PDA

Zobacz pełną wersję : Tajemniczy sim


Iminashi
28.05.2007, 15:09
Każdy sim w Miłowie ma wspomnienia związane z Tajemniczym simem. Hmm... Teraz zostaje nam pytanie kto to jest. Wiemy, że podejrzany ma długie (najprawdopodobniej rude) włosy. Wiemy też, że (prawie) każdy sim poznał go, całował i robił bara- bara. Nawet męższczyźni. Jak nie wierzyce to wejdźcie sobie we wspomnienia kogoś z Miłowa.

berry
04.06.2007, 14:57
Myślę, że robią to po prostu, żeby było juz ze sie całowali lub robili Bara-bara.

Nandelle
04.06.2007, 15:06
jak stworzysz jakiegos sima dorosłego to tak jest a musi miec jakieś wspomnienia co nie.

ola-zolta565
04.06.2007, 18:01
To przecież jasne że jeśli stworzysz kogoś dorosłego (bez męża/żony) to będzie miał w historii "tajemniczy sim" xP xP xP

Nandelle
07.06.2007, 05:59
To przecież jasne że jeśli stworzysz kogoś dorosłego (bez męża/żony) to będzie miał w historii "tajemniczy sim" xP xP xP
Nawet jak stworzysz męza z zona to pierwszy pocałunek i tak dalej bedzie miec ze z tajemniczym simem.

WifeFaraon'a
08.06.2007, 13:11
Każdy sim w Miłowie ma wspomnienia związane z Tajemniczym simem. Hmm... Teraz zostaje nam pytanie kto to jest. Wiemy, że podejrzany ma długie (najprawdopodobniej rude) włosy. Wiemy też, że (prawie) każdy sim poznał go, całował i robił bara- bara. Nawet męższczyźni. Jak nie wierzyce to wejdźcie sobie we wspomnienia kogoś z Miłowa.

Ojej jaka sensacja :/. Dopiero się dowiedziałeś, ze takie coś jest :con:

kaka:)
18.06.2007, 13:52
Mnie ten Tajemniczy Sim trochę wkurza, ale przecież każdy musi mieć jakieś doświadczenie.
A skąd wiadomo, że on ma rude włosy? :O

Castaway
18.06.2007, 15:49
To jest troche glupie bo u simki jest tajemniczy sim i sie zgadza plec przeciwna a simy- meny (inaczej mowiac mężczyźni xP) sa gejami (sorki ale mosialam to powiedziec xP) bo pisze pocalunek z tajemniczym simem lub tajemniczy sim i ja spotykamy sie czemu nie tajemnicza simka xP Ale cio tam xP mnie geje nie interesuja ;]
SORKI ZA SLOWO "GEJ" WIEM ZE WSROD NAS JEST WIELE OSOB MLODSZYCH WIEC PRZEPRASZAM I DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ :)

Wickoo
18.06.2007, 16:24
Bo "Sim" to odpowiednik człowieka. Nie mówisz chyba "Tajemnicza człowieczka"?

kaka:)
18.06.2007, 16:30
Bo "Sim" to odpowiednik człowieka. Nie mówisz chyba "Tajemnicza człowieczka"?

Genialnie napisane (ten przykład :D )
Właśnie nie odmienia się.
Mi też to trochę przeszkadza, ale trzeba przeżyć. Wystarczy po prostu przeżyć (z Simami, w grze) normalną miłość i po kłopocie!

Kinqua
18.07.2007, 16:41
No dali że by były jakieś wspomnienia.nie pustka.

magTom
01.07.2009, 12:40
Ja rozumiem, że dali to po to, Sim miał coś we wspomnieniach. Ale kto to jest? Kim ten Tajemniczy Sim był dla mojego Sima? A tak w ogóle to ten Tajemniczy Sim skoro całował się z moim Simem, to powinien go kochać. W takim razie Tajemniczy Sim kocha wszystkich Simów stworzonych prze ze mnie, czyli niewierny wobec mojego Sima:( Już się pogubiłem:P Panowie z Maxisa strasznie pomieszali.:(( Jak chcę zrobić Sima, który jest wierny swojej żonie, to nie da się tego zrobić, bo już się całował z Tajemniczym Simem.:O

Ritty
01.07.2009, 13:30
Co ty wygadujesz? o.o Tajemniczy Sim jest po to, aby stworzony przez nas dorosły sim miał już za soba pierwszy pocałunek itp, a nie żeby komplikować nam życie. xD

dorciaa
01.07.2009, 13:31
Ale najprawdo podobniej jako nastolatek bo ja jest sie nastolatkiem to czegoś takiego ine am

zelkam
01.07.2009, 17:23
magTom - Twoja wypowiedź mnie zabiła XD
Już wyobrażam sobie, że gdy moja dorosła simka całuje się ze swoim chlopakiem to przybiega taki sam czarny sim z siekierą i goni tego partnera XDDD

sorki, ale musiałam to napisać

BlackDevil
01.07.2009, 20:59
@up: lol :D
Jest "Mroczny", to jest i "Tajemniczy". Coś, coś... mi nie pasuje. A, już wiem xD
Chodzi mi o to, że mają we wspomnieniach np. bara-bara z tym Tajemniczym, a później jak robią to z jakimś Simem, to jest we wspomnieniach, że to jest pierwszy partner/ka. Trochę dziwne, no ale...

Tu$$
02.07.2009, 08:52
Tajemniczy sim jest tylko u dodrosłych. Opcja "Pierwszego pocałunku" jest dostępna tylko u nastolatków. Sim dorosły, nie może przeżyć już pierwszego pocałunku, bo nie ma takiej opcji. Więc ludzie z maxisa wymyślili na to sposób - stworzyli Tajemniczego Sima, z którym dorosły sim przezył pierwszy pocałunek, ect. Nastolatkowie jeszcze ten pierwszy pocałunek mogą przeżyć, więc nie mają Tajemniczego Sima we wspomnieniach.
Tak ciężko to pojąć? :P

zelkam
02.07.2009, 09:53
Może to jakaś miłość z przeszłości? :D
Że np. nie pamieta sie juz imienia tej osoby? :D
Ew. by simowie nie mieli gąbki w głowie to dodali jakieś wspomnienia :)

BlackDevil
02.07.2009, 11:04
Ew. by simowie nie mieli gąbki w głowie to dodali jakieś wspomnienia :)

możliwe...

annamaria93
02.07.2009, 14:05
aa tam, co tu się zastanawiać, przecież stronę wcześniej już wyjaśniliśmy, po co on jest.
Niemal każdy nastolatek ma jakąś miłość, potem to przemija i ma żonę, której może być wierny. To, że kiedyś kogoś miał (tajemniczego sima) nie znaczy, że jest niewierny żonie.
Tajemniczy sim, to nie tak, że to jest ta sama osoba u wszystkich, to jest ich były / była. Każdy mógł mieć innego, a że nie wiadomo, kto to, to jest tajemniczy.

Ritty
03.07.2009, 09:11
No tak, wątpię żeby ludzie z EA chcieli robic tysiąc awatarów tajemniczego sima dla każdego... ;]

dawid9132
03.07.2009, 19:14
a jak np. od dziecko dorasta to nie ma tego !!
To jest wspomnienie pewnie kiedyś simka miała chłopaka i się z nim całowała ;/

Ritty
04.07.2009, 09:15
No chyba logiczne, że nie będzie tego wspomnienia? Jak stwarzasz nowego, dorosłego sima to nie znasz "przeszłości" i był wtedy z jakimś tajemniczym simem.

Anique
27.08.2009, 12:22
Co ty wygadujesz? o.o Tajemniczy Sim jest po to, aby stworzony przez nas dorosły sim miał już za soba pierwszy pocałunek itp, a nie żeby komplikować nam życie. xD

A moja simka miała pragnienie "pocałować sie po raz pierwszy

A inna simka miała we wspomnieniach pocałunek z tajemniczym simem (a tak w ogóle to wcale nie była z Miłowa).

I musze dodać, że obie były dorosłe.

Nattalciaa
16.09.2009, 16:35
Ja chyba wiem kto to jest, myślę że to Monika Wieszak (pokojówka rodziny Lotario) a u mężczyzn to jest podobny brat Moniki Wieszak, Kacper Wieszak, bo on ma długie rude włosy zaś Monika ma blond i z tym kłopot, mi się zdaje że to oni, bo oboje są jak 2 bliźniaki :p No są bardzo podobni :D

Charionette
16.09.2009, 17:06
A mi wydaje się, że nie. Tajemniczy sim stworzony jest po to by samotni simowie (lub ci nie będący w związku małżeńskim) nie byli samotni tj. żeby nie byli takimi dziwakami, że się jeszcze nie całowali i takie tam :P
A jak myślicie dlaczego nie ma widać twarzy owego Tajemniczego sima? Bo nie jest tworzony na wzór żadnej konkretnej osoby, on po prostu jest i nikomu nie przeszkadza ;)

Liv
16.09.2009, 18:48
W Simsach jeśli wspominienie związane jest z jakimś innym Simem to widzimy avatar tego Sima we wspomnieniu. Jednak każdy Sim miał innego Tajemniczego, ale trudno o to, by każdy miał indywidualny obrazek (a tym samym taką samą twarz). Poza tym sama nazwa na to wskazuje- tajemniczy. Nic o nim nie wiemy, w tym także jak wygląda.

Sherlock
17.09.2009, 15:17
Sim domyślny - nigdzie się go znajdzie.

Mixy
10.07.2011, 15:03
Mi to się nawet wydaje, że to jest Mroczny Kosiarz:P.

Cam
10.07.2011, 16:01
Dziewczyna nade mną odświerzyła... Ale może odważę się zapostować.
Jeśli w dalszym ciągu ktoś bardzo by chciał wiedzieć, jak wygląda Tajemniczy Sim, to tutaj ktoś już odkrył prawdę: http://pl.sims.wikia.com/wiki/Tajemniczy_Sim
To wersja dla leniwych, przy odrobinie zapału wystarczy rozjaśnić avatar tego sima w programie graficznym.

Wiktoria__07
18.07.2011, 07:40
To po prostu jest jakis gostek ktory jest po to zeby wspomnienia simow nie były takie puste ;p

Fisia
05.08.2011, 18:39
Jak stworzona Simka ma dziecko to przecież z kimś musiała je zrobić :p Dorosły Sim musiał poznać choć jednego człowieka-sima. A jako że mam dobry wzrok do ciemności, sądzę że on ma czarne włosy. Na simspedii (www.pl.sims.wikia.com) jest artykuł o Tajemniczym Simie oraz jego zdjęcie przy podniesionej jasności i kontraście. Widać, że ma czarne włosy :p