PDA

Zobacz pełną wersję : Boolprop - czyszczenie i brudzenie szafek, wbieganie po schodach


Vegeta
18.07.2007, 11:59
Dziś odkryłam (może dla niektórych to nie odkrycie) co jeszcze można zrobić z kodem boolProp testingCheatsEnabled true.
najpierw gdy jesteśmy w jakiejś rodzince przywołujemy okno konsoli wciskając SHIFT+CTRL+C
wpisujemy kod: boolProp testingCheatsEnabled true
potem z wciśniętym klawiszem SHIFT klikamy np. na schody. Mamy takie opcje jak: wbiegnij- wolno,szybko itd.
można też coś zabrudzić lub wyczyścić np. kiedy mamy brudną szafkę klikamy na nią (z klawiszem SHIFT) i jest np. make clean czy coś a jak jest czysta mamy na odwrót(czyli żeby zabrudzić to jest chyba Make dirty)i to samo mamy z kibelkiem, oknami itp.
(oczywiście wyczyścić czyli samo się czyści)

cysia
18.07.2007, 12:15
Fajnie ja tego nie wiedziałam o_O.

Rocket
18.07.2007, 16:51
To akurat wiedziałam :) ale uważaj a bool Propem, on powoduje błędy w grze.

The FerG
18.07.2007, 17:04
Też nic nie wiedziałem o schodach :)

Napewno mi się przyda :smirk:

Eámanë
18.07.2007, 17:06
Przydatna rzecz, ale mogłabyś jakoś sensownie nazwać ten temat, bo tytuł "Kolejny króciutki poradnik..." nic nie mówi osobie, która szuka konkretnego poradnika. Pozwoliłam sobie go zmienić.

Nindë Tasartir
18.07.2007, 17:06
Powoduje, ale jest super kodem!I dzięki!Tego akurat nie wiedziałąm :happy2:

Zozolinka
18.07.2007, 18:22
ja to wiedzialam

bartek0101
18.07.2007, 20:02
Fajne przyznam respect:)))

Vegeta
18.07.2007, 20:05
Cieszę się że pomogłam :) .Sorry bo rzeczywiście głupi tytuł dałam.A to z boolPropem odkryłam dzisiaj...poprostu moje simy strasznie długo jadły śniadanie więc zaczęłam klikać po różnych rzeczach i już...jeszcze chyba coś można rozbić ale nie jestem pewna chyba jakuzzi ale jak to już nie wiem :O jakieś to dziwne a rozbicia jakuzzi jeszcze nie próbowałam.
PS. Mi ten kod nic nie psuje w grze :) na szczęście...

kalafjor
14.09.2007, 13:01
Tego chyba użyli w 1 epizodzie serialu pt."Usługi" wtedy w kuchni co taki syf był

Nereide
02.10.2007, 10:39
Jeśli ktoś nie wiedział - z boolprop testingcheatsenabled on (u mnie działa wersja i z on i z true, wolę tę pierwszą, szybsza :P ) umożliwia prawie wszystko. Z aktywnym kodem po prostu kliknąć z shiftem na dany obiekt i pojawia się lista rzeczy, które można z nim zrobić, m.in. to co Vegeta wspomniała w pierwszym poście. ;)