PDA

Zobacz pełną wersję : Jak urządzić dobre przyjęcie ślubne


Vegeta
20.07.2007, 14:30
Najpierw możemy dodać sobie trochę pieniędzy.Przywołujemy okno konsol wciskając klawisze CTRL+SHIFT+C i wpisujemy kod motherlode.Dostajemy 50.000 smoleanów.
Potem (najlepiej w ogródku) ustawiamy potrzebne rzeczy:
łuk kwatowy, jakieś ławki dla gości,przydadzą się kwiaty,stól z jedzeniem,tort,stoły i krzesła,może wieża stereo,przyda się jakuzzi,balony,i inne ozdobyi jakieś gry.
Potem zapraszamy gości na początek przyjdzie dwóch ale w czasie przyjęcia pojawi się więcej gości.Oświadczamy się simem lub simką.Gdy przychądzą goście klikamy na łuk kwiatoy i wybieramy opcję "weź ślub".Simowie się żenią.Potem możemy włączyć wieżę.Zapomniałam napisać o barku dobrze jeżeli zatrudnimy do niego barmana.Kroimy tort,podajemy jedzenie i wznosimy toasty. Po jedzeniu zapraszamy gości do tańca.Napewno spodoba im się jakuzzi.
Na koniec goście odchodzą zadowoleni z imprezy:)
To poradnik dla tych którzy jeszcze nie robili ślubów lub nie wiedzą jak go dobrze zorganizować.Mam nadzieję że pomogłam.Pa :papa:

rosex
20.07.2007, 14:53
dziwny ten poradnik i nie wiem czy w ogóle potrzebny.

chociaż może komuś się tam przyda.
ale czy mogłabyś pisać mniej chaotycznie?

Rocket
20.07.2007, 15:17
Faktycznie dziwny poradnik. Przyjęcie można urządzić na sto sposobów. I czemu oświadczać się dopiero w dniu wesela? Ja się zawsze oświadczam długo przedtem i czekam ze ślubem na dogodny moment.

The FerG
20.07.2007, 16:40
Rzeczywiście troche dziwny :smirk:

Ale nie jest tak źle :smirk:

Mogłaś napisać coś o tym sampanie na imprezy bo są jego wady i zalety.

Lepiej pisać poradniki o czym mało ludzi się domyśla.

Czekam na następny poradnik :)

Vegeta
20.07.2007, 19:10
No wiem że trochę dziwny ale nie mówię przecież że akurat tak trzeba urządzać przyjęcia.To tylko porada naprzykład dla tych którzy od niedawna mają The sims 2 :) .

Lizek
01.08.2007, 13:21
Moim zdaniem poradnik jest dziwny. ;)
Dlaczego oświadczać się w dniu wesela? Ja zawsze zaręczam Simów wcześniej, a potem klikam na telefon i wybieram opcję "Urządź przyjęcie.../Wesele". Ta opcja pojawia się dopiero po zaręczynach, więc lepiej najpierw zaręczyć Simów, a potem robić przyjęcie. :P
I skąd wiadomo, że przyjdzie dwóch Simów? :>

Ogólnie nie jest źle, ale wiele rzeczy bym poprawiła. :)

Ylva
01.08.2007, 16:45
A nie można się pobrać kameralnie, bez gości?... Nie chcę mi się zadawalać jakiegoś Leona Nogi (taki wreeedny facet z Lazurowej promenady, jego zrzędliwa żona i brzydka córka) albo dzielić się takim pysznym tortem... Co, może do sypialni też mi będą wlazić na noc poślubną? :P

Rocket
01.08.2007, 20:03
A nie można się pobrać kameralnie, bez gości?... Nie chcę mi się zadawalać jakiegoś Leona Nogi (taki wreeedny facet z Lazurowej promenady, jego zrzędliwa żona i brzydka córka) albo dzielić się takim pysznym tortem... Co, może do sypialni też mi będą wlazić na noc poślubną? :P
można po prostu nikogo nie zapraszasz :P

Vegeta
17.10.2007, 15:45
Przecież już napisałam że to TYLKO i wyłącznie porada.Jeden z miliona sposobów.W każdym razie ja przeważnie tak urządzam przyjęcia ślubne i zawsze mam wskaźnik imprezy na najwyższym poziomie.

CrEaTiV
06.11.2007, 14:02
poradnik moze byc :P
ale ja jak zapraszam gosci to wpisuje :
boolprop testingcheatsenabled true
i potem z wcisnietym shiftem klikam na skrzynke pocztowa i wybieram opcje
invite all cos tam :D

i za kilka minut pelno gosci sie zlatuje w twoim domu :shifty: