PDA

Zobacz pełną wersję : Estetyczna ścieżka


Darlene
04.05.2007, 19:38
Z powodu nadmiaru wolnego czasu stworzyłam mini poradnik: Jak stworzyć estetyczną ścieżkę? Na forum jest temat o grządkach więc i taki może się co po niektórym przydać :smirk: A więc do rzeczy:


Fragment terenu pokrywamy wybranym przez nas pokryciem, np. piaskiem. Ścieżka będzie miała taki sam kolor jak pokrycie jakie wybierzesz.
Następnie układamy z jakiejkolwiek podłogi ścieżkę w miejscu, który pokolorowaliśmy piaskiem.
Dalszy krok to usunięcie pokrycia terenu za pomocą CTRL lub zamazanie go inną teksturą, np. zieloną trawą.
Usuwamy podłogę za pomocą klawisza CTRL.
Gotowe! Dekorujemy ścieżkę według własnego uznania :smirk:


Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłam czytelnie i zrozumiale i że poradnik się komuś przyda :smirk:
Pozdrawiam :)

shezza
04.05.2007, 19:50
Heh, nie no fajne i przydatne. :) Ale problem może mieć ktoś, kto ma na parceli to oryginalne, maxisowe pokrycie trawy. Jak chce sie nim z powrotem coś pokryć, to go nie ma w tym spisie.....
:con:

Darlene
04.05.2007, 19:54
Heh, nie no fajne i przydatne. :) Ale problem może mieć ktoś, kto ma na parceli to oryginalne, maxisowe pokrycie trawy. Jak chce sie nim z powrotem coś pokryć, to go nie ma w tym spisie.....
:con:

Zawsze mi się wydawało, że jest O_O Np. jak ma się pokrycia terenu z internetu to na ostatnich stronach...

The FerG
04.05.2007, 20:38
Mi napewno się przyda :)
Reputacja wyżej :fist: :P

shezza
04.05.2007, 20:39
No to ja jestem wybrakowana w takim razie. xD

Darlene
04.05.2007, 20:41
No to ja jestem wybrakowana w takim razie. xD

To może ściągnij sobie jakieś pokrycia terenu np. z modthesims2 (http://modthesims2.com) XD To, przecież Ci nie zaszkodzi :) (bynajmniej nie powinno XD)

P.S. Dzięki za komentarze i reputację xd

shezza
04.05.2007, 20:47
:D Nie o to chodziło. xD Mam pościągane pokrycia terenu, tylko tego jednego nie mam. W tym sensie.

Isi
04.05.2007, 21:03
Heh, nie no fajne i przydatne. :) Ale problem może mieć ktoś, kto ma na parceli to oryginalne, maxisowe pokrycie trawy. Jak chce sie nim z powrotem coś pokryć, to go nie ma w tym spisie.....
:con:
Żeby uzyskać takie "podstawowe" pokrycie trawy, trzeba przejechać po powierzchni z wciśniętym przyciskeim Ctrl. Czyli po prostu kasuje się to, czym jest pokryty teren,a a pod spodem jest ta trawa zawsze. ;)

Poradnik prosty, ale fajny. :) Widziałam kilka takich i sam sposób znam od dawna, ale na pewno znajdą się tacy, którzy jeszcze nie znają. :P

simonek
21.08.2007, 12:55
no ale faktycznie tego ''normalnego'', maxisowego terenu nie ma w ''spisie'' terenów...
a szkoda

EDIT: Isis... dobra rada :)

kajucha95
25.02.2009, 10:54
nooo.Fajne.Na pewno się przyda

Invidia Semper
25.02.2009, 13:33
Ktoś tu odgrzewa kotleta:D I dobrze, komuś się to na pewno przyda taki mały trik;)

dżin.
01.03.2009, 09:02
Fajny poradnik, ale chyba nie ma osoby, która by tego nie wiedziała ;)