PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z instalacja The Sims Balanga


Wiola
22.07.2007, 08:12
"instaluje the sims balange pisze ze znaleziono The Sims i że kontynuuje instalacje potem pokazuje sie to:
You have already installed version 1.3.Aborting installation
Poprzedniego dnia wieczorem zainstalowalam te sims bez problemu!! :1smutny: :no: :1smutny: prosze pomozcie!! :gu:

Eámanë
22.07.2007, 13:42
Najlepiej kup oryginał ; )

Raven
22.07.2007, 16:12
dlaczego zakładasz, że każdy na dzień dobry ma pirata? W oryginalnych wersjach też zdarzają się błędy. Ja takowy miałam instalując ORYGINALNĄ balangę.

są albo dwie wersje balangi albo różnią się one tylko okładką.
Jedna okładkę ma granatową, druga ma bawiące się simy. Obydwie płyty były oryginalne ale przy balandze z granatową okładką wyskoczył mi identyczny błąd. Pożyczyłam balangę od znajomej która miała tą drugą wersję(najprawdopodobniej starszą?)i poszło cacy.

pytanie: Posiadasz The Sims samo w sobie czy np. The Sims Deluxe?

Jupiter
22.07.2007, 16:59
gra myśli że dodatek jest już zainstalowany, Zainstaluj RegCleaner i usuń z rejestru wszystkie wpisy The Sims i instaluj grę od początku.

Wiola
22.07.2007, 17:10
No Wlasnie Bo Tam Pisze Ze Zainstalowalam Juz Te Wersie A Gra Jest Orginalna!!mam Te Z Granatowa Okladka

Wiola
22.07.2007, 17:11
AHA I CO TO JEST RegCleaner I DZIA WSZYSTKIM ZA POMOC!!

Raven
22.07.2007, 18:41
na przyszłość jest coś takiego jak edytuj post.
Te balangi z granatową okładką widocznie są felerne. Nie wiem jak to działa z normalnymi simsami bo w deluxe wprawdzie instalujesz balangę ale odpalasz płytę deluxe więc u mnie nie było problemu, że trzeba wymienić egzemplarz.

Sensiqúe
22.07.2007, 18:56
AHA I CO TO JEST RegCleaner I DZIA WSZYSTKIM ZA POMOC!!


ze źródła: http://dobreprogramy.pl
RegCleaner 4.3.0.780
Przydatne darmowe narzędzie do zarządzania rejestrem systemowym. Umożliwia m.in. usuwanie nieużywanych wpisów rejestru pozostawionych przez zainstalowane oprogramowanie, usuwanie programów z listy "Dodaj/Usuń Programy" w panelu sterowania Windows, usuwanie nieużywanych bibliotek DLL (również współdzielonych) oraz zarządzanie typami plików. Umożliwia stworzenie kopii zapasowej rejestru. Dużą zaletą jest programu jest przejrzysty i polskojęzyczny interfejs.

Wiola
22.07.2007, 20:47
nie udalo sie :no: :no: :no: :gu: :no: :no: co to moze byc ;( ;( ;( ;( ;( :con: :con: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :no: :no: :no: :no: :( :( :( :( :| :| :| :1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: :no: :no: :no: :no: :no:
ale wczorej wieczorem zainstalowalam balange! :no: :angry: :no: