PDA

Zobacz pełną wersję : Dom!! Takiego jeszcze nie BYŁO!!!!


ADRIAN
17.04.2007, 17:26
Jak wiadomo w tym dziele przedstawiam mój dom... nie za duży nie za mały... Poprosze o ocenę... Tylko jak ktoś juz pisze to poprosze o uzasadnienie...
http://sezamek.vip.fm.interia.pl/Modern_19_0000.jpg
http://sezamek.vip.fm.interia.pl/Modern_19_0001.jpg
http://sezamek.vip.fm.interia.pl/Modern_19_0002.jpg
http://sezamek.vip.fm.interia.pl/Modern_19_0003.jpg
http://sezamek.vip.fm.interia.pl/Modern_19_0004.jpg
http://sezamek.vip.fm.interia.pl/Modern_19_0005.jpg
http://sezamek.vip.fm.interia.pl/Modern_19_0006.jpg
http://sezamek.vip.fm.interia.pl/Modern_19_0007.jpg

The FerG
18.04.2007, 20:23
Za metalowy ten dom :con:

Podoba mi się tylko ogródek i nawet sypialnia :P
Dom jest za duży.

4/10

Shaggy
19.04.2007, 16:42
Ocenię dom źle, ale nie miej do mnie pretensji. O_o

Zielony dach nie pasuje do reszty. Ogrodu nie pokazałeś, oprócz basenu...
Kuchnia... Ochyda, a stół nie zbyt pasuje do reszty w jadalni...
Łazienka-PO CO TA RZEŹBA, I POKRYWA OD KANAŁU ??
No i po co taka nazwa tematu??? DOM TAKIEGO DOMU JESZCZE NIE BYŁO! :O

Ocena 5/10...

*_*

Maadzialenaaa
19.04.2007, 20:18
Ten Dom jest cały szary, nie podoba Mi się bryła :/, wszystkie pomieszczenie są w bardziej szarej tonacji, i co robi ta rzeżba w kiblu ?? Z Deczka przesadziłeś/aś 4/10

ArcticViolet
27.04.2007, 16:39
basen: 9/10 - ładny, ale za mały jak na tyle bajerów
kuchnia 9/10 - zmień ten stół!
salon: 8/10 - pusty i zimny :(
łazienka: 2/10 - nic do siebie nie pasje!
sypialnia: 2/10 - wszystko jest metalowe, a sypialnia drewniana. (minęła się z powołaniem :) ) + niedopasowane elementy
bryła: 4/10 - za duży ten dom; brzydki dach; całość zimna i "nieprzytulna";
ogólnie: 34/60 - NIE ZA DOBRZE (liczyłam w pamięci! :D )

lafilette
27.04.2007, 17:50
lubię minimalistyczne domy, i sądzę, ze taki właśnie chciałeś stworzyć. jednak, niestety, nie bardzo ci wyszedł.
raz: nowoczesne wnętrze nie ogranicza się do takich kolorów jak szarość, czerń, biel. zdecydowanie widziałabym tutaj mocniejsze plamy barw, jak np. czerwony., a także więcej bieli.

dom ma także dość nieciekawą bryłę, zmieniłabym też kolor dachu.
w basenie nie potrzebna jest aż tak duża ilość fontann i skały. nieciekawy jest też szary parkiet.

wewnątrz-ładne okna i obrazy o pasującej kolorystyce.
łazienka jest zdecydowaniem krokiem w dobrą stronę, i powiem nawet, że podoba mi się najbardziej.

szkoda, ze z sypialnią kompletnie nie trafiłeś - szafa, lampa i wazon nie pasują do łóżka i 'gryzą się' z nim.

czekam na jakiś lepszy domek =D

Alatáriël
27.04.2007, 18:41
Kolorystyka... -_-'
Boże jakie łóżko xD Z czego ono jest? Z dywanu?
Mgwahahaha...
Rzeźba w łazience
Naga babka
Chyba zeby simy mogli sie masturbować w kiblu :laugh:

Reszta jest OK ; D

Darlene
27.04.2007, 19:15
Rzeczywiście domek nie za ciekawy ;).
Od początku:
W basenie nie podobają mi się te skały ==''''. Kuchnia jest za "metalowa"... W jadalni nie podoba mi się stół, krzesła i ustawienie krzeseł. Salon wygląda jakby meble były ustawione na chodniku XD". Trochę te brązowo-beżowe meble nie pasują. W łazience umywalka jest nie za piękna. Sypialnia jest niezła, gdyby nie to, że nie ma jednej ściany, tylko jest balustrada, albo mi się wydaje...O_O'''
Wracając do zewnętrznego wyglądu domu. Jak dla mnie, ten drugi basen to porażka.
Pracuj dalej ^^".

Caesum
28.04.2007, 15:41
dam ci 6/10, dom dość ciekawy :)

Jest za szary, za metalowy...

I tyle :|

CoRnEliA :)
30.04.2007, 11:33
Ciekawy ale mam wrazenie ze to nie dom a piwnice bo strasznie tam duzo elementow metalowych i tak pusto i smutno, 4/10

Fjuu
02.05.2007, 13:56
bryła jak dla mnie jest za duża ,zielony dach nie pasuje do reszty.
kolory w domu również niezbyt do siebie pasują ,szare ściany i parkiet?

5/10 ((;

WifeFaraon'a
07.06.2007, 11:34
Trochę za metalowo, sprawia to wrażenie więzienia :con:. Bardzo ładny ogródek :p. Baryła taka za bardzo klockowata. :con:

Moja Ocenka: 6/10

Dsquared
06.07.2007, 21:08
basen przed wejściem do domu? fuj....reszty nie skomentuję ....bo to samo ;C

Kuba xD
06.07.2007, 21:44
Ten "dom" jest okropny! Wielki, klockowaty. Zimny, sztuczny i nie realny. Kto trzeyma w basenie jakies kamienie? Co to ma byc w ogole. Pelno dodatkow i niby dlatego ma byc fajny. Nie wpisze oceny, bo bylaby zbyt niska... :con:

Juziol
14.07.2007, 17:25
Musze się zgodzić z większością wypowiadających się wyżej, że barwy domu są za bardzo szare i nieżywe, w domach nie powinno być telele metalu, drewno nadało by nastroju, ale rozumiem, że mogłeś właśnie tak chcieć to wykonać.

Wnętrza są trochę puste, kilka mebli zaledwie, brak obfitości obiektów.

Poruszę jeszcze jedną kwestię, kilka błędów: wieszanie obrazu nad kuchenką nie jest mądre, a nuż simowi buchnie ogień, para z gara, obraz sie roztopi i wpłynie do zupy. Tak samo nad wanną, obraz może być bardzo drogi, a jak wejdzie jakiś bachor i nachlapie to będą plamy, ablo ten odpływ do kanalizacji pod prysznicem. Już sobie wyobrażam jak sim się myje, przewraca się, bo klapa się roztwiera a tu z otworu głowa hydraulika zagląda. Niezbyt miły widok. Skały w basenie też źle wyglądają, rosliny wprost na wodzie nie rosną, paprotki muszą mieć zmienię, to chyba steropianowe skały, skoro pływają na wodzie.... no ale trudno.

Podoba mi się zaś basen i okno w łazience, za którym są rośliny i znowu okno, może światła nie przepuści, ale taki klimacik jest (mogło by być mniejsze jednak, jak na parter i łazienke). Tylko ten 2 basen jest brzydki bardzo (przy wejściu), ta woda... nie za bardzo mi się podoba... wdg mnie wystarczyłby jeden.

Na koniec podsumuję cały wygląd i wrażenie z oceną. Bryła jest trochę banalna i podstawowa, przydało by się więcej dodatków budowlanych.
Po obejżeniu parceli odniosłem wrażenie, że źle by mi się grało simem w takim domu, potrzebował bym solidnego remontu.

Daję 4/10

Fraise
17.07.2007, 19:18
Więc tak:
W sypialni mi nie odpowiada ta komoda jest stara,a reszta rzeczy nowoczesna O_o
W wc brzydki jest prysznic z tą studzienką kanalizacyjną :P
Dach jest brzydki xD
Prawie wszystko jest w tonacji metalu,za mało zieleni i kolorów ;P

Vegeta
22.09.2007, 18:03
[QUOTE]Pani Frał nad tą pokrywą jest prysznic

Raven
23.09.2007, 14:48
nawet dom mi się podoba. Nie lubię takich zbyt metalowych ale może być.
Basen fajny.

Master ciaster
05.10.2007, 15:32
A ja na przekór innym powiem - fajny domek. Ogólnie nie lubię takich metalowych domków, ale ten jest fajny. Tylko ten stół z nitami. Sam w sobie jest OK, ale te nity mi sie nie podobają. 9,9/10 (to 0,1 odjęte za stół, ale w skali tego domu to drobiazg)

luja
05.10.2007, 18:12
Smutno, pusto, szaro. Taki domek bez życia...ogród chyba najładniejszy.

19kamila94
06.10.2007, 08:50
Ładnie ustrojłaś domek w środku ale za dużo żeczy w nim jest metalowych. Ogrudek tez jest ładny ale czy dziłają cio te baseny bo jak ja ściągłam sobie takie to nie można było sie w nich komopać a fontana to wogule mi nie chodziła jak powinna ;/ i inne dodatki też ;(

cosmo
12.12.2007, 17:21
Zacznijmy od poczatku...
Ogólny wygląd zewnętrzny - bryła to jeden wielki kloc... Ale kto powiedział że każdy dom musi mieć jakieś super zmyślne kształty? Przecież spotyka się też takie domy jak ten! Jendak mogłeś ją bardziej urozmaicić. Wygląda trochę głupio. Antena na balkonie... a fe! Nie podoba mi się to że jeden basen jest taki Maxisowy a inny ściągnięty z internetu (a propos, u mnie simowie nie mogli pływac w tym basenie bo nie dało się zainstalowac drabinki). Skąd ściągnąłeś tą taką drewnianą podłogę jakby? I te takie okrągłe baseny? Tak ogólem to pusto, nudno, szaro... nie niszcz swojej reputacji. Tyle ludzi cię podziwia (w tym ja) za twoje domy...
Kuchnia/jadalnia - jedna wielka porażka.
Salon - już lepiej ale znowu pusto. Podobają mi się te fotele.
Łazienka - do bani, duża i niezagospodarowana i jeszcze ta rzeźba... Ale za to super są te roslinki za szybą.
Sypialnia - Matko boska simowska, co tam robi ta szafa!! Całkowicie nie pasuje do stylu!! Skąd masz ten parkiet?

Albo ten dom robiłeś "na odwal", albo miał taki być. Czyżby skończyły ci się pomysły?
Ocena. Chmmm... kompletnie nie wiem co ci dać... zróbmy to tak:
- wygląd zewnętrzny - 4/10
- kuchnia/jadalnia - 1/10
- salon - 4/10
- łazienka - 1/10 (gdyby nie te roslinki to byś dostał zero)
- sypialnia - 2/10
To wszystko razem wyjdzie mniej więcej... 2/10

Przy okazji zachęcam wszystkich do komentowania mojego domku "yellowstone"!

ADRIAN
12.12.2007, 18:15
Ten dom wybudowałem bardzo dawno więc nie miałem takich umiejetności jak mam teraz

niagera
13.12.2007, 10:11
Dom ogólnie jest fajny, ale nie podoba mi sie jadalnia- stół nie pasuje do podłogi i jest za metalowy.
sypialnia- łóżko nie pasuje do reszty

dirty_job
19.10.2008, 11:07
dom metalowy i to strasznie ! dodatki nie dopasowane. To najgorsza twoja praca! mimo wszystko 9/10 (za dobre checi) propos prosze o strone z dodatkami

KissForYou
03.11.2008, 18:25
Zgodzę się z poprzednikami, że dom jest metalowy, szary. Przez co wydaję się być nieprzytulny i ''zimny''. Ładnie prezentuje się sypialnia, natomiast ta rzeźba w łazience jest całkowicie niepotrzebna :(
Czy mi się wydaje czy na tej działce są dwa baseny :P ?

kubuss
12.11.2008, 20:12
Średnio mi się podoba. Za metalowy. Ocena: 6/10.

pozdrawiam:
kubuss