PDA

Zobacz pełną wersję : 'Acrita' [BRAK ZDJĘĆ]


kornelia911
02.07.2007, 13:06
Hej;) Postanowiłam , że i ja umieszczę tu swój dom. Nie jestem mistrzynią w budowaniu domków, ale myślę, że ten nie jest najgorszy. Parterówka. Krytykujcie ile chcecie, ale to dom do użytkowania dla moich simów nie dla was;P No, ale go tu wystawiam, bo jestem ciekawa waszej opinii. Domek jest funkcjonalny z dużym ogródkiem. Możecie uważać, że dużo tam napchałam, ale 'Klub ogrodników' jest innego zdania. Myślą, że jest tam pusto. Mozemy przejść do oglądania, zdjęcia nie są najlepszej jakości ,bo bardzo mądra Kornelia zapomniała zmienić ustawienia xP Ale ujdzie. Chyba idzie zobaczyć to co trzeba.

W tymże domu mieszka dwoje ludzi - Natasha i Miguel Acrita. Najpierw byli współlokatorami o tym samym nazwisku lecz nie łączyły ich żadne rodzinne więzy. Po czasie ożenili się i teraz wyczekują dziecka. Chcą, aby to była dziewczynka tak więc zrobili pokój dla dziewczynki (jak będzie chłopak to wyjde bez zapisu;P ) . Stworzyli pokój raczej dla nastolatki. Pomysleli, ze nie będą zaplątac sobie głowy pokojem dla małego dziecka. Potrzebne rzeczy dla niemowlaka wcisną do jakiegoś pokoju xP


OCENIAJCIE:)

Mam nadzieję, ze niczego nie pominęłam!
Wiem, zdjęcia są geniaalne.. :wacko:

shezza
02.07.2007, 22:40
No to będę wredna.

W ogródku rzeczywiście trochę napchałaś. Po co tam ten strach na wróble? Aż 2 jacuzzi? ( To miłosne to rozumiem - kiedy się mieli w sobie zakochać. Ale po co teraz, skoro są małżeństwem? ) A ten łuk z kolumnami? Stolik do układania bukietów? Ławeczka pod daszkiem... No i jeszcze te lampy. Oj oj oj. Całość wygląda jak park kultury lub plac zabaw...No i... Czemu część grządek jest w szklarni, a część nie? Po co na ganku ten stojak na płaszcze? Nie mogłaś dać go w holu? No i ta lampa. Obok jest też kinkiet. Jakoś tak za dużo. Przedpokój jest zdecydowanie zbyt ciemny. Salon może być, ale ściany wyglądają, jakby były tylko otynkowane. Pokój utrzymany w nowoczesnym stylu, nie pasuje tylko ten kominek. Jest antyczny. Łazienka za to jest bardzo fajnie zrobiona. Ja nigdy nie umiem urządzać dużych łazienek, a tobie to wyszło genialnie. Kuchnia też jest ok, ale coś nie teges ta SKLEPOWA półka na torty i ciasta. Oprócz tego - wstawiłaś dwie mikrofalówki ( to dziwnie wygląda ). Powiedz prawdę - u ciebie w domu ( tym prawdziwym ) sztućce trzyma się na podłodze? Ja jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Sypialnia fajna. Nowoczesna i stylowa. znowu jeden antyczny mebel - tym razem fortepian. To po prostu psuje kompozycję. Troszkę za dużo roślin. Pokój za duży, częśc przy drzwiach bardzo pusta. A w ogóle, to we wszystkich pokojach są czujniki. Wszędzie masz drzwi? :con: Ten pokój dla dziecka nawet mi się spodobał. Trzy rzeczy mi nie pasują - ta czerwona pościel w pokoju utrzymanym w ciemnej tonacji i ten fotel przy biurku. To bardziej dla jakiegoś biznesmena, a nie dla dziecka. Żadnych obrazów, plakatów... Przecież u dzieci ( nastolatków też ) to obowiązkowa część pokoju. No i ogólnie - wszędzie masz takie same lampy, co widzę na rzucie.

Ocena końcowa - 7/10
W środku nawet ok, nie pasują głównie detale. Punkty odjęłam za ten ogródek... Rada: Usuń z niego te filary itp. i zasap je grządkami kwiatowymi niedużymi krzaczkami lub drzewami. Domek całkiem ładny. Następnym razem lepiej rozplanuj ogród.
Błagam - nie bierz sobie tego do serca. :) To tylko ocena.

P.S. Co ty masz do tych zdjęć? Jakość jest ok. :D :smirk:

Kuba_xD
03.07.2007, 09:57
Hmmm... no nie bardzo mi sie podoba.

Zaczne od podworka, jak dla mnie jest strasznie nacpane, rzeczy nie pasuja do siebie.

Wewnatrz... kolory moze i nie sa najgorsze, ale co mnie razi: drzwi (malo ze prawie wszedzie te same, to jeszcze sa to dzrzwi wejsciowe). Niepodoba mi sie łazienka, te rybki w łazience i w ogole znowu nacpane. Ta donica z kwaiatami - :con: takie to sa do ogrodu, nie pasi mi... :P I lodowka na oknie, lozko na oknie. :no:

Jednak generalnie nie jest zle :D Widzialem naprawde gorsze domki.
Ogolnie za duzo nacpane, wiele rzeczy nie pasuje do siebie. Ocena: 6/10

WifeFaraon'a
03.07.2007, 10:53
Zacznę od Klocka: jest za bardzo właśnie klockowaty, taki se kwadrat z jakimś gankiem ( mogłaś sie bardziej postarać :con: ) .Ogródek: w ogródku wszystko jest z innej paczki, napchałaś tam wszystkiego, a w zasadzie nie ma tam prawie nic co by go nim czyniła ( myślę tu o krzaczkach, kwiatkach i drzewach :con:, trochę za mało ich ).
Wnętrze: wnętrz nawet mi sie podoba, chociaż niektóre obiekty które się tam znajdowały były całkiem z innej paczki, tak jak: akwarium z łazience i fortepian.

Ocenka: 8/10

kornelia911
03.07.2007, 10:55
Dzięki za ocenki.. :) Nie lubie jak wszędzie są inne lampy i drzwi. Ale z drzwiami zawsze mam problem nie wiem jakie wybrać. Sztućce sa na podłodze, bo to nie są generalnie sztućce..Nie uzywa się ich.To takie do ozdoby. Kawałek grządki nie jest w szklarni,bo mi się tak podoba. Kto powiedział, że zawsze ma być w szklarni? A takie kwiaty mi się podobają więc je daje do domu.. Wiedziałam ,ze powiecie, że jest napaćkane, ale klub ogrodników powiedział mi ,że jest pusto xP
brył też ładnych nie robię..
A te czujniki dałam, bo nie lubie złodzieji xD ale usunę je i dam tylko w przedpokoju:P
A tego drugiego miłosnego jacuzzi zapomniałam usunąć :|
A co do plakatów w pokoju dziecięcym...
Ja chyba jestem jakimś odmiencem bo w swoim realnym pokoju nie mam żadnych plakatów :O

shezza
03.07.2007, 11:30
Jejku....xD Odmieniec. Odmieńcem bym cię nazwała, gdybyś paradowała w turbanie i męskich gaciach na co dzień. Mi chodziło o to, że tak zazwyczaj jest z tymi plakatami. A nie zawsze...
:P Wyluzuj i nie bierz tego do siebie. xP

kornelia911
03.07.2007, 11:47
Nie no spoko:P Po prostu mam taki gust nie lubie plakatow, bo są brzydkie;P

vanity
03.07.2007, 12:21
Podstawowy błąd, który się mi rzuca w oczy, to to, ze w każdym pomieszczeniu dobrałaś tapety w podobnym kolorze jak podłogi =P Mi to sie nie podoba, bo wygląda mdło, w dodatku meble,w tym samym odcieniu i wszystko sie zlewa =P Ja zawsze daje dużo jaśniejsze, albo ciemniejsze podłogi, żeby się wyróżniało. Nie muszą być te same odcienie, by pasowało, można połączyć kolory, wygląda to wtedy ciekawiej =]
Bryła, w ogóle mi sie nie podoba, klockowata taka...ale dach to już koszmar...za wielki jest, za wysoki xD W ogrodzie jest strasznie napaćkane. Tutaj szklarnia, potem już basen, a zaraz imitacja plaży =P Przedpokój jest ok, ale trochę za ciemny, bo za ciemne kolory wybrałaś, gdyby podłoga była, np. biała, to od razu by się jaśniej zrobiło...No ale dobra pisałam już o tym, więc już nie ględzę xD te kwiatki koło krzesła, nie pasują mi tam. Salon jest ok, ale kominek mi już tam nie pasuje, to chyba przez źle dobrany kolor. ta niebieska kula, też jakoś tam się nie wpasowywuje. Łazienka, wydaje mi się, że za duże pomieszczenie zbudowałaś, bo napchałaś tam nie potrzebnych rzeczy, jak np. kwiatki...Nie wiem po co kwiatki w łazience. To samo z akwarium...Zły dobór mebli do pomieszczeń. Aha i zapomniałam dodać ten dywan tez nie bardzo pasuje :P I daj trochę prywatności simom xD Dałaś wielkie okna wychodzące na werandę, dlatego to mówię xD
No i znowu napchane tego wszystkiego w kuchni. Jakieś malutkie kwiatki, ozdóbki wielkości długopisu xD Trochę głupio to na ziemi wygląda. Ogólnie na blatach tez jest napchane mikserami i innymi tego typu rzeczami. Sypialnia jest chyba najładniejszym pokojem. Prawie wszystko pasuje i nie jest napchane rożnymi rzeczami =] Trochę mi ten brąz np. komody mi trochę nie pasuje, lepszy jest ten jaśniejszy, albo ten najciemniejszy na łóżku. Ale dobra tego już się tak bardzo nie czepiam. Pokoju dziecka nawet nie będę komentować, bo musiałabym skrytykować wszystko, w ogóle mi się nie podoba.
Teraz pora na zdjęcie lotu ptaka. Patrząc na to widać, że przeznaczałaś za dużo miejsca na poszczególne pomieszczenia. Np. łazienka, z jednej strony napchane, druga już jest cała pusta.

Ogólnie dom nie najgorszy, ale musisz poro popracować nad doborem kolorów ścian, tapet mebli, nad doborem mebli do odpowiedniego pomieszczenia. Oczywiście musisz się też nauczyć oszacować jak wielkie pomieszczenie ci potrzebne i tak budować, by nie były one, aż tak wielkie.

karolcia_1995
03.07.2007, 17:00
no to tak;/;/..... na dworze jest STRASZNIE napchane i nie ladnie skomponowane.....;/ w domku jest strasznie smutno łązienka najladniejsza tylko do niej nie pasuja 2 rzeczy te spodnie na podlodze i to czarne cos;/

Vegeta
03.07.2007, 17:48
Nie będę się rozpisywać. Daję 9,9/10