PDA

Zobacz pełną wersję : Telefon do Kosiarza


Kucynka
26.06.2007, 11:52
Grałam sobie moją ukochaną rodzinką i Simce umarł mąż. Więc odblokowałam boolpropem Wskrzeszeniomat, i zadzwoniłam do Śmierci. I tu zaczyna się mój problem. Otóż wyświetlił mi się komunikat od Mrocznego Kosiarza, że nie znam żadnego Sima, który umarł, więc po co do niego dzwonię, że jak zadzwonię jeszcze raz to przyjdzie po mnie... :O Czy ktoś wie jak wskrzesić tego Sima??? To moja najbardziej udoskonalona i ulubiona rodzinka ;(

Kicia95
27.06.2007, 17:06
Mam zrozumieć, że używałeś/łaś kodu boolProp? Jeżeli tak, to może być jedynie błąd gry. Czasami kody niszczą grę...

Pozdrawiam

Janvier
27.06.2007, 18:44
Użyj kodu unlockCareerRewards - jeśli masz Nocne Życie , weż Wskrzeszeniomat i spróbuj ;)

mabda
27.06.2007, 19:47
tez tak zrobilam w rodzinie biedak
i tez smierc powiedziala balbinie, ze ta nie zna nikogo, kto zmarl
a chcialam wskrzesic jej meza... :(

Justa95
27.06.2007, 21:35
Ale żeby wskrzesić sima to trzeba mieć jego nagrobek. A o ile mi wiadomo to Balbina go nie ma.

mabda
27.06.2007, 21:54
no tez tak myslalam, ale w temacie o wskrzeszeniomacie ktos mi napisal, ze nie trzeba miec nagrobka...

Alene
28.06.2007, 09:37
a jak mozna wskrzesić?? :O zmarłego i ja nie mam numeru do Mrocznego Kosiarza :1smutny: i jak to mozliwe ze kod może zniszczyc gre najwyzej jest jakis błąd ale chyba nic poza tym jak sie uruchomi jescze raz do gra normalnie funkcjonuje

Justa95
28.06.2007, 11:00
Wpisujesz kod: unlockCareerRewards (w rodzince). Wchodzisz w nagrody zawodowe. Szukasz takiego telefonu na czarnej podstawce (Wskrzeszeniomat) stawiasz gdzieś na podłodze i dzwonisz. Musisz dać jakąś wysoką kwotę bo inaczej będziesz miała zombie.
A i musisz mieć nagrobek!

A jakby co to tu (http://www.simowie.info/?dzial=poradniki/zombie) masz poradnik jak stać się zombie. Tam też (na ostatnim zdjęciu) masz ten telefon.

P.S. Jak coś źle napisałam to proszę mnie poprawić bo ja nie mam NS.

Karima
28.06.2007, 16:25
Nie trzeba mieć nagrobka, aby wskrzesić sima.Ja w jednej rodzince nie miałam nagrobka i Kosiaż mi wskrzesił sima.A jeśli chcecie wskrzesić sima to musicie:
1.Upewnić się czy on jest z rodziny(bo jak chciałam wskrzesić takiego jednego sima to wyświetlił mi się ten komunikat)
A co do rodziny Biedak to patrzyłam na ich drzewo genaloogiczne to Balbina nie ma i nigdy nie miała męża :O Więc poprostu nie możesz go wskrzesić, bo go niema.Wiem że na zdjęciach jest i w historii otoczenia,ale nie jest pokazane w tym drzewie że on był jej mężem.

Janvier
28.06.2007, 20:27
Nie trzeba mieć nagrobka, aby wskrzesić sima.Ja w jednej rodzince nie miałam nagrobka i Kosiaż mi wskrzesił sima.A jeśli chcecie wskrzesić sima to musicie:
1.Upewnić się czy on jest z rodziny(bo jak chciałam wskrzesić takiego jednego sima to wyświetlił mi się ten komunikat)
A co do rodziny Biedak to patrzyłam na ich drzewo genaloogiczne to Balbina nie ma i nigdy nie miała męża :O Więc poprostu nie możesz go wskrzesić, bo go niema.Wiem że na zdjęciach jest i w historii otoczenia,ale nie jest pokazane w tym drzewie że on był jej mężem.

A moja koleżanka wskrzesiła "męża" Balbiny :O

mabda
28.06.2007, 21:00
probowalam tez przez syna balbiny go wskrzesic - musial miec przeciez tatusia i w drzewie genealogicznym widnieje, ale tez sie nie dalo :/

Karima
29.06.2007, 13:50
A kij z tym.Dziwna rodzinka i tyle ;P

Chmelcor
30.06.2007, 09:14
Mozna wskrzesic sima wtedy kiedy nagrobek znajduje sie na dzialce(sa wyjatki np.nagrobki u cwirow), albo kiedy pojawi sie komunikat "Sim zmarl na innej parceli. Powroci na miejsce swojej smierci jako duch.". A mozna jeszcze wskrzeszac sima, ktory byl przyjacielem kogos np.Waldemar mial przyjaciela Roberta, Robert zmarl, a Waldemar NA SWOJEJ PARCELI(tej bez nagrobka)wskrzesil go.

WAZNE: WSKRZESZANIE JEST DOSTEPNE TYLKO WTEDY KIEDY MASZ "NA STUDIACH"

Deeta
30.06.2007, 12:31
A może mu za mało zapłaciłaś?Bo jeśli pokazało ci się(chyba)okienko z wygórowaną ceną a ty to chyba anulowałaś to bardzo możliwe że pomyślał że dzwonisz dla żartu.Może mu za mało zapłaciłaś simoleonów za to żeby przywrócił do życia twojego sima???

mabda
30.06.2007, 13:06
nie pokazalo mi sie okienko z cena, bo NIE ZNAM ZADNEGO SIMA, KTORY UMARL [taki komunikat otrzymalam od smierci]

kami22
23.11.2007, 13:51
A w Dziwnowie kosmicie sie zmarło i Opelia (...) mogła go wskrzesić a przecierz nie byl z rodzinki ;/

Collet
23.11.2007, 22:11
Kami22- któremu kosmicie?
Telefon do Kosy... Jak byłam młodsza myślałam, że mogę się z nim zaprzyjaźnić :) Żebyście widzieli moją wkurzoną buźkę kiedy okazało się, że nie ma go w kontaktach. =)

calusna_kg
16.12.2007, 21:39
"Sim zmarl na innej parceli. Powroci na miejsce swojej smierci jako duch."
co oznacza ten komunikat?? mi sie cos takiego wyswietlilo... jak byłam w akademiku... a ta simka która zmarła była w miłowie.... o co z tym chodzi...?? on bedzie straszył inną rodzinę?? czy jak bo nie kumam ;/

Cokazoo94
18.12.2007, 17:20
Ja nie mogę wskrzesić sima za nic :/ Wpisuje kod (poprawnie!) i okno mi się powiększa i nic :( Trzeba mieć Nocne Życie?
Ps: Mam tylko Na Studiach i nic więcej!

Raven
21.12.2007, 08:25
Na Wskrzeszomat czy Wskrzeszeniomat sobie trzeba zapracować! A pozatym kody psują grę. Sprzedaj ten weszeniomat i spróbuj kodem ponownie. Jak niedziała to pewnie błąd gry.

iskierka446
15.05.2008, 19:48
ja wskrzesiłm męza balbiny za pomoca simPE

Emo_girl
23.05.2008, 18:17
A ja wskrzeszam też. To fajne. Takie fantastycznye i magiczne w mojej grze :D

Diamond Girl
23.05.2008, 19:19
Jak? Zapytaj jej...

Krystek175
24.05.2008, 07:35
ehhhhh....... Nie trzeba miec Kosiaza ani zadnych Hacków zeby wskrzesic Ja wskerzeszam Bez Niczego Dzwonie Przez Telfeo Wybieram.....Usługi......Zadzwon po.............Ksiadz i Składnia Koscielna..........Pytają sie po co mają przyjsc to wybieram SIM UMARŁ

przychodzą z Samochodem Który zawozi na cmętarz a tam Odprawiają rytuał I sim żyje

Madison
24.05.2008, 09:11
Krystek175- ale bajdurzysz ^^
a tak btw, ten avatar już ktoś ma na tym forum

kalafjor
24.05.2008, 09:38
No właśnie Krystek coś stulasz przeciesz to niemożliwe :/

Rocket
24.05.2008, 20:33
taa, a jak chce wskrzesić sima to wysyłam do hadesu różowego smoka i on go przynosi przywiązanego do ogona...
zawsze mnie nurtowało po co ludzie wymyślają takie brednie.

Remus Lupin
07.05.2009, 13:39
A ja znam inny sposób wskrzeszania simów nie mam NS za to mam CW i kiedyś grałem swoją stworzoną prze ze mnie rodzinę w Miłowie wszystko okej, ale nagle wybuchł mi pożar prze miotacz ognia(alarm przeciw pożarowy przeniosłem) i ni gruszki i pietruszki zaczął płonąć taki jeden miastowy spłonął żywcem przyszedł Mroczny a mój sim zaczął go prosić(Nie znał go) i przegrał więc za pomocą lampy Dzina poprosiłem o wskrzeszenie sima został wszkeszony i automatycznie dodany do rodziny, więc zacząłem sie bawić kodem boolprop... w różne rodzaje śmierci aż nagle, za drugim razem gdy poprosiłem a wskrzeszenie tego samego sima to powrócił ale już jako zombie.

Nie mam NS.

Dżiglipaff
11.11.2010, 23:01
no to tak....

mialam ludzika, mial psa i wynajmowal mieszkanie z jakas miastowa babeczka, kiedys nawet zdarzylo im sie romansąć, ale w koncu nie pyklo ;> chlopek znalazł sobie nowa dziewczynę - młodą studentke - hehe. chodzili ze soba tu i tam, oboje chcieli sie zareczyc bla bla bla~ Byla zima, w malym mieszkanku kolo telewizora stała choinka, po hucznej imprezie i wizycie Św. Mikołaja jakos wszystkim sie zapomniało o lampkach... przez całą noc. Współlokatorka facecika była wojskową, wiec zawsze wychodzila z domu przed świtem - on zaczynal prace koło południa - był architektem. Wszystko super, sniadanko i te sprawy, piesek biegal gdzies po apartamentowcu, przyjechał samochód do pracy, pieskowi zachciało sie wrocic do mieszkania... wnet zapaliła sie choinka! Pies - jak to pies, (zawsze uwazalam ze to glupie zwierzeta, slinia sie i smierdza), stanal w drzwiach i zaczał szczekać. Alarm przeciwpozarowy wył i wył, głośniej od psa... przyjechał jeden wóż strażacki... drugi wóz strażacki... chyba nawet i trzeci... a ten pies szczekał i szczekał w przejsciu, jak głupi~ Tomasz musiał iść do tej pracy - w koncu tego wieczora miał sie oświadczyć swojej lubej i musial miec duzo pieniedzy na ślub~ oh~! rach ciach trach~ i ogień z choinki i telewizora zaczął "połykać" również Tomasza : O ojejujujuniu! Chwile potem, pies, ktory jest glupi, wlazł do mieszkania, 3 strażaków zgasiło ostatni, pojedynczy płomyczek i sobie poszli... Przyszedl jeszcze tylko Kosiarz i zabrał mojego Tomaszka T_T Uznalam, ze kazda smierc w grze jest fajna, wiec zapisalam - Marlencia i tak będzie mogła go wkrzesić - należy do tajnego stowarzyszenia i moze za friko korzystać z wskrzeszomatu. Pojechala na parcele, gdzie wynajemca-cham, wysłał nagrobek, zabrała go i trzyma ze sobą. Pozniej odwiedziła siedzibe stowarzyszenia, zeby zadzwonic, ale Kosiaz mowi, ze ona nie zna nikogo, kogo mozna wskrzesic~ T_T buu~ i co mam zrobic? w sumie Tomaszka kochalo jeszcze kilka kobit w miescie, ale to Marlencia miała byc jego pierwsza zona i to ona musi go wskrzecic~

co robic? czekac na cyganke, az przyniesie lampe dzina, uzyc kodu na nagrody, czy moze po prostu nie da sie wskrzeszac nie-studentow studentami?

Vanitas
12.11.2010, 10:13
Nie wiem od czego to zależy, ale niektórych simów po prostu nie da się wskrzesić. Polecam Ci ten (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=41271) poradnik.

Dżiglipaff
12.11.2010, 10:28
dzieki, ale to nie rozwiazuje problemu marzenia "Wskrzesic Tomasza"

bardzo lubie te maxiosowe metody ulatwienia gry bez kodow, tym bardziej, jesli z czegos jeszcze nie korzystalam - jak z wskrzeszomatu

kody to dla mnie ostatecznosc~


chyba jednak przerzuce jako podarek z innego domu lampe dzina, albo wskrzesze sima ktoras z jego kochanek

Violet
12.11.2010, 11:37
a mi to urządzenie nie działa mój sim ma platynowa aspiracje wyciągnęłam ten wschrzesiomiat i jak chce na niego kliknąć to nic się nie dzieje :(

Orzechowo
12.11.2010, 13:56
bo moze nikt mu nie umarl?

Violet
12.11.2010, 17:12
mam cały cmentarz

kessaris
27.01.2011, 19:17
Miałam podobną sytuacje, ale u Marzycielów (chciałam Marlenę wskrzesić) Zadzwoniłam do Kosy - mówił że nie ma takiego sima. A przecież był nagrobek Marleny o.O Wkurzyłam się, użyłam Insimenatora (edytor zaświatów) odzyskałam Marlenę nie tracąc simoleonów ^^

aneta_zyleta
20.04.2011, 22:12
Eh... Wciskacie shift -> klikacie na skrzynkę pocztową -> make me know everyone

Po czym dzwonicie do Kosiarza i możecie wskrzesić każdego zmarłego z danego otoczenia. Dziękuję za uwagę.

Joopka
27.04.2011, 12:28
A może sim umarł ze starości? ;)

Bo tak mi się zdaje, że wtedy kosiarz nie wskrzesza... ?

ultraviolence
30.04.2011, 11:16
Bo tak mi się zdaje, że wtedy kosiarz nie wskrzesza... ?
Nie wskrzesza :)