PDA

Zobacz pełną wersję : Bractwo...


KissMisiaa
04.07.2007, 13:23
No więc tak, zaprosiłam do swojego domku jednego sima z bractwa po czym kliknęłam "Poproś o przyjęcia do bractwa" Przyjechały do mnie 3 studentki z którymi się zaprzyjaźniłam i wyskoczyło mi, że mogę się przenieść do bractwa, no to ja klikam na telefon i klikam opcje przenieś do bractwa po czym moje simka bierze telefon a później go odkłada. Dlaczego nie mogę się przeprowadzić??

Nindë Tasartir
18.07.2007, 08:59
A tak!Wiem o co ci chodzi.Kiedyś też tak chciałam i się nie dało, ale to
tylko błąd w grze, bo po paru minutach się dało.

Kinqua
18.07.2007, 17:04
jak sie z nimi zaprzyjaźnisz musisz czekać do 0:00 w nocy to wtedy przyjadą po ciebie, i rozbiorą i do auta wsadzą ;)

Nindë Tasartir
24.07.2007, 14:27
jak sie z nimi zaprzyjaźnisz musisz czekać do 0:00 w nocy to wtedy przyjadą po ciebie, i rozbiorą i do auta wsadzą ;)
Halo!?Ona się pyta o bractwo, a nie o tajne stowarzyszenie!!!!!!!!! :O

Chryzantem Złocisty
27.07.2007, 19:10
przecież bractwo i tajne stowarzyszenie to jedno i to samo... <załama>

shezza
28.07.2007, 15:49
przecież bractwo i tajne stowarzyszenie to jedno i to samo... <załama>

Nie rób z siebie już takiego znawcy. :con: Chodzi o dwie zupełnie różne rzeczy. Bractwo i Tajne stowarzyszenie różnią się np. ty, że do Bractwa można się przeprowadzić. ;) No, i w siedzibie Bractwa nie ma nagród karier i aspiracji. W Stowarzyszeniu są. W Stowarzyszeniu noszą inne stroje, takie jakieś garnitury. Więc te miejsca nie są takie same.

Nindë Tasartir
14.08.2007, 19:07
Nie rób z siebie już takiego znawcy. :con: Chodzi o dwie zupełnie różne rzeczy. .
O tak!Ta cała Chryzantem Złocisty to uważa się właśnie za wielkiego znawcę i wszystkich się czepi jednak jej fs jest fajne nie to co autorka! :)

Pozdrawiam!
Misti12

Chryzantem Złocisty
14.08.2007, 19:24
Pomyliłam się,przeprosiłam ;)
Moja kochana,jeśli masz coś do mojej osoby to mi napisz PM'a a nie zaśmiecaj tematu... :)
A ze mnie taki znawca,jak z mojej pupci lizaczki xD
Najlepiej to zamknąć już ten temat,bo problem chyba rozwiązany,hę? ;)
Pozdrawiam,Chryzzzi xD

Monia114
15.08.2007, 13:44
oj przestań chryzantemku.

Alene
26.08.2007, 08:20
a ja juz 6ego nie rozumiem :1smutny: ;( :wacko: :O
jakto.tajne stowarzyszenie...słyszałam o tym ale nigdy do niego nie nalezałam.
gdzie rzeba mieszkać żeby mnie tak porwali??w akademiku.czy w innym bractwie czy w kwaterze prywatnej??nie można nalezeć do innego bracwa??kiedy oni przyjezdżają??bo juz nie wiem :1smutny: :1smutny: :1smutny: a ja chce bardzo:(:(:(powiedzcie mi prosze

Libby
05.09.2007, 13:45
Mam pytanie: jak wstąpić do bractwa? Moja simka ma takie marzenie i ponoć na telefonie powinno być polecenie poproś o przyjęcie do bractwa, czy coś w tym stylu... Nie było. Skąd mam wiedzieć, kto należy do bractwa?
Co mi daje należenie do bractwa i tajnego stowarzyszenia? Co jest lepsze?

Idil
05.09.2007, 14:35
Trzeba się zaprzyjaźnić z 3 osobami które należą do bractwa czy tajnego stoważyszenia, spotkasz ich najszybciej na parcelach publicznych

Libby
05.09.2007, 15:43
Jak rozpoznać, kto należy do bractwa lub tajnego stowarzyszenia?

Layla005
05.09.2007, 16:05
Jak rozpoznać członka tajnego stowarzyszenia proste - noszą czarne garnitury ze znaczkiem lamy :) , a z bracta to niewiem.

Tittellë
05.09.2007, 16:21
Z Bractwem najpierw musisz sie skontaktować przez telefon. I wtedy przychodzi pięć (chyba) członków. Są oni ubrani w takie długie białe ubrania (zapomniałam jak one się fachowo nazywają :P )

Libby
05.09.2007, 16:51
Ale właśnie na telefonie nie ma żadnej opcji, żeby się z nimi skontaktować... Czy z tajnym stowarzyszeniem też trzeba najpierw skontaktować się przez telefon?

Layla005
05.09.2007, 17:14
Nie, mozesz z nimi spotkać sie na parceli publicznej lub zapomocą kodu.

Tittellë
05.09.2007, 17:51
Libby - Żeby znaleźć sie w Tajnym Stowarzyszeniu najpierw musisz:
Wybrać na telefonie (CHYBA) Usługi
Wstąp do Bractwa Studenckiego
I np. Stowarzyszenie Studentek ( Universytet Simowy )
Później musisz wybrać opcje przenieś sie do siedziby Bractwa Studenckiego.
MIESZKASZ W BRACTWIE
W Bractwie jeśli będziesz miała określoną ilość przyjaciół z Tajnego Stowarzyszenia to wieczorem (ok.23) przyjedzie po Ciebie czarna limuzyna i zabierze Cię do Tajnego Stowarzyszenia.
Później możesz się tam dostać wybierając:
Na telefonie Transport
I ( CHYBA) będzie możne wybrać Tajne Stowarzyszenie.
Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe i , że Ci pomogłam

Libby
05.09.2007, 18:54
Dziękuję, wszystko jest jasne. ;) Jakie zalety ma bycie w bractwie i tajnym stowarzyszeniu? Warto tam wstępować?

Eámanë
05.09.2007, 19:17
W tajnym stowarzyszeniu możesz korzystać ze wszystkich nagród aspiracji ;)

sympathique.
08.09.2007, 09:47
Może jakiś błąd w grze kliknij jescze raz za 12 simowych minut

Nilla_10
13.10.2007, 09:59
Jak można si eodpisc z bractwa?chcialam pojechc gdzies na uczelnie a wtedy moja mama mnie zawołała i moja mała siostra cos mi poprzestawiala i teraz wyszlo ze moja simka przyniosla jakis dziwny znak do domu kliknelam na to a tu status bractwa jak sie z tego odpisac HELP!!!