PDA

Zobacz pełn± wersję : Spanie na meblach.


MiNuTkA15
05.06.2007, 13:57
Czy psy mog± spać na meblach? Na przykład na kanapie albo fotelu? Bo było by fajnie a je¶li tak to co trzeba zrobić żeby psaik spał na kanapie?

lithium
05.06.2007, 15:35
hm... nie wiem jak inni, ale ja się nie spotkałam z tym aby zwierzaki spały na meblach... niestety ;/

karolkaaa402
05.06.2007, 20:50
ja niestety takze sie nie spotkalam ale masz racje fajnie by bylo :smirk:

Verona
09.06.2007, 14:35
Czy psy mog± spać na meblach? Na przykład na kanapie albo fotelu? Bo było by fajnie a je¶li tak to co trzeba zrobić żeby psaik spał na kanapie?

Na kanapie jak najbardziej. A co do innych mebli np. szafek to wiem, że na nich mog± spac koty, ale co do psów to nie jestem pewna, ale napewno jest na to jaki¶ kod.
Lecz zanim go zaczniesz szukac to spróbuj "boolProp ControlPets true", wybierz psa i zobacz czy po kliknięciu na szafkę, czy też inny mebel pojawi się opcja "usi±dĽ", albo "¶pij".

MiNuTkA15
09.06.2007, 16:13
Verona dzieki za kod ale ten kod działa na na The Sims Zwierzaki czy na The Sims 2 Zwierzaki bo jak co to mi chodzi o pierwsz± czę¶ć. Zaraz kodzik sprawdze bo bardzo chciałam zobaczyć jak psiaczki kimaja na meblach. Bo mi nigdy z własnej woli nie ¶pi na kanapie bo ¶pi na posłanku albo na ziemi je¶li jest abrdzo zmęczony. ;P

MiNuTkA15
09.06.2007, 16:22
Sory za spam ale... Mi ten kod nie działa próbowałam dużymi,małymi iterami i nic:( Z tym spaniem na meblach to mi chodziło o The Sims Zwierzaki a nie o dwójke:( Jest może jaki¶ch inny sposób albo kod? Bo mi zwierzaki ¶pi± na posłaniach a nie na meblach, a tutaj gdzies na forum widziałam fotostory i było pokazane jak kot ¶pi na kanapie. Ale niewiem które to fs. Plizzzz pomóżcie :(

Verona
09.06.2007, 18:00
Sory za spam ale... Mi ten kod nie działa próbowałam dużymi,małymi iterami i nic:( Z tym spaniem na meblach to mi chodziło o The Sims Zwierzaki a nie o dwójke:( Jest może jaki¶ch inny sposób albo kod? Bo mi zwierzaki ¶pi± na posłaniach a nie na meblach, a tutaj gdzies na forum widziałam fotostory i było pokazane jak kot ¶pi na kanapie. Ale niewiem które to fs. Plizzzz pomóżcie :(


Ten kod działa na sims 2 zwierzaki (my¶lałam, ze chodzi ci o dwójkę, pomyliłam się). A co do jedynki to niestety chyba nie ma sposobu żeby zwierzaki spały na meblach, kodu na to z tego co wiem też chyba nie ma.

MiNuTkA15
10.06.2007, 08:16
Kurde( za przeproszeniem) czy wy sie wreszcie nauczycie czytać? Przecież napisałam to w dziale o The Sims więc chodzi mi o zwierzaki z jedynki nie? Verona sory ale co¶ takiego mnie wkurza :angry: Teraz wszystko jest pomieszane i nie moge sie połapać. Zacznijcie wreszcie rozróżniać działy bo przez to sie robi bałagan xP

Verona
10.06.2007, 14:29
Kurde( za przeproszeniem) czy wy sie wreszcie nauczycie czytać? Przecież napisałam to w dziale o The Sims więc chodzi mi o zwierzaki z jedynki nie? Verona sory ale co¶ takiego mnie wkurza :angry: Teraz wszystko jest pomieszane i nie moge sie połapać. Zacznijcie wreszcie rozróżniać działy bo przez to sie robi bałagan xP


Wła¶nie przez to, że jest bałagan można się pomylić. I nie uno¶ się tak jak kto¶ chce ci pomóc, bo w efekcie końcowym żadnej pomocy więcej nie uzyskasz.

PS. Poza tym kiedy się zorientowałam, że chodziło ci o jedynkę, napisałam na jej temat (że z tego co wiem nie ma takiej możliwo¶ci), więc nie wiem czego ty oczekujesz...

MiNuTkA15
12.06.2007, 13:02
Dobra, sory za ten wybuch, ale denerwuje mnie to jak ktos odpowiada nie na temat

dysieq
29.07.2007, 17:18
Czy psy mog± spać na meblach? Na przykład na kanapie albo fotelu? Bo było by fajnie a je¶li tak to co trzeba zrobić żeby psaik spał na kanapie?

Da się. Ja mam taki dodatek takie kółko jakby daje się na łóżko i mog± tam spać...ale nie jestem w domu i nie pamiętam stronki jakby co to napisz na priv B)

Raven
30.07.2007, 13:24
jest sposób. Była jaka¶ kanapa hackowana bodajże na stronie http://livin-it-up.net czy jako¶ tak ale zapewniam, że kanapa ta była w wygl±dzie bardzo brzydka.


NAUCZCIE SIĘ NIEKTÓRZY, że to jest dział do ts1 a nie ts2

ArcticViolet
31.07.2007, 11:12
http://mistymage.com/gnohmongoodies/pets.html
Jedziemy trochę niżej. Tam jest taka czarna kropka. ¦ci±gamy j±, dajemy do OBJECTS. Wł±czamy grę. Znajdujemy j± w "różne". Kosztuje chyba 1$. Kładziemy na kanapę. Pieski i kotki mog± spać na kanapie! (Simy też)

MiNuTkA15
09.08.2007, 15:07
mi ten link nie działa:(

ArcticViolet
12.08.2007, 17:35
Mi działa po kliknięciu na tym forum. Może masz przegl±darkę zł±? Masz IE czy Mozillę Firefox?

Inoue Orihime
13.08.2007, 07:44
Nie jestem pewna, ale można chyba zrobić tak:
1. Wpisz Move_objects on.
2. Kiedy twój pies lub kot będzie spał, daj go na meble.
PS.: Nie wiem czy działa, bo nie próbowałam. :D

piorun
09.09.2007, 07:27
u mnie kod najczesciej spi na lozku wiec mozna ale nie mozesz postawic mu zadnej budy nie nic w tym stylu to bedzie spal na kanapie;)