PDA

Zobacz pełną wersję : parę prostych wskazówek:)


lithium
27.06.2007, 12:48
jak się nie przyda to trudno:)

Góra jedzenia za darmo :D

Zadzwoń po jedzenie (zaznacz maksymalną ilość, a co tam:P), gdy przyjedzie koleś z koszykiem, naciśnij pauzę. Otwórz okienko z kodami, wpisz move_objects on. Będąc ciągle w pauzie zabierz od kolesia koszyk i połóż w środku domu. Zwolnij pauzę, koleś powinien wrócić z powrotem do ciężarówki po jedzenie. Czynność powtarzaj, aż Ci się znudzi:P gdy to nastąpi, po prostu usuń kolesia razem z ciężarówką.

Statuetka Śmierci :P (sorki ale nie pamiętam jak się on nazywa)

Idź do trybu kupowania, wpisz ctrl+shift+c, potem move_objects on. Zabij jakiegoś sima którego nie lubisz, albo upewnij się że w pobliżu jest osoba która może go uratować. Gdy tylko zobaczysz Śmierć idź do trybu kupowania (upewnij się że masz wpisany kod move_objects on) podnieś go z wciśniętym shiftem. Później dalej ze wciśniętym shiftem postaw go na ziemi. Powinieneś teraz trzymać klona Śmierci, ustaw go gdziekolwiek chcesz. Potem w trybie życia poproś kogoś aby uratował sima z rąk prawdziwej Śmierci. I koniec, masz statuetkę :PP

Brak zielonego kryształu nad głową (np. do fotostory)

1.otwórz okno z kodami, wpisz kod boolProp testingCheatsEnabled true.
2.naciśnij shift i kliknij na kryształ
3.kliknij „force error”
4.wybierz “delete”
5.no i koniec, kryształ zniknął:)

Sandy
27.06.2007, 18:16
Nie wiedziałam o tej statuetce śmierci. Napewno mi się przyda, tylko korzstać :)

Janvier
27.06.2007, 19:03
Fajna ta statułetka :smirk: , a także jedzenie bardzo dla mnie przydatne :)

Alatáriël
27.06.2007, 20:15
Bardzo fajne porady ^^ Szczerze, nie wiedziałam o tym :)

egotastic.
29.06.2007, 20:08
1.otwórz okno z kodami, wpisz kod boolprop...

ja np. nie znam calej nazwy kodu i jak czytam taki poradnik to nie mam zamiaru latac po forum i go szukac.
kots nieobeznany nie bedzie wiedzial o co chodzi .___.

chyba, ze sama go nie znasz.

Nandelle
29.06.2007, 22:38
ja np. nie znam calej nazwy kodu i jak czytam taki poradnik to nie mam zamiaru latac po forum i go szukac.
kots nieobeznany nie bedzie wiedzial o co chodzi .___.

chyba, ze sama go nie znasz.
Tu chodzi o kod boolprop testingcheatsenabled true

Alatáriël
29.06.2007, 22:48
ja np. nie znam calej nazwy kodu i jak czytam taki poradnik to nie mam zamiaru latac po forum i go szukac.
kots nieobeznany nie bedzie wiedzial o co chodzi .___.

chyba, ze sama go nie znasz.

Ano właśnie... jest kilka kodów z początkiem boolprop, więc lepiej pisać cały kod ;]

lithium
30.06.2007, 11:53
faktycznie, nie pomyślałam o tym, przepraszam i poprawiłam. :)

rosex
30.06.2007, 20:02
1.otwórz okno z kodami, wpisz kod boolProp testingCheatsEnabled true.
2.naciśnij shift i kliknij na kryształ
3.kliknij „force error”
4.wybierz “delete”
5.no i koniec, kryształ zniknął:)
ale przecież jest kod Plumbbobtoggle on ; p
dzięki niemu też znikają kryształy
i jest prostrze w obsłudze ; D

[edit]
a jeśli chodzi o jedzenie to też istnieje łatwiejszy sposób i nie trzeba nigdzie dzwonić ani nic przestawiać, bo wystarczy po wpisaniu kodu boolProp testingCheatsEnabled true kliknąć na lodówkę i wybrać odpowiednią opję ;>

stagnacja
30.06.2007, 23:16
Bardzo fajne wskazówki :) nie wiedziałam o tym jedzeniu i o statuetce też! :D Dodaję reputację.
Pozdrawiam
Nikita

Neillé
01.07.2007, 13:21
Bardzo ciekawe i przydatne te porady :D Trzeba je będzie wypróbować. Ja tylko wiedziałam o tym braku kryształka, ale za pomocą kodu. Jednak ten kod działa chyba w jakimś dodatku, więc jak ktoś ma tylko podstawowe The Sims 2 to mu się na pewno przyda ten sposób :) A no i to z jedzeniem fajne też.
Pozdrawiam.