PDA

Zobacz pełną wersję : Szybki ślub


berry
11.06.2007, 12:50
Tak, a więc bez owijania w bawełnę mówię o czym będzie ten poradnik (a raczej rada :)) Napiszę tu jak szybko poznać kogoś i np. wziąć szybki ślub. Wystarczy do tego podstawowa wersja simsów (2 oczywiście), zdolnośc pisania i zdrowa głowa (informacje dla żółtodziobów, no cóż tacy tez się zdarzają ;)) Klikasz jednocześnie Shift+ctrl+C (na pewno kiedyś wpisywałeś jakiś kod :)) Wpisujesz boolProp testingCheatsEnabled true i wchodzisz w kontakty swego sima. Przesuwasz paski kontaktów na ile chcesz. Jeśli chcesz żeby drugi Sim też Cię lubił klikasz na niego z wciśniętym Shiftem i wybierasz Make Selectable. Też wchodzisz w jego kontakty przesuwasz paski klikasz na niego z Shiftem i wybierasz Make Unselectable. Klikasz swoim simem na niego żeby sie np. pocałowali gorąco. Później proponujesz mu małżenstwo, czy jak tam sobie chcesz :) I już. Bardzo trudne ? No pewnie, że nie.

Castaway
17.06.2007, 14:14
Gdy chcesz mieć szybki ślub. Informuję iż potrzebna jest do tego jedynie podstawowa wersja simów 2.
1. Klikasz jednocześnie Shift+Ctrl+C i wpisujesz boolProp testingCheatsEnabled true.
2. Wchodzisz w kontakty Sima i przesuwasz paski kontaktów.
3. Jeśli chcesz żeby drugi Sim (z sąsiedztwa) też tak miał klikasz na nim z wciśniętym Shitem i wybierasz Make Selectable. Wchodzisz w jego kontakty przesuwasz mu paski, klikasz na niego z shiftem i wybierasz Make Unselectable. (jeśli chcesz, aby nie należał do Twojej rodziny).
4. Klikasz na niego swoim simem żeby się np. pocałowali, zaproponuj małżeństwo i już.
PS: Sorki, że dwa razy ten sam temat, ale nie wiedziałam czy tamten się wysłał :(
to samo jest z paskami potrzeb ale pozniej sim nie chce isc do pracy :/

Alatáriël
17.06.2007, 14:24
Chciałam jeszcze dodać, że trzeba ten kod wpisać w otoczeniu :) Inaczej nie pójdzie.
Spox poradnik.

Neillé
18.06.2007, 13:55
Wiedziałam o tym, ale dobrze, że napisałaś, na pewno się komuś przyda ;) Tylko, że ten kod boolProp TestingCheatsEnabled true może nie raz psuć grę, ja tak miałam. No, ale to już kwestia kompa i simsów.

Sylvanna
10.07.2007, 14:32
Alatáriël chyba Cię nie zrozumiałam. Kod: boolProp testingCheatsEnabled true wpisujemy na parceli. Jak chcesz zmienić paski znajomości sima nie mając jego panela?
puska.ph
to samo jest z paskami potrzeb ale pozniej sim nie chce isc do pracy :/
Myślę, że to nie wina tego kodu, tylko jakiegoś dodatku lub hacka. U mnie nie ma z tym kodem żadnego problemu. Tyle, że jak go wpiszę i naklikam co potrzebuję to go wyłączam.

lithium
10.07.2007, 14:34
Alatáriël chyba Cię nie zrozumiałam. Kod: boolProp testingCheatsEnabled true wpisujemy na parceli. Jak chcesz zmienić paski znajomości sima nie mając jego panela?

yy może z otoczenia wejść na parcelę? :O z tego co się orientuję ten kod trzeba wpisać w otoczeniu.

Sylvanna
10.07.2007, 16:07
Nie trzeba. Wiem, bo korzystam z niego namiętnie ;).

Kleopatra VII
10.07.2007, 16:19
skoro mowa o kadach ma ktos taki kod aby meble mozna bylo ustawiac pod kontem. widzialam wiele takich zdjec ale nie znalazlam nigdzie kodu

Todd
10.07.2007, 18:00
Nie trzeba. Wiem, bo korzystam z niego namiętnie ;).

no ale wtedy nie będzie działac przeciąganie pasków. bynajmniej u mnie wtedy nie dziala. :O

Rocket
10.07.2007, 18:57
no ale wtedy nie będzie działac przeciąganie pasków. bynajmniej u mnie wtedy nie dziala. :O
U mnie też.

Kleopatra: boolProp allow45DegreeAngleOfRotation [true/false] . True uaktywnia. Kod działa w "Na Studiach" i może dalszych dodatkach. I żeby obracać przedmioty używaj klawisz "<" i ">"

Ijan
13.07.2007, 17:29
Można też wpisać ten kod, nacisnąć na sima z wciśniętym shiftem, wybrać spawn->...l or d ... Kliknąć na nagrobek, który się pojawił i wybrać interakcję 'make me friendly to everyone here' i już... Serdecznie pozdrawiam :-)

Alene
14.07.2007, 01:27
znam ten sposób.ale jak ten kod moze popsuc :con: bo nie wiem.czy jak jeszcze raz zainstaluje gre to bedzie wporzo??

bartek0101
14.07.2007, 16:22
Chodzi mu chyba,że nie gra się tak samo fajnie....moim zdaniem właśnie zdobywanie znajomości to jest największa frajda....

mysza95
10.08.2007, 16:28
Raz wpisałam ten kod i wziełam sobie stojak na ubrania i jakieś pudełko i potem moja simka miała tylko znaczek kariery, 0$ zarobku i 0 dni pracy a po jakimś czasie miała najkwyższe stanowisko w tej branży (dodam że mam oryginalne simsy).Teraz staram się nie korzystać z tego kodu