PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacje - problem z wyspą wakacyjną


neostrada.pl
16.05.2007, 20:02
Na wyspie wakacyjnej usunąłem obszar ten w lewym górnym rogu i nie wiem gdzie jest te coś co się zamawia taksówkę :gu: ! Napiszcie gdzie to jest albo jak odzyskać obszar :gu: .

ArcticViolet
07.06.2007, 14:52
Jaki obszar? Jak to skasowałeś? Chyba nie da się skasować nic na wyspie nie będąc na parceli...

dola96
07.06.2007, 19:59
Wchodzisz na parcele i tam gdzie chcesz budowac tam naciskasz i budujesz mam takie simsy i wiem jak napewno ;P

mario
07.06.2007, 21:29
A odpowiedź na Twoje pytanie: ta budke telefoniczna mozna znalezc w trybie kupowania , w kategorii "Różne" (czy jakos tak)

neostrada.pl
08.06.2007, 11:45
Jest taki ośrodek wypoczynkowy w wakacjach który jest w lewym górnym rogu. Ten w górach i usunąłem go sobie żeby zbudować swój. Ale przypadkowo usunąłem ten telefon co się zamawia taksówkę. W trybie kupowania w żadnym z działów nie ma tego telefonu. Jak odzyskać ten obszar?

Maxsel
12.06.2007, 16:31
:con: ale wy dziwni to tylko wystarczy skopiować porcele z innej mapki i tyle albo sciągnąć z netu

neostrada.pl
01.07.2007, 21:51
:con: ale wy dziwni to tylko wystarczy skopiować porcele z innej mapki i tyle

Jak to zrobić ? Który plik skopiować ?

Castaway
02.07.2007, 10:03
ja tez mialam, taki problem z telefonem i wlasnie nie wiedzialam gdzie sie znajduje ;/

Maxsel
04.07.2007, 10:41
Spróbuję wytłumaczyć to jak najprościej więc wchodzisz do "Mój Komputer" następnie do dysku na którym masz wgraną grę np jak u mnie 45-32-06 (C:) następnie w folder "Program Files" następnie szukasz folderu "Maxis" potem wchodzisz w folder "The Sims" i wchodzisz w folder UserData2 tam w Houses kopiujesz plik z numerem domu który chcesz skopiować tam chyba 40 lub 42 ale nie jestem pewny 40 to no lewej nad ulicą a 42 to po prawej ostatni na ulicy wulkanicznej następnie cowasz się do folderu the sims i wchodzisz w folder UserData i tam w houses i wklejasz tam plik który skopiowałaś/eśi tyle. Albo jest prostrzy sposób ale wtedy tracisz wszystkie domy (wszędzie) które kiedy kolwiek zostały wybudowane zostają tylko tak jak na początku czyli wchodzisz do gry i w jakoś rodzinkę i tam w F5 i na górze są zapisy na dole opcje z jednych tych na dole jest na końcu pasku taji domek ze strzałeczko co nad nim łuk robi to klikasz na niego wiem że jest coś takiego ale prubowałem tego tylko w balandze a potem już nie bo było mi domków szkoda :P

Caroline
04.07.2007, 15:03
:con: ale wy dziwni to tylko wystarczy skopiować porcele z innej mapki i tyle albo sciągnąć z netu
przepraszam bardzo, niekażdy wie o tym *.*
nie musisz obrażać użytkowników ^^
ani się wymądrzać.
sama nie wiedziałam.
jak będę miała podobny problem, skorzystam ^^
*.*

Anastazja
04.07.2007, 23:50
Kolega Maxsel, ma dobry pomysł

sprawdziłam, obszar w lewym górnym rogu to Aleja Wulkaniczna 40

w jakim otoczeniu grasz? Który numer?
jeśli grasz w nr. dwa to
C:\....\Maxis\The Sims\UserData2\Houses
czerwony plik Houses40.iff - będzie odpowiadał temu obszarowi

i wtedy dowolnie np. z 8
C:\.....\Maxis\The Sims\UserData8\Houses
skopiuj sobie plik Houses40.iff i zamień z tym z UserData2
Jak grasz w otoczeniu drugim

numery UserData, odpowiadają numerom otoczenia

na przyszłość wyłączaj kod move_objects

edit:
niestety budka telefoniczna z wyspy wakacyjnej nigdzie się nie znajduje :con:

ale już tą ze starówki, czy z centrum, można kupić :D
oczywiście jak budujemy, starówkę lub centrum :P

Maxsel
05.07.2007, 19:09
Sorki jak kogoś uraziłem ale bywa. O i przy okazji zedytuje swój błąd na górze co popełniłem domek ze strzałko słyrzy w nowszych wersjach tylko do nowaków domu i terenu czyli odnowienie samouczka a wcześniej służył do całej okolicy

neostrada.pl
06.07.2007, 18:48
Nie będe zakładał już nowego tematu bo ten jest o wakacjach. Czy jeśli często będe piknikował na wakacjach to przyjdzie niedżwiadek niejadek i ukradnie mi kosz piknikowy? bo ktośtam napisał że mu to się wydarzyło. myślałem że ten miś jest tylko w randce i wświatowym życiu

Anastazja
13.07.2007, 00:25
Nie będe zakładał już nowego tematu bo ten jest o wakacjach. Czy jeśli często będe piknikował na wakacjach to przyjdzie niedżwiadek niejadek i ukradnie mi kosz piknikowy? bo ktośtam napisał że mu to się wydarzyło. myślałem że ten miś jest tylko w randce i wświatowym życiu

Bo jest w randce i światowym życiu,
niedźwiadek przyjdzie jak będzie Twój sim piknikował ale na randce w mieście.

Nie ukradnie mu koszyka, ale wyżre kanapkę tylko. ;P
Na wyspę wakacyjną niedźwiadek nie przyjdzie. O ile pamiętam.

Niedźwiadek Niejadek przyjdzie do domu sima i przeszuka mu kosz na śmieci,
jest to losowa sprawa.

W dodatku abrakadabra, Niedźwiadek przychodzi jak sim,
nie skończy robić pszczelego wosku i zostawi pół słoika miodu na Woskomiodorobie.
Misiek zje mód ale za to pogryzą go pszczoły. Za kare, za łakomstwo.
Zobacz, misiek wyżera miód, który zrobił Dżin
http://images26.fotosik.pl/25/5ac23d31d70604a8.jpg (www.fotosik.pl)
Ale pszczółki go pogryzą xP
http://images25.fotosik.pl/25/29d266583afc1639.jpg (www.fotosik.pl)
Uciekł, ale pupcia będzie boleć. xP
zdjęcia z mojej gry

Liptonka
21.07.2007, 07:14
Sorry ,ale w ogóle nie kapuję tego co ty napisałaś.. :con:

Raven
22.07.2007, 08:00
Ja tam jestem z gatunku ludzi którzy nie bardzo wiedzą jaki numer ma dana parcela(huh jak dawno w to nie grałam)
W takim przypadku skasowania obiektu który nie jest dostępny w trybie kupowania, można też posłużyć się programem The Sims Transmogrifier. Trzeba znaleźć ten telefon(najlepiej metodą sprawdzenia, czy w liście plików znajduje się coś co w nazwie posiada wyraz "phone" ale często pliki w Transmogrifierze mają dziwne nazwy więc ja sprawdzam z góry na dół jak leci pomijając tak oczywiste rzeczy jak "Bed" czy "chair" bo wiadomo, że telefonu na 99.99% tam nie będzie). Jak już znajdziemy to klonujemy i sklonowany obiekt powinien się automatycznie pojawić w sprzedaży. Zonk w tym, że będzie on wtedy też dostępny na parcelach gdzie nasze simy mieszkają na co dzień.

Naruto
17.08.2007, 20:47
Bo jest w randce i światowym życiu,
niedźwiadek przyjdzie jak będzie Twój sim piknikował ale na randce w mieście.

Nie ukradnie mu koszyka, ale wyżre kanapkę tylko. ;P
Na wyspę wakacyjną niedźwiadek nie przyjdzie. O ile pamiętam.

Niedźwiadek Niejadek przyjdzie do domu sima i przeszuka mu kosz na śmieci,
jest to losowa sprawa.

W dodatku abrakadabra, Niedźwiadek przychodzi jak sim,
nie skończy robić pszczelego wosku i zostawi pół słoika miodu na Woskomiodorobie.
Misiek zje mód ale za to pogryzą go pszczoły. Za kare, za łakomstwo.
Zobacz, misiek wyżera miód, który zrobił Dżin
[nie cytuj zdjęć!]
Ale pszczółki go pogryzą xP
[nie cytuj zdjęć!]
Uciekł, ale pupcia będzie boleć. xP
zdjęcia z mojej gry

A niema jakiegoś haka żeby był wakacjach? PS: mój 1 post :happy2: :tu: :smirk: ! PS2: gdzie jest dział off top?