PDA

Zobacz pełną wersję : Nie pada u mnie śnieg, ani deszcz.


claudia_13
21.04.2007, 14:12
Mam taki problem. Gdy gram w simsy 2 cztery pory roku nigdy nie mam sniegu, albo spadających liści samych z siebie. Zawsze muszę używać maszyny do tworzenia pogody. Czy coś z moją grą jest nie tak, czy muszę dłuuuuugo czekać??? Help :gu:

Darlene
21.04.2007, 14:25
To nie musi być błąd w grze,ale może. Mi np. też czasami zimą nie pada śnieg. A jak jest w następnej porze roku tzn. następnej zimy np. ?

Kuba xD
21.04.2007, 19:51
Czasem tak jest. Raz przez cala zime, wiosne i lato nie mialem opadow, dopiero jesienia, i malo. Ale za to lisci mi pelno spadalo. Natomiast ostatnio zaczal padac snieg w srodku wiosny... Generalnie wydaje mi sie ze to zalezy od "humoru gry" i od parceli na ktorej jestes. Moze to taki blad... sam nie wiem :P

Darlene
21.04.2007, 20:00
Czasem tak jest. Raz przez cala zime, wiosne i lato nie mialem opadow, dopiero jesienia, i malo. Ale za to lisci mi pelno spadalo. Natomiast ostatnio zaczal padac snieg w srodku wiosny... Generalnie wydaje mi sie ze to zalezy od "humoru gry" i od parceli na ktorej jestes. Moze to taki blad... sam nie wiem :P

A może po prostu szczypta realizmu wprowadzona do gry ? :smirk:

claudia_13
22.04.2007, 09:10
Dzięki :* :* poczekam jeszcze kilka pór roku :) A tak przy okazji to mam raczej dobrą kartę graficzną:))

cysia
22.04.2007, 09:42
No co za to by były cztery pory roku jakby w zimie był tylko śnieg musi być trochę inaczej że nie będzie przez zimę śniegu a będzie w następną zimę więc grzecznie zaczekaj xD

Dovelly
22.04.2007, 12:16
Nie ma powodu do obaw. Twórcy gry wprowadzili realizm. Śnieg moze spaśc nawet dopiero pod koniec zimy albo nawet na początku wiosny ;) :smirk:

Eámanë
22.04.2007, 12:47
Najważniejsze, że latem nie pada :P

Darlene
22.04.2007, 19:26
Najważniejsze, że latem nie pada :P

A tu się nie zgadzam, bo mnie spotkały letnie opady bez używania machinki Xd.

Eámanë
22.04.2007, 19:46
Opady śniegu?

Darlene
22.04.2007, 20:07
Raz mi się zdarzyły śniegu, a tak to deszcz czasami. Za to zimą wtedy nie padało ani trochę.

Dominsiaaa
22.06.2007, 09:51
jak liście nie spadają to wstarczy kupić specjalne drzewko (bo z niektórych nie spadają).

Wiem raczej nie pomogłam <hihihi>
No żeczywiście nie ze wszystkich spadają liście. I jak drzewo wkoło obsadzisz kwiatami to tez liście nie spadną. Najgorsze w tym jest to że na jeden dzień to simowie muszą sie nagrabić nonstop.hihihi ;( A co do deszcze to normalne ze nie pada zawsze u nas też. latem pada deszcz u simów ale zaraz robi się burza a oni ciągle biegną do okna oglądac deszcz. Wkurza to bardzo :con:

______________________________

Jeśli ktoś chce ciuchy do ściągnięcia dla simów za free to pisać mi na meila- [email protected]

Sandy
24.06.2007, 13:43
Jeśli w zimie nie pada śnieg, to znaczy że gra odzwierciedla ostatnią zimę ;PTez tak kiedys mialam. Albo raz moi simowie pod koniec wiosny zaczęli nosić ubrania wierzchniowe. Zabawnie to wyglądało, szczególnie kiedy przyszło lato, a oni nie przestawali nosić tych swoich ubranek.