PDA

Zobacz pełną wersję : MÓJ pierwszy domek ;P. {0 dodatków} [BRAK ZDJĘĆ]


fioletowo_xD
25.06.2007, 09:18
Hejo.
Będzie to mój pierwszy
dom na tym forum.(;.

zero dodatków. pn
nie wiem dla czego
ale nie chcą mi
wejść.!

dobra to zaczynam (;.


Dom należy do młodego
Dawida Dream.
Wyprowadził się
od rodziców iż uwazał ze
potrafi sam
na siebie zarobić. ;]

rodzice na pozegnanie
dali mu troszkę $. :D

Nie ma on jeszcze
pracy, ale ma
zamiar zostać rzeźbiarzem ;P.

A więc oto jego dom;.

całość--
ganek--
przed domkiem roslinki--
korytarz--
korytarz 2--
kuchnia--
łazienka--
pokój 1--
pokój 2--
sypialnia--
taras--

no i oto
nasz właściciel (;.--


Proszę o ocene ;P.
xD . :D :D :D ;P

Vegeta
28.06.2007, 10:22
Pierwsza!!!


No to tak:
Domek mi się średnio podoba w niektorych miejscach kolory do siebie nie pasują a kto chciałby mieć w lazience takie wielkie okna???...niektore pomieszczenia sa zadurze a jak na jednego sima dom jest chyba za wielki ale ja chcialabym taki durzy....no to dam Ci 6,9/10 bo wcale nie jest tak zle:)

SimsManka
29.06.2007, 14:40
Nie podobaja mi się różowe ściany.
Na ganku - połączenie tych scian z brązową podłogą to totalna porażka.
W kuchni meblowy misz-masz, brzydkie połączenie ścian z podłogą.
Łazienka ok, tylko troche za duża i za duże okna.
W pokoju 1 2 różne szafy obok siebie?
Drewniana ława z zupełnie innej bajki niż reszta. Meble zasłaniaja okna.
pokój 2 - dwa różne regały z książkami. W sypialni szafa (kolejna!) zasłania obraz, nie podobaja mi się 2 szafki nocne obok siebie i ustawienie biurka i fotela.
na tarasie mogłeś postawić jakąś ławkę.
I ogólnie dom mógłby byc na jakiejś większej działce.
To moje spostrzeżenia. W każdymr azie nie zniechęcaj się i buduj dalej ;). W końcu zacznie lepiej wychodzić.ogólnie domy bez dodatków mogą być ładnie urządzone, z tym, że średnio nadają się do pokazywania na forum, bo sa takie..Zwyczajne..
Pozdrawiam.

Chmelcor
29.06.2007, 15:43
Przejdzmy do rzeczy.
Jezeli jest to twoj pierwszy dom wogole w simsach to wypadl swietnie jak na amatora. Jezeli pierwszy na forum to kiepsko.

Calosc - pokoje sa zle porozmieszczane, rozne drzwi do kazdego pokoju, a bryla jest conajmniej dziwna.

Pokoj nr2 - JEST OBLESNY nawet nie chodzi o te sciany, ale jak mogles dac ciemne drewno, jasne drewno, metal, plastik i zielen OBOK SIEBIE!

Kuchnia - znowu zmieszanie styli tylko mniej widzoczne. Nie powinno sie dawac nowoczesnej lodowki, stolu i krzeszla obok wiejskich szafek i sredniowecznego pieca.

Sypialnia - wyglada ladnie, ale nie podoba mi sie to biurko i maszyna do robienia skrzatow.

Pokoj nr1 - tez wygladalby ladnie, gdybys nie dal tu jasno drewnianej szafki.

Przedpokoj - SLICZNY, bo maly i ladnie dopracowany, a takze tworzy przyjemny efekt.

Lazienka - jest dobrze zrobiona, ale wszystko psuje ta brazowo biala wannna.

Ten niebieski pokoik w srodku - niewiem po co on wogole jest i jakby nie ma okreslonego stylu.

Ten rozowy pokoik w srodku - jest co najmniej dziwny i bez smaku, jakby zrobiony tylko po to, zeby byl.

Ogrod - troszke za malo roslinek, ale jest spoko.

OGOLNA OCENA - 5/10

Caroline
30.06.2007, 08:49
nie, nie, nie! nie mój styl. budowałam takie domy kiedy pierwszy raz grałam w simsy. zabardzo nie umiesz dobierać kolorów. nasra... czym się da :/ 2/10 za bryłe i chęci

Słodka_mandarynka
01.07.2007, 19:57
Więc tak dom jest średni w niektórych pomieszczeniach nie pasują ściany i podłogi do mebli.Strasznie dużo kwiatów dałaś do tego domku :DStaraj się robic duze pomieszczenia,bo jak robisz mniejsze to mebel stoi na meblu.
Ocenka 5,5/10

Chmelcor
02.07.2007, 21:16
Akurat tu sie nie zgodze, bo upchanie mebli jest akurat, ale nie sa one dobrze dopasowane do stylu

martka95
05.07.2007, 09:25
z zewnątrz kiebsko:(w każdym pokoju inne okna,poupychane koło siebie.
w środku:(nieładne kolory ścian i podłóg,meble poupychane:(
MAM pytanie -po co mu domek dla lalek:p
OCENA- 5/10

Shaggy
06.07.2007, 19:05
Heh, nawet jak ts 1 i bez dodatków to spoko. Ale ten domek dla lalek w salonie (albo w innym pokoju...) to przesada. Chyba że ma on jakieś inne dziecko w co wątpie ^^

Fraise
17.07.2007, 19:29
Fajny tylko: dla faceta różowe ściany.? ;o :P I w korytarzu mi nie pasuje podłoga,a reszta może być ;)

Elros
19.09.2007, 12:44
Fuuuuuuuuuuu ! nic do siebie nie pasuje spasowanie kolorów obrzydliwe jednym słowem tragedia !


1/10

;/

pitreq95
18.07.2008, 19:54
Jak na pierwszy to ok. Ściany w pokojach nie pasują do podłóg i nie podobają mi się różowe pomieszczenia. Dam... 4/10

asiolek
19.07.2008, 13:15
Ojojoj jakie dzikie kolorki ;p Pokój 1 i 2 mi się nie podobaja tak samo jak kuchnia. Reszta ujdzie w tłoku. ocena 5/10

shizeR
29.08.2008, 13:25
o mamo zły

baranek yellow
20.09.2008, 21:18
Style kompetnie pomieszane, zawsze inne drzwi i okna, różne meble, nie dopasowane podłogi do ścian, jednym słowem tragedia!!!!!!!!!! 1/10

Gio
21.09.2008, 13:45
Nie jest najgorzej. To twój pierwszy dom- wiec masz jak dla mnie taryfę ulgową. 5/10 bo aż tragicznie nie jest, tylko musisz troche popracować.

legolas
22.09.2008, 15:22
Jak na pierwszy dom i zero dodatków to ja widze tapete z Balangi ale ok. 3/10 bo pierwszy dom ...

niepokorna
23.09.2008, 15:26
Piękna.... biel -.-
Nic nie widać

Emallie
23.09.2008, 19:17
A mi się podoba jak na pierwszy raz ja też takie kiedyś robiłam i mi się podobały pozdrowienia ;*:*;*:* 10/10 10/10

juka
26.09.2008, 20:58
nie chce powtarzać ale:
*czy chciałbyś/aś mieć takie duze oknna w łazience
*nie wszędzie kolory pasują
*masz nowoczesną kuchnie i nienowoczesna kuchenkę (to chyba nie pasuje)

** masz 4,75... :) poćwicz bedzie lepiej

lomcio
24.10.2008, 16:01
ej a jak sie w kleja zdiecia

Gio
24.10.2008, 16:05
Chyba Ci podałem w założonym przez ciebie temacie...

akaj
24.10.2008, 19:13
nie, nie, nie! nie mój styl. budowałam takie domy kiedy pierwszy raz grałam w simsy. zabardzo nie umiesz dobierać kolorów. nasra... czym się da :/ 2/10 za bryłe i chęci

No ja też ;)

VerkuŚ
24.10.2008, 19:23
O Lol jak ja dawno nie widziałam Sims 1 :D xD
Nie no domk taki sobie ale cóż..no jakos tam udzie
Kolorystycznie trochę nie ten...

schogetten
04.12.2008, 16:01
meble nie są do siebie dopasowane. ale układ domu i te korytarze mnie się podobają.

Adamsims
04.12.2008, 16:18
Nie te kolory i nie mój styl 6/10 ale najgorszy nie jest.
Skoro on jest takim milionerem to czemu nie kupił sobie bloku?

Minutte
13.12.2008, 15:04
No ..
Nie podoba mi sie .
Meble powinny choc troche pasowac do tapet/podlog .
Dodatki rowniez .
3/10 .

aneurysm
21.02.2009, 13:51
No więc powiem tak:
Dom jest za kolorowy
Szkoda że nie masz więcej dodatków ale zauważyłam kilka z netu
Podłogi niedopasowane do ścian, ale zdarza się.

No nie zbyt mi się podoba ale to twój pierwszy dom więc dam 7/10

karlekin
21.02.2009, 20:54
ja też mam jedynie podstawę gry TS 1 w wersji angielskiej i nie moge podłączyć żadnych dodatków;( ale wiesz... nei wiem jak to jest, bo część przedmiotów, które masz w domku nie znajdują sie na podstawie... skąd je wzięłaś??

ale wróćmy do komentowania domów:
1. Okna w łazience są zbyt duże... powinnaś je zmiejszyć, może użyj tych małych okrągłych?
2. Łazienka mogłaby być też trochę mniejsza, bo jest w niej za dużo przestrzeni, która nie jest wykorzystana...
3. te różowe ściany to trocszkę przesadzone;P (bez urazy). chodzi mi tutaj o to, że tapeta nie masuje pod meble... tzn. szafę...
4. czy tam są 2 salony?? takie odnosze wrażenie... chyba użyłaś zbyt wiele biórek:P jeden facet tyle się nie będzie uczył:P hihihih
5. ahh i ten domek dla dzieci:) hhii pełen spontan xD (to chyba nie zbyt odpowiednie dla takiego męzczyzny)

Ogólnie jest fajny...:) każdy domek ma swój urok... jednym sie podoba, drugim nie ich sprawa;) hihihi

P.S. a jeszcze skąd masz ten warsztat do robienia gnomów/figurek w drewnie?? prosze odpisz, albo tutaj, albo na PW... czekam...

Esterkaa
22.02.2009, 13:28
Domek fajny ale..
za duze okna w lazience
rozowe sciany
za malo roslinnosci w ogrodzie.
po za tym ok
ocena:8/10
pozdr.

Kate_like_The_Sims
24.02.2009, 08:48
Jeżeli jesteś amatorem - świetnie
Jeżeli nie masz dodatków - super... nie! ty przecież masz dodatek Abrakadabra! Ja to coś, co się tam kolce wbija miałam w Abrakadabra ;).
Dobrane kolory - zależy co kto lubi. Ja lubię mieszać ciemny brąz z jasnym różem, a ktoś może woleć czarny z ostrym różowym ;).
Meble - trochę nie pasują.
Drzwi i okna - W łazience mogłaś zrobić mniejsze okna, no chyba, że chciałaś odzwierciedlić swoją łazienkę (jeśli masz takie wielkie okna ;)), a drzwi? Może nie zauważyłam tak jak inne osoby tego, że są inne?
Ocena dla amatora: 9/10
Ocena dla osoby, która bardzo dobrze się na tym zna: 1/10