zwyklym simem ze złotą ranga ogrodnictwa, to czy przy rozmowie z drzewami nie stanie sie on po jakims czasie simorośla?

rukia
20.06.2010, 18:47
ja mam pytanie-jest jakiś kod by przez 24 godziny było słońce?

Liv
20.06.2010, 19:34
Nie, ale jest taka lampa (ta zielona szklarniowa bodajże), przy której świetle simoroślince wzrasta ten pasek ;)
Ostatecznie przez boolpropa możesz przeciągać pasek, żeby miała na max.

Sherlock
20.06.2010, 19:40
Wprawdzie poradnik banalny, no ale coś tam jest ;)
Niewiedzącym się przyda :)

rukia
23.06.2010, 18:38
Nie, ale jest taka lampa (ta zielona szklarniowa bodajże), przy której świetle simoroślince wzrasta ten pasek ;)
Ostatecznie przez boolpropa możesz przeciągać pasek, żeby miała na max.


Tak tylko przez maxmotives to nie działa (działa ale na wodę i czułość) a tej lampy nie mam bo szukałam,a tak wogóle to w którym dodatku się pojawia?
Jak w cztery pory roku to znaczy,ze coś nie chao.

Osiedlowe życie,Własny biznes i zwierzaki.
W którymś z tych się pojawia?
Bo tylko tych nie mam-chyba,że w jakiś akcesoriach bo mam tylko impreze :P

Tak tylko przez maxmotives to nie działa (działa ale na wodę i czułość) a tej lampy nie mam bo szukałam,a tak wogóle to w którym dodatku się pojawia?
Jak w cztery pory roku to znaczy,ze coś nie chao.

Osiedlowe życie,Własny biznes i zwierzaki.
W którymś z tych się pojawia?
Bo tylko tych nie mam-chyba,że w jakiś akcesoriach bo mam tylko impreze :P

Chwilkę-ta z szklarni? To będzie chyba w tych roślinkach co się sadzi własno ręcznie tak?
Sprawdze i powiem-ale dopiero jutro xDDD